Vysokomýtský slalom

06.07.2014   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK98.80 0 101.20 0 98.80 43
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto102.90 0 108.80 0 102.904.10/4,139
3. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov107.70 2 105.90 0 105.907.10/7,235
4.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov113.00 4 104.70 2 106.707.90/8,031
5.1/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc106.90 2 107.20 0 107.208.40/8,527
6.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.111.50 0 109.80 0 109.8011.00/11,123
7.2/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.112.10 2 112.30 2 114.1015.30/15,519
8. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto117.90 52 113.30 2 115.3016.50/16,718
9.1/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.119.30 0 116.70 0 116.7017.90/18,117
10.2/VMŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.117.50 2 117.80 0 117.8019.00/19,216
11.1/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto123.20 2 119.60 0 119.6020.80/21,115
12.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK120.20 0 122.10 2 120.2021.40/21,714
13.3/VMVENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto118.80 2 0.00 999 120.8022.00/22,313
14. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto120.90 0 126.10 2 120.9022.10/22,412
15.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov119.20 2 121.40 4 121.2022.40/22,711
16.2/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto122.40 0 125.50 4 122.4023.60/23,910
17.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště122.50 0 121.60 2 122.5023.70/24,09
18.4/ZSREJMAN Petr 2001 0 KVS HK124.40 0 124.50 2 124.4025.60/25,98
19.1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily124.80 0 125.50 2 124.8026.00/26,37
20.5/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.125.80 0 125.90 2 125.8027.00/27,36
21.6/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto126.20 0 126.10 0 126.1027.30/27,65
22.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK128.80 0 127.70 0 127.7028.90/29,34
23.2/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov130.30 2 128.90 0 128.9030.10/30,53
24.7/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.128.40 2 128.90 2 130.4031.60/32,02
25.2/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov137.10 0 135.90 0 135.9037.10/37,61
26.4/VMMAREK Pavel 1972 0 Třebech.137.50 4 139.20 4 141.5042.70/43,20
27.1/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.139.80 2 141.20 6 141.8043.00/43,50
28.3/DMRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.144.40 2 144.70 2 146.4047.60/48,20
29.8/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.151.20 2 152.00 2 153.2054.40/55,10
30.3/VŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště166.70 4 149.80 4 153.8055.00/55,70
31.3/U23JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov157.50 0 150.90 6 156.9058.10/58,80
32.2/ZMMAREK Tobiáš 2003 0 Třebech.175.30 4 177.60 2 179.3080.50/81,50
33.3/ZMŠPRYŇAR Jakub 2002 0 Týniště188.20 4 179.00 58 192.2093.40/94,50
Oddíl

Historie procházení