Slalom v Kadani + ČP předžáků

05.07.2014   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.88.70 2 89.30 0 89.30 59
2.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB92.60 4 88.50 4 92.503.20/3,655
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa92.60 0 95.40 6 92.603.30/3,751
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB93.80 0 92.10 2 93.804.50/5,047
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy94.30 0 93.80 4 94.305.00/5,643
6. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB98.40 2 96.20 0 96.206.90/7,739
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek96.70 0 94.50 2 96.507.20/8,135
8.2/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB96.50 4 95.70 2 97.708.40/9,431
9.2/U23KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.96.80 2 98.70 0 98.709.40/10,527
10.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa99.30 0 98.20 2 99.3010.00/11,223
11.2/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor107.60 2 100.00 0 100.0010.70/12,019
12.3/VSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus107.30 0 104.90 0 104.9015.60/17,518
13.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor104.90 2 106.30 0 106.3017.00/19,017
14.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.90 0 112.00 0 109.9020.60/23,116
15.5/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor107.90 2 110.70 4 109.9020.60/23,115
16.6/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus110.10 0 110.60 0 110.1020.80/23,314
17.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor115.00 0 107.20 4 111.2021.90/24,513
18.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.114.70 0 110.70 2 112.7023.40/26,212
19.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice104.60 10 113.20 6 114.6025.30/28,311
20.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy120.20 2 116.00 0 116.0026.70/29,910
21.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.113.30 6 117.10 0 117.1027.80/31,19
22.1/VMLERCH David 1972 3 Klášter.122.60 2 119.50 0 119.5030.20/33,88
23.2/VMUHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec120.00 2 119.80 0 119.8030.50/34,27
24. MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor139.10 6 114.20 6 120.2030.90/34,66
25.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník122.40 0 120.40 0 120.4031.10/34,85
26.3/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV121.50 0 121.70 0 121.5032.20/36,14
27.1/PZPOLLERT Jan 2005 0 USK Pha126.40 4 121.00 4 125.0035.70/40,00
28.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor124.10 4 119.20 6 125.2035.90/40,23
29.3/DMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice122.40 4 157.20 58 126.4037.10/41,52
30.3/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí129.30 2 124.60 2 126.6037.30/41,81
31.8/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň123.00 8 134.10 10 131.0041.70/46,70
32.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy146.60 8 131.30 2 133.3044.00/49,30
33.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník183.90 0 0.00 999 183.9094.60/105,90
Oddíl