vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

06.07.2014   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.108.60 0 112.60 0 108.60 25
2.1/U23FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.109.60 0 110.00 0 109.601.00/0,921
3. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk110.20 0 112.00 0 110.201.60/1,517
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK112.40 0 115.40 2 112.403.80/3,513
5. BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh114.40 2 114.20 0 114.205.60/5,29
6.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec114.80 0 116.80 2 114.806.20/5,78
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí126.30 0 124.20 0 124.2015.60/14,47
8.1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.126.10 54 124.30 0 124.3015.70/14,56
9.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk125.80 2 124.10 2 126.1017.50/16,15
10.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec132.80 0 131.30 0 131.3022.70/20,94
11.2/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk136.80 2 131.00 2 133.0024.40/22,53
12.2/VMTKADLEC Martin 1972 0 VSDK134.60 0 133.80 2 134.6026.00/23,92
13.3/ZSTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.138.60 0 137.20 6 138.6030.00/27,61
14.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc145.80 2 144.20 0 144.2035.60/32,80
15.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc150.40 0 148.20 0 148.2039.60/36,50
16.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc144.20 56 156.90 2 158.9050.30/46,30
  PAVLÍK Radek 1992 0 VSDK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno115.10 0 116.90 0 115.10 25
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh117.80 0 115.60 0 115.600.50/0,421
3.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno120.10 0 118.20 0 118.203.10/2,717
4.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava122.90 4 117.00 2 119.003.90/3,413
5.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník117.80 2 119.70 2 119.804.70/4,112
6.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí127.40 0 124.00 0 124.008.90/7,711
7.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc127.50 0 126.00 0 126.0010.90/9,510
8.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž124.10 2 126.80 0 126.1011.00/9,69
9.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí126.70 0 126.60 0 126.6011.50/10,08
10.4/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 3 Bratislava127.00 0 127.50 2 127.0011.90/10,30
11. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno130.30 0 131.60 0 130.3015.20/13,27
12.5/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí128.20 4 131.20 2 132.2017.10/14,96
13.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava134.90 0 134.00 0 134.0018.90/16,45
14.5/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc133.60 2 133.80 2 135.6020.50/17,84
15.1/U23BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk139.20 0 137.80 0 137.8022.70/19,73
16.6/ZMĎURECOVÁ Mahuliena 2002 3 Bratislava138.00 0 141.00 0 138.0022.90/19,90
17.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava140.70 2 136.20 2 138.2023.10/20,12
18. FUSKOVÁ Dana 1988 0 Val.Mez.144.30 2 141.20 0 141.2026.10/22,71
19.6/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 0 Šumperk146.70 6 147.00 2 149.0033.90/29,50
20.8/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno158.00 52 168.30 0 168.3053.20/46,20
21.7/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž163.30 12 161.00 8 169.0053.90/46,80
22.9/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.193.90 4 196.20 6 197.9082.80/71,90
23.2/DMŠMÍDOVÁ Veronika 1999 0 Šumperk207.10 14 217.10 110 221.10106.00/92,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FRANEK Jakub
FUSEK Radomír
1995
1990
1 Val.Mez.
Val.Mez.
121.10 2 123.30 2 123.10 21
2.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
133.70 2 133.20 2 135.2012.10/9,813
3.1/U23KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
137.80 2 140.20 10 139.8016.70/13,69
4. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
2 VSKRájec
VSKRájec
145.60 2 140.90 2 142.9019.80/16,15
5.1/ZMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
Olomouc
Olomouc
143.30 2 158.00 6 145.3022.20/18,04
6.2/ZSSURMA Tadeáš
URBAN Daniel
2001
2001
Šumperk
Šumperk
162.20 8 161.30 2 163.3040.20/32,73
7.2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
Olomouc
Olomouc
162.00 16 160.00 6 166.0042.90/34,82
8.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa
IVÁNEK Roman
2002
2002
2 SKVeselí
SKVeselí
164.80 6 172.40 8 170.8047.70/38,71
9.3/ZSROUČA Samuel
ŘEZNÍK Vít
2002
2001
Šumperk
Šumperk
170.60 2 168.80 4 172.6049.50/40,20
10.4/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch
SATKOVÁ Gabriela
2002
2001
KK Brno
KK Brno
175.80 6 175.20 8 181.8058.70/47,70
11. JANKŮ David
URBAN Radek
2003
1972
3 Šumperk
Šumperk
195.60 6 199.70 14 201.6078.50/63,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava100.10 2 100.80 0 100.80 43
2.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.00 6 101.90 2 103.903.10/3,139
3.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno106.00 2 105.00 2 107.006.20/6,235
4.1/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno109.00 2 108.00 0 108.007.20/7,131
5.1/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno114.10 0 115.30 2 114.1013.30/13,227
6.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh112.70 2 119.20 6 114.7013.90/13,823
7.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník116.20 0 118.00 0 116.2015.40/15,319
8.2/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK118.20 2 116.50 2 118.5017.70/17,618
9.1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.117.70 6 117.20 6 123.2022.40/22,217
10.1/ZMBURAN Ilja 2003 3 Bratislava125.40 0 124.00 4 125.4024.60/24,40
11.3/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk127.60 2 123.60 2 125.6024.80/24,616
12.2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk127.60 4 126.60 2 128.6027.80/27,615
13.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc131.70 0 127.30 2 129.3028.50/28,314
14.4/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno129.80 6 130.70 2 132.7031.90/31,613
14.2/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc129.80 8 132.70 0 132.7031.90/31,612
16.3/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž126.80 6 129.70 4 132.8032.00/31,711
17.3/U23STŘECHA Petr 1994 3 VSDK129.70 10 129.00 4 133.0032.20/31,910
18.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc129.90 8 131.50 2 133.5032.70/32,49
19.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc134.10 0 134.70 2 134.1033.30/33,08
20.5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.131.00 4 129.90 8 135.0034.20/33,97
21.6/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc134.20 2 139.00 2 136.2035.40/35,16
22.7/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí133.60 6 135.30 4 139.3038.50/38,25
23.6/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk142.00 4 138.70 4 142.7041.90/41,64
24.7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno140.80 4 141.20 4 144.8044.00/43,73
25.3/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk147.80 2 145.80 50 149.8049.00/48,62
26.8/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk152.90 8 144.00 6 150.0049.20/48,81
27.8/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc150.10 4 148.30 2 150.3049.50/49,10
28.9/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk150.30 2 156.60 8 152.3051.50/51,10
29.9/ZMČERVENKA Fedor 2003 3 Bratislava152.60 0 153.30 4 152.6051.80/51,40
30.10/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk165.60 8 153.90 10 163.9063.10/62,60
31.10/ZMTALIGA Lukáš 2003 3 Bratislava162.60 6 170.30 6 168.6067.80/67,30
32.11/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK165.20 4 171.20 8 169.2068.40/67,90
33.11/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí169.30 2 168.00 4 171.3070.50/69,90
34.12/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh174.20 8 183.30 6 182.2081.40/80,80
  ŠVARC Adam 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MĚRKA Vladimír 1998 0 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno131.20 0 132.70 2 131.20 5
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno127.70 6 129.20 4 133.202.00/1,54
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc149.20 0 147.30 0 147.3016.10/12,33
4.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž148.40 0 153.60 6 148.4017.20/13,12
5.1/DMHOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava145.70 4 148.30 2 149.7018.50/14,11
6.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí151.10 0 151.00 4 151.1019.90/15,20

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc138.30 0 137.40 0 137.40 0
2.1/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava140.80 0 141.60 2 140.803.40/2,50
3.2/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk140.00 8 139.00 6 145.007.60/5,50
4.3/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž148.40 4 143.20 2 145.207.80/5,70
5.4/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc146.60 0 147.10 0 146.609.20/6,70
6.5/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc158.10 8 157.20 2 159.2021.80/15,90
7.2/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc157.10 4 160.00 2 161.1023.70/17,20
8.3/PZZDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK167.60 4 166.50 0 166.5029.10/21,20
9.6/PZMNĚMEC Antonín 2004 0 KK Brno193.60 54 187.70 2 189.7052.30/38,10
10.7/PZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno244.00 6 219.20 2 221.2083.80/61,00
11.4/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno223.50 6 216.20 12 228.2090.80/66,10
12.8/PZMJAROŠ Michael 2006 0 Olomouc215.10 60 198.00 52 250.00112.60/82,00
  KALÁČEK Pavel 2004 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3