Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků

09.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha90.58 2 89.21 0 89.21 118
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha88.12 2 88.14 2 90.120.91/1,0110
3.2/DMHEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.91.22 0 90.68 0 90.681.47/1,6102
4.3/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.94.79 8 92.02 0 92.022.81/3,198
5.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK92.42 0 90.60 2 92.423.21/3,694
6. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.90.44 2 94.40 0 92.443.23/3,690
7. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha90.22 4 89.55 4 93.554.34/4,986
8.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc93.53 6 92.89 2 94.895.68/6,482
9.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK97.00 0 95.13 0 95.135.92/6,678
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy95.80 4 95.41 2 97.418.20/9,274
11.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice96.66 4 96.47 2 98.479.26/10,470
12.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov103.78 2 100.35 0 100.3511.14/12,566
13.5/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.99.35 2 104.07 8 101.3512.14/13,662
14.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja97.65 4 97.45 6 101.6512.44/13,958
15.3/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK108.26 4 102.60 2 104.6015.39/17,354
16.6/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.99.40 50 99.37 6 105.3716.16/18,150
17.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn104.82 2 103.65 2 105.6516.44/18,446
18.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor104.49 6 99.97 8 107.9718.76/21,042
19.7/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec102.61 6 103.34 6 108.6119.40/21,738
20.4/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc107.84 2 108.56 8 109.8420.63/23,134
21.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov105.93 8 115.08 102 113.9324.72/27,730
22.5/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.106.03 8 115.38 58 114.0324.82/27,826
23.8/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK114.43 0 112.10 2 114.1024.89/27,925
24.6/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy111.01 6 116.00 0 116.0026.79/30,024
25.7/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk112.69 6 122.30 8 118.6929.48/33,023
26.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB118.84 2 117.89 2 119.8930.68/34,422
27.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.116.33 4 123.32 6 120.3331.12/34,921
28.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.26 4 122.13 6 124.2635.05/39,320
29. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK120.14 6 124.39 8 126.1436.93/41,419
30.9/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.120.23 6 128.26 6 126.2337.02/41,518
31.8/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.124.86 104 116.56 10 126.5637.35/41,917
32.2/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK123.56 54 117.92 10 127.9238.71/43,416
33.2/ZMJANŮ Filip 2002 Olomouc127.33 6 129.91 56 133.3344.12/49,515
34.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn129.79 4 4.00 999 133.7944.58/50,014
35.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor132.44 6 1.00 999 138.4449.23/55,213
36.4/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor133.32 54 134.33 6 140.3351.12/57,312
37.3/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha141.61 6 130.90 10 140.9051.69/57,911
38.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc136.39 6 137.97 6 142.3953.18/59,610
39.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.135.05 8 181.94 66 143.0553.84/60,49
40.9/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.135.80 58 138.42 8 146.4257.21/64,18
41.10/ZSREJMAN Petr 2001 KVS HK140.19 8 149.26 158 148.1958.98/66,17
42.6/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc160.38 6 142.46 12 154.4665.25/73,16
43.10/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.194.25 12 142.41 14 156.4167.20/75,35
44.11/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.130.86 108 151.78 6 157.7868.57/76,94
45.7/ZMWEISL Martin 2002 USK Pha149.78 12 154.22 12 161.7872.57/81,33
46.12/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc4.00 999 156.90 8 164.9075.69/84,82
47.11/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk144.53 154 149.14 60 209.14119.93/134,41
48.3/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor146.60 104 132.02 110 242.02152.81/171,30
49.13/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.170.83 114 1.00 999 284.83195.62/219,30
50.14/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand190.24 108 5.00 0 298.24209.03/234,30
  KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L3.00 999 3.00 999 999.00 0
  ZLÁMAL Antonín 1999 Č.Kruml.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl