vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + ČP předžáků

06.07.2014   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB86.10 0 84.60 4 86.10 55
2.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.89.60 0 86.70 0 86.700.60/0,751
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa89.80 0 89.60 0 89.603.50/4,147
4.2/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB90.80 0 90.30 0 90.304.20/4,943
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy93.40 0 91.10 0 91.105.00/5,839
6. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB91.20 2 90.70 2 92.706.60/7,735
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek99.50 2 94.20 0 94.208.10/9,431
8.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice99.70 8 93.20 2 95.209.10/10,627
9. POŘÁDEK Milan 1986 3 SKVS ČB95.20 2 0.00 999 97.2011.10/12,923
10.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa101.30 2 98.80 0 98.8012.70/14,819
11.2/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor99.20 2 100.20 0 100.2014.10/16,415
12.2/U23KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.96.60 4 100.10 4 100.6014.50/16,814
13.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor107.70 2 104.50 0 104.5018.40/21,413
14.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.00 0 106.60 0 106.6020.50/23,812
15.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor108.40 0 106.70 0 106.7020.60/23,911
16.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor105.60 2 107.10 0 107.1021.00/24,410
17.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.104.80 4 107.90 0 107.9021.80/25,39
18.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.110.70 2 110.10 0 110.1024.00/27,98
19.1/VMLERCH David 1972 3 Klášter.111.50 0 111.30 0 111.3025.20/29,37
20.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy119.00 0 112.30 0 112.3026.20/30,46
21.3/DMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice119.70 8 113.40 2 115.4029.30/34,05
22.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor116.20 2 111.90 4 115.9029.80/34,64
23.1/PZPOLLERT Jan 2005 0 USK Pha117.90 2 115.10 2 117.1031.00/36,00
24.6/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň118.70 0 115.40 2 117.4031.30/36,43
25.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník119.50 2 118.30 0 118.3032.20/37,42
26. MARTINŮ Lukáš 1987 0 VS Tábor115.00 4 118.20 2 119.0032.90/38,21
27.2/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí123.50 4 120.70 0 120.7034.60/40,20
28.3/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy141.50 100 130.30 6 136.3050.20/58,30
29.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník164.40 2 160.30 54 166.4080.30/93,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy94.10 0 94.10 0 94.10 53
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha97.20 6 95.60 0 95.601.50/1,649
3.1/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň100.60 2 96.70 0 96.702.60/2,845
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.30 2 100.00 0 100.005.90/6,337
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.00 0 100.50 2 100.005.90/6,341
6.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.100.20 0 104.30 2 100.206.10/6,533
7.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy101.40 0 103.10 0 101.407.30/7,829
8. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.101.80 2 102.20 0 102.208.10/8,625
9. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa104.80 0 103.80 0 103.809.70/10,317
10.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand103.20 4 103.70 2 105.7011.60/12,321
11.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor106.20 0 110.90 0 106.2012.10/12,913
12.3/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa103.80 6 106.70 0 106.7012.60/13,412
13.1/PZALTMAN Marcella 2004 0 USA112.50 0 108.60 0 108.6014.50/15,40
14.4/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa117.20 0 124.00 0 117.2023.10/24,510
15.5/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak116.10 4 113.80 4 117.8023.70/25,211
16.2/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand131.50 10 118.10 2 120.1026.00/27,69
17.2/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy129.80 50 119.60 2 121.6027.50/29,28
18.6/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha120.40 2 124.20 2 122.4028.30/30,17
19.7/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň125.00 0 126.50 0 125.0030.90/32,86
20.8/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy127.60 2 139.20 50 129.6035.50/37,75
21.2/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.129.40 4 136.10 6 133.4039.30/41,84
22.9/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň128.30 6 134.90 0 134.3040.20/42,73
23.10/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky135.50 2 133.30 4 137.3043.20/45,92
24.3/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand138.70 8 141.50 6 146.7052.60/55,91
25.2/PZBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa146.90 2 143.50 6 148.9054.80/58,20
26.11/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy135.60 14 160.50 16 149.6055.50/59,00
27.12/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy150.80 4 156.10 8 154.8060.70/64,50
28.3/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky150.10 8 154.80 10 158.1064.00/68,00
29.4/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice195.50 14 184.60 58 209.50115.40/122,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 96.40 0 96.40 28
2.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
108.00 2 108.10 2 110.0013.60/14,120
3.1/VSPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
110.60 0 110.90 8 110.6014.20/14,716
4.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
113.90 0 113.30 2 113.9017.50/18,212
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
115.20 4 112.70 2 114.7018.30/19,08
6.2/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
117.20 0 113.30 2 115.3018.90/19,64
7.2/DMLERCH Eduard
LERCH Adam
2002
1998
Klášter.
Klášter.
111.50 4 112.60 6 115.5019.10/19,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky81.50 0 84.30 2 81.50 74
2.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice83.40 0 0.00 999 83.401.90/2,370
3. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa87.30 0 94.70 8 87.305.80/7,166
4.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky86.20 2 90.10 4 88.206.70/8,262
5.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand88.50 0 89.20 0 88.507.00/8,658
6.2/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice90.00 2 91.00 4 92.0010.50/12,954
7.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy94.70 2 92.00 0 92.0010.50/12,950
8.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.94.90 0 94.00 0 94.0012.50/15,346
9.3/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand94.10 0 93.00 2 94.1012.60/15,542
10.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa92.20 2 93.10 2 94.2012.70/15,638
11.1/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky95.10 0 97.30 2 95.1013.60/16,734
12.4/DMPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice96.10 0 98.00 2 96.1014.60/17,930
13.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus98.60 0 97.90 0 97.9016.40/20,129
14.2/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand101.80 0 98.80 0 98.8017.30/21,228
15.4/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice99.50 0 99.40 2 99.5018.00/22,127
16.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.99.40 6 100.10 0 100.1018.60/22,826
17.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand101.10 0 101.60 2 101.1019.60/24,025
18.2/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky102.40 0 105.60 0 102.4020.90/25,624
19.5/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí101.60 2 102.90 4 103.6022.10/27,123
20.3/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand102.00 2 109.90 2 104.0022.50/27,622
21.6/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa107.30 6 102.10 2 104.1022.60/27,721
22.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy107.10 0 104.80 0 104.8023.30/28,620
23.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník107.40 0 104.00 2 106.0024.50/30,119
24.3/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha117.50 0 107.10 0 107.1025.60/31,418
25.7/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí118.60 2 106.30 2 108.3026.80/32,917
26.3/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha108.20 4 107.30 2 109.3027.80/34,116
27.2/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.109.70 6 107.60 2 109.6028.10/34,515
28.4/ZSŠOREL Martin 2001 0 KK Brand110.10 0 112.20 0 110.1028.60/35,114
29.8/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky108.40 2 105.50 6 110.4028.90/35,513
30.4/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky107.20 6 106.50 4 110.5029.00/35,612
31.4/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky109.20 2 107.20 4 111.2029.70/36,411
32.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.109.50 2 108.10 4 111.5030.00/36,810
33.5/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor112.70 0 110.00 2 112.0030.50/37,49
34.1/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor115.00 2 112.20 0 112.2030.70/37,70
35.5/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.112.90 0 109.70 4 112.9031.40/38,58
36.6/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.109.30 6 114.20 0 114.2032.70/40,17
37.6/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha116.60 0 115.10 2 116.6035.10/43,16
38.2/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak117.30 2 113.20 4 117.2035.70/43,80
39.6/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí116.00 2 114.10 4 118.0036.50/44,85
40.7/ZMFRENCL Josef 2002 0 USK Pha114.80 10 115.40 4 119.4037.90/46,54
41.3/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB128.10 0 120.90 2 122.9041.40/50,80
42.8/ZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy127.80 6 121.40 2 123.4041.90/51,43
43.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek117.60 6 119.60 6 123.6042.10/51,72
44.4/PZHRŇÁK Jáchym 2004 0 Kralupy126.50 6 117.70 6 123.7042.20/51,80
45.9/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB125.00 0 140.20 8 125.0043.50/53,41
46.5/PZVENC Štěpán 2004 0 KK Brand123.70 58 121.70 4 125.7044.20/54,20
47.10/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha115.90 54 124.30 2 126.3044.80/55,00
48.11/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB123.10 4 125.00 4 127.1045.60/56,00
49.7/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa121.90 8 120.50 10 129.9048.40/59,40
50.8/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník131.10 12 131.20 0 131.2049.70/61,00
51.7/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand133.70 6 129.40 2 131.4049.90/61,20
52.12/ZMHRŇÁK Vojtěch 2002 0 Kralupy140.70 4 159.50 4 144.7063.20/77,50
53.6/PZKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.146.10 8 134.80 14 148.8067.30/82,60
54.7/PZJIRAS Filip 2005 0 USK Pha139.30 212 143.60 108 251.60170.10/208,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 3 Kralupy117.20 0 113.60 0 113.60 7
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor112.00 4 111.10 4 115.101.50/1,33
3.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň119.10 4 113.80 2 115.802.20/1,92
4.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa126.90 2 121.50 0 121.507.90/7,01
5.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 Kralupy151.90 0 144.50 52 151.9038.30/33,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3