Slalom pod Borskou přehradou

03.08.2014   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz101.90 0 99.91 0 99.91 80
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 3 Sláv.KV107.37 0 106.27 0 106.276.36/6,476
3.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz108.50 0 106.48 0 106.486.57/6,672
4. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV108.89 0 112.77 0 108.898.98/9,068
5. HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy109.90 0 109.62 0 109.629.71/9,764
6.3/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice109.75 0 108.95 2 109.759.84/9,860
7.4/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy111.39 2 110.08 0 110.0810.17/10,256
8.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz111.32 2 111.33 0 111.3311.42/11,452
9.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy112.60 0 109.54 2 111.5411.63/11,648
10. SEDLMAIER Aleš 1980 0 Roudnice113.71 0 114.55 0 113.7113.80/13,844
11.2/VCHOD Václav 1961 2 Blovice114.84 0 116.11 0 114.8414.93/14,940
12.1/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky115.05 0 120.02 6 115.0515.14/15,236
13.1/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice115.67 0 2515.85 4 115.6715.76/15,832
14.1/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy113.86 4 112.66 4 116.6616.75/16,828
15.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice116.84 0 117.89 0 116.8416.93/16,927
16. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV121.81 6 116.15 2 118.1518.24/18,326
17. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV119.76 4 118.37 0 118.3718.46/18,525
18.2/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.89 4 116.28 4 119.8919.98/20,024
19. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice121.75 2 120.53 0 120.5320.62/20,623
20.7/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz0.00 999 121.07 0 121.0721.16/21,222
21. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek118.85 6 117.34 4 121.3421.43/21,421
22.3/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz123.08 0 121.70 0 121.7021.79/21,820
23.8/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy121.44 2 120.02 2 122.0222.11/22,119
24.9/VMKLUGANOST Vít 1977 0 Vršovice129.15 4 122.37 0 122.3722.46/22,518
25.4/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice124.75 10 121.11 2 123.1123.20/23,217
26.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.127.60 0 129.40 0 127.6027.69/27,716
27.2/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz126.89 4 126.77 2 128.7728.86/28,915
28.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha128.25 2 128.80 0 128.8028.89/28,914
29.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník128.33 2 130.11 0 130.1130.20/30,213
30.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus130.93 0 135.63 0 130.9331.02/31,012
31.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky129.90 4 131.57 0 131.5731.66/31,711
32.1/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky128.01 4 130.05 6 132.0132.10/32,110
33.10/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak133.76 8 131.27 2 133.2733.36/33,49
34.2/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky133.01 2 135.53 2 135.0135.10/35,18
35.3/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn135.81 0 135.23 0 135.2335.32/35,47
36.4/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz133.81 2 133.12 4 135.8135.90/35,96
37.11/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor138.30 4 136.42 4 140.4240.51/40,55
38.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz141.03 4 157.18 8 145.0345.12/45,24
39.12/VMPECHÁČEK Michal 1976 0 Vršovice146.94 2 143.73 4 147.7347.82/47,93
40.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník147.45 2 151.25 2 149.4549.54/49,62
41.6/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 0 Loko Plz161.10 6 163.16 10 167.1067.19/67,31
42.7/ZSKANALOŠ Petr 2000 0 Loko Plz167.13 8 171.20 4 175.1375.22/75,30
43.3/DMKORBELÁŘ David 1999 0 Loko Plz182.54 2 178.24 4 182.2482.33/82,40
44.5/ZMČEPIČKA Ladislav 2003 0 ČSAD Plz190.20 8 191.24 4 195.2495.33/95,40
45.8/ZSOTIEPKA Martin 2001 0 Kadaň180.84 66 192.25 6 198.2598.34/98,40
46. ANDRLE Jan 1988 0 Blovice193.24 20 202.10 14 213.24113.33/113,40
  SMOLÍK Jan 1997 0 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl