vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Strakonicích

28.06.2014   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Jana LAGNEROVÁ   vrchní rozhodčí: Jiří ČIHÁČEK
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.10:47,70 21
2.1/VSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec11:09,1021.40/3,313
3. SAIKO Tomáš 1986 0 Č.Kruml.12:23,2095.50/14,79
4.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.12:24,6096.90/15,05
5.2/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk12:28,20100.50/15,54
6.1/VMSOUČEK Miloš 1973 0 L.Žatec12:35,40107.70/16,63
7.2/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor12:57,70130.00/20,12
8. CHOD Ondřej 1984 0 Blovice13:43,40175.70/27,11
9.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor13:50,50182.80/28,20
10.3/DMŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.14:14,30206.60/31,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice11:05,40 12
2.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor12:33,5088.10/13,24
3.1/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 3 Č.Kruml.12:55,40110.00/16,53
4.1/VKASLOVÁ Markéta 1968 0 Blovice13:30,50145.10/21,82
5.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.13:45,80160.40/24,11
6.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak15:17,60252.20/37,90
7.2/ZMVRÁNKOVÁ Ivana 2002 0 Blovice16:54,10348.70/52,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Martin
ŠTUDLAR Patrik
1991
1999
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
11:40,30 17
2.1/VSLANINA Vladimír
SOUČEK Miloš
1969
1973
1 L.Žatec
L.Žatec
11:43,703.40/0,59
3.1/DMWALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
12:11,0030.70/4,41

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně09:28,60 19
2.2/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně09:56,9028.30/5,015
3. CHOD David 1982 3 Blovice10:15,1046.50/8,211
4. ZEMAN Ondřej 1985 0 Boh.Pha10:16,2047.60/8,47
5.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.11:07,8099.20/17,46
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB11:22,50113.90/20,05
7.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha12:07,20158.60/27,94
8.4/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice12:37,20188.60/33,23
9. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice12:44,70196.10/34,52
10.1/DMBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí13:06,06217.46/38,21
11.3/VSZÝKA Petr 1951 0 ČSAD Plz13:06,60218.00/38,30
12. HERMAN Pavel 1986 0 Ot.Strak13:17,90229.30/40,30
13.1/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz13:26,20237.60/41,80
  ZLÁMAL Antonín 1999 0 Č.Kruml.DNS 0
  ŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.DNS 0
  PECHMAN Štěpán 1999 0 RoudniceDNS 0
  KODET Marcel 1965 3 L.ŽatecDNS 0
  KYZLÍK Milan 1999 3 RoudniceDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3