vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

05.07.2014   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.116.80 0 116.30 0 116.30 29
2. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk118.60 0 117.50 0 117.501.20/1,025
3.1/U23FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.118.20 2 117.60 0 117.601.30/1,121
4.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec122.80 0 120.70 0 120.704.40/3,817
5.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK120.40 52 121.00 0 121.004.70/4,013
6. BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh122.00 2 124.50 0 124.007.70/6,69
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí131.90 0 134.70 0 131.9015.60/13,48
8.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk136.10 4 133.00 2 135.0018.70/16,17
9.2/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.135.30 2 137.20 0 137.2020.90/18,06
10.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec139.30 0 145.50 2 139.3023.00/19,85
11.2/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk143.10 50 140.80 2 142.8026.50/22,84
12.2/VMTKADLEC Martin 1972 0 VSDK151.50 4 145.30 0 145.3029.00/24,93
13.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.152.60 2 148.60 0 148.6032.30/27,82
14.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc159.40 6 151.30 0 151.3035.00/30,11
15.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc160.00 2 160.10 0 160.1043.80/37,70
16.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc164.30 2 165.70 0 165.7049.40/42,50
17.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.140.00 50 0.00 999 190.0073.70/63,40
  PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno121.70 0 123.40 0 121.70 25
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh122.60 0 122.30 2 122.600.90/0,721
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník124.00 0 124.10 2 124.002.30/1,917
4.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava128.20 4 124.20 0 124.202.50/2,113
5.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno131.50 0 128.90 0 128.907.20/5,912
6.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž131.60 0 135.00 0 131.609.90/8,111
7.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí132.40 0 139.40 0 132.4010.70/8,810
8.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí134.70 0 135.90 0 134.7013.00/10,79
9.3/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí137.30 0 140.60 2 137.3015.60/12,88
10.4/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 3 Bratislava139.90 0 138.10 0 138.1016.40/13,50
11.5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc136.40 2 139.40 0 138.4016.70/13,77
12.4/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc142.60 0 143.30 0 142.6020.90/17,26
13.6/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava141.20 4 142.70 0 142.7021.00/17,35
14.5/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava142.80 0 143.70 0 142.8021.10/17,34
15. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno143.70 0 3563.30 2 143.7022.00/18,13
16.7/ZMĎURECOVÁ Mahuliena 2002 3 Bratislava153.70 0 150.00 2 152.0030.30/24,90
17.1/U23BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk167.00 0 152.70 0 152.7031.00/25,52
18. FUSKOVÁ Dana 1988 0 Val.Mez.152.50 2 156.20 0 154.5032.80/27,01
19.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 0 Šumperk158.20 4 151.40 4 155.4033.70/27,70
20.7/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž174.70 2 171.20 0 171.2049.50/40,70
21.8/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno176.30 2 178.30 0 178.3056.60/46,50
22.9/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.210.30 4 217.10 0 214.3092.60/76,10
23.2/DMŠMÍDOVÁ Veronika 1999 0 Šumperk221.60 56 0.00 999 277.60155.90/128,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FRANEK Jakub
FUSEK Radomír
1995
1990
1 Val.Mez.
Val.Mez.
126.60 2 132.50 0 128.60 21
2. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
2 VSKRájec
VSKRájec
141.80 4 141.10 0 141.1012.50/9,713
3.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
144.10 4 142.60 0 142.6014.00/10,99
4.1/U23KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
147.00 2 143.40 0 143.4014.80/11,55
5.1/ZMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
Olomouc
Olomouc
160.40 4 157.90 4 161.9033.30/25,94
6.2/ZSSURMA Tadeáš
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
177.80 6 169.50 6 175.5046.90/36,53
7.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa
IVÁNEK Roman
2002
2002
2 SKVeselí
SKVeselí
179.00 6 175.90 0 175.9047.30/36,82
8.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch
SATKOVÁ Gabriela
2002
2001
KK Brno
KK Brno
177.70 6 178.70 4 182.7054.10/42,11
9.4/ZSROUČA Samuel
ŘEZNÍK Vít
2002
2001
Šumperk
Šumperk
181.80 4 183.20 4 185.8057.20/44,50
10.3/ZMPROCHÁZKA Vojtěch
KNEBLOVÁ Tereza
2002
2003
Olomouc
Olomouc
187.60 4 189.50 4 191.6063.00/49,00
11. JANKŮ David
URBAN Radek
2003
1972
3 Šumperk
Šumperk
223.30 4 207.20 6 213.2084.60/65,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava106.40 0 106.50 2 106.40 47
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí107.00 0 108.30 0 107.000.60/0,643
3.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno124.90 2 110.40 0 110.404.00/3,839
4.1/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno114.50 4 116.60 2 118.5012.10/11,435
5.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh120.20 0 119.50 0 119.5013.10/12,331
6.1/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK124.70 0 121.70 0 121.7015.30/14,427
7.1/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno121.20 2 122.10 4 123.2016.80/15,823
8.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno127.50 0 125.90 0 125.9019.50/18,322
9.1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.134.20 0 126.40 0 126.4020.00/18,821
10.3/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník128.10 0 125.70 2 127.7021.30/20,020
11.4/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk133.70 0 129.60 0 129.6023.20/21,819
12.3/U23STŘECHA Petr 1994 3 VSDK136.30 4 132.60 0 132.6026.20/24,618
13.1/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk136.70 0 133.40 0 133.4027.00/25,417
14.2/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž132.00 2 130.10 6 134.0027.60/25,916
15.3/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc132.90 2 134.30 0 134.3027.90/26,215
16.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc134.60 0 136.80 2 134.6028.20/26,514
17.2/ZMBURAN Ilja 2003 3 Bratislava136.80 0 133.50 2 135.5029.10/27,30
18.3/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno136.00 0 138.70 0 136.0029.60/27,813
19.4/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc139.90 0 138.10 2 139.9033.50/31,512
20.5/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk150.50 8 138.60 2 140.6034.20/32,111
21.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc141.60 0 141.10 0 141.1034.70/32,610
22.6/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí142.80 2 142.20 0 142.2035.80/33,69
23.6/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.140.80 2 136.60 6 142.6036.20/34,08
24.7/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc142.90 52 142.90 0 142.9036.50/34,37
25.2/DMMĚRKA Vladimír 1998 0 Šumperk142.90 2 0.00 999 144.9038.50/36,26
26.7/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk149.70 0 150.50 4 149.7043.30/40,75
27.8/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc157.10 0 152.80 0 152.8046.40/43,64
28.3/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk160.00 2 153.20 2 155.2048.80/45,93
29.8/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk149.20 50 154.90 2 156.9050.50/47,52
30.9/ZMČERVENKA Fedor 2003 3 Bratislava157.00 0 164.00 0 157.0050.60/47,60
31.9/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno155.40 2 157.00 4 157.4051.00/47,91
32.10/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc163.90 4 159.70 2 161.7055.30/52,00
33.10/ZSVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami159.70 6 163.40 2 165.4059.00/55,50
34.11/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk165.60 0 163.70 6 165.6059.20/55,60
35.12/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK173.80 2 167.50 2 169.5063.10/59,30
36.13/ZSTOPORCER Vojtěch 2000 0 VSDK171.90 0 171.50 10 171.9065.50/61,60
37.14/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk185.20 106 170.40 4 174.4068.00/63,90
38.11/ZMTALIGA Lukáš 2003 3 Bratislava182.50 4 181.00 2 183.0076.60/72,00
39.15/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh193.20 2 185.70 2 187.7081.30/76,40
40.12/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí182.90 6 176.50 50 188.9082.50/77,50
41.16/ZSHEINRICH Daniel 2001 0 Tzunami194.70 2 185.30 6 191.3084.90/79,80
  ŠVARC Adam 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno136.20 0 135.50 2 136.20 5
2.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno141.30 0 146.50 0 141.305.10/3,74
3.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž156.30 0 153.50 0 153.5017.30/12,73
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc157.30 0 159.80 0 157.3021.10/15,52
5.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí156.90 2 159.50 0 158.9022.70/16,71
6.1/DMHOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava155.30 4 164.30 2 159.3023.10/17,00

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc146.20 0 150.10 2 146.20 0
2.1/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk147.30 12 147.20 2 149.203.00/2,10
3.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc151.10 2 155.50 0 153.106.90/4,70
4.3/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava153.70 0 155.80 2 153.707.50/5,10
5.4/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž156.60 0 153.90 0 153.907.70/5,30
6.5/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc167.70 2 171.80 0 169.7023.50/16,10
7.2/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc172.10 0 175.00 2 172.1025.90/17,70
8.3/PZZDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK183.80 0 182.40 2 183.8037.60/25,70
9.6/PZMNĚMEC Antonín 2004 0 KK Brno225.80 60 196.40 8 204.4058.20/39,80
10.7/PZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno253.50 54 230.50 4 234.5088.30/60,40
11.4/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno251.20 4 236.70 4 240.7094.50/64,60
12.8/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc230.50 52 231.80 10 241.8095.60/65,40
13.9/PZMKALÁČEK Pavel 2004 0 Kroměříž207.70 62 206.80 54 260.80114.60/78,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3