Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků

29.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:51,60 00:50,90 00:50,90 35
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:54,50 00:55,60 00:54,503.60/7,131
3.3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:54,70 00:55,50 00:54,703.80/7,527
4.4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:55,10 00:54,90 00:54,904.00/7,923
5.5/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:55,60 00:56,70 00:55,604.70/9,219
6.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:55,80 00:56,00 00:55,804.90/9,615
7.2/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí00:56,50 00:57,10 00:56,505.60/11,014
8.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:57,00 00:58,60 00:57,006.10/12,013
9.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:57,80 00:58,60 00:57,806.90/13,612
10.7/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí00:00,00 00:58,90 00:58,908.00/15,711
11.8/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:00,30 00:59,10 00:59,108.20/16,110
12.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:01,10 00:59,30 00:59,308.40/16,59
13.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:03,10 01:02,40 01:02,4011.50/22,68
14.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc01:04,30 01:03,00 01:03,0012.10/23,87
15.9/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno01:05,00 01:03,30 01:03,3012.40/24,46
16.6/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava01:07,20 01:04,40 01:04,4013.50/26,50
17.7/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí01:06,10 01:04,50 01:04,5013.60/26,75
18.10/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:04,80 01:05,40 01:04,8013.90/27,34
19.11/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:07,90 01:05,50 01:05,5014.60/28,73
20.8/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava01:07,20 01:06,70 01:06,7015.80/31,00
21.9/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa01:07,30 01:06,90 01:06,9016.00/31,42
22.10/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc01:08,10 01:08,20 01:08,1017.20/33,81
23.11/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.01:08,90 01:08,80 01:08,8017.90/35,20
24.12/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.01:29,90 01:09,40 01:09,4018.50/36,30
25.13/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel01:11,70 01:10,70 01:10,7019.80/38,90
26.14/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.01:13,30 01:15,50 01:13,3022.40/44,00
Oddíl