vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Křivoklátský slalom

08.06.2014   USD Roztoky u Ktivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha83.92 0 83.05 0 83.05 103
2.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.85.89 0 88.92 0 85.892.84/3,493
3.2/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.86.27 0 87.50 2 86.273.22/3,988
4.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV87.60 6 87.46 0 87.464.41/5,383
5. PŘINDA Lukáš 1980 3 USK Pha88.40 0 87.72 2 88.405.35/6,478
6.3/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha89.74 6 88.84 0 88.845.79/7,073
7.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja92.90 2 90.34 0 90.347.29/8,868
8.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha84.20 8 91.10 6 92.209.15/11,063
9.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.07 0 95.50 2 93.0710.02/12,158
10. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB92.83 2 91.77 4 94.8311.78/14,253
11.5/DMKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB96.27 0 92.56 4 96.2713.22/15,948
12. POŘÁDEK Milan 1986 0 SKVS ČB96.42 0 102.41 0 96.4213.37/16,143
13.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov105.36 0 96.21 2 98.2115.16/18,338
14.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice94.99 4 97.96 8 98.9915.94/19,233
15. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.99.43 0 102.88 4 99.4316.38/19,728
16.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov105.02 4 100.55 0 100.5517.50/21,123
17.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB104.30 0 108.58 8 104.3021.25/25,618
18.3/VŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.106.77 0 0.00 999 106.7723.72/28,617
19.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.108.32 0 136.30 6 108.3225.27/30,416
20.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.32 0 107.21 4 109.3226.27/31,615
21.3/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec106.76 6 104.35 6 110.3527.30/32,914
22.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník111.30 2 111.21 0 111.2128.16/33,913
23.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja112.38 0 126.72 54 112.3829.33/35,312
24. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV111.67 2 115.29 2 113.6730.62/36,911
25.6/DMSOUČEK Marek 1999 0 KVS HK121.20 2 118.09 2 120.0937.04/44,610
26.1/U23POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov123.70 2 120.19 0 120.1937.14/44,79
27.7/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov120.39 0 126.69 4 120.3937.34/45,08
28.5/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov121.04 0 117.33 4 121.0437.99/45,77
29.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha126.22 2 122.27 0 122.2739.22/47,26
30.2/DSŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.109.44 58 112.62 10 122.6239.57/47,65
31.5/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus123.25 0 123.52 4 123.2540.20/48,44
32.6/VMVOLF Jaroslav 1979 0 Dukla B.125.75 0 0.00 999 125.7542.70/51,43
33.2/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.118.48 58 120.01 6 126.0142.96/51,72
34.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník132.25 6 210.79 52 138.2555.20/66,51
35.3/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha147.92 6 144.78 2 146.7863.73/76,70
36.4/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha136.97 106 152.25 8 160.2577.20/93,00
  MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PETERKA Adam 1996 0 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha92.87 2 88.85 6 94.85 59
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV98.18 0 97.61 104 98.183.33/3,554
3. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha99.53 0 99.47 4 99.534.68/4,949
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník98.92 2 99.08 2 100.926.07/6,444
5.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha99.94 4 99.55 2 101.556.70/7,139
6.2/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha97.73 6 107.21 4 103.738.88/9,434
7.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha104.26 2 103.56 2 105.5610.71/11,329
8.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha106.21 0 122.84 6 106.2111.36/12,024
9.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec109.55 4 108.49 4 112.4917.64/18,619
10. KUBÍČKOVÁ Lucie 1982 0 Č.Skal.113.43 0 112.89 2 113.4318.58/19,614
11.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy120.43 4 117.29 6 123.2928.44/30,09
12.4/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha119.78 58 115.71 10 125.7130.86/32,54
13.5/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky125.52 4 128.63 6 129.5234.67/36,63
14.2/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand126.02 6 125.23 60 132.0237.17/39,22
15.3/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.23 8 120.09 60 146.2351.38/54,21
16.6/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand152.90 208 141.49 10 151.4956.64/59,70
  BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
96.25 2 0.00 0 98.25 46
2. POŘÁDEK Milan
WEBER Oldřich
1986
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
99.32 0 0.00 0 99.321.07/1,136
3.1/U23PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
3 Sušice
Rakovník
102.51 2 0.00 0 104.516.26/6,431
4.1/DMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
101.60 6 0.00 0 107.609.35/9,526
5.2/DMKRÁL Adam
PŘÍHODA Matouš
2003
1998
3 USK Pha
USK Pha
113.83 8 0.00 0 121.8323.58/24,021
6.3/DMŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
124.63 14 0.00 0 138.6340.38/41,116
7.1/VSHORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
3 Horš.Týn
SKŽižkov
121.20 56 0.00 0 177.2078.95/80,411
8.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
141.94 60 0.00 0 201.94103.69/105,56
9.1/DSVEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
114.43 302 0.00 0 416.43318.18/323,85
10.2/ZSKOLÁČEK Petr
ŠOREL Martin
2001
2001
KK Brand
KK Brand
0.00 999 0.00 0 999.00 4
10.1/VMULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
0.00 999 0.00 0 999.00 3
10.4/DMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 0 999.00 2
10. HEGER Mikuláš
HOLÝ Jiří
1990
1957
2 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 0 999.00 1
10.2/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.02 0 77.44 4 76.02 225
2.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice76.36 0 81.38 4 76.360.34/0,4215
3.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus78.61 2 82.76 4 80.614.59/6,0210
4.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus83.18 2 81.41 0 81.415.39/7,1205
5.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky81.68 0 81.46 0 81.465.44/7,2200
6.2/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz83.38 0 85.53 6 83.387.36/9,7195
7.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice87.80 0 84.73 0 84.738.71/11,5190
8.1/DMHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.85.39 0 86.50 0 85.399.37/12,3185
9.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK92.47 0 86.65 0 86.6510.63/14,0180
10.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha93.90 6 87.35 0 87.3511.33/14,9175
11.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.91.40 2 88.09 0 88.0912.07/15,9170
12. GORECKÝ Petr 1981 0 Kralupy86.46 2 88.81 0 88.4612.44/16,4165
13.3/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky87.03 2 86.74 2 88.7412.72/16,7160
14.2/VMVOLF Jaroslav 1979 0 Dukla B.0.00 999 88.93 0 88.9312.91/17,0155
15.3/DSPETERKA Adam 1996 0 Rakovník87.63 2 86.62 50 89.6313.61/17,9150
16.4/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha93.01 0 99.10 54 93.0116.99/22,3145
17.5/DMPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha91.91 52 89.66 4 93.6617.64/23,2140
18.3/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy100.19 56 93.87 0 93.8717.85/23,5135
19.3/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz94.11 0 91.91 2 93.9117.89/23,5130
20.3/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha94.56 0 95.15 4 94.5618.54/24,4125
21.6/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.90 0 94.85 0 94.8518.83/24,8120
22.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus97.55 4 95.31 0 95.3119.29/25,4115
23.7/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand94.48 2 95.76 0 95.7619.74/26,0110
24.4/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov96.84 2 96.15 0 96.1520.13/26,5105
25.5/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand94.40 2 92.93 6 96.4020.38/26,8100
26.4/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha92.64 4 97.66 8 96.6420.62/27,195
27.6/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník96.81 2 96.77 0 96.7720.75/27,390
28.8/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.101.58 0 95.00 2 97.0020.98/27,685
29. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV95.77 2 97.71 4 97.7721.75/28,680
30.5/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.98.88 0 97.94 0 97.9421.92/28,875
31.7/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.94.03 4 96.46 4 98.0322.01/29,070
32.9/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB96.11 2 103.88 110 98.1122.09/29,165
33.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.42 12 94.22 4 98.2222.20/29,260
34.10/DMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha134.18 4 96.56 2 98.5622.54/29,755
35.8/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky96.89 2 98.69 6 98.8922.87/30,150
36.11/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand96.30 4 97.06 2 99.0623.04/30,349
37.6/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky93.80 6 94.71 52 99.8023.78/31,348
38.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand98.08 2 100.05 8 100.0824.06/31,647
39. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník98.73 4 94.76 54 102.7326.71/35,146
39.7/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz99.31 56 100.73 2 102.7326.71/35,145
41.12/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK99.07 4 110.24 10 103.0727.05/35,644
42.9/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky99.41 4 102.13 4 103.4127.39/36,043
43.8/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha95.52 8 103.13 112 103.5227.50/36,242
44.10/DSŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.97.38 8 97.99 6 103.9927.97/36,841
45.6/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 0 KK Brand103.88 4 102.21 2 104.2128.19/37,140
46.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha99.03 6 102.50 4 105.0329.01/38,239
47. FELIX Petr 1982 0 Kralupy103.11 2 103.50 2 105.1129.09/38,338
48.11/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky99.15 10 105.59 0 105.5929.57/38,937
49.7/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand106.32 0 114.34 8 106.3230.30/39,936
50.2/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.18 0 108.74 2 107.1831.16/41,035
51. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV89.62 402 103.35 4 107.3531.33/41,234
52.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.106.39 2 112.59 2 108.3932.37/42,633
53.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.40 2 113.00 2 109.4033.38/43,932
54.13/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník101.65 8 111.61 2 109.6533.63/44,231
55.3/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha121.34 6 108.17 2 110.1734.15/44,930
56.9/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec102.19 8 111.31 2 110.1934.17/44,929
57.4/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice114.53 2 106.45 4 110.4534.43/45,328
58.14/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec114.00 50 105.30 6 111.3035.28/46,427
59.4/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek110.36 58 105.41 6 111.4135.39/46,626
60.15/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.123.46 52 107.99 4 111.9935.97/47,325
61.10/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB108.44 4 115.30 6 112.4436.42/47,924
62.11/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz109.33 6 110.36 4 114.3638.34/50,423
63.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky113.09 10 110.77 4 114.7738.75/51,022
64.12/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec110.91 4 118.16 10 114.9138.89/51,221
65.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník115.19 0 112.62 4 115.1939.17/51,520
66.16/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz117.69 56 113.22 2 115.2239.20/51,619
67.13/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha109.03 8 114.94 54 117.0341.01/53,918
68.8/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník116.68 8 111.23 6 117.2341.21/54,217
69.5/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn108.21 50 113.82 4 117.8241.80/55,016
70.14/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand115.91 4 117.86 0 117.8641.84/55,015
71.3/VSSVOBODA Jan 1946 0 Hubertus118.79 6 118.29 0 118.2942.27/55,614
72.17/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí117.83 2 112.78 8 119.8343.81/57,613
73.6/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky116.83 58 117.17 4 121.1745.15/59,412
74.18/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa117.55 4 121.91 58 121.5545.53/59,911
75.7/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha109.92 12 127.99 52 121.9245.90/60,410
76.4/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus119.83 64 114.33 8 122.3346.31/60,99
77.9/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life118.70 6 112.49 10 122.4946.47/61,18
78.15/ZSKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim122.55 0 124.56 2 122.5546.53/61,27
79.8/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB122.89 0 122.57 2 122.8946.87/61,76
80.9/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky120.00 4 0.00 999 124.0047.98/63,15
81. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV120.04 4 124.74 8 124.0448.02/63,24
82.16/ZSŠOREL Martin 2001 0 KK Brand133.01 4 125.13 0 125.1349.11/64,63
83.17/ZSKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand123.65 4 0.00 999 127.6551.63/67,92
84.19/DMUHLÍŘ Jáchym 1999 0 KK Brand127.47 56 129.12 4 133.1257.10/75,11
85.10/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life127.46 8 113.00 52 135.4659.44/78,20
86.18/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník130.00 8 158.18 4 138.0061.98/81,50
87.20/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa113.32 254 134.83 4 138.8362.81/82,60
88.4/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz95.06 56 93.63 54 147.6371.61/94,20
89.10/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky129.03 52 113.67 56 169.6793.65/123,20
90.19/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha132.80 60 110.19 202 192.80116.78/153,60
91.21/DMMAREK Hugo 1999 0 KK Brand0.00 999 131.62 352 483.62407.60/536,20
  NOSEK Tomáš 1972 0 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLABAN Martin 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov120.39 0 126.69 4 120.39 0
  KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FOLTYSOVÁ Sabina 1996 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3