vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

12.07.2014   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:11,70 01:13,00 01:11,70 8
2. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:15,80 01:15,30 01:15,303.60/5,04
3. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště09:33,25 01:16,80 01:16,805.10/7,13
4. NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc01:23,60 01:24,80 01:23,6011.90/16,62
5. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:26,40 01:27,80 01:26,4014.70/20,51
  LACINA Richard 1967 3 Semily00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
01:12,10 01:10,00 01:10,00 2
2. ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
01:20,10 01:20,00 01:20,0010.00/14,31
3. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:23,30 01:24,20 01:23,3013.30/19,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:57,20 00:57,30 00:57,20 29
2. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště01:04,30 01:01,70 01:01,704.50/7,925
3. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.01:02,70 01:02,10 01:02,104.90/8,621
4. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:05,70 01:04,60 01:04,607.40/12,917
5. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:06,60 01:06,90 01:06,609.40/16,413
6. OUTRATA Jindřich 1970 0 Pardub.01:08,70 01:09,70 01:08,7011.50/20,112
6. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:08,70 01:10,70 01:08,7011.50/20,111
8. KUCHAŘ Jaromír 1974 0 Dv.Král.01:10,20 01:09,10 01:09,1011.90/20,810
9. VENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto01:09,90 01:10,40 01:09,9012.70/22,29
10. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:11,00 01:13,00 01:11,0013.80/24,18
11. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:12,80 01:13,70 01:12,8015.60/27,37
12. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:14,60 01:13,80 01:13,8016.60/29,06
13. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště01:14,80 01:15,60 01:14,8017.60/30,85
14. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:15,40 01:16,80 01:15,4018.20/31,84
14. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:15,40 01:16,90 01:15,4018.20/31,83
16. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:19,70 01:17,40 01:17,4020.20/35,32
17. VACKOVÁ Michala 1975 Dv.Král.01:17,60 01:19,60 01:17,6020.40/35,71
18. JÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.01:17,70 01:19,80 01:17,7020.50/35,80
19. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:19,10 01:18,20 01:18,2021.00/36,70
20. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:18,70 01:18,80 01:18,7021.50/37,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3