Slalom pod Borskou přehradou

02.08.2014   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz103.65 0 103.68 0 103.65 81
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 3 Sláv.KV108.50 0 106.71 0 106.713.06/3,077
3.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz111.95 0 111.69 2 111.958.30/8,073
4.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy114.14 2 113.11 0 113.119.46/9,169
5. EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha116.94 0 113.32 0 113.329.67/9,365
6.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice113.35 0 114.52 0 113.359.70/9,461
7.4/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy113.00 2 113.82 0 113.8210.17/9,857
8.1/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy113.07 2 113.08 4 115.0711.42/11,053
9. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV115.10 2 116.11 0 116.1112.46/12,049
10.1/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky116.81 0 118.52 2 116.8113.16/12,745
11.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz116.99 0 117.08 2 116.9913.34/12,941
12.1/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy117.36 6 115.02 2 117.0213.37/12,937
13.2/VCHOD Václav 1961 2 Blovice117.64 0 117.57 0 117.5713.92/13,433
14. SEDLMAIER Aleš 1980 0 Roudnice118.27 0 117.71 0 117.7114.06/13,629
15.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice122.09 2 119.13 0 119.1315.48/14,925
16.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice120.74 0 120.70 0 120.7017.05/16,424
17. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV122.20 6 117.45 4 121.4517.80/17,223
18.7/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy123.89 2 121.82 0 121.8218.17/17,522
19.3/VPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy121.69 2 122.38 0 122.3818.73/18,121
20.8/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz0.00 999 125.08 0 125.0821.43/20,720
21. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV123.49 2 122.86 6 125.4921.84/21,119
22.3/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz126.25 0 128.86 4 126.2522.60/21,818
23.9/VMKLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice128.83 4 126.45 0 126.4522.80/22,017
24. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice124.51 2 124.99 2 126.5122.86/22,116
25. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek121.35 6 122.52 4 126.5222.87/22,115
26.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník133.14 2 128.58 0 128.5824.93/24,114
27.1/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky132.41 4 131.61 0 131.6127.96/27,013
28.4/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice129.59 8 127.97 4 131.9728.32/27,312
29.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha131.16 2 130.41 2 132.4128.76/27,711
30.2/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.134.80 2 133.77 0 133.7730.12/29,110
31.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus135.65 4 134.10 0 134.1030.45/29,49
32.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky131.59 4 132.92 6 135.5931.94/30,88
33.10/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor140.83 2 137.42 0 137.4233.77/32,67
34.2/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz144.84 2 138.50 2 140.5036.85/35,66
35.3/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn141.36 0 141.37 0 141.3637.71/36,45
36.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz142.19 0 140.38 4 142.1938.54/37,24
37.4/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky145.99 4 138.32 4 142.3238.67/37,33
38.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník155.73 4 147.77 2 149.7746.12/44,52
39.2/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz160.80 2 160.57 6 162.8059.15/57,11
40.11/VMPECHÁČEK Michal 1976 0 Vršovice158.57 6 156.55 12 164.5760.92/58,80
41.6/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz190.52 16 181.19 6 187.1983.54/80,60
42.5/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 0 ČSAD Plz193.73 58 199.15 4 203.1599.50/96,00
43.7/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz192.80 22 192.39 62 214.80111.15/107,20
44.8/ZSOTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň180.71 362 0.00 999 542.71439.06/423,60
  SMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl