vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

28.06.2014   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn115.84 0 114.64 0 114.64 74
2. CHOD David 1982 2 Blovice112.84 4 118.43 4 116.842.20/1,970
3.1/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB125.16 4 115.39 2 117.392.75/2,466
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB119.36 0 120.28 2 119.364.72/4,162
5.1/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.120.30 0 121.20 0 120.305.66/4,958
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy120.96 0 122.32 0 120.966.32/5,554
7.1/VMCUC Michal 1977 0 Tech.Pha121.44 0 121.25 0 121.256.61/5,850
8. JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek121.67 2 122.18 0 122.187.54/6,646
9.2/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB120.29 2 122.21 2 122.297.65/6,742
10.2/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus124.68 50 123.90 0 123.909.26/8,138
11.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor124.25 6 124.50 0 124.509.86/8,634
12. PEŠTA Jan 1981 0 L.Tábor126.22 0 124.60 2 126.2211.58/10,130
13.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB129.44 0 132.31 4 129.4414.80/12,926
14.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn130.70 0 143.23 50 130.7016.06/14,022
15.1/DSKRAUS Filip 1997 0 ČSAD Plz131.33 0 138.33 54 131.3316.69/14,621
16.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn128.17 4 131.49 0 131.4916.85/14,720
17.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB131.55 0 133.37 0 131.5516.91/14,819
18.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.134.81 2 132.10 0 132.1017.46/15,218
19.2/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus132.33 0 132.23 2 132.3317.69/15,417
20.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor128.40 8 128.56 4 132.5617.92/15,616
21.7/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice136.05 2 133.89 0 133.8919.25/16,815
22.4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk134.53 0 134.73 2 134.5319.89/17,314
23.4/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L136.77 2 134.98 0 134.9820.34/17,713
24.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor136.46 0 135.55 2 136.4621.82/19,012
25.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor136.52 0 137.24 2 136.5221.88/19,111
26. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.135.19 4 136.38 6 139.1924.55/21,410
27.6/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus144.36 2 139.65 0 139.6525.01/21,89
28.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor141.93 0 140.89 4 141.9327.29/23,88
29.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy142.62 0 146.72 0 142.6227.98/24,47
30. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor148.44 0 142.75 0 142.7528.11/24,56
31.8/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 0 Č.Kruml.144.89 0 144.53 2 144.8930.25/26,45
32. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB143.91 2 143.77 2 145.7731.13/27,24
33.2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor148.05 4 145.81 0 145.8131.17/27,23
34.9/VMSMETÁNKA Radek 1976 0 Hubertus147.16 6 148.11 0 148.1133.47/29,22
35.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník150.05 2 150.79 0 150.7936.15/31,51
36. MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor153.94 4 148.00 6 154.0039.36/34,30
37.8/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň158.53 2 150.79 4 154.7940.15/35,00
38. HERMAN Pavel 1986 0 Ot.Strak157.14 0 152.95 2 154.9540.31/35,20
39. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB155.56 2 158.44 2 157.5642.92/37,40
40.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy167.89 0 159.79 0 159.7945.15/39,40
41.5/DMŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.151.89 60 159.34 56 211.8997.25/84,80
  KOLMAN Filip 1973 0 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice118.90 4 117.69 0 117.69 61
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy123.73 4 118.53 0 118.530.84/0,757
3. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB120.70 0 122.10 0 120.703.01/2,653
4. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec128.40 2 122.05 0 122.054.36/3,749
5.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice123.33 0 124.34 2 123.335.64/4,845
6. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK123.40 0 122.64 2 123.405.71/4,941
7. POKORNÁ Iva 1985 0 SKVS ČB123.17 2 125.78 0 125.177.48/6,437
8.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand130.38 2 127.10 0 127.109.41/8,033
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň127.83 0 129.58 4 127.8310.14/8,629
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.08 4 130.18 4 132.0814.39/12,225
11. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 0 Ot.Strak132.26 0 132.84 0 132.2614.57/12,421
12.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav132.93 4 133.62 0 133.6215.93/13,520
13.1/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.06 4 132.59 2 134.5916.90/14,419
14.1/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus144.07 2 138.51 0 138.5120.82/17,718
15.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor139.45 6 138.63 2 140.6322.94/19,517
16.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak138.69 2 144.82 2 140.6923.00/19,516
17.2/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus141.03 0 141.61 4 141.0323.34/19,815
18.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB142.05 0 146.04 4 142.0524.36/20,714
19.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz153.29 0 143.93 0 143.9326.24/22,313
20.3/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň147.16 4 144.13 0 144.1326.44/22,512
21.4/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus143.05 8 140.96 4 144.9627.27/23,211
22.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník156.13 6 144.20 4 148.2030.51/25,910
23.4/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa148.27 6 146.47 4 150.4732.78/27,99
24.2/VKASLOVÁ Markéta 1968 0 Blovice154.89 2 152.34 0 152.3434.65/29,48
25.2/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy150.75 2 152.35 2 152.7535.06/29,87
26.2/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand153.38 10 147.03 6 153.0335.34/30,06
27.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa159.82 8 154.95 2 156.9539.26/33,45
28.3/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand162.29 4 159.44 4 163.4445.75/38,94
29.6/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň160.49 6 159.81 4 163.8146.12/39,23
30.7/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy170.17 0 177.67 6 170.1752.48/44,62
31.4/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand198.29 54 168.70 4 172.7055.01/46,71
32.8/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak188.24 4 172.72 6 178.7261.03/51,90
33.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.181.26 0 228.02 58 181.2663.57/54,00
34.1/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn193.93 8 181.48 6 187.4869.79/59,30
35.3/U23TUNKOVÁ Magdalena 1993 0 Jablonec188.89 2 188.90 8 190.8973.20/62,20
36.9/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy187.32 4 192.26 6 191.3273.63/62,60
37.10/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy164.31 54 146.52 50 196.5278.83/67,00
38.4/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.187.53 12 164.24 64 199.5381.84/69,50
39.2/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice200.52 14 201.31 8 209.3191.62/77,80
40.3/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak196.51 14 194.10 60 210.5192.82/78,90
41.4/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB237.47 10 209.01 12 221.01103.32/87,80
42.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 0 Č.Kruml.210.56 14 198.42 70 224.56106.87/90,80
43.11/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB220.42 6 212.85 16 226.42108.73/92,40
  PETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIVOŇKA Zdeněk
CHOD David
1982
1982
Horš.Týn
Blovice
124.38 4 121.72 2 123.72 38
2. WENDL Miloslav
WEBER Oldřich
1978
1987
2 Horš.Týn
SKVS ČB
128.66 0 125.54 2 127.543.82/3,134
3. SAIKO Tomáš
ZVOLÁNEK Jan
1986
1995
2 Č.Kruml.
SKVS ČB
130.03 4 132.14 8 134.0310.31/8,330
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
151.83 0 139.18 2 141.1817.46/14,126
5. ZEMAN Ondřej
PAZOUREK Jan
1985
1973
2 Boh.Pha
Bechyně
142.42 0 140.08 2 142.0818.36/14,822
6.1/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
143.53 0 160.97 2 143.5319.81/16,018
7.1/VKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
143.52 2 135.81 8 143.8120.09/16,214
8.2/VSHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
145.61 0 145.19 0 145.1921.47/17,410
9.2/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
144.35 2 142.52 6 146.3522.63/18,36
10. PEŠTA Jan
ŠMEJKALOVÁ Šárka
1981
1984
L.Tábor
SKVS ČB
148.01 52 147.79 4 151.7928.07/22,75
11.3/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
154.44 0 154.66 4 154.4430.72/24,84
12.1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
154.14 58 148.74 8 156.7433.02/26,73
13. BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
155.41 4 154.57 10 159.4135.69/28,82
14.1/DSCUBROVÁ Markéta
KRAUS Filip
1997
1997
ČSAD Plz
ČSAD Plz
158.72 10 153.15 8 161.1537.43/30,31
15.1/U23NOVÁK Martin
ŠTUDLAR Patrik
1991
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
165.07 12 151.23 60 177.0753.35/43,10
16.1/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
ČSAD Plz
ČSAD Plz
189.86 10 177.20 10 187.2063.48/51,30
17. POKORNÝ Ondřej
STRÁNSKÝ Lukáš
1987
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
192.59 14 0.00 999 206.5982.87/67,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz99.68 2 98.43 0 98.43 147
2.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy96.86 2 116.61 0 98.860.43/0,4143
3.2/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus99.36 50 97.29 2 99.290.86/0,9139
4.1/VMTAIŠL Filip 1976 2 Sušice100.37 0 100.03 0 100.031.60/1,6135
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice104.11 0 101.21 0 101.212.78/2,8131
6.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.53 4 101.29 0 101.292.86/2,9127
7.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.16 2 100.46 52 103.164.73/4,8123
8. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB107.45 0 106.72 0 106.728.29/8,4119
9. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice107.65 0 107.69 0 107.659.22/9,4115
10. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB105.99 2 112.01 2 107.999.56/9,7111
11.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz113.78 0 109.42 0 109.4210.99/11,2107
12.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB112.08 0 110.45 0 110.4512.02/12,2103
13.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus112.07 0 110.76 0 110.7612.33/12,599
14.1/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand123.41 2 111.51 0 111.5113.08/13,395
15.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.30 0 111.77 0 111.7713.34/13,691
16. PRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor118.70 50 110.03 2 112.0313.60/13,887
17.3/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz112.61 0 113.36 0 112.6114.18/14,483
18.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand117.74 0 113.40 0 113.4014.97/15,279
19. ZEMAN Ondřej 1985 0 Boh.Pha113.59 0 115.01 0 113.5915.16/15,475
20.4/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice114.13 0 114.01 0 114.0115.58/15,871
21. CHOD David 1982 0 Blovice115.01 0 112.34 2 114.3415.91/16,267
22.6/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB115.74 0 118.28 0 115.7417.31/17,663
23.5/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz115.61 2 115.69 2 117.6119.18/19,559
24.7/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.117.86 0 117.99 0 117.8619.43/19,755
25.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice118.53 0 118.16 0 118.1619.73/20,051
26. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV121.46 50 117.67 2 119.6721.24/21,647
27.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice122.95 2 120.27 0 120.2721.84/22,243
28.2/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník120.75 0 122.83 54 120.7522.32/22,742
29.1/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek129.43 8 120.00 2 122.0023.57/23,941
30.3/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec126.24 2 120.36 2 122.3623.93/24,340
31.4/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy121.88 6 120.38 2 122.3823.95/24,339
32.9/VMKOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy127.14 2 123.50 0 123.5025.07/25,538
33.4/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice123.96 0 122.69 4 123.9625.53/25,937
34.1/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec133.29 52 125.27 0 125.2726.84/27,336
35.6/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak133.59 2 125.52 0 125.5227.09/27,535
36. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV128.27 2 126.34 0 126.3427.91/28,434
37.2/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz123.19 4 126.62 2 127.1928.76/29,233
38. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice128.27 0 127.36 0 127.3628.93/29,432
39.10/VMUHLÍK František 1975 0 Bechyně126.21 4 125.68 2 127.6829.25/29,731
40.11/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně124.51 4 127.31 4 128.5130.08/30,630
41.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí128.81 0 133.27 6 128.8130.38/30,929
42.2/ZMZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy126.18 4 156.92 6 130.1831.75/32,328
43. POLÍVKA Jan 1986 0 Blovice130.22 0 129.92 4 130.2231.79/32,327
44.1/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus132.83 0 130.34 0 130.3431.91/32,426
45.2/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak132.19 0 131.86 0 131.8633.43/34,025
46.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.132.03 0 133.22 0 132.0333.60/34,124
47.3/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz132.45 0 132.42 2 132.4534.02/34,623
48.6/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa132.69 0 134.76 0 132.6934.26/34,822
49.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.134.00 0 135.64 0 134.0035.57/36,121
50.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy135.23 0 135.14 0 135.1436.71/37,320
51.3/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB145.41 0 133.66 2 135.6637.23/37,819
52.12/VMPRINC Rudolf 1970 0 Ot.Strak138.28 0 135.89 0 135.8937.46/38,118
53.5/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha135.06 2 134.98 2 136.9838.55/39,217
54.7/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa137.16 0 131.10 10 137.1638.73/39,316
55.4/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand140.39 4 135.59 2 137.5939.16/39,815
56.13/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 0 Ot.Strak134.57 6 133.64 4 137.6439.21/39,814
57.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník145.92 4 140.46 0 140.4642.03/42,713
58.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek139.09 2 139.22 4 141.0942.66/43,312
59.5/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB135.33 8 128.68 14 142.6844.25/45,011
60.14/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor144.25 2 143.83 0 143.8345.40/46,110
61.7/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor142.11 2 142.57 52 144.1145.68/46,49
62.1/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor140.25 6 142.13 2 144.1345.70/46,40
63.15/VMKOTRBA Tomáš 1977 0 L.Tábor146.04 0 142.14 2 144.1445.71/46,48
64.4/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz145.27 0 144.52 2 145.2746.84/47,67
65.16/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor153.13 6 143.37 2 145.3746.94/47,76
66.6/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa157.45 10 143.58 2 145.5847.15/47,95
67.5/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB158.49 2 145.74 0 145.7447.31/48,14
68.6/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB145.83 0 145.27 6 145.8347.40/48,23
69.17/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice144.64 2 141.33 8 146.6448.21/49,02
70.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz151.73 0 145.33 2 147.3348.90/49,71
71.2/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak144.58 4 148.67 8 148.5850.15/50,90
72.7/VKRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz150.87 2 147.69 2 149.6951.26/52,10
73.7/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy146.79 8 144.08 6 150.0851.65/52,50
74. ĎURÍK Milan 1987 0 Jablonec149.42 8 145.77 6 151.7753.34/54,20
75.8/ZSŠOREL Martin 2001 0 KK Brand149.54 4 146.82 52 153.5455.11/56,00
76.3/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB154.23 2 155.13 0 155.1356.70/57,60
77.7/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB154.21 8 153.56 4 157.5659.13/60,10
78.4/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB155.45 6 156.12 4 160.1261.69/62,70
79.8/DMMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB166.14 0 162.69 2 164.6966.26/67,30
80.5/PZHRŇÁK Jáchym 2004 0 Kralupy157.69 8 201.23 6 165.6967.26/68,30
81.6/PZRAŠNER Karel 2004 0 Šumperk154.24 54 160.08 6 166.0867.65/68,70
82.8/ZMHRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy165.80 14 158.07 12 170.0771.64/72,80
83.9/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy172.06 4 166.94 4 170.9472.51/73,70
84.9/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz186.25 0 172.67 0 172.6774.24/75,40
85.10/ZMVONDRA Matouš 2003 0 Kralupy178.00 56 183.01 4 187.0188.58/90,00
86.7/PZTURNER Karel 2004 0 Blovice195.35 6 189.23 10 199.23100.80/102,40
87.8/PZVRÁNEK Jan 2004 0 Blovice257.99 20 218.78 16 234.78136.35/138,50
88.9/PZSÝKORA Jaroslav 2004 0 Hubertus281.28 164 208.33 64 272.33173.90/176,70
89.9/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz186.27 218 180.89 114 294.89196.46/199,60
90.10/PZSAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha226.28 106 275.05 56 331.05232.62/236,30
  VENC Štěpán 2004 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor148.44 0 142.75 0 142.75 1
2. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB155.56 2 158.44 2 157.5614.81/10,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3