Jihočeský pohár ve slalomu

31.07.2010-01.08.2010   USD České Vrbné
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   sobota 31.7.201

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha109.11 104 105.80 0 105.80 -
2. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.90 0 105.91 2 107.912.11/2,0-
3. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha108.20 0 111.44 2 108.202.40/2,3-
4. HRADÍLEK Václav 1982 0 USK Pha109.59 0 116.35 6 109.593.79/3,6-
5.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek111.51 0 116.50 4 111.515.71/5,4-
6. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc114.61 0 114.95 2 114.618.81/8,3-
7. MALÝ Vojtěch 1986 2 Dukla B.138.01 54 112.93 2 114.939.13/8,6-
8. HAMMER Martin 1985 2 Dukla B.115.42 0 120.68 106 115.429.62/9,1-
9. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.114.97 4 115.54 2 117.5411.74/11,1-
10. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja125.11 4 113.62 4 117.6211.82/11,2-
11.2/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB114.96 4 115.73 2 117.7311.93/11,3-
12.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB117.63 2 118.74 4 119.6313.83/13,1-
13.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja122.16 4 117.04 4 121.0415.24/14,4-
14. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn117.35 4 119.00 8 121.3515.55/14,7-
15. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV117.59 6 133.83 6 123.5917.79/16,8-
16. BUCHTEL Michal 1986 0 USK Pha121.23 4 0.00 999 125.2319.43/18,4-
17. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB118.68 52 122.06 4 126.0620.26/19,1-
18. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha131.94 2 124.37 2 126.3720.57/19,4-
19.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy126.12 2 124.79 2 126.7920.99/19,8-
20. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor131.78 2 131.72 6 133.7827.98/26,4-
21. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn132.58 8 133.05 6 139.0533.25/31,4-
22.3/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 2 RK Troja162.06 4 138.77 2 140.7734.97/33,1-
23. CHMÁTAL Petr 1990 0 USK Pha159.07 6 138.77 4 142.7736.97/34,9-
24. NOVÁK Martin 1991 0 SKVS ČB147.01 64 137.07 6 143.0737.27/35,2-
25. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek143.46 4 137.76 6 143.7637.96/35,9-
26.3/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB137.44 156 150.36 2 152.3646.56/44,0-
27.1/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.169.48 54 154.97 0 154.9749.17/46,5-
28.4/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja153.75 4 155.45 0 155.4549.65/46,9-
29.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn186.90 56 155.47 0 155.4749.67/46,9-
30. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy180.93 8 151.72 4 155.7249.92/47,2-
31.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha147.98 8 147.96 8 155.9650.16/47,4-
32.6/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy148.12 10 187.21 202 158.1252.32/49,5-
33.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník158.17 2 156.08 4 160.0854.28/51,3-
34.3/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB188.86 0 178.31 0 178.3172.51/68,5-
35.3/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha181.62 52 171.30 8 179.3073.50/69,5-
36. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice175.64 4 200.14 56 179.6473.84/69,8-
37. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník147.60 62 187.67 104 209.60103.80/98,1-
38. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek161.08 52 166.37 56 213.08107.28/101,4-
39.1/DSEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha175.31 202 164.73 56 220.73114.93/108,6-
40.7/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB172.95 154 144.72 100 244.72138.92/131,3-
  MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl