vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + ČP předžáků

05.07.2014   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.88.70 2 89.30 0 89.30 59
2.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB92.60 4 88.50 4 92.503.20/3,655
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa92.60 0 95.40 6 92.603.30/3,751
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB93.80 0 92.10 2 93.804.50/5,047
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy94.30 0 93.80 4 94.305.00/5,643
6. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB98.40 2 96.20 0 96.206.90/7,739
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek96.70 0 94.50 2 96.507.20/8,135
8.2/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB96.50 4 95.70 2 97.708.40/9,431
9.2/U23KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.96.80 2 98.70 0 98.709.40/10,527
10.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa99.30 0 98.20 2 99.3010.00/11,223
11.2/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor107.60 2 100.00 0 100.0010.70/12,019
12.3/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus107.30 0 104.90 0 104.9015.60/17,518
13.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor104.90 2 106.30 0 106.3017.00/19,017
14.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.90 0 112.00 0 109.9020.60/23,116
15.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor107.90 2 110.70 4 109.9020.60/23,115
16.6/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus110.10 0 110.60 0 110.1020.80/23,314
17.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor115.00 0 107.20 4 111.2021.90/24,513
18.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.114.70 0 110.70 2 112.7023.40/26,212
19.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice104.60 10 113.20 6 114.6025.30/28,311
20.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy120.20 2 116.00 0 116.0026.70/29,910
21.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.113.30 6 117.10 0 117.1027.80/31,19
22.1/VMLERCH David 1972 3 Klášter.122.60 2 119.50 0 119.5030.20/33,88
23.2/VMUHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec120.00 2 119.80 0 119.8030.50/34,27
24. MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor139.10 6 114.20 6 120.2030.90/34,66
25.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník122.40 0 120.40 0 120.4031.10/34,85
26.3/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV121.50 0 121.70 0 121.5032.20/36,14
27.1/PZPOLLERT Jan 2005 0 USK Pha126.40 4 121.00 4 125.0035.70/40,00
28.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor124.10 4 119.20 6 125.2035.90/40,23
29.3/DMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice122.40 4 157.20 58 126.4037.10/41,52
30.3/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí129.30 2 124.60 2 126.6037.30/41,81
31.8/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň123.00 8 134.10 10 131.0041.70/46,70
32.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy146.60 8 131.30 2 133.3044.00/49,30
33.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník183.90 0 0.00 999 183.9094.60/105,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy93.70 0 95.50 2 93.70 55
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha99.30 0 100.20 0 99.305.60/6,051
3.1/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň104.80 2 99.80 0 99.806.10/6,547
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň104.80 2 101.90 0 101.908.20/8,843
5.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.102.10 0 105.90 4 102.108.40/9,039
6. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa106.00 0 105.00 0 105.0011.30/12,135
7.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa105.80 2 105.10 0 105.1011.40/12,231
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor108.40 6 104.20 2 106.2012.50/13,327
9. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.107.00 0 104.80 2 106.8013.10/14,023
10.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.20 0 115.20 12 108.2014.50/15,519
11.3/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy105.90 4 109.50 2 109.9016.20/17,315
12.2/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus112.10 0 121.50 6 112.1018.40/19,614
13.1/PZALTMAN Marcella 2004 0 USA111.80 4 112.10 2 114.1020.40/21,80
14.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor113.30 2 111.90 6 115.3021.60/23,113
15.2/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus116.00 4 113.80 4 117.8024.10/25,712
16.4/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak117.20 56 114.50 4 118.5024.80/26,511
17.5/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa123.50 2 124.20 2 125.5031.80/33,910
18.2/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand140.60 56 126.00 2 128.0034.30/36,69
19.6/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy129.90 52 127.40 4 131.4037.70/40,28
20.7/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky127.50 4 128.10 8 131.5037.80/40,37
21.8/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha126.60 6 134.20 54 132.6038.90/41,56
22.3/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy135.40 4 132.30 4 136.3042.60/45,55
23.3/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand153.30 54 137.10 4 141.1047.40/50,64
24.2/PZBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa140.00 2 142.00 54 142.0048.30/51,50
25.9/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň137.80 10 149.10 6 147.8054.10/57,73
26.3/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky146.50 4 141.70 10 150.5056.80/60,60
27.2/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.145.50 6 166.00 2 151.5057.80/61,72
28.10/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy138.90 56 147.80 4 151.8058.10/62,01
29.11/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy180.00 8 162.60 12 174.6080.90/86,30
30.4/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice170.30 8 187.60 10 178.3084.60/90,30
31.12/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň135.70 56 176.50 4 180.5086.80/92,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
97.30 0 0.00 0 97.30 29
2.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
106.00 4 113.70 6 110.0012.70/13,121
3.2/DMLERCH Eduard
LERCH Adam
2002
1998
Klášter.
Klášter.
110.80 2 110.50 0 110.5013.20/13,617
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
115.40 6 111.80 2 113.8016.50/17,013
5.1/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
121.10 4 114.80 0 114.8017.50/18,09
6.2/VSPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
114.50 2 113.70 4 116.5019.20/19,75
7.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
114.70 4 121.10 0 118.7021.40/22,01
8.3/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
132.40 4 128.50 2 130.5033.20/34,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky83.20 0 83.60 0 83.20 95
2.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus84.30 0 81.60 2 83.600.40/0,591
3.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus83.70 2 84.00 0 84.000.80/1,087
4.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus85.00 0 93.90 4 85.001.80/2,283
5.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice90.90 6 86.40 0 86.403.20/3,879
6.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky89.40 0 87.90 2 89.406.20/7,575
7. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa88.60 2 93.40 0 90.607.40/8,971
8.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus92.20 0 90.80 0 90.807.60/9,167
9.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa94.00 0 91.80 0 91.808.60/10,363
10.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand92.20 2 92.90 0 92.909.70/11,759
11.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice94.10 2 93.50 2 95.5012.30/14,855
12.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.98.80 0 95.80 0 95.8012.60/15,151
13.3/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand97.20 4 91.90 6 97.9014.70/17,747
14.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy96.60 2 94.80 4 98.6015.40/18,543
15.5/VCHOD Václav 1961 2 Blovice99.30 2 100.10 0 100.1016.90/20,339
16.4/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand99.10 2 100.70 0 100.7017.50/21,035
17.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky98.80 2 101.70 0 100.8017.60/21,231
18.4/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice99.40 2 110.20 106 101.4018.20/21,930
19.6/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice105.10 2 99.30 6 105.3022.10/26,629
20.7/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy106.10 0 107.90 2 106.1022.90/27,528
21.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.107.60 2 105.60 2 107.6024.40/29,327
22.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand122.90 4 106.00 2 108.0024.80/29,826
23.5/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa109.40 8 104.20 4 108.2025.00/30,025
24.6/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí105.60 4 104.40 4 108.4025.20/30,324
25.5/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand105.00 6 105.30 4 109.3026.10/31,423
26.3/ZSŠOREL Martin 2001 0 KK Brand110.70 0 109.70 4 110.7027.50/33,122
27. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice107.00 6 111.30 0 111.3028.10/33,821
28.8/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí107.00 8 105.40 6 111.4028.20/33,920
29.1/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.112.20 0 109.60 2 111.6028.40/34,119
30.9/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník111.80 0 110.30 2 111.8028.60/34,418
31.2/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky113.70 2 111.20 2 113.2030.00/36,117
32.10/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky132.90 6 109.50 4 113.5030.30/36,416
33.3/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky112.50 54 111.80 2 113.8030.60/36,815
34.6/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky113.40 2 113.20 4 115.4032.20/38,714
35.4/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha112.70 4 108.30 8 116.3033.10/39,813
36.4/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.104.40 402 111.20 6 117.2034.00/40,912
37.5/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha115.00 6 118.00 0 118.0034.80/41,811
38.7/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí117.70 2 121.20 4 119.7036.50/43,910
39.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek113.70 6 117.70 54 119.7036.50/43,99
40.1/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor121.80 6 118.00 6 124.0040.80/49,00
41.5/ZMFRENCL Josef 2002 0 USK Pha120.10 4 128.70 6 124.1040.90/49,28
42.2/PZVENC Štěpán 2004 0 KK Brand120.20 4 136.20 52 124.2041.00/49,30
43.6/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa120.90 4 126.60 6 124.9041.70/50,17
44.8/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor127.90 2 121.10 4 125.1041.90/50,46
45.6/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.117.40 10 119.90 6 125.9042.70/51,35
46. DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus130.40 2 125.50 2 127.5044.30/53,24
47.7/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.139.20 4 123.70 4 127.7044.50/53,53
48.7/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha118.80 102 125.10 4 129.1045.90/55,22
49.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha129.70 4 125.60 4 129.6046.40/55,81
50.9/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand125.60 4 131.50 8 129.6046.40/55,80
51.9/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB151.00 4 129.80 0 129.8046.60/56,00
52.8/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník131.70 6 130.60 2 132.6049.40/59,40
53.3/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB123.10 56 131.00 6 137.0053.80/64,70
54.10/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy146.70 6 134.20 4 138.2055.00/66,10
55.4/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak125.50 18 101.90 402 143.5060.30/72,50
56.11/ZMHRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy131.20 56 135.60 8 143.6060.40/72,60
57.12/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB142.90 4 136.60 54 146.9063.70/76,60
58.5/PZKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.142.80 6 137.10 10 147.1063.90/76,80
59.6/PZHRŇÁK Jáchym 2004 0 Kralupy126.80 56 147.40 52 182.8099.60/119,70
60.7/PZJIRAS Filip 2005 0 USK Pha155.10 156 157.80 110 267.80184.60/221,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 3 Kralupy119.80 0 133.60 2 119.80 7
2.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň0.00 999 119.30 2 121.301.50/1,33
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa120.80 2 142.30 2 122.803.00/2,52
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor133.80 0 121.60 2 123.603.80/3,21
5.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 Kralupy163.00 2 163.90 4 165.0045.20/37,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3