vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

27.07.2014   řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:01,10 01:04,10 01:01,10 11
2. KLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:04,00 01:03,70 01:03,702.60/4,37
3. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště01:05,10 01:05,80 01:05,104.00/6,53
4. ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.01:10,30 01:07,00 01:07,005.90/9,72
5. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.01:10,20 01:09,40 01:09,408.30/13,61
6. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:16,40 01:15,80 01:15,8014.70/24,10
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:48,00 00:48,40 00:48,00 33
2. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:50,80 00:00,00 00:50,802.80/5,829
3. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,20 00:52,00 00:51,203.20/6,725
4. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:52,90 00:53,60 00:52,904.90/10,221
5. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště00:54,30 00:54,10 00:54,106.10/12,717
6. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:55,10 00:56,60 00:55,107.10/14,816
7. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.00:56,50 00:56,80 00:56,508.50/17,715
8. ŘÍHA Zdeněk 1987 0 Třebech.00:56,70 00:00,00 00:56,708.70/18,114
9. KOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.00:56,80 00:57,20 00:56,808.80/18,313
10. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:57,70 00:59,50 00:57,709.70/20,212
11. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:58,90 00:58,30 00:58,3010.30/21,511
12. VENIGER Jiří 1973 0 Vys.Mýto00:58,60 01:00,90 00:58,6010.60/22,110
13. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:01,80 01:01,90 01:01,8013.80/28,89
14. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:02,30 01:03,60 01:02,3014.30/29,88
15. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:03,10 01:03,70 01:03,1015.10/31,57
16. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště01:05,00 01:05,70 01:05,0017.00/35,46
17. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:05,20 00:00,00 01:05,2017.20/35,85
18. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:05,90 01:05,90 01:05,9017.90/37,34
19. JAROLÍMEK Otta 1991 0 Turnov01:07,10 01:06,80 01:06,8018.80/39,23
20. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov01:07,10 01:07,90 01:07,1019.10/39,82
21. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:07,30 41:09,50 01:07,3019.30/40,21
22. KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.01:13,80 01:14,20 01:13,8025.80/53,80
23. KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.01:16,40 01:14,40 01:14,4026.40/55,00
24. ENDRYCH Matouš 2003 0 Trutnov01:15,80 01:19,10 01:15,8027.80/57,90
25. MAREK Matyáš 2003 0 Třebech.01:26,00 01:28,50 01:26,0038.00/79,20
  KLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  DVOŘÁK Miroslav 1966 0 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3