vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brně

19.07.2014   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec111.10 8 95.90 4 99.90 10
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK110.90 2 112.80 0 112.8012.90/12,96
3.2/VMMAREK Michal 1971 0 KK Brno121.80 2 117.60 0 117.6017.70/17,75
4.3/VMKNOBLOCH Tomáš 1974 0 KK Brno125.80 2 118.70 2 120.7020.80/20,84
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk120.20 2 127.40 4 122.2022.30/22,33
6.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno126.40 6 125.30 0 125.3025.40/25,42
7.2/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec128.50 0 141.10 10 128.5028.60/28,61
8. KUPILÍK Jan 1984 0 KK Brno135.90 2 156.90 6 137.9038.00/38,00
9.2/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk134.90 10 137.60 10 144.9045.00/45,00
10.1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk151.40 8 207.50 16 159.4059.50/59,60
  RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava106.20 4 100.80 2 102.80 17
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno105.20 0 103.70 2 105.202.40/2,313
3.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava109.30 10 106.00 2 108.005.20/5,19
4.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno115.50 10 112.30 4 116.3013.50/13,18
5.2/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava113.40 8 115.40 4 119.4016.60/16,17
6.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž120.00 4 0.00 999 124.0021.20/20,66
7.3/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí128.30 8 124.90 4 128.9026.10/25,45
8.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava138.30 6 135.70 0 135.7032.90/32,04
9.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava133.30 10 137.50 8 143.3040.50/39,43
10.1/U23BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk146.00 12 135.30 16 151.3048.50/47,22
11.5/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno158.40 8 160.40 8 166.4063.60/61,91
12.5/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 0 Šumperk172.60 56 166.90 8 174.9072.10/70,10
13.6/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno181.30 114 210.30 8 218.30115.50/112,40
14.6/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec156.20 64 0.00 999 220.20117.40/114,20
15.7/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk235.80 206 258.70 262 441.80339.00/329,80
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
137.10 112 126.30 6 132.30 6
2.1/ZSSURMA Tadeáš
URBAN Daniel
2001
2001
3 Šumperk
Šumperk
172.40 18 159.90 10 169.9037.60/28,42
3.2/ZSBEKOVÁ Kateřina
HRUŠKOVÁ Klára
2002
2001
3 KK Opava
KK Opava
210.40 58 169.40 14 183.4051.10/38,61
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch
NOVÁK Jiří
2002
1997
KK Brno
KK Brno
204.70 62 179.50 6 185.5053.20/40,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava98.00 2 81.90 0 81.90 41
2. HÁJEK Michal 1986 3 Ostrava94.90 2 76.80 6 82.800.90/1,137
3.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava95.00 0 90.30 2 92.3010.40/12,733
4.2/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava92.50 2 90.00 4 94.0012.10/14,829
5.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno90.30 4 95.70 6 94.3012.40/15,125
6.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí95.90 2 95.30 0 95.3013.40/16,421
7.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž109.80 0 107.40 0 107.4025.50/31,117
8.1/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK0.00 999 111.30 4 115.3033.40/40,813
9.3/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava116.60 2 115.80 2 117.8035.90/43,812
10.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno117.90 2 120.70 8 119.9038.00/46,411
11.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno112.40 8 115.60 58 120.4038.50/47,010
12.1/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž114.50 8 125.30 8 122.5040.60/49,69
13.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí124.20 0 132.60 6 124.2042.30/51,68
13.3/DMPŘIKRYL Matěj 1999 0 VSKRájec120.20 4 179.80 8 124.2042.30/51,67
15.3/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk127.40 6 121.50 10 131.5049.60/60,66
16.4/ZMULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava134.60 2 139.90 58 136.6054.70/66,85
17.2/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk139.90 4 150.60 8 143.9062.00/75,74
18.3/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk134.70 12 137.60 8 145.6063.70/77,83
19.4/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk143.70 4 151.60 62 147.7065.80/80,32
20.5/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž146.50 10 137.80 16 153.8071.90/87,81
21.6/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk166.70 6 153.80 12 165.8083.90/102,40
22.5/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí153.90 12 167.00 20 165.9084.00/102,60
23.7/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK164.20 4 197.80 158 168.2086.30/105,40
24.8/ZSTOPORCER Vojta 2000 0 VSDK164.10 10 199.30 64 174.1092.20/112,60
25.9/ZSKUBŮ Daniel 2001 0 VSDK179.30 8 184.00 208 187.30105.40/128,70
  ŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BALARIN Josef 1973 3 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno123.00 2 129.80 6 125.00 4
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno123.40 6 135.90 6 129.404.40/3,53
3.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec126.40 4 129.30 8 130.405.40/4,32
4.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž156.80 4 0.00 999 160.8035.80/28,61
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk142.20 10 134.40 8 142.40 0
2.2/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava146.40 8 164.30 56 154.4012.00/8,40
3.3/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž148.00 8 164.00 12 156.0013.60/9,60
4.4/PZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno193.20 8 0.00 999 201.2058.80/41,30
5.1/PZZDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK207.30 10 258.20 256 217.3074.90/52,60
6.2/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno227.50 56 0.00 999 283.50141.10/99,10
7.3/PZZSTŘECHOVÁ Ela 2005 0 VSDK283.50 106 276.10 306 389.50247.10/173,50
8.4/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk284.30 160 0.00 999 444.30301.90/212,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3