vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

29.06.2014   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHOD David 1982 2 Blovice109.25 0 111.12 0 109.25 65
2. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn111.48 0 110.13 0 110.130.88/0,861
3.1/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.111.21 0 113.37 0 111.211.96/1,857
4.1/VMCUC Michal 1977 0 Tech.Pha0.00 999 112.06 0 112.062.81/2,653
5.1/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB116.72 2 113.63 0 113.634.38/4,049
6.2/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB114.04 0 113.75 0 113.754.50/4,145
7. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB113.87 0 0.00 999 113.874.62/4,241
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy117.88 0 114.75 0 114.755.50/5,037
9. JÍCHA Dušan 1982 3 So Písek121.94 0 116.44 2 118.449.19/8,433
10.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor118.71 0 117.67 2 118.719.46/8,729
11. PEŠTA Jan 1981 0 L.Tábor119.06 0 119.86 4 119.069.81/9,025
12.1/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor124.65 0 123.05 0 123.0513.80/12,621
13.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB125.05 0 123.66 0 123.6614.41/13,220
14.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn124.00 0 0.00 999 124.0014.75/13,519
15.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB124.20 0 126.43 0 124.2014.95/13,718
16.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.11 2 126.90 0 126.9017.65/16,217
17.3/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus126.97 2 128.12 0 128.1218.87/17,316
18.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.128.76 0 127.27 2 128.7619.51/17,915
19.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor128.70 2 129.49 0 129.4920.24/18,514
20.4/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L130.18 0 129.99 0 129.9920.74/19,013
21.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor130.17 0 130.57 0 130.1720.92/19,112
22. SAIKO Tomáš 1986 3 Č.Kruml.133.52 4 131.35 0 131.3522.10/20,211
23. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB136.18 10 133.36 0 133.3624.11/22,110
24.6/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus135.96 0 132.26 2 134.2625.01/22,99
25.4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk135.24 2 131.47 4 135.4726.22/24,08
26.1/DSKRAUS Filip 1997 0 ČSAD Plz136.70 0 0.00 999 136.7027.45/25,17
27.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor140.30 0 138.49 0 138.4929.24/26,86
28.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy139.17 0 139.37 0 139.1729.92/27,45
29.2/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor138.90 2 139.67 2 140.9031.65/29,04
30.6/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 0 Č.Kruml.139.42 2 0.00 999 141.4232.17/29,43
31.8/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň140.81 2 141.94 4 142.8133.56/30,72
32. MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor145.32 6 143.13 2 145.1335.88/32,81
33.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník145.32 0 0.00 999 145.3236.07/33,00
34.5/DMŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.148.37 10 140.61 6 146.6137.36/34,20
35. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB141.05 6 0.00 999 147.0537.80/34,60
36. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor151.45 0 0.00 999 151.4542.20/38,60
37.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy155.51 4 155.36 52 159.5150.26/46,00
  HERMAN Pavel 1986 0 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 0 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice114.39 2 113.09 0 113.09 46
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy116.14 0 114.98 0 114.981.89/1,742
3. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB117.40 0 117.15 0 117.154.06/3,638
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.97 0 123.62 0 120.977.88/7,034
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK123.04 4 121.37 0 121.378.28/7,330
6.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand125.69 0 122.82 0 122.829.73/8,626
7. POKORNÁ Iva 1985 0 SKVS ČB127.35 2 125.17 0 125.1712.08/10,722
8. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 0 Ot.Strak129.22 0 129.52 0 129.2216.13/14,318
9.1/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy127.56 2 128.20 2 129.5616.47/14,617
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor134.58 4 125.98 4 129.9816.89/14,916
11.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor134.44 2 128.09 2 130.0917.00/15,015
12.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak133.10 4 143.97 4 137.1024.01/21,214
13.2/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand135.76 2 161.70 0 137.7624.67/21,813
14.2/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus141.55 0 138.88 0 138.8825.79/22,812
15.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz137.17 2 138.20 4 139.1726.08/23,111
16.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB138.14 2 140.96 2 140.1427.05/23,910
17.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník140.74 2 140.74 0 140.7427.65/24,49
18.3/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň138.55 6 152.27 0 144.5531.46/27,88
19.4/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa140.86 4 144.05 2 144.8631.77/28,17
20.2/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy147.30 2 146.93 2 148.9335.84/31,76
21.3/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand143.29 8 145.85 4 149.8536.76/32,55
22.4/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand147.04 4 0.00 999 151.0437.95/33,64
23.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa155.73 52 149.60 2 151.6038.51/34,13
24.1/VKASLOVÁ Markéta 1968 0 Blovice149.99 2 149.94 4 151.9938.90/34,42
25.6/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy153.05 2 165.14 0 155.0541.96/37,11
26.7/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň160.92 4 158.63 4 162.6349.54/43,80
27.3/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.0.00 999 165.81 2 167.8154.72/48,40
28.8/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy171.64 6 166.72 2 168.7255.63/49,20
29.9/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak170.95 6 168.46 2 170.4657.37/50,70
30.10/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy178.92 4 173.95 4 177.9564.86/57,40
31.4/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.212.03 54 180.90 0 180.9067.81/60,00
32.1/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice184.30 2 194.50 10 186.3073.21/64,70
33.11/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB196.94 8 184.34 2 186.3473.25/64,80
34.2/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak194.82 4 185.00 4 189.0075.91/67,10
35.3/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 0 Č.Kruml.201.68 10 202.01 62 211.6898.59/87,20
36.4/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB214.61 8 203.52 54 222.61109.52/96,80
  PETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PIVOŇKA Zdeněk
CHOD David
1982
1982
Horš.Týn
Blovice
119.95 2 118.95 0 118.95 34
2. SAIKO Tomáš
ZVOLÁNEK Jan
1986
1995
2 Č.Kruml.
SKVS ČB
129.01 6 123.06 2 125.066.11/5,130
3. WENDL Miloslav
WEBER Oldřich
1978
1987
2 Horš.Týn
SKVS ČB
125.19 0 0.00 999 125.196.24/5,226
4.1/VKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
127.71 6 127.12 2 129.1210.17/8,522
5.1/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
136.49 0 136.02 0 136.0217.07/14,418
6.2/VSHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
139.60 2 136.22 0 136.2217.27/14,514
7.1/U23NOVÁK Martin
ŠTUDLAR Patrik
1991
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
143.66 6 139.18 2 141.1822.23/18,710
8. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
141.65 2 181.81 52 143.6524.70/20,86
9.2/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
142.53 4 147.47 8 146.5327.58/23,25
10. BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
148.21 4 0.00 999 152.2133.26/28,04
11. PEŠTA Jan
ŠMEJKALOVÁ Šárka
1981
1984
L.Tábor
SKVS ČB
151.14 2 0.00 999 153.1434.19/28,73
12.1/DSCUBROVÁ Markéta
KRAUS Filip
1997
1997
ČSAD Plz
ČSAD Plz
151.34 12 151.33 4 155.3336.38/30,62
13.1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
153.92 6 153.45 4 157.4538.50/32,41
14.3/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
154.13 6 153.97 4 157.9739.02/32,80
15.1/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
ČSAD Plz
ČSAD Plz
170.25 10 0.00 999 180.2561.30/51,50
16. POKORNÝ Ondřej
STRÁNSKÝ Lukáš
1987
1987
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz101.04 52 97.87 0 97.87 134
2.2/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus100.30 0 99.02 4 100.302.43/2,5130
3. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.09 2 100.43 0 100.432.56/2,6126
4.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB101.82 2 99.49 8 103.825.95/6,1122
5. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB104.18 0 101.94 2 103.946.07/6,2118
6. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB105.83 2 104.30 0 104.306.43/6,6114
7.2/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice109.72 4 103.15 2 105.157.28/7,4110
8. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice105.37 0 106.77 2 105.377.50/7,7106
9.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus107.38 0 107.95 0 107.389.51/9,7102
10.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.55 0 107.98 0 107.9810.11/10,398
11.1/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand108.96 0 108.23 0 108.2310.36/10,694
12.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz113.67 0 108.44 0 108.4410.57/10,890
13.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand108.76 0 108.66 4 108.7610.89/11,186
14.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice109.04 0 125.26 4 109.0411.17/11,482
15.3/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz107.87 2 109.37 0 109.3711.50/11,878
16. ZEMAN Ondřej 1985 0 Boh.Pha110.33 0 110.71 0 110.3312.46/12,774
17.4/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz110.80 0 113.01 4 110.8012.93/13,270
18.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy112.49 0 110.45 2 112.4514.58/14,966
19. PRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor113.63 0 112.46 0 112.4614.59/14,962
20.2/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy114.62 0 111.32 2 113.3215.45/15,858
21. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV118.91 0 114.61 0 114.6116.74/17,154
22.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice116.00 0 118.40 0 116.0018.13/18,550
23.5/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.116.34 0 236.79 2 116.3418.47/18,946
24.6/VMTESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB116.24 4 116.93 0 116.9319.06/19,542
25. CHOD David 1982 0 Blovice119.31 2 115.01 2 117.0119.14/19,638
26.7/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice119.28 0 117.04 0 117.0419.17/19,637
27.3/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec120.53 0 117.89 0 117.8920.02/20,536
28.4/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník118.38 54 114.32 4 118.3220.45/20,935
29.1/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB120.73 0 119.40 4 120.7322.86/23,434
30. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV121.27 0 122.24 4 121.2723.40/23,933
31.4/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice120.34 2 122.54 2 122.3424.47/25,032
32.8/VMUHLÍK František 1975 0 Bechyně120.97 2 121.92 2 122.9725.10/25,631
33.2/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec130.53 52 123.05 0 123.0525.18/25,730
34. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice123.27 0 126.00 4 123.2725.40/26,029
35.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí124.05 0 129.88 54 124.0526.18/26,728
36. POLÍVKA Jan 1986 0 Blovice123.14 2 132.24 2 125.1427.27/27,927
37.6/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa125.45 0 124.85 2 125.4527.58/28,226
38.3/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz123.66 50 126.08 0 126.0828.21/28,825
39.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.126.31 0 142.15 0 126.3128.44/29,124
40.2/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus129.56 0 126.52 0 126.5228.65/29,323
41.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy131.34 0 127.03 0 127.0329.16/29,822
42.9/VMPRINC Rudolf 1970 0 Ot.Strak138.78 0 128.00 0 128.0030.13/30,821
43.10/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 0 Ot.Strak127.42 50 126.61 2 128.6130.74/31,420
44.3/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak129.05 0 129.00 0 129.0031.13/31,819
45.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha129.12 0 131.82 4 129.1231.25/31,918
46.4/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand130.51 50 125.78 4 129.7831.91/32,617
47.7/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa126.61 4 128.47 4 130.6132.74/33,516
48.1/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB132.13 0 131.20 2 132.1334.26/35,015
48.5/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak127.64 50 130.13 2 132.1334.26/35,014
50.1/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor135.07 0 141.25 2 135.0737.20/38,00
51.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.134.08 2 133.40 2 135.4037.53/38,313
52.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník135.03 50 135.63 0 135.6337.76/38,612
53.2/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz143.96 2 135.73 0 135.7337.86/38,711
54.7/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor133.75 2 0.00 999 135.7537.88/38,710
55.11/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor140.43 4 134.81 2 136.8138.94/39,89
56.12/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice139.06 2 136.89 2 138.8941.02/41,98
57.5/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa138.97 2 139.47 0 139.4741.60/42,57
58.6/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy142.24 2 137.69 2 139.6941.82/42,76
59.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek137.76 2 142.60 6 139.7641.89/42,85
60.7/VKRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz146.94 0 138.96 2 140.9643.09/44,04
61.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz145.55 0 141.42 2 143.4245.55/46,53
62.2/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak145.27 2 139.94 4 143.9446.07/47,10
63.3/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB144.68 0 146.36 0 144.6846.81/47,82
64.13/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor146.70 0 140.81 4 144.8146.94/48,01
65.4/ZMZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy167.91 0 148.13 0 148.1350.26/51,40
66.5/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB144.20 4 143.08 6 148.2050.33/51,40
67.6/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB155.96 0 147.86 2 149.8651.99/53,10
68.3/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB148.31 4 150.27 4 152.3154.44/55,60
69.4/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB148.10 52 152.44 0 152.4454.57/55,80
70.5/PZHRŇÁK Jáchym 2004 0 Kralupy152.51 6 165.80 6 158.5160.64/62,00
71.6/PZRAŠNER Karel 2004 0 Šumperk182.17 2 155.35 4 159.3561.48/62,80
72.8/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz166.24 2 160.78 4 164.7866.91/68,40
73.7/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy169.53 2 165.58 4 169.5871.71/73,30
74.7/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz120.38 50 120.79 52 170.3872.51/74,10
75.8/ZMHRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy162.55 8 163.65 12 170.5572.68/74,30
76.8/ZSŠOREL Martin 2001 0 KK Brand134.72 50 135.02 50 184.7286.85/88,70
77.7/PZTURNER Karel 2004 0 Blovice196.97 8 194.16 12 204.97107.10/109,40
78.9/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz200.30 8 0.00 999 208.30110.43/112,80
79.8/PZSÝKORA Jaroslav 2004 0 Hubertus210.40 10 195.67 54 220.40122.53/125,20
80.9/PZVRÁNEK Jan 2004 0 Blovice222.99 10 205.04 52 232.99135.12/138,10
81.10/PZSAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha249.54 56 268.50 4 272.50174.63/178,40
  ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ĎURÍK Milan 1987 0 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VONDRA Matouš 2003 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 0 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor141.05 6 0.00 999 147.05 1
2. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 0 SKVS ČB151.45 0 0.00 999 151.454.40/3,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3