vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

12.07.2014   řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:11,90 01:13,70 01:11,90 8
2.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště01:15,70 01:17,60 01:15,703.80/5,34
3.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:18,20 01:20,30 01:18,206.30/8,83
4.1/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc01:24,80 01:23,10 01:23,1011.20/15,62
5.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:29,90 01:30,30 01:29,9018.00/25,01
  LACINA Richard 1967 3 Semily00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
01:12,80 01:15,80 01:12,80 2
2. ŠVAGR Rostislav
VENIGER Jan
2000
2000
3 Týniště
Vys.Mýto
01:24,50 01:25,20 01:24,5011.70/16,11
3. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:27,30 01:31,70 01:27,3014.50/19,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:58,10 00:58,20 00:58,10 29
2.1/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.01:01,70 01:04,30 01:01,703.60/6,225
3.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště01:06,00 01:06,30 01:06,007.90/13,621
4.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:08,90 01:07,70 01:07,709.60/16,517
5.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:08,00 01:09,10 01:08,009.90/17,013
6.3/VMOUTRATA Jindřich 1970 0 Pardub.01:09,90 01:09,70 01:09,7011.60/20,012
7.4/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 0 Dv.Král.01:10,90 01:11,00 01:10,9012.80/22,011
8.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:11,10 01:13,70 01:11,1013.00/22,410
9.2/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:13,30 01:12,10 01:12,1014.00/24,19
10.5/VMVENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto01:13,90 01:12,90 01:12,9014.80/25,58
11.3/VŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště01:17,50 01:14,40 01:14,4016.30/28,17
12.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:14,80 01:14,60 01:14,6016.50/28,46
13.2/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:15,10 01:20,20 01:15,1017.00/29,35
14.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:18,70 01:18,50 01:18,5020.40/35,14
15.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:19,20 01:18,80 01:18,8020.70/35,63
16. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:19,00 01:20,40 01:19,0020.90/36,02
17.6/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.01:19,20 00:00,00 01:19,2021.10/36,31
18.4/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:20,60 01:21,00 01:20,6022.50/38,70
19.7/VMVACKOVÁ Michala 1975 Dv.Král.01:22,90 01:26,30 01:22,9024.80/42,70
20.2/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:23,10 01:26,00 01:23,1025.00/43,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3