vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brně

20.07.2014   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec107.40 4 101.30 2 103.30 10
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK107.60 0 103.30 2 105.302.00/1,96
3.2/VMKNOBLOCH Tomáš 1974 0 KK Brno114.90 0 121.40 4 114.9011.60/11,25
4.3/VMMAREK Michal 1971 0 KK Brno115.10 0 114.50 2 115.1011.80/11,44
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk115.90 0 116.60 6 115.9012.60/12,23
6. KUPILÍK Jan 1984 0 KK Brno127.70 2 0.00 999 129.7026.40/25,62
7.2/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk127.70 6 130.20 8 133.7030.40/29,41
8.1/VPŘIKRYL Lubor 1965 3 VSKRájec136.50 2 142.30 0 138.5035.20/34,10
9.1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk140.40 4 141.40 0 141.4038.10/36,90
  RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava104.10 2 99.30 0 99.30 16
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno103.80 0 102.90 2 103.804.50/4,512
3.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava106.40 0 106.50 4 106.407.10/7,28
4.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno104.90 2 108.10 2 106.907.60/7,77
5.2/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava109.60 2 110.50 2 111.6012.30/12,46
6.3/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí123.30 4 126.50 2 127.3028.00/28,25
7.3/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava126.10 8 129.50 0 129.5030.20/30,44
8.1/U23BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk130.00 56 130.00 2 132.0032.70/32,93
9.4/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava131.40 4 131.20 2 133.2033.90/34,12
10.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 0 Šumperk129.10 6 134.60 0 134.6035.30/35,51
11.5/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno139.10 4 137.40 10 143.1043.80/44,10
12.6/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 VSKRájec142.80 8 0.00 999 150.8051.50/51,90
13.5/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno149.80 2 196.50 14 151.8052.50/52,90
14.7/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk213.00 254 174.20 358 467.00367.70/370,30
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
120.20 2 114.60 206 122.20 6
2.1/ZSSURMA Tadeáš
URBAN Daniel
2001
2001
3 Šumperk
Šumperk
150.60 6 162.50 14 156.6034.40/28,22
3.2/ZSBEKOVÁ Kateřina
HRUŠKOVÁ Klára
2002
2001
3 KK Opava
KK Opava
162.80 10 168.60 4 172.6050.40/41,21
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch
NOVÁK Jiří
2002
1997
KK Brno
KK Brno
177.30 10 240.10 14 187.3065.10/53,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno95.70 0 90.20 0 90.20 46
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.40 2 92.20 0 92.202.00/2,242
3.1/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.40 2 90.90 2 92.902.70/3,038
4. HÁJEK Michal 1986 3 Ostrava94.90 2 91.60 2 93.603.40/3,834
5.2/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava95.80 0 91.90 4 95.805.60/6,230
6.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava97.70 0 97.20 4 97.707.50/8,326
7.2/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava108.40 2 102.60 0 102.6012.40/13,722
8.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž106.40 0 104.70 2 106.4016.20/18,018
9.1/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK109.50 0 106.90 0 106.9016.70/18,514
10.4/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno106.80 4 125.10 8 110.8020.60/22,813
11.1/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno119.70 4 112.50 4 116.5026.30/29,212
12.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno117.30 8 115.10 2 117.1026.90/29,811
13.2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk113.80 6 114.20 4 118.2028.00/31,010
14.3/DMPŘIKRYL Matěj 1999 0 VSKRájec116.90 4 122.20 6 120.9030.70/34,09
15.1/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž115.00 10 117.90 4 121.9031.70/35,18
16.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí122.00 2 122.10 2 124.0033.80/37,57
17.2/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk0.00 999 126.90 2 128.9038.70/42,96
18.3/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž127.30 2 123.70 8 129.3039.10/43,35
19.4/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk128.30 8 125.50 6 131.5041.30/45,84
20.5/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk127.60 6 143.20 14 133.6043.40/48,13
21.4/ZMULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava131.60 6 134.90 6 137.6047.40/52,52
22.6/ZSSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK147.10 2 165.70 58 149.1058.90/65,31
23.7/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk143.00 8 148.00 62 151.0060.80/67,40
24.8/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk143.70 12 155.10 68 155.7065.50/72,60
25.9/ZSTOPORCER Vojta 2000 0 VSDK147.10 12 179.40 58 159.1068.90/76,40
26.5/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí152.60 10 155.30 60 162.6072.40/80,30
27.10/ZSKUBŮ Daniel 2001 0 VSDK178.70 8 0.00 999 186.7096.50/107,00
  ŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BALARIN Josef 1973 3 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno118.10 0 119.40 0 118.10 3
2.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno120.50 2 125.90 2 122.504.40/3,72
3.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec137.70 2 126.40 0 126.408.30/7,01
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3