vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků

20.07.2014   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha84.50 2 83.30 0 83.30 63
2.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha84.10 0 84.00 0 84.000.70/0,855
3.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov93.10 0 94.60 4 93.109.80/11,847
4. TUNKA Ondřej 1990 0 Jablonec95.40 0 93.60 0 93.6010.30/12,443
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.60 2 95.30 0 95.3012.00/14,439
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy99.00 2 96.20 0 96.2012.90/15,535
7.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov96.40 0 96.50 0 96.4013.10/15,731
8.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav99.00 2 99.00 2 101.0017.70/21,227
9. LHOTA Zbyšek 1984 0 Žel.Brod0.00 999 101.00 2 103.0019.70/23,623
10.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov106.40 2 104.40 0 104.4021.10/25,319
11.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor105.80 0 106.70 0 105.8022.50/27,015
12.5/VLACINA Richard 1967 3 Semily106.20 4 104.80 2 106.8023.50/28,214
13.2/VSTUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec110.20 0 107.00 0 107.0023.70/28,513
14.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn106.70 2 103.30 4 107.3024.00/28,812
15.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník117.00 8 111.10 0 111.1027.80/33,411
16.3/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.112.60 2 109.60 2 111.6028.30/34,010
17.3/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn112.40 2 109.80 2 111.8028.50/34,29
18.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor107.40 6 112.00 0 112.0028.70/34,58
19.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor114.90 2 117.00 0 116.9033.60/40,37
20.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov117.00 2 119.80 2 119.0035.70/42,96
21.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.122.10 0 119.90 0 119.9036.60/43,95
22.8/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily121.90 2 124.00 2 123.9040.60/48,74
23.1/PZPOLLERT Jan 2005 0 USK Pha128.60 12 129.10 2 131.1047.80/57,40
24.4/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy135.40 2 131.90 0 131.9048.60/58,33
25.5/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí135.40 10 133.10 4 137.1053.80/64,62
26.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa133.60 4 142.30 4 137.6054.30/65,21
27.1/ZSKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand141.90 6 140.00 0 140.0056.70/68,10
28.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy175.00 4 150.60 2 152.6069.30/83,20
29.2/PZBEIER Matouš 2004 0 Trutnov154.30 12 165.00 10 166.3083.00/99,60
30.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník182.10 2 177.50 4 181.5098.20/117,90
  WEISL Martin 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACHEK Radek 1980 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice96.10 2 98.10 0 98.10 45
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy98.50 2 99.80 2 100.502.40/2,441
3.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha102.40 0 100.90 2 102.404.30/4,437
4.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.112.00 2 105.00 0 105.006.90/7,033
5. ŠTĚPÁNOVÁ Tereza 1986 0 Žel.Brod109.00 2 109.40 0 109.4011.30/11,529
6.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa114.20 8 111.30 2 113.3015.20/15,525
7.3/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy110.50 6 111.40 2 113.4015.30/15,621
8.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.60 6 112.50 2 114.5016.40/16,717
9.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice108.60 6 108.70 6 114.6016.50/16,813
10.1/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz115.50 0 128.10 2 115.5017.40/17,712
11.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.30 8 118.40 2 116.3018.20/18,611
12.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.124.80 4 119.30 0 119.3021.20/21,610
13.2/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily121.20 2 120.10 0 120.1022.00/22,49
14.3/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky120.40 2 134.90 10 122.4024.30/24,88
15.3/VMZUMROVÁ Lucie 1977 0 Semily128.80 0 125.00 4 128.8030.70/31,37
16.4/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily127.10 8 127.90 2 129.9031.80/32,46
17.5/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus128.80 4 132.00 0 132.0033.90/34,65
18.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník130.00 4 132.90 8 134.0035.90/36,64
19.4/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand143.10 10 130.10 12 142.1044.00/44,93
20.5/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand146.20 10 135.40 8 143.4045.30/46,22
21.4/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK152.70 2 145.70 4 149.7051.60/52,61
22.6/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov177.90 12 147.80 8 155.8057.70/58,80
23.1/VRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.165.20 8 158.80 4 162.8064.70/66,00
24.6/ZSPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí177.20 104 190.80 62 252.80154.70/157,70
25.7/ZSPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí180.40 154 240.90 62 302.90204.80/208,80
  ROHANOVÁ Bronislava 1967 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROHAN Lukáš
TUNKA Ondřej
1995
1990
1 USK Pha
Jablonec
101.60 0 0.00 999 101.60 23
2. LHOTA Zbyšek
LHOTA Radim
1984
1982
2 Žel.Brod
Žel.Brod
116.40 6 113.50 6 119.5017.90/17,615
3.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
122.00 2 120.20 4 124.0022.40/22,011
4. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
124.80 8 119.30 6 125.3023.70/23,37
5. KOZDERKA Pavel
MILLER Jan
1985
1997
Turnov
Turnov
125.80 6 126.70 10 131.8030.20/29,73
6.1/VKULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
133.80 2 131.00 2 133.0031.40/30,92
7.2/VSBREBTA Vladimír
WINTER Eduard
1972
1956
3 Jablonec
Jablonec
139.70 8 138.80 2 140.8039.20/38,61
8.1/ZMFILIPI Viktorie
DVOŘÁKOVÁ Dominika
2002
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
163.90 6 162.00 0 162.0060.40/59,40
9.1/PZPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod80.30 2 77.00 0 77.00 95
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec78.70 0 78.70 0 78.701.70/2,287
3.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec89.90 0 87.50 0 87.5010.50/13,679
4.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky87.70 2 86.10 2 88.1011.10/14,475
5.2/U23ROHAN Lukáš 1995 0 USK Pha91.70 2 88.70 0 88.7011.70/15,271
6.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand92.90 0 91.30 2 92.9015.90/20,667
7. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov94.30 0 93.30 0 93.3016.30/21,263
8. BRYCHCÍ Petr 1990 3 Žel.Brod94.60 0 94.20 2 94.6017.60/22,959
9. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov103.50 2 94.80 0 94.8017.80/23,155
10.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz95.70 4 94.40 2 96.4019.40/25,251
11.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.10 0 93.20 4 97.2020.20/26,247
12.3/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.107.40 6 96.20 2 98.2021.20/27,543
13.4/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov103.90 8 100.70 0 100.7023.70/30,842
14.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy105.40 0 100.90 0 100.9023.90/31,041
15.1/VZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov0.00 999 101.40 0 101.4024.40/31,740
16.1/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky100.30 8 99.60 2 101.6024.60/31,939
17.1/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz110.20 6 99.90 2 101.9024.90/32,338
18. LHOTA Štěpán 1990 3 Žel.Brod106.40 8 98.00 6 104.0027.00/35,137
19.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice104.80 2 102.10 2 104.1027.10/35,236
20.6/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.108.00 0 104.40 0 104.4027.40/35,635
21. LHOTA Radim 1982 3 Žel.Brod107.70 4 103.40 2 105.4028.40/36,934
21.1/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky106.50 8 103.40 2 105.4028.40/36,933
23.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand109.10 4 106.30 2 108.3031.30/40,632
23.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.109.70 4 108.30 0 108.3031.30/40,631
23.2/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.108.60 12 108.30 0 108.3031.30/40,630
26.1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily120.90 2 108.50 0 108.5031.50/40,929
27.3/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice111.40 12 106.90 2 108.9031.90/41,428
28.7/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec113.10 0 107.30 2 109.3032.30/41,927
29.2/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek111.10 8 110.60 0 110.6033.60/43,626
30.3/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí108.80 2 112.00 2 110.8033.80/43,925
31.2/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus112.00 4 109.20 2 111.2034.20/44,424
32.4/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha111.20 8 109.70 2 111.7034.70/45,123
33. WINTER Jan 1982 3 Jablonec117.80 2 112.10 0 112.1035.10/45,622
34.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky112.30 0 115.30 4 112.3035.30/45,821
35.3/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec112.90 0 111.50 2 112.9035.90/46,620
36.5/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand118.60 8 113.10 0 113.1036.10/46,919
37.3/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky115.80 4 111.40 2 113.4036.40/47,318
38.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.80 0 111.60 2 113.6036.60/47,517
39.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha118.40 6 113.80 0 113.8036.80/47,816
40.4/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn115.40 16 112.10 2 114.1037.10/48,215
41.5/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec117.90 4 112.20 2 114.2037.20/48,314
42.6/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz111.20 6 108.90 6 114.9037.90/49,213
43.5/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn119.10 8 111.40 4 115.4038.40/49,912
44.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.121.60 0 117.50 0 117.5040.50/52,611
45.7/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK121.20 2 118.70 0 118.7041.70/54,210
46.7/ZSKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand122.40 0 117.40 2 119.4042.40/55,19
47.8/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor129.80 6 117.20 6 123.2046.20/60,08
48.6/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha118.60 10 121.00 4 125.0048.00/62,37
49.7/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky128.00 12 124.20 2 126.2049.20/63,96
50.8/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa139.50 8 126.20 2 128.2051.20/66,55
51.5/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov129.20 0 126.60 2 128.6051.60/67,04
52.8/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB132.40 12 128.70 2 130.7053.70/69,73
53.9/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB140.70 2 129.00 2 131.0054.00/70,12
54.10/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha147.80 14 135.20 2 137.2060.20/78,21
55.9/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník139.20 8 143.30 2 145.3068.30/88,70
56.9/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí147.90 0 0.00 999 147.9070.90/92,10
57.11/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.149.70 12 161.70 6 161.7084.70/110,00
58.12/ZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov175.00 10 165.10 4 169.1092.10/119,60
59.10/VMMAREK Pavel 1972 0 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁK Michal 2003 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak122.10 4 120.40 2 122.40 0
2.2/PZMŠVEJD Jan 2004 0 Sušice123.30 4 121.30 2 123.300.90/0,70
3.3/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor123.10 2 120.00 6 125.102.70/2,20
4.4/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB135.40 6 0.00 999 141.4019.00/15,50
5.5/PZMBEIER Matouš 2004 0 Trutnov142.80 6 139.90 6 145.9023.50/19,20
6.6/PZMPRÜHER Vojtěch 2006 0 SKVS ČB162.60 6 145.60 14 159.6037.20/30,40
7.1/PZZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky166.10 12 157.90 10 167.9045.50/37,20
8.7/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav169.10 12 174.60 6 180.6058.20/47,50
9.2/PZZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice188.90 12 193.10 16 200.9078.50/64,10
10.8/PZMZACH Radovan 2005 0 KK Brand191.90 64 172.70 108 255.90133.50/109,10
11.3/PZZHORALOVÁ Josefína 2005 0 Horš.Týn190.90 152 209.50 252 342.90220.50/180,10
12.9/PZMPECHLÁT Adam 2007 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEIER Alva 2005 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3