vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. a 4. NKZ slalom

05.06.2010-06.06.2010   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Rudolf Crha

kategorie C1M   sobota 5.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha105.61 2 105.05 0 105.05 -
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.04 0 109.30 0 109.304.25/4,0-
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.111.33 0 110.45 0 110.455.40/5,1-
4.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha109.56 2 114.74 0 111.566.51/6,2-
5.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek119.29 2 115.03 0 115.039.98/9,5-
6. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha116.22 0 116.12 0 116.1211.07/10,5-
7.2/DSPEŠEK Michal 1992 1 USK Pha135.70 0 116.14 0 116.1411.09/10,6-
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.114.55 4 116.64 0 116.6411.59/11,0-
9.3/DSBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc119.26 4 118.80 0 118.8013.75/13,1-
10. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava122.05 50 120.01 0 120.0114.96/14,2-
11. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.119.32 2 123.85 2 121.3216.27/15,5-
12.4/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn121.99 4 120.40 2 122.4017.35/16,5-
13. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja120.57 2 118.11 52 122.5717.52/16,7-
14.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB123.99 4 120.48 4 124.4819.43/18,5-
15. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB123.98 2 153.53 104 125.9820.93/19,9-
16. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB133.99 52 120.76 6 126.7621.71/20,7-
17.3/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha126.85 0 146.90 8 126.8521.80/20,8-
18. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk126.75 2 133.98 52 128.7523.70/22,6-
19.4/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň168.59 52 128.84 0 128.8423.79/22,6-
20. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc126.88 2 123.17 106 128.8823.83/22,7-
21. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV127.66 2 135.27 56 129.6624.61/23,4-
22.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja128.00 2 128.00 4 130.0024.95/23,8-
23.5/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava139.11 4 131.21 0 131.2126.16/24,9-
24. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa129.56 50 127.22 6 133.2228.17/26,8-
25.5/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy135.17 0 0.00 999 135.1730.12/28,7-
26. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus143.55 52 136.21 0 136.2131.16/29,7-
27. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn129.07 8 118.14 56 137.0732.02/30,5-
28.2/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav139.73 0 144.31 6 139.7334.68/33,0-
29. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov141.30 0 121.25 100 141.3036.25/34,5-
30.6/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.139.79 2 192.56 4 141.7936.74/35,0-
31.7/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha137.42 6 137.64 50 143.4238.37/36,5-
32.3/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB149.14 54 141.61 2 143.6138.56/36,7-
33.4/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec140.22 4 145.68 58 144.2239.17/37,3-
34. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek142.78 8 136.94 8 144.9439.89/38,0-
35.5/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja155.17 8 146.68 0 146.6841.63/39,6-
36. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn145.03 2 131.06 106 147.0341.98/40,0-
37.8/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha154.68 2 144.65 4 148.6543.60/41,5-
38.6/VMRUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.148.74 2 149.99 52 150.7445.69/43,5-
39. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.150.27 2 147.30 6 152.2747.22/45,0-
40.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha153.73 2 149.56 4 153.5648.51/46,2-
41.2/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.154.47 0 149.74 102 154.4749.42/47,0-
42. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.219.73 56 155.02 4 159.0253.97/51,4-
43.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník166.95 4 166.10 2 168.1063.05/60,0-
44. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník142.17 56 166.80 4 170.8065.75/62,6-
45.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB175.72 8 170.84 6 176.8471.79/68,3-
46.9/DMKOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha149.94 152 132.40 54 186.4081.35/77,4-
47.8/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja182.29 6 186.64 252 188.2983.24/79,2-
48.10/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha149.24 52 139.17 54 193.1788.12/83,9-
49. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn154.53 158 144.53 54 198.5393.48/89,0-
50.3/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha201.34 10 177.07 306 211.34106.29/101,2-
51.9/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.207.38 4 173.03 152 211.38106.33/101,2-
52.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk167.82 54 226.21 56 221.82116.77/111,2-
53.6/DSTYKAL Jiří 1992 3 Klášter.174.08 54 165.34 154 228.08123.03/117,1-
54.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.168.73 112 197.05 60 257.05152.00/144,7-
55.11/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.168.08 106 223.18 104 274.08169.03/160,9-
56. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice179.75 206 160.29 156 316.29211.24/201,1-
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   sobota 5.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha119.08 50 116.00 0 116.00 -
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha116.02 2 115.76 2 117.761.76/1,5-
3.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice121.91 2 118.44 6 123.917.91/6,8-
4.1/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.135.71 50 125.60 0 125.609.60/8,3-
5.2/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava126.05 2 127.79 2 128.0512.05/10,4-
6. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha130.47 0 126.13 2 128.1312.13/10,5-
7. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.125.58 4 121.86 8 129.5813.58/11,7-
8.2/DSBUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha130.01 0 130.62 56 130.0114.01/12,1-
9.3/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava132.26 0 136.39 210 132.2616.26/14,0-
10.4/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha132.46 0 130.54 2 132.4616.46/14,2-
11.5/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB130.68 2 126.61 6 132.6116.61/14,3-
12. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice131.74 2 160.16 0 133.7417.74/15,3-
13.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy132.24 2 129.95 4 133.9517.95/15,5-
14.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava134.17 0 159.75 52 134.1718.17/15,7-
15.6/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice133.16 50 130.21 4 134.2118.21/15,7-
16. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy151.63 2 136.00 2 138.0022.00/19,0-
17. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV140.64 102 138.02 0 138.0222.02/19,0-
18. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn139.80 0 139.46 54 139.8023.80/20,5-
19.2/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava149.63 50 139.59 2 141.5925.59/22,1-
20.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava142.72 0 143.97 0 142.7226.72/23,0-
21.7/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa150.36 52 139.25 4 143.2527.25/23,5-
22.8/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 3 USK Pha138.59 6 146.30 104 144.5928.59/24,6-
23. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy145.29 2 146.53 2 147.2931.29/27,0-
24.9/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí157.88 52 150.05 0 150.0534.05/29,4-
25. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.148.00 50 146.51 6 152.5136.51/31,5-
26. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja156.56 2 153.31 2 155.3139.31/33,9-
27.3/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB147.21 50 157.57 0 157.5741.57/35,8-
28.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice171.66 2 154.69 4 158.6942.69/36,8-
29. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice160.37 0 144.93 52 160.3744.37/38,3-
30.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec140.64 52 158.80 2 160.8044.80/38,6-
31.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.186.94 54 163.75 4 167.7551.75/44,6-
32.4/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy168.64 2 171.09 4 170.6454.64/47,1-
33. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice144.12 52 140.30 52 192.3076.30/65,8-
34.5/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn197.57 8 179.87 54 205.5789.57/77,2-
35.6/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň166.77 106 155.40 52 207.4091.40/78,8-
36. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň160.48 104 161.70 52 213.7097.70/84,2-
37.7/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava165.06 52 187.45 104 217.06101.06/87,1-
38.2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice171.89 54 215.88 8 223.88107.88/93,0-
39. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník144.74 164 167.81 202 308.74192.74/166,2-
40. POKORNÁ Iva 1985 2 SKVS ČB167.78 150 170.99 200 317.78201.78/173,9-

kategorie K1M   sobota 5.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.102.48 2 101.03 0 101.03 -
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec109.89 54 103.40 0 103.402.37/2,3-
3.1/DSPRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha102.59 2 101.93 54 104.593.56/3,5-
4. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.96 10 103.93 2 105.934.90/4,9-
5. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod108.70 0 104.56 2 106.565.53/5,5-
6. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.134.05 58 107.40 0 107.406.37/6,3-
7.2/DSCVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava109.41 0 107.04 4 109.418.38/8,3-
8. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus122.93 150 109.49 0 109.498.46/8,4-
9.1/VMRAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.114.79 2 109.51 0 109.518.48/8,4-
10. MRŮZEK David 1976 2 Dukla B.111.35 0 110.33 0 110.339.30/9,2-
11. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy108.72 2 112.60 8 110.729.69/9,6-
12. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.111.91 4 111.66 0 111.6610.63/10,5-
13.3/DSSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha109.72 4 110.12 2 112.1211.09/11,0-
14.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz113.64 0 113.16 2 113.6412.61/12,5-
15.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa123.55 0 111.83 2 113.8312.80/12,7-
16. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy113.91 0 117.30 56 113.9112.88/12,7-
17. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice112.67 2 112.04 2 114.0413.01/12,9-
18.3/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.114.89 2 114.25 0 114.2513.22/13,1-
19. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.116.44 2 110.48 4 114.4813.45/13,3-
20.2/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava112.57 2 114.12 4 114.5713.54/13,4-
20. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus112.54 54 110.57 4 114.5713.54/13,4-
22.3/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava112.35 4 114.74 0 114.7413.71/13,6-
23. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice113.93 4 112.97 2 114.9713.94/13,8-
24.4/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc119.08 6 113.08 2 115.0814.05/13,9-
25.5/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.113.21 2 119.15 102 115.2114.18/14,0-
26.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz115.26 0 113.91 2 115.2614.23/14,1-
27. LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB113.98 2 117.59 2 115.9814.95/14,8-
28.5/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus112.51 4 114.33 4 116.5115.48/15,3-
29. JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.117.17 2 114.56 2 116.5615.53/15,4-
30.4/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno114.69 2 121.09 8 116.6915.66/15,5-
31. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice120.86 0 116.96 0 116.9615.93/15,8-
32.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava115.21 2 118.90 0 117.2116.18/16,0-
33. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB115.52 2 115.23 2 117.2316.20/16,0-
34.6/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy115.73 2 0.00 999 117.7316.70/16,5-
35.7/DSBOUZEK Filip 1992 2 Sušice115.74 6 112.71 6 118.7117.68/17,5-
36.6/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB115.72 4 117.14 4 119.7218.69/18,5-
37.5/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec120.28 2 119.87 0 119.8718.84/18,6-
38.8/DSABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky118.10 2 0.00 999 120.1019.07/18,9-
39.7/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.118.22 2 128.38 2 120.2219.19/19,0-
40. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy132.66 52 120.37 0 120.3719.34/19,1-
41. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov118.54 2 120.47 2 120.5419.51/19,3-
42. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha121.47 4 121.30 0 121.3020.27/20,1-
43. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha116.05 6 118.88 208 122.0521.02/20,8-
44.2/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice122.33 0 124.28 2 122.3321.30/21,1-
45.8/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice123.95 0 140.23 10 123.9522.92/22,7-
46.6/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava112.91 54 120.42 4 124.4223.39/23,2-
47.9/VMKOŠÍK Ivo 1969 2 KKVeselí123.87 4 123.08 2 125.0824.05/23,8-
48.3/VREICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV123.55 2 0.00 999 125.5524.52/24,3-
49. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB126.21 0 125.57 4 126.2125.18/24,9-
50.7/DMSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha121.42 6 128.90 4 127.4226.39/26,1-
51.8/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha142.53 6 128.34 0 128.3427.31/27,0-
52. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice124.99 4 120.66 52 128.9927.96/27,7-
53.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy126.92 4 125.35 4 129.3528.32/28,0-
54.9/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice145.12 58 126.40 4 130.4029.37/29,1-
55.10/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa142.98 100 130.89 0 130.8929.86/29,6-
56.9/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha130.99 8 129.45 2 131.4530.42/30,1-
57.10/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa129.99 2 120.76 52 131.9930.96/30,6-
58.11/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha125.21 8 0.00 999 133.2132.18/31,9-
59.12/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí131.44 2 128.00 6 133.4432.41/32,1-
60.13/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava128.27 6 132.84 2 134.2733.24/32,9-
61.2/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB134.36 0 144.24 4 134.3633.33/33,0-
62.14/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně154.37 4 132.95 2 134.9533.92/33,6-
63.10/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.133.85 4 133.60 2 135.6034.57/34,2-
64.3/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava130.07 6 137.71 2 136.0735.04/34,7-
65.15/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha137.90 0 0.00 999 137.9036.87/36,5-
66.11/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník136.54 2 151.11 4 138.5437.51/37,1-
67.4/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha140.70 2 135.61 4 139.6138.58/38,2-
68.16/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice137.42 6 147.72 2 143.4242.39/42,0-
69.17/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň158.13 52 135.87 8 143.8742.84/42,4-
70.1/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky137.90 10 145.09 50 147.9046.87/46,4-
71.4/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava178.65 56 145.94 2 147.9446.91/46,4-
72.5/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha169.05 2 146.54 6 152.5451.51/51,0-
73.5/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB151.26 2 127.55 100 153.2652.23/51,7-
74.18/DMŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha151.49 10 130.90 54 161.4960.46/59,8-
75. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec118.79 56 110.38 54 164.3863.35/62,7-
76.19/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc160.29 6 181.93 56 166.2965.26/64,6-
77.6/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB165.11 12 163.58 100 177.1176.08/75,3-
78.7/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava182.70 4 176.26 4 180.2679.23/78,4-
79. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava137.88 52 128.69 54 182.6981.66/80,8-
80.8/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky178.56 58 188.62 6 194.6293.59/92,6-
81.2/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava164.54 62 155.07 50 205.07104.04/103,0-
82.3/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.176.07 158 165.46 52 217.46116.43/115,2-
83. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov162.94 56 163.00 102 218.94117.91/116,7-
84.9/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus199.19 104 164.59 56 220.59119.56/118,3-
85.4/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava177.86 106 168.08 56 224.08123.05/121,8-
86.5/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava168.19 58 161.70 206 226.19125.16/123,9-
87.11/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB172.05 60 159.99 102 232.05131.02/129,7-
88.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník178.31 56 281.16 104 234.31133.28/131,9-
89.10/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB211.46 104 188.48 106 294.48193.45/191,5-
90.6/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha191.87 158 0.00 999 349.87248.84/246,3-
  SEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 -
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   sobota 5.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
122.96 2 124.72 4 124.96 -
2. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
125.81 4 125.32 0 125.320.36/0,3-
3. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
128.19 4 125.88 0 125.880.92/0,7-
4.1/DSSTRNAD Jaroslav
ŘÍHA Martin
1993
1992
1 USK Pha
USK Pha
125.39 4 123.71 4 127.712.75/2,2-
5. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha SKVS
ČB
129.72 0 127.81 0 127.812.85/2,3-
6. KUBRIČAN Lukáš
KUBRIČAN Pavel
1984
1983
Dukla B.
USK Pha
127.20 2 126.25 2 128.253.29/2,6-
7.2/DSMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
124.40 4 126.47 2 128.403.44/2,8-
8.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
128.97 2 133.98 2 130.976.01/4,8-
9.3/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
134.75 2 151.56 4 136.7511.79/9,4-
10.4/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
140.57 108 136.89 2 138.8913.93/11,1-
11.2/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
148.45 56 140.61 2 142.6117.65/14,1-
12.3/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
144.08 8 171.57 6 152.0827.12/21,7-
13.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
166.92 104 158.40 0 158.4033.44/26,8-
14. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
169.86 110 154.96 4 158.9634.00/27,2-
15.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
156.28 4 151.48 406 160.2835.32/28,3-
16.4/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.98 2 0.00 999 161.9837.02/29,6-
17.5/DMZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
0.00 999 168.38 4 172.3847.42/37,9-
18.2/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
163.99 10 200.21 52 173.9949.03/39,2-
19.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
192.17 56 0.00 999 248.17123.21/98,6-
20. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Horš.Týn
182.35 112 155.00 102 257.00132.04/105,7-
21.1/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
175.30 156 0.00 999 331.30206.34/165,1-
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KOPŤÁK Daniel
HERINK Jiří
1989
1990
1 KK Opava
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   sobota 5.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha159.43 6 153.13 2 155.13 -
2.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.157.51 202 190.86 200 359.51204.38/131,7-
3.1/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha0.00 999 156.82 256 412.82257.69/166,1-

kategorie C1M   neděle 6.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha105.37 0 106.78 2 105.37 -
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.115.51 0 112.26 0 112.266.89/6,5-
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha113.15 0 111.14 2 113.147.77/7,4-
4.1/DSŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha113.23 0 113.33 2 113.237.86/7,5-
5. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc129.47 2 113.63 0 113.638.26/7,8-
6.2/DSBOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc116.09 0 116.41 0 116.0910.72/10,2-
7. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha114.45 2 115.95 4 116.4511.08/10,5-
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.117.43 0 113.68 4 117.4312.06/11,4-
9.3/DSPEŠEK Michal 1992 1 USK Pha118.98 2 118.54 0 118.5413.17/12,5-
10.4/DSHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn120.60 0 116.71 2 118.7113.34/12,7-
11. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn115.33 6 117.47 2 119.4714.10/13,4-
12. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB121.60 0 119.57 0 119.5714.20/13,5-
13. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava121.65 4 120.88 0 120.8815.51/14,7-
14. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV120.91 0 121.01 6 120.9115.54/14,7-
15. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.120.05 2 143.03 2 122.0516.68/15,8-
16. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja120.55 2 122.21 52 122.5517.18/16,3-
17. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa127.53 0 124.70 4 127.5322.16/21,0-
18.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja126.53 2 136.05 6 128.5323.16/22,0-
19.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek131.83 4 124.87 4 128.8723.50/22,3-
20. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov127.51 2 127.73 2 129.5124.14/22,9-
21. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk180.56 4 127.52 2 129.5224.15/22,9-
22.2/DMPEXA Jakub 1994 2 USK Pha127.70 2 129.72 2 129.7024.33/23,1-
23.2/VMRUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.133.32 2 128.23 2 130.2324.86/23,6-
24.3/VMKAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov128.24 2 152.33 52 130.2424.87/23,6-
25.3/DMMRŮZEK Jakub 1995 2+ KK Opava133.88 6 130.21 2 132.2126.84/25,5-
26.4/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB131.14 4 128.86 4 132.8627.49/26,1-
27.4/DMSVOBODA Adam 1994 2 USK Pha127.36 6 133.84 54 133.3627.99/26,6-
28. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn129.50 4 135.52 12 133.5028.13/26,7-
29. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus133.54 2 147.45 6 135.5430.17/28,6-
30. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB137.75 10 134.02 2 136.0230.65/29,1-
31.5/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha135.88 2 146.98 4 137.8832.51/30,9-
32.6/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB130.46 8 126.23 52 138.4633.09/31,4-
33.5/DSŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy134.74 4 131.79 50 138.7433.37/31,7-
34.7/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha141.05 4 135.28 4 139.2833.91/32,2-
35.8/DMKOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha148.03 54 137.30 2 139.3033.93/32,2-
36.5/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav140.86 2 137.58 4 141.5836.21/34,4-
37. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.160.72 10 139.64 2 141.6436.27/34,4-
38.9/DMZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.136.79 6 156.15 2 142.7937.42/35,5-
39.10/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň136.24 8 132.13 52 144.2438.87/36,9-
40.6/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja143.02 4 142.01 4 146.0140.64/38,6-
41. KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn146.85 6 142.06 4 146.0640.69/38,6-
42. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek151.87 0 153.58 60 151.8746.50/44,1-
43.7/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.152.40 4 151.20 6 156.4051.03/48,4-
44.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha159.11 2 154.63 4 158.6353.26/50,5-
45.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB157.28 2 164.20 6 159.2853.91/51,2-
46.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk167.49 6 157.24 6 163.2457.87/54,9-
47.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník169.89 0 159.42 4 163.4258.05/55,1-
48.9/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja216.49 106 156.35 12 168.3562.98/59,8-
49. VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.173.86 58 162.82 6 168.8263.45/60,2-
50.2/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha172.75 8 187.63 60 180.7575.38/71,5-
51. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice211.58 106 177.87 10 187.8782.50/78,3-
52.1/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.180.63 60 186.64 10 196.6491.27/86,6-
53.3/ZSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.163.44 58 146.99 56 202.9997.62/92,6-
54. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník212.86 6 137.23 106 218.86113.49/107,7-
55.10/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec173.21 52 161.76 58 219.76114.39/108,6-
56.11/DMFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.184.83 58 171.90 56 227.90122.53/116,3-
57.6/DSTYKAL Jiří 1992 3 Klášter.175.71 58 0.00 999 233.71128.34/121,8-
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   neděle 6.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha115.17 0 115.22 0 115.17 -
2. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha119.27 52 117.59 0 117.592.42/2,1-
3.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice119.16 4 117.21 2 119.214.04/3,5-
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.119.64 4 119.88 0 119.884.71/4,1-
5.1/DSBUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha120.72 0 122.64 0 120.725.55/4,8-
6.2/DSZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.124.72 0 123.99 2 124.729.55/8,3-
7.3/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice134.80 56 125.93 0 125.9310.76/9,3-
8.4/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí132.98 2 127.73 0 127.7312.56/10,9-
9.5/DSSUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha136.62 4 127.80 0 127.8012.63/11,0-
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha139.64 4 125.89 2 127.8912.72/11,0-
11.6/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB128.47 2 128.09 2 130.0914.92/13,0-
12.2/DMVALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava129.44 4 128.31 2 130.3115.14/13,1-
13.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy134.05 0 132.85 0 132.8517.68/15,4-
14.7/DSFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava136.00 0 137.09 2 136.0020.83/18,1-
15. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice132.55 4 133.64 4 136.5521.38/18,6-
16. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV141.67 2 134.98 2 136.9821.81/18,9-
17. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice141.34 0 141.42 4 141.3426.17/22,7-
18.3/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec141.34 2 140.42 2 142.4227.25/23,7-
19.1/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava138.98 4 140.04 54 142.9827.81/24,1-
20.2/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava142.73 2 142.31 4 144.7329.56/25,7-
21. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn148.74 52 141.44 4 145.4430.27/26,3-
22.3/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava149.14 106 141.04 6 147.0431.87/27,7-
23. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy141.43 8 144.77 10 149.4334.26/29,7-
24. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.141.65 10 163.55 54 151.6536.48/31,7-
25. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy150.49 2 146.98 54 152.4937.32/32,4-
26.4/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB152.01 6 149.43 4 153.4338.26/33,2-
27. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice156.65 0 155.11 2 156.6541.48/36,0-
28. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja154.52 100 157.57 0 157.5742.40/36,8-
29.8/DSVĚTROVSKÁ Aneta 1993 3 USK Pha152.14 102 151.77 6 157.7742.60/37,0-
30. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň156.00 6 166.28 2 162.0046.83/40,7-
31. POKORNÁ Iva 1985 2 SKVS ČB160.90 2 180.91 8 162.9047.73/41,4-
32.4/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn186.47 54 165.80 2 167.8052.63/45,7-
33.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice190.64 100 156.65 12 168.6553.48/46,4-
34.5/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň163.27 10 159.36 54 173.2758.10/50,4-
35.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 3 Sušice178.27 6 167.01 58 184.2769.10/60,0-
36.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.193.36 2 208.53 8 195.3680.19/69,6-
37.9/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa147.06 52 146.15 56 199.0683.89/72,8-
38.6/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava183.77 54 193.84 12 205.8490.67/78,7-
39.7/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy166.96 58 166.22 56 222.22107.05/92,9-
40. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník154.88 106 177.17 62 239.17124.00/107,7-

kategorie K1M   neděle 6.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.113.28 0 101.37 0 101.37 -
2.1/DSPRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha102.00 0 102.01 0 102.000.63/0,6-
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus104.27 2 103.56 0 103.562.19/2,2-
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec104.79 2 103.80 0 103.802.43/2,4-
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.104.14 0 105.03 52 104.142.77/2,7-
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.106.47 0 102.21 2 104.212.84/2,8-
7. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod110.65 6 104.89 0 104.893.52/3,5-
8.1/VMRAAB Ondřej 1973 1 Dukla B.108.90 2 105.71 0 105.714.34/4,3-
9.2/DSSTRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha104.85 2 110.19 2 106.855.48/5,4-
10.3/DSMACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.108.11 0 109.38 0 108.116.74/6,6-
11.4/DSCVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava109.26 2 108.25 0 108.256.88/6,8-
12. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec106.41 2 108.02 4 108.417.04/6,9-
13. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha109.00 0 108.44 0 108.447.07/7,0-
14. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy112.45 2 109.06 0 109.067.69/7,6-
15. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice111.70 2 110.40 0 110.409.03/8,9-
16. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus112.15 0 110.41 2 112.1510.78/10,6-
17. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.110.41 54 112.53 0 112.5311.16/11,0-
18.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.112.95 0 124.27 4 112.9511.58/11,4-
19.3/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus116.40 2 113.54 0 113.5412.17/12,0-
20.1/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava114.07 0 113.90 0 113.9012.53/12,4-
20. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.114.30 0 111.90 2 113.9012.53/12,4-
22. MRŮZEK David 1976 2 Dukla B.115.42 0 112.22 2 114.2212.85/12,7-
23. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha118.09 0 114.66 0 114.6613.29/13,1-
24.2/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava117.67 2 112.69 2 114.6913.32/13,1-
25. LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB115.49 6 114.73 0 114.7313.36/13,2-
26. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB119.03 0 115.09 0 115.0913.72/13,5-
27.5/DSBOUZEK Filip 1992 2 Sušice113.55 2 112.34 4 115.5514.18/14,0-
28.6/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc120.04 0 115.66 0 115.6614.29/14,1-
29. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy113.87 4 113.79 2 115.7914.42/14,2-
30.7/DSŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy116.02 0 118.23 2 116.0214.65/14,5-
31. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice116.06 0 112.40 4 116.0614.69/14,5-
32.3/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno114.27 2 114.56 4 116.2714.90/14,7-
33.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice116.68 0 117.20 0 116.6815.31/15,1-
34. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice114.73 2 123.19 6 116.7315.36/15,2-
35.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava116.92 0 117.33 0 116.9215.55/15,3-
36.4/DMŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha115.34 2 116.01 2 117.3415.97/15,8-
37. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava114.17 4 113.70 4 117.7016.33/16,1-
38. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice118.12 0 118.56 0 118.1216.75/16,5-
39.5/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa114.39 6 118.29 0 118.2916.92/16,7-
40. JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.127.30 2 112.78 6 118.7817.41/17,2-
41.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz118.87 0 144.62 56 118.8717.50/17,3-
42.5/VMGROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz116.98 2 116.95 2 118.9517.58/17,3-
43. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB123.17 52 117.26 2 119.2617.89/17,6-
44.6/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha128.21 50 119.45 0 119.4518.08/17,8-
45.7/DMPETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec117.05 4 117.60 2 119.6018.23/18,0-
46.8/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava115.98 4 116.19 6 119.9818.61/18,4-
47. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB119.99 0 121.09 102 119.9918.62/18,4-
48. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov143.40 2 118.30 2 120.3018.93/18,7-
49.9/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava119.08 2 125.81 8 121.0819.71/19,4-
50.6/VMKOŠÍK Ivo 1969 2 KKVeselí121.77 0 124.81 2 121.7720.40/20,1-
51.7/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.124.55 0 123.12 0 123.1221.75/21,5-
52.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB122.28 52 123.48 0 123.4822.11/21,8-
53. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy120.05 4 118.64 52 124.0522.68/22,4-
54.8/DSKURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha121.43 4 125.83 4 125.4324.06/23,7-
55.9/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa127.80 2 125.76 0 125.7624.39/24,1-
56.10/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí136.41 52 124.25 2 126.2524.88/24,5-
57.11/DMSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha127.79 4 120.46 6 126.4625.09/24,8-
58.10/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice127.83 0 125.00 4 127.8326.46/26,1-
59.12/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice130.06 2 126.46 2 128.4627.09/26,7-
60.13/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice128.03 2 124.76 4 128.7627.39/27,0-
61.9/DSABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky113.83 108 122.96 6 128.9627.59/27,2-
62.14/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně127.67 4 130.70 58 131.6730.30/29,9-
63.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy128.42 4 147.82 54 132.4231.05/30,6-
64.10/DSTYKAL Jiří 1992 2 Klášter.128.93 4 126.21 54 132.9331.56/31,1-
65.2/ZSŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava129.98 4 133.28 0 133.2831.91/31,5-
66.3/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB139.67 54 131.69 2 133.6932.32/31,9-
67.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha134.79 0 137.36 6 134.7933.42/33,0-
68.15/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň134.22 2 0.00 999 136.2234.85/34,4-
69.3/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB137.65 0 136.05 50 137.6536.28/35,8-
70.5/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha136.95 4 139.72 0 139.7238.35/37,8-
71.16/DMŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha158.57 6 133.18 8 141.1839.81/39,3-
72.1/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky139.45 2 152.86 52 141.4540.08/39,5-
73.17/DMKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc157.74 8 137.26 6 143.2641.89/41,3-
74.11/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník144.99 0 147.59 6 144.9943.62/43,0-
75.2/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava143.43 2 158.74 8 145.4344.06/43,5-
76.6/ZSŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky166.10 10 147.39 6 153.3952.02/51,3-
77.7/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB175.38 54 149.87 10 159.8758.50/57,7-
78.8/ZSČERVENKA Ondřej 1996 3 Hubertus172.10 106 151.54 12 163.5462.17/61,3-
79.9/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB146.21 104 158.15 6 164.1562.78/61,9-
80.18/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa131.33 52 124.09 54 178.0976.72/75,7-
81.3/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava177.95 2 178.15 108 179.9578.58/77,5-
82.19/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha132.12 52 141.98 152 184.1282.75/81,6-
83.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník179.55 6 192.34 54 185.5584.18/83,0-
84.4/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.178.86 14 180.01 56 192.8691.49/90,3-
85.5/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha206.76 4 180.78 208 210.76109.39/107,9-
86.11/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB163.38 110 167.05 52 219.05117.68/116,1-
87. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov206.82 62 170.71 60 230.71129.34/127,6-
88.10/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava182.67 52 183.02 108 234.67133.30/131,5-
89.6/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava0.00 999 166.71 108 274.71173.34/171,0-
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VRBA Jiří 1997 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ROUSEK Martin 1965 3 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  REICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 -
  WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   neděle 6.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
117.41 0 115.34 0 115.34 -
2. KUBRIČAN Lukáš
KUBRIČAN Pavel
1984
1983
Dukla B.
USK Pha
124.36 0 123.79 2 124.369.02/7,8-
3.1/DSSTRNAD Jaroslav
ŘÍHA Martin
1993
1992
1 USK Pha
USK Pha
130.14 2 130.27 0 130.2714.93/12,9-
4. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
130.45 0 130.31 4 130.4515.11/13,1-
5.2/DSMACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
129.90 6 128.55 2 130.5515.21/13,2-
6.3/DSŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
134.01 4 132.39 0 132.3917.05/14,8-
7.1/DMROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
135.64 4 134.77 0 134.7719.43/16,8-
8. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
137.21 0 0.00 999 137.2121.87/19,0-
9.4/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
149.81 6 136.64 2 138.6423.30/20,2-
10. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
135.20 54 134.99 4 138.9923.65/20,5-
11.2/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
139.18 54 137.61 2 139.6124.27/21,0-
12.1/VMKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
141.90 2 143.71 4 143.9028.56/24,8-
13. WENDL Miloslav
OSOCHOVSKÁ Michaela
1978
1986
2 Horš.Týn
Horš.Týn
148.56 8 144.13 8 152.1336.79/31,9-
14. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
156.27 60 148.83 8 156.8341.49/36,0-
15.3/DMJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
168.76 60 159.37 8 167.3752.03/45,1-
16.4/DMZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
166.43 4 161.38 54 170.4355.09/47,8-
17.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
186.89 56 166.35 6 172.3557.01/49,4-
18.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
182.91 8 165.54 10 175.5460.20/52,2-
19.2/ZSŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
232.04 6 177.30 8 185.3069.96/60,7-
20.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
196.08 6 202.11 2 202.0886.74/75,2-
21.5/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
175.15 154 172.04 52 224.04108.70/94,2-
22.1/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
221.26 56 206.70 410 277.26161.92/140,4-
  KOPŤÁK Daniel
HERINK Jiří
1989
1990
1 KK Opava
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   neděle 6.6.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha162.59 6 150.53 2 152.53 -
2.1/DSFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha205.31 204 200.06 56 256.06103.53/67,9-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.224.27 114 247.20 64 311.20158.67/104,0-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3