vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Třebechovicích

27.07.2014   řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.17:13,00 9
2. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště17:50,2037.20/3,65
3. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.19:12,30119.30/11,51
4. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.19:28,10135.10/13,10
  ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.DNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOZDERKA Pavel 1985 3 TurnovDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov14:33,10 28
2. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov15:00,7027.60/3,224
3. MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.15:44,3071.20/8,220
4. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.15:57,8084.70/9,716
5. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov16:19,70106.60/12,215
6. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto16:36,90123.80/14,214
7. KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.16:56,20143.10/16,413
8. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště16:59,10146.00/16,712
9. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.17:11,50158.40/18,111
10. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.17:15,30162.20/18,610
11. ŘÍHA Zdeněk 1987 0 Třebech.17:22,20169.10/19,49
12. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.17:59,50206.40/23,68
13. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.18:01,80208.70/23,97
14. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.18:11,30218.20/25,06
15. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov18:27,50234.40/26,85
16. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště18:33,30240.20/27,54
17. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto18:48,90255.80/29,33
18. KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.18:49,70256.60/29,42
19. KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.19:01,10268.00/30,71
20. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov19:10,30277.20/31,70
21. JAROLÍMEK Otta 1991 0 Turnov20:29,80356.70/40,90
22. ENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov22:00,30447.20/51,20
23. MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.23:17,90524.80/60,10
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.DNS 0
  KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.DNS 0
  DVOŘÁK Miroslav 1966 0 Třebech.DNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.DNS 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.MýtoDNS 0
  KŘIŠŤAN Martin 1964 2 TýništěDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3