vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jihočeský pohár ve slalomu

31.07.2010-01.08.2010   USD České Vrbné
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný

kategorie C1M   sobota 31.7.201

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha109.11 104 105.80 0 105.80 -
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.90 0 105.91 2 107.912.11/2,0-
3. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha108.20 0 111.44 2 108.202.40/2,3-
4. HRADÍLEK Václav 1982 0 USK Pha109.59 0 116.35 6 109.593.79/3,6-
5.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek111.51 0 116.50 4 111.515.71/5,4-
6. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc114.61 0 114.95 2 114.618.81/8,3-
7. MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.138.01 54 112.93 2 114.939.13/8,6-
8. HAMMER Martin 1985 2 Dukla B.115.42 0 120.68 106 115.429.62/9,1-
9. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.114.97 4 115.54 2 117.5411.74/11,1-
10. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja125.11 4 113.62 4 117.6211.82/11,2-
11.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB114.96 4 115.73 2 117.7311.93/11,3-
12.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB117.63 2 118.74 4 119.6313.83/13,1-
13.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja122.16 4 117.04 4 121.0415.24/14,4-
14. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn117.35 4 119.00 8 121.3515.55/14,7-
15. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV117.59 6 133.83 6 123.5917.79/16,8-
16. BUCHTEL Michal 1986 0 USK Pha121.23 4 0.00 999 125.2319.43/18,4-
17. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB118.68 52 122.06 4 126.0620.26/19,1-
18. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha131.94 2 124.37 2 126.3720.57/19,4-
19.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy126.12 2 124.79 2 126.7920.99/19,8-
20. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor131.78 2 131.72 6 133.7827.98/26,4-
21. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn132.58 8 133.05 6 139.0533.25/31,4-
22.3/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja162.06 4 138.77 2 140.7734.97/33,1-
23. CHMÁTAL Petr 1990 0 USK Pha159.07 6 138.77 4 142.7736.97/34,9-
24. NOVÁK Martin 1991 0 SKVS ČB147.01 64 137.07 6 143.0737.27/35,2-
25. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek143.46 4 137.76 6 143.7637.96/35,9-
26.3/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB137.44 156 150.36 2 152.3646.56/44,0-
27.1/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.169.48 54 154.97 0 154.9749.17/46,5-
28.4/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja153.75 4 155.45 0 155.4549.65/46,9-
29.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn186.90 56 155.47 0 155.4749.67/46,9-
30. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy180.93 8 151.72 4 155.7249.92/47,2-
31.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha147.98 8 147.96 8 155.9650.16/47,4-
32.6/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy148.12 10 187.21 202 158.1252.32/49,5-
33.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník158.17 2 156.08 4 160.0854.28/51,3-
34.3/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB188.86 0 178.31 0 178.3172.51/68,5-
35.3/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha181.62 52 171.30 8 179.3073.50/69,5-
36. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice175.64 4 200.14 56 179.6473.84/69,8-
37. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník147.60 62 187.67 104 209.60103.80/98,1-
38. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek161.08 52 166.37 56 213.08107.28/101,4-
39.1/DSEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha175.31 202 164.73 56 220.73114.93/108,6-
40.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB172.95 154 144.72 100 244.72138.92/131,3-
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   sobota 31.7.201

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice113.29 0 113.60 2 113.29 -
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy130.71 0 125.79 0 125.7912.50/11,0-
3. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy128.23 2 136.84 2 130.2316.94/15,0-
4.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB137.99 2 130.41 0 130.4117.12/15,1-
5. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV136.03 0 139.92 8 136.0322.74/20,1-
6. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec131.28 6 137.73 6 137.2823.99/21,2-
7. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn134.16 56 136.06 2 138.0624.77/21,9-
8. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha136.52 6 136.53 6 142.5229.23/25,8-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja144.24 0 139.35 4 143.3530.06/26,5-
10. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice137.69 6 145.21 2 143.6930.40/26,8-
11. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice141.45 6 154.86 4 147.4534.16/30,2-
12.2/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec146.66 6 142.04 6 148.0434.75/30,7-
13. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy148.45 4 158.40 2 152.4539.16/34,6-
14. ROMASHKINA Ekaterina 1974 0 Russia154.85 12 148.27 8 156.2742.98/37,9-
15. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 3 So Písek155.53 2 150.43 6 156.4343.14/38,1-
16. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice174.46 56 163.05 2 165.0551.76/45,7-
17. FIŠEROVÁ Lenka 1988 2 ČSAD Plz182.17 6 161.91 8 169.9156.62/50,0-
18.3/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB169.90 4 162.42 8 170.4257.13/50,4-
19.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice174.74 8 176.17 8 182.7469.45/61,3-
20.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn189.04 2 174.86 8 182.8669.57/61,4-
21. PUSTELNIKOVA Ekaterina 1972 0 Russia196.75 4 183.07 4 187.0773.78/65,1-
22. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy180.55 110 175.12 12 187.1273.83/65,2-
23.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB195.68 100 206.17 18 224.17110.88/97,9-
24. IDZHILOVA Irina 1978 0 Russia195.08 62 170.46 110 257.08143.79/126,9-
25. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník135.79 306 150.92 108 258.92145.63/128,5-
26.3/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 Boh.Pha162.21 254 184.80 104 288.80175.51/154,9-
  VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DAILLE Viviana 1998 0 France0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KNYAZEVA Maria 1974 0 Russia0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   sobota 31.7.201

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SEHNAL Štěpán
HRADÍLEK Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
110.43 0 110.03 2 110.43 -
2. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
111.63 0 110.65 2 111.631.20/1,1-
3. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
115.61 0 131.74 2 115.615.18/4,7-
4. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
116.92 0 119.45 0 116.926.49/5,9-
5. ZDRÁHAL Jan
PIVOŇKA Zdeněk
1985
1982
2 Dukla B.
Horš.Týn
140.34 16 129.65 8 137.6527.22/24,6-
6.1/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
126.58 52 134.42 4 138.4227.99/25,3-
7.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
135.58 8 131.42 8 139.4228.99/26,3-
8. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
185.19 6 158.65 8 166.6556.22/50,9-
9.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
169.81 8 161.46 6 167.4657.03/51,6-
10.1/VMŠEDIVÝ Václav
ŠRÁMEK Jiří
1966
1966
2 Č.Lípa Klatovy
Č.Lípa Klatovy
175.15 6 158.11 12 170.1159.68/54,0-
11.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
183.86 58 172.08 14 186.0875.65/68,5-
12.2/DMZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
173.36 60 205.21 166 233.36122.93/111,3-
13.1/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
240.56 60 0.00 999 300.56190.13/172,2-
  HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JÁŠA Filip
ŠTĚTKA Matěj
1997
1996
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   sobota 31.7.201

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.95.58 0 94.08 0 94.08 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.96.49 0 94.38 0 94.380.30/0,3-
3. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec100.00 2 97.08 0 97.083.00/3,2-
4. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha97.79 0 96.21 2 97.793.71/3,9-
5. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus99.98 2 97.93 0 97.933.85/4,1-
6. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.98.14 50 98.00 0 98.003.92/4,2-
7. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod101.97 2 98.58 0 98.584.50/4,8-
8. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha100.86 2 100.89 2 102.868.78/9,3-
9. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.108.21 2 104.58 0 104.5810.50/11,2-
10. HONZATKO Nicolas 1990 0 Austria104.19 2 105.80 52 106.1912.11/12,9-
11. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha100.24 6 101.80 56 106.2412.16/12,9-
12. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.35 2 107.36 2 107.3513.27/14,1-
13.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz110.26 4 108.05 0 108.0513.97/14,8-
14.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz115.88 54 109.77 0 109.7715.69/16,7-
15. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB112.52 2 111.45 0 111.4517.37/18,5-
16.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa112.05 50 112.64 0 112.6418.56/19,7-
17.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně121.81 10 111.44 2 113.4419.36/20,6-
18.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB119.67 0 112.08 2 114.0820.00/21,3-
19. STACH Daniel 1988 2 SKVS ČB115.87 0 113.86 2 115.8621.78/23,2-
20. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB121.09 2 114.90 2 116.9022.82/24,3-
21.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice115.14 2 115.30 4 117.1423.06/24,5-
22.5/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.117.29 4 119.00 0 119.0024.92/26,5-
23.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice121.35 2 116.27 4 120.2726.19/27,8-
24. SELEZNEV Michael 1967 0 Russia123.35 8 118.46 2 120.4626.38/28,0-
25.3/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha117.26 8 117.59 4 121.5927.51/29,2-
26.4/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice118.37 4 117.60 8 122.3728.29/30,1-
27.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha120.82 2 120.68 4 122.8228.74/30,5-
28.7/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa129.48 52 123.79 0 123.7929.71/31,6-
29.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB134.24 0 123.95 0 123.9529.87/31,7-
30. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.118.68 8 118.31 6 124.3130.23/32,1-
31.8/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov127.93 2 122.72 2 124.7230.64/32,6-
32. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy121.96 4 125.81 2 125.9631.88/33,9-
33. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy133.97 6 125.98 0 125.9831.90/33,9-
34.5/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice118.19 8 135.35 4 126.1932.11/34,1-
35.1/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB128.54 0 130.47 2 128.5434.46/36,6-
36.1/DSSEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB127.09 12 124.89 4 128.8934.81/37,0-
37.2/DSMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha128.28 2 127.41 4 130.2836.20/38,5-
38. HAMÁK Miloslav 1982 2 Klatovy137.60 4 129.99 4 133.9939.91/42,4-
39.3/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník126.32 8 126.54 8 134.3240.24/42,8-
40.9/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB132.38 4 132.65 2 134.6540.57/43,1-
41. DANDA Tomáš 1977 3 Pardub.151.83 2 131.15 4 135.1541.07/43,7-
42.6/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha139.83 6 133.37 4 137.3743.29/46,0-
43. ROMASHKIN Dmitry 1968 0 Russia135.33 6 132.90 6 138.9044.82/47,6-
44. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky136.13 6 131.05 8 139.0544.97/47,8-
45.2/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha146.45 2 134.87 6 140.8746.79/49,7-
46.3/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy150.10 4 136.26 6 142.2648.18/51,2-
47.4/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha140.92 6 138.74 6 144.7450.66/53,8-
48. MOGILEVSKIY Fedor 1979 0 Russia166.37 56 141.48 4 145.4851.40/54,6-
49.5/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB142.43 6 166.49 4 148.4354.35/57,8-
50. HAMÁK Martin 1976 2 Klatovy137.81 54 147.51 2 149.5155.43/58,9-
51.6/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB158.77 6 149.68 2 151.6857.60/61,2-
52. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník155.29 2 153.27 4 157.2763.19/67,2-
53.10/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov155.33 6 152.69 100 161.3367.25/71,5-
54.11/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB158.94 4 191.53 6 162.9468.86/73,2-
55. KOMCHENKO Andrey 1978 0 Russia161.06 54 164.57 2 166.5772.49/77,1-
56. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov164.77 8 168.94 58 172.7778.69/83,6-
57.12/VMCHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky173.88 2 163.59 104 175.8881.80/86,9-
58.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník182.32 4 169.98 6 175.9881.90/87,1-
59.1/ZMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB168.67 8 168.44 58 176.6782.59/87,8-
60. TSYGANKOV Ilya 1981 0 Russia189.65 14 169.13 8 177.1383.05/88,3-
61. ERMAKOV Pavel 1975 0 Russia179.16 6 175.53 2 177.5383.45/88,7-
62. USOV Sergey 1978 0 Russia196.73 4 180.29 2 182.2988.21/93,8-
63. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy134.61 54 144.42 256 188.6194.53/100,5-
64.2/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha197.77 208 198.31 6 204.31110.23/117,2-
65.7/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky223.62 2 258.28 252 225.62131.54/139,8-
66.13/VMMATĚJKA Jakub 1973 0 USK Pha209.03 152 223.80 4 227.80133.72/142,1-
67.7/DMJÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha179.68 112 167.16 112 279.16185.08/196,7-
68. VESELÝ Radek 1980 3 S.Žižkov247.75 60 208.84 206 307.75213.67/227,1-
69. KORZHOV Alexander 1978 0 Russia297.62 64 155.22 260 361.62267.54/284,4-
70.8/ZSŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.245.89 118 226.40 208 363.89269.81/286,8-
71. ALEXSEEV Sergey 1971 0 Russia221.52 270 230.36 172 402.36308.28/327,7-
72. SHESTAKOV Ruslan 1967 0 Russia254.77 210 288.17 160 448.17354.09/376,4-
  ČÍTEK Adam 1993 3 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   sobota 31.7.201

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 3 SKVS ČB194.22 4 226.27 8 198.22 -
2.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn185.81 160 187.63 108 295.6397.41/49,1-
3.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB162.42 358 0.00 999 520.42322.20/162,5-

kategorie C1M   neděle 1.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha103.13 0 101.27 0 101.27 -
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha102.79 2 102.11 0 102.110.84/0,8-
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.106.90 2 102.27 0 102.271.00/1,0-
4. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha114.89 0 108.30 0 108.307.03/6,9-
5. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc106.80 2 108.72 4 108.807.53/7,4-
6.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek109.15 0 110.32 2 109.157.88/7,8-
7. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV118.04 0 109.39 0 109.398.12/8,0-
8. MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.108.51 2 109.09 2 110.519.24/9,1-
9. HRADÍLEK Václav 1982 0 USK Pha110.64 0 118.65 6 110.649.37/9,3-
10. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja112.30 0 113.93 2 112.3011.03/10,9-
11. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn108.42 4 112.91 0 112.4211.15/11,0-
12.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB113.85 0 112.19 2 113.8512.58/12,4-
13. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.113.70 2 116.51 6 115.7014.43/14,2-
14.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB116.51 52 116.54 0 116.5415.27/15,1-
15. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB115.30 52 114.62 2 116.6215.35/15,2-
16. HAMMER Martin 1985 2 Dukla B.117.01 2 116.88 0 116.8815.61/15,4-
17.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja114.37 4 115.54 2 117.5416.27/16,1-
18.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy123.19 0 126.72 2 123.1921.92/21,6-
19. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor129.25 0 123.98 2 125.9824.71/24,4-
20.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy136.70 0 130.32 2 132.3231.05/30,7-
21.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja138.08 2 130.42 2 132.4231.15/30,8-
22.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn136.11 2 131.83 2 133.8332.56/32,2-
23.3/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB145.42 0 134.58 0 134.5833.31/32,9-
24.6/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja174.10 102 133.10 2 135.1033.83/33,4-
25.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha132.73 6 133.36 2 135.3634.09/33,7-
26. NOVÁK Martin 1991 0 SKVS ČB133.83 2 128.75 8 135.8334.56/34,1-
27. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek131.03 6 145.99 8 137.0335.76/35,3-
28. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy134.51 6 136.25 8 140.5139.24/38,7-
29. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník136.88 8 135.63 6 141.6340.36/39,9-
30.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB138.05 4 149.46 6 142.0540.78/40,3-
31.1/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník140.89 4 140.05 4 144.0542.78/42,2-
32.3/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha146.50 52 143.66 4 147.6646.39/45,8-
33. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek136.70 252 143.70 4 147.7046.43/45,8-
34.2/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.175.32 104 144.88 10 154.8853.61/52,9-
35.3/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB161.31 56 159.94 6 165.9464.67/63,9-
36. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice175.34 52 160.13 6 166.1364.86/64,0-
37. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn139.61 56 143.53 202 195.6194.34/93,2-
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHMÁTAL Petr 1990 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  BUCHTEL Michal 1986 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   neděle 1.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice110.33 2 116.99 2 112.33 -
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy117.85 2 118.41 50 119.857.52/6,7-
3.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB118.70 2 118.72 2 120.708.37/7,5-
4. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV133.73 0 126.94 0 126.9414.61/13,0-
5. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice130.25 0 127.36 0 127.3615.03/13,4-
6. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy128.30 4 126.47 2 128.4716.14/14,4-
7. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec122.49 6 131.22 2 128.4916.16/14,4-
8.2/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec131.19 4 127.57 2 129.5717.24/15,3-
9. PINKAVOVÁ Marta 1986 2+ RK Troja129.95 0 129.42 2 129.9517.62/15,7-
10. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy129.33 2 128.29 2 130.2917.96/16,0-
11. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice131.30 2 130.10 4 133.3020.97/18,7-
12. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn133.24 2 132.66 8 135.2422.91/20,4-
13. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník144.22 2 137.96 4 141.9629.63/26,4-
14. ROMASHKINA Ekaterina 1974 0 Russia144.74 2 138.31 6 144.3131.98/28,5-
15.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice148.78 0 147.03 2 148.7836.45/32,4-
16. FIŠEROVÁ Lenka 1988 2 ČSAD Plz138.57 62 144.42 6 150.4238.09/33,9-
17.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn149.30 2 140.52 104 151.3038.97/34,7-
18. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice149.89 4 147.39 4 151.3939.06/34,8-
19. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 3 So Písek165.95 2 153.35 0 153.3541.02/36,5-
20. PUSTELNIKOVA Ekaterina 1972 0 Russia169.64 0 158.31 2 160.3147.98/42,7-
21. KNYAZEVA Maria 1974 0 Russia175.12 8 159.74 6 165.7453.41/47,5-
22.2/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 Boh.Pha202.22 106 168.70 10 178.7066.37/59,1-
23. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha139.44 50 129.99 60 189.4477.11/68,6-
24.3/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB140.85 58 149.75 54 198.8586.52/77,0-
25. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy148.18 58 158.69 54 206.1893.85/83,5-
26.3/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB177.87 60 200.53 10 210.5398.20/87,4-
  IDZHILOVA Irina 1978 0 Russia0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VĚTROVSKÁ Aneta 1993 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DAILLE Viviana 1998 0 France0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   neděle 1.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SEHNAL Štěpán
HRADÍLEK Václav
1985
1982
1 USK Pha
USK Pha
107.39 0 105.84 0 105.84 -
2. HAMMER Martin
VLČEK Ladislav
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
110.47 4 107.28 0 107.281.44/1,4-
3. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
120.04 8 112.49 0 112.496.65/6,3-
4. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
113.47 2 112.83 2 114.838.99/8,5-
5.1/DSMEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
122.80 2 147.22 50 124.8018.96/17,9-
6.1/DMRAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
131.67 6 133.99 102 137.6731.83/30,1-
7. ZDRÁHAL Jan
PIVOŇKA Zdeněk
1985
1982
2 Dukla B.
Horš.Týn
129.25 10 136.48 2 138.4832.64/30,8-
8.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
149.50 10 143.66 0 143.6637.82/35,7-
9.1/VMŠEDIVÝ Václav
ŠRÁMEK Jiří
1966
1966
2 Č.Lípa
Klatovy
145.64 2 0.00 999 147.6441.80/39,5-
10. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
153.21 6 143.66 6 149.6643.82/41,4-
11.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
151.10 4 152.53 4 155.1049.26/46,5-
12.2/DMZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
2 Bechyně
Sušice
149.66 110 157.94 4 161.9456.10/53,0-
13. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
166.42 4 173.34 6 170.4264.58/61,0-
14.1/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
207.15 18 0.00 999 225.15119.31/112,7-
  JÁŠA Filip
ŠTĚTKA Matěj
1997
1996
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   neděle 1.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 M Dukla B.95.50 0 97.22 56 95.50 -
2. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.95.97 2 95.97 0 95.970.47/0,5-
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus96.57 0 100.46 6 96.571.07/1,1-
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec98.50 0 96.60 0 96.601.10/1,2-
5. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.93 2 94.71 2 96.711.21/1,3-
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha97.44 0 95.68 6 97.441.94/2,0-
7. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod98.38 0 100.88 0 98.382.88/3,0-
8. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha101.92 6 101.30 2 103.307.80/8,2-
9. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.103.94 0 105.85 4 103.948.44/8,8-
10. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha104.32 10 101.96 2 103.968.46/8,9-
11.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz107.13 0 104.70 0 104.709.20/9,6-
12. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy103.72 2 105.83 4 105.7210.22/10,7-
13.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz107.48 0 106.24 0 106.2410.74/11,2-
14. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB106.66 0 107.17 2 106.6611.16/11,7-
15.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa108.46 2 108.39 0 108.3912.89/13,5-
16. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB106.82 2 117.86 54 108.8213.32/13,9-
17. STACH Daniel 1988 2 SKVS ČB111.92 0 111.32 0 111.3215.82/16,6-
18.3/VMMAROUL Ladislav 1968 2 Dukla B.123.15 2 111.60 0 111.6016.10/16,9-
19. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy112.24 2 111.66 2 113.6618.16/19,0-
20.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně110.26 6 111.86 2 113.8618.36/19,2-
21.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice116.22 0 112.53 2 114.5319.03/19,9-
22. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.113.58 2 112.86 2 114.8619.36/20,3-
23.3/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha117.69 2 113.72 2 115.7220.22/21,2-
24.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB127.30 2 115.89 0 115.8920.39/21,4-
25.5/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa116.04 0 123.07 4 116.0420.54/21,5-
26.4/DMŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice123.37 2 117.65 0 117.6522.15/23,2-
27.5/DMPECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice122.35 56 116.13 2 118.1322.63/23,7-
28. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy123.24 4 119.27 0 119.2723.77/24,9-
29.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha123.51 2 117.74 2 119.7424.24/25,4-
30.7/VMLACINA Pavel 1970 2 Rožátov119.69 2 120.75 0 120.7525.25/26,4-
31.1/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB119.25 2 0.00 999 121.2525.75/27,0-
32.2/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB121.79 0 0.00 999 121.7926.29/27,5-
33. ROMASHKIN Dmitry 1968 0 Russia125.64 2 122.34 0 122.3426.84/28,1-
34. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy131.82 8 121.07 2 123.0727.57/28,9-
35.1/DSSEDLÁK Jan 1993 3 SKVS ČB119.46 4 143.29 106 123.4627.96/29,3-
36. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky128.12 4 123.21 2 125.2129.71/31,1-
37.6/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha123.42 2 124.62 2 125.4229.92/31,3-
38.2/ZSKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz146.29 54 121.47 4 125.4729.97/31,4-
39. HAMÁK Martin 1976 2 Klatovy124.61 4 123.70 2 125.7030.20/31,6-
40.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha125.81 52 124.72 2 126.7231.22/32,7-
41. KOMCHENKO Andrey 1978 0 Russia125.75 2 127.38 4 127.7532.25/33,8-
42.8/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB132.30 56 124.28 4 128.2832.78/34,3-
43. DANDA Tomáš 1977 3 Pardub.127.19 6 129.29 2 131.2935.79/37,5-
44.2/DSHEGER Kryštof 1992 2 Rakovník127.73 4 132.68 2 131.7336.23/37,9-
45.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha144.97 150 129.45 6 135.4539.95/41,8-
46.5/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy134.63 2 136.11 4 136.6341.13/43,1-
47.3/DSMEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha137.75 2 121.41 50 139.7544.25/46,3-
48. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník137.29 54 139.01 2 141.0145.51/47,7-
49. MOGILEVSKIY Fedor 1979 0 Russia137.23 6 139.54 4 143.2347.73/50,0-
50.1/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.147.76 0 141.54 2 143.5448.04/50,3-
51. HAMÁK Miloslav 1982 2 Klatovy136.99 8 135.82 10 144.9949.49/51,8-
52.9/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 3 S.Žižkov134.33 54 144.91 2 146.9151.41/53,8-
53. MATĚJKA Jakub 1981 3 S.Žižkov158.20 2 146.55 2 148.5553.05/55,5-
54.10/VMJÁŠA Radek 1967 3 SKVS ČB145.19 4 170.46 6 149.1953.69/56,2-
55. ERMAKOV Pavel 1975 0 Russia164.31 2 148.49 4 152.4956.99/59,7-
56.6/ZSFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB149.73 56 144.88 8 152.8857.38/60,1-
57.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník156.35 4 153.93 4 157.9362.43/65,4-
58.1/ZMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB154.16 6 175.56 2 160.1664.66/67,7-
59.7/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB155.82 8 142.16 52 163.8268.32/71,5-
60. TSYGANKOV Ilya 1981 0 Russia153.04 14 164.88 4 167.0471.54/74,9-
61.11/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.53 50 123.21 52 167.5372.03/75,4-
62.12/VMMATĚJKA Jakub 1973 0 USK Pha175.98 4 172.03 4 176.0380.53/84,3-
63. VESELÝ Radek 1980 3 S.Žižkov193.98 112 184.37 4 188.3792.87/97,2-
64.2/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha180.65 10 195.41 106 190.6595.15/99,6-
65.8/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky176.48 54 0.00 999 230.48134.98/141,3-
66. ALEXSEEV Sergey 1971 0 Russia310.53 70 244.63 66 310.63215.13/225,3-
  SHESTAKOV Ruslan 1967 0 Russia0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SELEZNEV Michael 1967 0 Russia0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HONZATKO Nicolas 1990 0 Austria0.00 999 0.00 999 999.00 -
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ČÍTEK Adam 1993 3 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  JÍCHA Martin 1994 3 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  CHŇOUPEK Jan 1975 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KORZHOV Alexander 1978 0 Russia0.00 999 0.00 999 999.00 -
  USOV Sergey 1978 0 Russia0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   neděle 1.8.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJANČOVÁ Monika 1992 3 SKVS ČB220.91 52 196.31 2 198.31 -
2.1/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn230.37 2 166.19 150 232.3734.06/17,2-
3.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB229.25 152 237.02 108 345.02146.71/74,0-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3