vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2006 ICF Slalom Race

12.08.2006-13.08.2006   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Zdena Husáková
výsledky ke stažení: pdf   pdf  

kategorie K1M   final & semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SATO Shunpei 1980 Mitake Canoe Club103.13 0 104.11 0 207.24  -
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.104.29 0 103.90 0 208.19 0.95/0,5-
3. HERNANZ samuel 1986 montreuil103.98 0 105.35 0 209.33 2.09/1,0-
4. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha105.49 0 102.63 6 214.12 6.88/3,3-
5. BUCHTEL Martin 1982 SK VS Č.B.108.55 0 107.73 2 218.28 11.04/5,3-
6. ARTELJ Simon 1988 Kajakaška Zveza Slovenije106.27 2 106.27 4 218.54 11.30/5,5-
7. DAILLE Etienne 1989 pont d ain108.01 0 109.45 2 219.46 12.22/5,9-
8. LEBAN Lovro 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR110.65 2 117.92 6 236.57 29.33/14,2-
9. TAKU Yoshida 1988 Mitake Canoe Club107.67 6 124.98 6 244.65 37.41/18,1-
10. LESJAK Matic 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR113.46 0 126.66 6 246.12 38.88/18,8-
11. PERCY Michael John 1986 Dawson103.99 2 104.35 50 260.34 53.10/25,6-
12. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.103.78 2 114.97 54 274.75 67.51/32,6-
13. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.103.41 6 116.75 100 326.16 118.92/57,4-
  FORSYTHE Will 1986 Australia106.15 4 0.00 0  -
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy108.16 2 0.00 0  -
  KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc107.14 4 0.00 0  -
  TERČELJ Matic 1987 Kajakaška Zveza Slovenije109.79 2 0.00 0  -
  WAKELING Tom 1983 WELSH Canoe slalom106.09 6 0.00 0  -
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SK VS ČB110.43 2 0.00 0  -
  BUCHTEL Michal 1986 SK VS Č.B.112.79 0 0.00 0  -
  HASHIMOTO Yumehiro 1986 Mitake Canoe Club111.21 2 0.00 0  -
  LYONS Sam 1985 Penrith109.83 4 0.00 0  -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2 Roudnice110.17 4 0.00 0  -
  DOYE Luc 1985 CCKI113.19 2 0.00 0  -
  GOSSELIN Florian 1987 montreuil111.28 4 0.00 0  -
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice111.68 4 0.00 0  -
  POWER Thomas 1988 WELSH Canoe slalom118.08 0 0.00 0  -
  LENC Miroslav 1986 SK VS Č.B.116.40 2 0.00 0  -
  TAIŠL Filip 1976 2 Sušice114.43 4 0.00 0  -
  BAZIN Patryce 1980 Nancy117.09 4 0.00 0  -
  ORNST Zdeněk 1990 Loko Žatec121.35 0 0.00 0  -
  ICHIBA Daiki 1977 Mitake Canoe Club113.63 8 0.00 0  -
  BROVINSKY Gregor 1988 Kajakaška Zveza Slovenije118.21 4 0.00 0  -
  VONDRA Jan 1988 2 Dukla B.117.45 6 0.00 0  -
  REMIA Beny 1990 CCKI126.77 6 0.00 0  -
  OSBORNE Aaron 1986 NZL103.71 50 0.00 0  -
  COMBOT Sebastien 1987 lannion105.37 52 0.00 0  -
  HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha107.68 54 0.00 0  -
  ANDO Taro 1977 Mitake Canoe Club110.05 54 0.00 0  -
  LACINA Pavel 1970 CK Rožátov139.02 52 0.00 0  -
  POKORNÝ Ondřej 1987 2 SK VS ČB125.53 104 0.00 0  -
  ROOZENBURG Johann 1983 NZ0.00 0 0.00 0  -
  HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   final & semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
82
85
1 USK Pha
USK Pha
117.25 0 119.33 0 236.58  -
2. JUNKER Daniel
KRENZER Martin
85
85
SG Nürnberg
SG Nürnberg
128.24 0 120.78 4 253.02 16.44/6,9-
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
1 USK Pha
USK Pha
128.35 0 125.14 4 257.49 20.91/8,8-
4. ZDRÁHAL Jan
ZDRÁHAL Petr
85
87
Dukla Brandýs
Dukla Brandýs
133.51 0 122.79 4 260.30 23.72/10,0-
5. SLAPŠAK Luka
OVEN Blaž
88
88
Kajakaška Zveza Slovenije
Kajakaška Zveza Slovenije
131.09 2 128.98 2 264.07 27.49/11,6-
  KABRHEL Václav
DANĚK Aleš
83
79
2 Olomouc
Olomouc
130.59 6 0.00 0  -
  JANEŽIČ Jure
JANEŽIČ Anže
88
88
Kajakaška Zveza Slovenije
Kajakaška Zveza Slovenije
136.64 2 0.00 0  -
  TALJAT Sašo
BOŽIČ Luka
89
91
KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR
KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR
139.73 6 0.00 0  -
  VÁCHA Viktor
ŠÍP Milan
85
88
1 Dukla B.
SK VS ČB
148.17 6 0.00 0  -
  BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
90
91
2 Klatovy
Klatovy
187.56 14 0.00 0  -

kategorie C1M   final & semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha106.74 4 105.88 0 216.62  -
2. LABARELLE Pierre 1982 equipe de France106.49 0 110.26 0 216.75 0.13/0,1-
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha108.33 4 107.17 0 219.50 2.88/1,3-
4. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha110.37 0 108.61 2 220.98 4.36/2,0-
5. PINKAVA Ondřej 1977 Dukla Brandýs107.67 4 108.92 2 222.59 5.97/2,8-
6. FOUKAL Pavel 1987 Dukla Brandýs112.41 0 110.63 2 225.04 8.42/3,9-
7. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha112.52 0 113.73 0 226.25 9.63/4,4-
8. ESTANGUET Tony 1978 equipe de France103.49 4 116.63 4 228.12 11.50/5,3-
9. KREJČÍ Karel 1972 1 SK VS ČB116.18 0 115.85 4 236.03 19.41/9,0-
10. TOMEK Lukáš 1987 1 SK VS ČB116.80 0 118.51 2 237.31 20.69/9,6-
11. JANOUŠEK Milan 1988 2 USK Pha127.88 0 123.63 2 253.51 36.89/17,0-
12. LENARČIČ Jure 1990 Kajakaška Zveza Slovenije121.40 4 122.13 6 253.53 36.91/17,0-
13. ZVER Miha 1991 KK Simon125.15 4 143.31 8 280.46 63.84/29,5-
14. WELLS Geoff 1988 WELSH Canoe slalom135.50 4 148.32 6 293.82 77.20/35,6-
  ČIVČIJA Marko 1983 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR117.76 4 0.00 0  -
  VÁCHA Viktor 1985 1 Dukla B.121.13 2 0.00 0  -
  PRÜHER Jakub 1968 2 SK VS ČB123.55 0 0.00 0  -
  DANĚK Aleš 1979 1 Olomouc123.63 0 0.00 0  -
  DAILLE Jerome 1965 pont d ain123.59 2 0.00 0  -
  ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.119.74 6 0.00 0  -
  RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.129.48 2 0.00 0  -
  FABRIS Christian 1984 Australia121.86 10 0.00 0  -
  PISCHEK Jan 1977 Reglisse128.98 4 0.00 0  -
  CAUDRY Nick 1985 Australia131.37 2 0.00 0  -
  BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB146.91 2 0.00 0  -
  VOLF Jaroslav 1979 MT Dukla B.119.94 54 0.00 0  -
  CUC Michal 1977 Technika Praha143.65 52 0.00 0  -
  ZVER Marcel 1987 1 KK Simon166.12 58 0.00 0  -
  SEHNAL Štěpán 1985 1 USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  KRAJL Dejan 1976 Sandiline0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W   final & semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 Dukla Brandýs107.11 2 108.59 0 217.70  -
2. PEROVA Alexandra 1982 Russia111.08 0 113.73 0 224.81 7.11/3,3-
3. PICHERY Mathilde 1981 equipe de France114.84 2 121.38 0 238.22 20.52/9,4-
4. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.121.52 0 120.85 0 242.37 24.67/11,3-
5. VENET Elisa 1987 lannion125.14 0 120.94 0 246.08 28.38/13,0-
6. LANDRIN Claire 1980 Nancy124.87 0 124.28 4 253.15 35.45/16,3-
7. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 2 USK Pha124.40 6 122.44 2 254.84 37.14/17,1-
8. URBANOVÁ Miroslava 1988 Dukla Brandýs125.62 0 128.77 4 258.39 40.69/18,7-
9. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha124.57 4 126.46 4 259.03 41.33/19,0-
10. ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla Brandýs125.90 0 126.85 8 260.75 43.05/19,8-
11. TERČELJ Eva 1992 Kajakaška Zveza Slovenije135.30 2 128.30 0 265.60 47.90/22,0-
12. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2 Roudnice131.14 4 144.71 6 285.85 68.15/31,3-
  ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 1 USK Pha130.27 4 0.00 0  -
  VOJTOVÁ Veronika 1990 SK VS Č.B.132.97 6 0.00 0  -
  MERRET Helena 1983 Penrith133.56 6 0.00 0  -
  JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2 USK Pha135.64 4 0.00 0  -
  DEAZEVEDO Andrea 1988 Nancy140.42 0 0.00 0  -
  PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.141.55 0 0.00 0  -
  MATTHEWS Alice 1988 WELSH Canoe slalom141.65 0 0.00 0  -
  MACOVA Katarina 1986 SKP Bratislava137.78 4 0.00 0  -
  PAIN Amanda 1985 AUS135.89 6 0.00 0  -
  STACHOVÁ Pavlína 1986 USK Praha144.17 0 0.00 0  -
  SAITO Machiko 1986 Mitake Canoe Club149.24 0 0.00 0  -
  SLAPŠAK Nina 1991 Kajakaška Zveza Slovenije147.55 2 0.00 0  -
  ETHERIDGE Katherine 1985 Penrith143.68 10 0.00 0  -
  JAMBEAU Melanie 1988 Nancy166.27 4 0.00 0  -
  ZALAZNIK Manja 1989 Kajakaška Zveza Slovenije128.07 106 0.00 0  -
  RICHARDS Victoria 1987 WELSH Canoe slalom134.39 106 0.00 0  -
  GROSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 USK Pha125.79 152 0.00 0  -
  KRAGELJ Urša 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.94.75 0 95.40 2 192.15  -
2. COMBOT Sebastien 1987 lannion99.83 0 97.91 0 197.74 5.59/2,9-
3. LYONS Sam 1985 Penrith98.33 0 99.14 2 199.47 7.32/3,8-
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.95.55 0 100.05 4 199.60 7.45/3,9-
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha98.40 2 100.63 0 201.03 8.88/4,6-
6. BUCHTEL Michal 1986 SK VS Č.B.97.66 4 99.73 0 201.39 9.24/4,8-
7. WAKELING Tom 1983 WELSH Canoe slalom101.40 2 99.56 0 202.96 10.81/5,6-
8. LENC Miroslav 1986 SK VS Č.B.101.30 0 100.48 2 203.78 11.63/6,1-
9. VONDRA Jan 1988 2 Dukla B.103.07 0 98.96 2 204.03 11.88/6,2-
10. ARTELJ Simon 1988 Kajakaška Zveza Slovenije102.05 2 100.63 0 204.68 12.53/6,5-
11. FORSYTHE Will 1986 Australia101.69 0 102.01 2 205.70 13.55/7,1-
12. DAILLE Etienne 1989 pont d ain103.79 2 101.21 0 207.00 14.85/7,7-
13. PERCY Michael John 1986 Dawson101.84 2 102.29 2 208.13 15.98/8,3-
14. HERNANZ samuel 1986 montreuil106.12 2 101.21 0 209.33 17.18/8,9-
15. TERČELJ Matic 1987 Kajakaška Zveza Slovenije103.92 4 101.88 0 209.80 17.65/9,2-
16. SATO Shunpei 1980 Mitake Canoe Club102.47 0 103.86 4 210.33 18.18/9,5-
17. TAKU Yoshida 1988 Mitake Canoe Club106.17 0 102.58 2 210.75 18.60/9,7-
18. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha103.55 4 99.22 4 210.77 18.62/9,7-
19. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc104.81 2 102.46 4 213.27 21.12/11,0-
20. REMIA Beny 1990 CCKI105.89 0 107.63 0 213.52 21.37/11,1-
21. BUCHTEL Martin 1982 SK VS Č.B.105.40 2 106.32 0 213.72 21.57/11,2-
22. HASHIMOTO Yumehiro 1986 Mitake Canoe Club104.85 2 105.57 2 214.42 22.27/11,6-
23. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice106.12 0 108.31 0 214.43 22.28/11,6-
24. ICHIBA Daiki 1977 Mitake Canoe Club106.86 2 103.98 2 214.84 22.69/11,8-
25. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.102.28 0 110.59 2 214.87 22.72/11,8-
26. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy107.28 2 105.67 0 214.95 22.80/11,9-
27. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SK VS ČB107.34 2 107.11 0 216.45 24.30/12,6-
28. BROVINSKY Gregor 1988 Kajakaška Zveza Slovenije111.09 0 103.63 2 216.72 24.57/12,8-
29. DOYE Luc 1985 CCKI112.25 0 106.26 0 218.51 26.36/13,7-
30. POWER Thomas 1988 WELSH Canoe slalom112.61 2 105.71 0 220.32 28.17/14,7-
31. BAZIN Patryce 1980 Nancy109.68 0 107.02 4 220.70 28.55/14,9-
32. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice110.26 2 109.16 0 221.42 29.27/15,2-
33. LESJAK Matic 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR110.12 4 105.40 2 221.52 29.37/15,3-
34. ZAJÍC Ondřej 1990 2 Roudnice106.26 10 103.85 2 222.11 29.96/15,6-
35. ROOZENBURG Johann 1983 NZ104.97 0 115.44 2 222.41 30.26/15,7-
36. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SK VS ČB110.90 4 109.71 0 224.61 32.46/16,9-
37. LEBAN Lovro 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR109.74 0 108.54 8 226.28 34.13/17,8-
38. OSBORNE Aaron 1986 NZL115.04 2 107.77 2 226.81 34.66/18,0-
39. ORNST Zdeněk 1990 Loko Žatec111.87 2 111.21 2 227.08 34.93/18,2-
40. LACINA Pavel 1970 CK Rožátov109.58 2 112.62 4 228.20 36.05/18,8-
41. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB112.77 0 116.75 0 229.52 37.37/19,4-
42. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice112.69 2 111.63 4 230.32 38.17/19,9-
43. BAKER-GABB Tom 1987 Australia111.45 2 114.92 2 230.37 38.22/19,9-
44. KASTELIC Janez 1990 Kajakaška Zveza Slovenije113.90 4 109.49 6 233.39 41.24/21,5-
45. MAROUL Ladislav 1968 CK Rožátov112.58 2 113.49 8 236.07 43.92/22,9-
46. KOVAČIČ Alen 1987 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR115.97 2 114.13 4 236.10 43.95/22,9-
47. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB111.53 2 118.79 8 240.32 48.17/25,1-
48. CHMÁTAL Petr 1990 2 USK Pha109.01 2 125.51 6 242.52 50.37/26,2-
49. MACHUTA Zdeněk 1964 2 USK Pha116.98 6 117.56 2 242.54 50.39/26,2-
50. KHENCHOUCHE Billel 1988 Nancy120.30 2 122.49 2 246.79 54.64/28,4-
51. FRANKLIN Zachary 1992 Shepperton123.81 4 119.40 2 249.21 57.06/29,7-
52. KYSELA David 1977 2 Kralupy127.38 0 124.58 0 251.96 59.81/31,1-
53. KRALJ Dejan 1976 sandiline98.53 50 101.50 4 254.03 61.88/32,2-
54. HUJSA Matus 1991 SKP Bratislava119.69 4 122.53 8 254.22 62.07/32,3-
55. ČUBEJ Tomaž 2000 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR118.68 12 117.18 8 255.86 63.71/33,2-
56. GUDEFIN Yann 1986 Vaulx en Velin103.07 2 105.61 52 262.68 70.53/36,7-
57. GOSSELIN florian 1987 montreuil107.42 2 107.72 52 269.14 76.99/40,1-
58. TONCAR Martin 1975 2 SK VS ČB133.80 8 123.77 4 269.57 77.42/40,3-
59. MANGEOLLE Nicolas 1980 Nancy139.90 2 121.57 8 271.47 79.32/41,3-
60. GIBBONS Conan 1988 Australia106.72 2 111.78 56 276.50 84.35/43,9-
61. LANG Alessandro 2000 SG Nürnberg130.99 4 142.38 2 279.37 87.22/45,4-
62. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz116.98 54 117.34 0 288.32 96.17/50,0-
63. BASSET Mathieu 1987 Vaulx en Velin141.55 12 125.37 10 288.92 96.77/50,4-
64. TOSSER Roussey Yann 1990 Nancy133.07 8 150.40 4 295.47 103.32/53,8-
65. PUTZER Pavel 1967 Kaplice148.34 10 140.70 4 303.04 110.89/57,7-
66. TOMAŽIČ Filip 1989 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR122.40 62 119.65 10 314.05 121.90/63,4-
67. BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy134.16 56 129.03 2 321.19 129.04/67,2-
68. VEBER Arthur 1988 Nancy139.78 4 126.46 52 322.24 130.09/67,7-
69. BAHLA Youcef 1980 Vaulx en Velin137.27 4 127.73 64 333.00 140.85/73,3-
70. LENARČIČ Peter 1987 Kajakaška Zveza Slovenije111.93 54 113.11 62 341.04 148.89/77,5-
71. LHOTA Zbyšek 2000 CZE117.84 106 116.59 10 350.43 158.28/82,4-
72. ARGENTINI Jules 1990 Nancy148.11 118 176.17 58 500.28 308.13/160,4-
73. AUBELJ Domen 1991 KK Simon179.64 166 151.50 160 657.14 464.99/242,0-
74. BARTHEL Philip 1994 SG Nürnberg169.47 154 149.71 206 679.18 487.03/253,5-
  ANDO Taro 1977 Mitake Canoe Club0.00 0 0.00 0  -
  PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  PŘINDIŠ Vít 1989 2 USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  SLOVÁK Tomáš 1979 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  VOLF Jaroslav 1979 Dukla B.0.00 0 0.00 0  -
  SWETNAM Huw 1981 England0.00 0 0.00 0  -
  JONES Toby 1990 WELSH Canoe slalom0.00 0 0.00 0  -
  ZITNANSKY David 1991 SKP Bratislava0.00 0 0.00 0  -
  RUSJAN Nejc 1992 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR0.00 0 0.00 0  -
  IVALDI ZENO 1993 Canada0.00 0 0.00 0  -
  MAČKAL Jiří 1971 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
82
85
1 USK Pha
USK Pha
113.07 0 113.20 0 226.27  -
2. JUNKER Daniel
KRENZER Martin
85
85
SG Nürnberg
SG Nürnberg
114.83 2 118.95 0 235.78 9.51/4,2-
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
86
87
1 USK Pha
USK Pha
118.21 8 114.46 2 242.67 16.40/7,2-
4. ZDRÁHAL Jan
ZDRÁHAL Petr
85
87
Dukla Brandýs
Dukla Brandýs
120.90 0 118.00 4 242.90 16.63/7,3-
5. ŠENK Marek
RAŠEK Michal
74
77
1 KK Brand
Dukla B.
122.23 8 121.50 4 255.73 29.46/13,0-
6. JANEŽIČ Jure
JANEŽIČ Anže
88
88
Kajakaška Zveza Slovenije
Kajakaška Zveza Slovenije
127.34 2 125.00 2 256.34 30.07/13,3-
7. KABRHEL Václav
DANĚK Aleš
83
79
2 Olomouc
Olomouc
126.72 2 130.92 6 265.64 39.37/17,4-
8. TALJAT Sašo
BOŽIČ Luka
89
91
KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR
KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR
131.67 4 130.58 2 268.25 41.98/18,6-
9. VÁCHA Viktor
ŠÍP Milan
85
88
1 Dukla B.
SK VS ČB
136.10 6 126.48 4 272.58 46.31/20,5-
10. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
62
61
1 Sláv.HK
Sláv.HK
146.28 2 141.64 2 291.92 65.65/29,0-
11. SLAPŠAK Luka
OVEN Blaž
88
88
Kajakaška Zveza Slovenije
Kajakaška Zveza Slovenije
125.81 4 126.10 56 311.91 85.64/37,8-
12. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
90
91
2 Klatovy
Klatovy
134.50 12 156.32 112 414.82 188.55/83,3-
13. POŘÁDEK Milan
WEBER Oldřich
86
87
2 SK VS ČB
SK VS ČB
140.73 10 128.39 160 439.12 212.85/94,1-

kategorie C1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ESTANGUET Tony 1978 equipe de France100.81 0 98.34 0 199.15  -
2. LABARELLE Pierre 1982 equipe de France102.86 0 100.04 2 204.90 5.75/2,9-
3. PINKAVA Ondřej 1977 Dukla Brandýs102.92 2 102.65 0 207.57 8.42/4,2-
4. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha106.41 2 101.07 2 211.48 12.33/6,2-
5. JEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha100.55 6 107.38 0 213.93 14.78/7,4-
6. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha104.29 2 104.28 4 214.57 15.42/7,7-
7. KREJČÍ Karel 1972 1 SK VS ČB109.79 0 107.52 0 217.31 18.16/9,1-
8. ČIVČIJA Marko 1983 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR107.74 2 107.58 0 217.32 18.17/9,1-
9. FOUKAL Pavel 1987 Dukla Brandýs108.11 0 111.86 0 219.97 20.82/10,5-
10. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.110.95 0 109.77 0 220.72 21.57/10,8-
11. TOMEK Lukáš 1987 1 SK VS ČB110.26 0 113.44 0 223.70 24.55/12,3-
12. KRAJL Dejan 1976 Sandiline109.16 6 108.56 0 223.72 24.57/12,3-
13. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha111.17 0 114.37 0 225.54 26.39/13,3-
14. VÁCHA Viktor 1985 1 Dukla B.111.72 2 112.29 0 226.01 26.86/13,5-
15. DANĚK Aleš 1979 1 Olomouc112.36 0 114.62 0 226.98 27.83/14,0-
16. FABRIS Christian 1984 Australia116.65 4 111.51 4 236.16 37.01/18,6-
17. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.124.57 0 112.17 0 236.74 37.59/18,9-
18. DAILLE Jerome 1965 pont d ain121.18 0 120.43 0 241.61 42.46/21,3-
19. Prüher Jakub 1968 2 SK VS ČB121.35 4 114.50 2 241.85 42.70/21,4-
20. JANOUŠEK Milan 1988 2 USK Pha123.89 2 114.17 2 242.06 42.91/21,5-
21. LENARČIČ Jure 1990 Kajakaška Zveza Slovenije117.37 4 122.19 2 245.56 46.41/23,3-
22. SEHNAL Štěpán 1985 1 USK Pha118.10 4 122.66 2 246.76 47.61/23,9-
23. ZVER Miha 1991 KK Simon121.40 6 121.12 2 250.52 51.37/25,8-
24. ZVER Marcel 1987 1 KK Simon120.10 6 123.25 4 253.35 54.20/27,2-
25. WELLS Geoff 1988 WELSH Canoe slalom126.96 2 123.80 6 258.76 59.61/29,9-
26. CAUDRY Nick 1985 Australia127.62 4 128.22 0 259.84 60.69/30,5-
27. CUC Michal 1977 Technika Praha129.50 2 127.02 2 260.52 61.37/30,8-
28. PISCHEK Jan 1977 Reglisse129.78 6 131.31 0 267.09 67.94/34,1-
29. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB135.01 8 131.22 4 278.23 79.08/39,7-
30. VOLF Jaroslav 1979 MT Dukla B.112.33 4 112.64 50 278.97 79.82/40,1-
31. ČEKAL Josef 1970 3 Klášter.137.08 4 134.70 4 279.78 80.63/40,5-
32. JEFFERY Robin 1987 Australia107.29 54 121.48 2 284.77 85.62/43,0-
33. MOKOTAR Jure 1991 KK Simon140.95 2 138.68 4 285.63 86.48/43,4-
34. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek138.80 2 144.97 10 295.77 96.62/48,5-
35. BERČIČ Anže 1990 Kajakaška Zveza Slovenije125.08 56 124.99 6 312.07 112.92/56,7-
36. KOZOROG Urban 1989 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR138.91 62 130.76 10 341.67 142.52/71,6-
37. KRAVANJA Nejc 1991 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR128.47 54 122.95 56 361.42 162.27/81,5-
38. COF Blaž 1991 Kajakaška Zveza Slovenije138.21 106 124.98 2 371.19 172.04/86,4-
39. BADURA Jergus 1991 SKP Bratislava176.99 102 150.75 4 433.74 234.59/117,8-
40. BABNIK Gašper 1990 Kajakaška Zveza Slovenije156.42 152 153.98 56 518.40 319.25/160,3-
  HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha118.73 0 0.00 0  -

kategorie K1W   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpánka 1968 Dukla Brandýs103.14 0 105.52 0 208.66  -
2. PEROVA Alexandra 1982 Russia108.65 2 107.46 2 220.11 11.45/5,5-
3. PICHERY Mathilde 1981 equipe de France110.97 2 106.69 4 223.66 15.00/7,2-
4. GROSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 USK Pha115.74 0 114.11 0 229.85 21.19/10,2-
5. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 2 USK Pha112.35 8 110.19 0 230.54 21.88/10,5-
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha112.11 4 117.55 2 235.66 27.00/12,9-
7. KRAGELJ Urša 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR114.88 2 115.79 4 236.67 28.01/13,4-
8. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 1 USK Pha120.27 8 118.47 0 246.74 38.08/18,2-
9. PAIN Amanda 1985 AUS120.31 4 118.92 4 247.23 38.57/18,5-
10. URBANOVÁ Miroslava 1988 Dukla Brandýs118.20 4 123.38 2 247.58 38.92/18,7-
11. MACOVA Katarina 1986 SKP Bratislava116.56 6 121.63 4 248.19 39.53/18,9-
12. VENET Elisa 1987 lannion117.36 0 136.46 2 255.82 47.16/22,6-
13. VOJTOVÁ Veronika 1990 SK VS Č.B.129.58 2 120.80 4 256.38 47.72/22,9-
14. ZALAZNIK Manja 1989 Kajakaška Zveza Slovenije127.77 4 124.55 2 258.32 49.66/23,8-
15. SLAPŠAK Nina 1991 Kajakaška Zveza Slovenije130.86 2 129.62 2 264.48 55.82/26,8-
16. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 Dukla B.127.10 0 135.60 2 264.70 56.04/26,9-
17. MATTHEWS Alice 1988 WELSH Canoe slalom132.63 6 126.37 0 265.00 56.34/27,0-
18. JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2 USK Pha124.85 4 128.62 12 269.47 60.81/29,1-
19. RICHARDS Victoria 1987 WELSH Canoe slalom129.61 10 130.60 4 274.21 65.55/31,4-
20. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.115.93 50 111.31 0 277.24 68.58/32,9-
21. DEAZEVEDO Andrea 1988 Nancy140.93 4 132.36 0 277.29 68.63/32,9-
22. SAITO Machiko 1986 Mitake Canoe Club139.57 2 134.53 4 280.10 71.44/34,2-
23. LANDRIN Claire 1980 Nancy112.46 0 120.06 50 282.52 73.86/35,4-
24. ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla Brandýs118.21 54 114.68 6 292.89 84.23/40,4-
25. MERRET Helena 1983 Penrith123.55 8 123.09 52 306.64 97.98/47,0-
26. TERČELJ Eva 1992 Kajakaška Zveza Slovenije127.20 8 125.18 54 314.38 105.72/50,7-
27. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2 Roudnice130.11 2 130.14 54 316.25 107.59/51,6-
28. JAMBEAU Melanie 1988 Nancy147.36 6 162.00 6 321.36 112.70/54,0-
29. ETHERIDGE Katherine 1985 Penrith131.75 58 124.29 8 322.04 113.38/54,3-
30. STACHOVÁ Pavlína 1986 USK Praha136.94 2 134.36 54 327.30 118.64/56,9-
31. ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 SK VS Č.B.144.80 4 140.36 58 347.16 138.50/66,4-
32. FRANKLIN Mallory 1994 Shepperton140.00 56 151.60 6 353.60 144.94/69,5-
33. POKORNÁ Iva 1985 2 SK VS ČB153.94 56 142.94 2 354.88 146.22/70,1-
34. ROUSSEY Tosser Gaell 1990 Nancy164.72 54 150.09 6 374.81 166.15/79,6-
35. BENEŠOVÁ Martina 1986 2 Sušice138.84 52 136.34 56 383.18 174.52/83,6-
36. FILATOVA Taťyana 1991 Russia121.47 104 149.81 58 433.28 224.62/107,6-
37. DROBOVA Dominika 1990 SKP Bratislava165.24 104 152.32 52 473.56 264.90/127,0-
38. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 Klatovy206.16 64 205.78 12 487.94 279.28/133,8-
  MARGARET Tania 1986 Perrett0.00 0 0.00 0  -
  HOVINE Raphaelle 1988 Vaulx en Velin0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3