Wave 2006 ICF Slalom Race

12.08.2006-13.08.2006   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Zdena Husáková
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.94.75 0 95.40 2 192.15  -
2. COMBOT Sebastien 1987 lannion99.83 0 97.91 0 197.74 5.59/2,9-
3. LYONS Sam 1985 Penrith98.33 0 99.14 2 199.47 7.32/3,8-
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.95.55 0 100.05 4 199.60 7.45/3,9-
5. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha98.40 2 100.63 0 201.03 8.88/4,6-
6. BUCHTEL Michal 1986 SK VS Č.B.97.66 4 99.73 0 201.39 9.24/4,8-
7. WAKELING Tom 1983 WELSH Canoe slalom101.40 2 99.56 0 202.96 10.81/5,6-
8. LENC Miroslav 1986 SK VS Č.B.101.30 0 100.48 2 203.78 11.63/6,1-
9. VONDRA Jan 1988 2 Dukla B.103.07 0 98.96 2 204.03 11.88/6,2-
10. ARTELJ Simon 1988 Kajakaška Zveza Slovenije102.05 2 100.63 0 204.68 12.53/6,5-
11. FORSYTHE Will 1986 Australia101.69 0 102.01 2 205.70 13.55/7,1-
12. DAILLE Etienne 1989 pont d ain103.79 2 101.21 0 207.00 14.85/7,7-
13. PERCY Michael John 1986 Dawson101.84 2 102.29 2 208.13 15.98/8,3-
14. HERNANZ samuel 1986 montreuil106.12 2 101.21 0 209.33 17.18/8,9-
15. TERČELJ Matic 1987 Kajakaška Zveza Slovenije103.92 4 101.88 0 209.80 17.65/9,2-
16. SATO Shunpei 1980 Mitake Canoe Club102.47 0 103.86 4 210.33 18.18/9,5-
17. TAKU Yoshida 1988 Mitake Canoe Club106.17 0 102.58 2 210.75 18.60/9,7-
18. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha103.55 4 99.22 4 210.77 18.62/9,7-
19. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc104.81 2 102.46 4 213.27 21.12/11,0-
20. REMIA Beny 1990 CCKI105.89 0 107.63 0 213.52 21.37/11,1-
21. BUCHTEL Martin 1982 SK VS Č.B.105.40 2 106.32 0 213.72 21.57/11,2-
22. HASHIMOTO Yumehiro 1986 Mitake Canoe Club104.85 2 105.57 2 214.42 22.27/11,6-
23. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice106.12 0 108.31 0 214.43 22.28/11,6-
24. ICHIBA Daiki 1977 Mitake Canoe Club106.86 2 103.98 2 214.84 22.69/11,8-
25. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.102.28 0 110.59 2 214.87 22.72/11,8-
26. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy107.28 2 105.67 0 214.95 22.80/11,9-
27. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SK VS ČB107.34 2 107.11 0 216.45 24.30/12,6-
28. BROVINSKY Gregor 1988 Kajakaška Zveza Slovenije111.09 0 103.63 2 216.72 24.57/12,8-
29. DOYE Luc 1985 CCKI112.25 0 106.26 0 218.51 26.36/13,7-
30. POWER Thomas 1988 WELSH Canoe slalom112.61 2 105.71 0 220.32 28.17/14,7-
31. BAZIN Patryce 1980 Nancy109.68 0 107.02 4 220.70 28.55/14,9-
32. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice110.26 2 109.16 0 221.42 29.27/15,2-
33. LESJAK Matic 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR110.12 4 105.40 2 221.52 29.37/15,3-
34. ZAJÍC Ondřej 1990 2 Roudnice106.26 10 103.85 2 222.11 29.96/15,6-
35. ROOZENBURG Johann 1983 NZ104.97 0 115.44 2 222.41 30.26/15,7-
36. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SK VS ČB110.90 4 109.71 0 224.61 32.46/16,9-
37. LEBAN Lovro 1988 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR109.74 0 108.54 8 226.28 34.13/17,8-
38. OSBORNE Aaron 1986 NZL115.04 2 107.77 2 226.81 34.66/18,0-
39. ORNST Zdeněk 1990 Loko Žatec111.87 2 111.21 2 227.08 34.93/18,2-
40. LACINA Pavel 1970 CK Rožátov109.58 2 112.62 4 228.20 36.05/18,8-
41. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB112.77 0 116.75 0 229.52 37.37/19,4-
42. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice112.69 2 111.63 4 230.32 38.17/19,9-
43. BAKER-GABB Tom 1987 Australia111.45 2 114.92 2 230.37 38.22/19,9-
44. KASTELIC Janez 1990 Kajakaška Zveza Slovenije113.90 4 109.49 6 233.39 41.24/21,5-
45. MAROUL Ladislav 1968 CK Rožátov112.58 2 113.49 8 236.07 43.92/22,9-
46. KOVAČIČ Alen 1987 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR115.97 2 114.13 4 236.10 43.95/22,9-
47. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB111.53 2 118.79 8 240.32 48.17/25,1-
48. CHMÁTAL Petr 1990 2 USK Pha109.01 2 125.51 6 242.52 50.37/26,2-
49. MACHUTA Zdeněk 1964 2 USK Pha116.98 6 117.56 2 242.54 50.39/26,2-
50. KHENCHOUCHE Billel 1988 Nancy120.30 2 122.49 2 246.79 54.64/28,4-
51. FRANKLIN Zachary 1992 Shepperton123.81 4 119.40 2 249.21 57.06/29,7-
52. KYSELA David 1977 2 Kralupy127.38 0 124.58 0 251.96 59.81/31,1-
53. KRALJ Dejan 1976 sandiline98.53 50 101.50 4 254.03 61.88/32,2-
54. HUJSA Matus 1991 SKP Bratislava119.69 4 122.53 8 254.22 62.07/32,3-
55. ČUBEJ Tomaž 2000 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR118.68 12 117.18 8 255.86 63.71/33,2-
56. GUDEFIN Yann 1986 Vaulx en Velin103.07 2 105.61 52 262.68 70.53/36,7-
57. GOSSELIN florian 1987 montreuil107.42 2 107.72 52 269.14 76.99/40,1-
58. TONCAR Martin 1975 2 SK VS ČB133.80 8 123.77 4 269.57 77.42/40,3-
59. MANGEOLLE Nicolas 1980 Nancy139.90 2 121.57 8 271.47 79.32/41,3-
60. GIBBONS Conan 1988 Australia106.72 2 111.78 56 276.50 84.35/43,9-
61. LANG Alessandro 2000 SG Nürnberg130.99 4 142.38 2 279.37 87.22/45,4-
62. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz116.98 54 117.34 0 288.32 96.17/50,0-
63. BASSET Mathieu 1987 Vaulx en Velin141.55 12 125.37 10 288.92 96.77/50,4-
64. TOSSER Roussey Yann 1990 Nancy133.07 8 150.40 4 295.47 103.32/53,8-
65. PUTZER Pavel 1967 Kaplice148.34 10 140.70 4 303.04 110.89/57,7-
66. TOMAŽIČ Filip 1989 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR122.40 62 119.65 10 314.05 121.90/63,4-
67. BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy134.16 56 129.03 2 321.19 129.04/67,2-
68. VEBER Arthur 1988 Nancy139.78 4 126.46 52 322.24 130.09/67,7-
69. BAHLA Youcef 1980 Vaulx en Velin137.27 4 127.73 64 333.00 140.85/73,3-
70. LENARČIČ Peter 1987 Kajakaška Zveza Slovenije111.93 54 113.11 62 341.04 148.89/77,5-
71. LHOTA Zbyšek 2000 CZE117.84 106 116.59 10 350.43 158.28/82,4-
72. ARGENTINI Jules 1990 Nancy148.11 118 176.17 58 500.28 308.13/160,4-
73. AUBELJ Domen 1991 KK Simon179.64 166 151.50 160 657.14 464.99/242,0-
74. BARTHEL Philip 1994 SG Nürnberg169.47 154 149.71 206 679.18 487.03/253,5-
  ANDO Taro 1977 Mitake Canoe Club0.00 0 0.00 0  -
  PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  PŘINDIŠ Vít 1989 2 USK Pha0.00 0 0.00 0  -
  SLOVÁK Tomáš 1979 Olomouc0.00 0 0.00 0  -
  VOLF Jaroslav 1979 Dukla B.0.00 0 0.00 0  -
  SWETNAM Huw 1981 England0.00 0 0.00 0  -
  JONES Toby 1990 WELSH Canoe slalom0.00 0 0.00 0  -
  ZITNANSKY David 1991 SKP Bratislava0.00 0 0.00 0  -
  RUSJAN Nejc 1992 KAJAK KLUB SOŠKE ELEKTRAR0.00 0 0.00 0  -
  IVALDI ZENO 1993 Canada0.00 0 0.00 0  -
  MAČKAL Jiří 1971 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení