Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

27.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB79.50 6 78.26 2 80.26 73
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod81.42 2 79.74 54 83.423.16/3,965
3. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy83.43 0 84.02 0 83.433.17/3,961
4. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz85.76 8 87.81 0 87.817.55/9,457
5. TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB95.76 2 93.70 0 93.7013.44/16,753
6. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand108.62 54 92.97 4 96.9716.71/20,849
7. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor97.27 0 95.21 4 97.2717.01/21,245
8. ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.106.31 6 99.54 0 99.5419.28/24,041
9. KAŠPAR Martin 1967 0 SKŽižkov103.16 4 100.13 0 100.1319.87/24,837
10. ŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.96.49 4 107.00 2 100.4920.23/25,233
11. RADLER Radovan 1998 0 TUZV, SVK101.04 2 94.83 6 100.8320.57/25,629
12. GIERTL Jakub 1980 0 TUZV, SVK93.59 8 98.53 4 101.5921.33/26,625
13. TONCAR Martin 2001 0 TUZV, SVK117.50 8 97.77 4 101.7721.51/26,821
14. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand92.62 154 99.85 2 101.8521.59/26,920
15. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB98.60 6 102.77 2 104.6024.34/30,319
16. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB101.72 6 96.92 8 104.9224.66/30,718
17. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice102.86 4 115.10 6 106.8626.60/33,117
18. HORÁK David 1976 2 SKŽižkov126.18 8 104.55 4 108.5528.29/35,216
19. BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz114.42 8 109.48 0 109.4829.22/36,415
20. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz107.53 6 116.87 6 113.5333.27/41,514
21. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand108.14 6 154.18 8 114.1433.88/42,213
22. TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB107.33 8 106.09 12 115.3335.07/43,712
23. KAŠPAR Čeněk 2000 0 SKŽižkov120.06 10 109.76 10 119.7639.50/49,211
24. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor114.48 6 132.22 52 120.4840.22/50,110
25. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha114.86 6 119.82 54 120.8640.60/50,69
26. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB136.24 58 118.91 2 120.9140.65/50,68
27. VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor117.90 4 153.35 58 121.9041.64/51,90
28. LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov108.21 50 119.21 4 123.2142.95/53,57
29. GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.126.10 0 124.42 4 126.1045.84/57,16
30. KOTRBA Tomáš 1977 0 L.Tábor107.80 54 120.17 6 126.1745.91/57,25
31. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník120.33 6 123.72 4 126.3346.07/57,44
32. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha0.00 999 126.85 2 128.8548.59/60,53
33. KLIMUŠKIN Šimon 1995 0 Kotva B.122.77 12 0.00 999 134.7754.51/67,92
34. HAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak158.36 62 123.32 12 135.3255.06/68,60
35. PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB135.47 2 141.55 4 137.4757.21/71,31
36. PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor142.19 8 131.69 10 141.6961.43/76,50
37. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB150.24 6 143.03 0 143.0362.77/78,20
38. KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.137.14 58 135.18 8 143.1862.92/78,40
39. TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB138.69 56 131.25 12 143.2562.99/78,50
40. DUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha143.24 4 147.35 14 147.2466.98/83,50
41. PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník197.68 106 151.33 4 155.3375.07/93,50
42. FRENCL Josef 2002 0 USK Pha159.13 58 155.29 58 213.29133.03/165,70
43. PRÜHER Vojtěch 2006 0 SKVS ČB139.63 360 173.28 62 235.28155.02/193,10
  STANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠESTÁK Jan 2005 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 0 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl