vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků

10.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec85.54 0 84.58 2 85.54 204
2.2/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava86.26 2 84.14 50 88.262.72/3,2196
3.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice88.39 0 91.17 6 88.392.85/3,3192
4.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí87.22 50 86.29 4 90.294.75/5,6188
5.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky87.98 4 86.96 4 90.965.42/6,3184
6.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.54 0 89.49 2 91.495.95/7,0180
7.2/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy92.85 0 92.28 52 92.857.31/8,5176
8. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.08 2 93.03 0 93.037.49/8,8172
8.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.01 2 93.03 0 93.037.49/8,8168
10.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.91.31 4 91.47 2 93.477.93/9,3164
11.4/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky92.26 2 92.14 4 94.268.72/10,2160
12.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.92.91 4 90.55 4 94.559.01/10,5156
13.3/DMHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.91.22 4 91.97 6 95.229.68/11,3152
14.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava95.27 8 95.91 0 95.9110.37/12,1148
15.1/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand95.67 6 94.67 2 96.6711.13/13,0144
16.6/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim94.74 104 94.74 2 96.7411.20/13,1140
17.7/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha96.72 2 99.97 4 98.7213.18/15,4136
18.8/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha97.82 2 99.56 8 99.8214.28/16,7132
19.4/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.16 8 100.12 0 100.1214.58/17,0128
20.9/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc98.63 2 97.09 10 100.6315.09/17,6124
21.10/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.99.11 2 4.00 999 101.1115.57/18,2120
22.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky101.99 4 102.10 0 102.1016.56/19,4116
23.11/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha99.99 10 98.78 4 102.7817.24/20,2112
24.12/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy108.10 8 99.72 4 103.7218.18/21,3108
25.13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.105.01 6 102.42 2 104.4218.88/22,1104
26.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB103.86 8 103.35 2 105.3519.81/23,2100
27.5/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand99.79 6 124.36 56 105.7920.25/23,796
28.6/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK105.48 10 104.87 2 106.8721.33/24,992
29.3/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky102.02 6 109.08 8 108.0222.48/26,388
30.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha104.51 4 104.06 6 108.5122.97/26,984
31.14/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec110.07 58 106.78 4 110.7825.24/29,580
32.3/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.113.25 56 108.06 4 112.0626.52/31,076
33.15/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB124.21 56 110.52 2 112.5226.98/31,572
34.4/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha109.10 4 113.56 10 113.1027.56/32,271
35.16/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc107.73 8 107.61 8 115.6130.07/35,270
36.4/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK117.01 0 122.57 6 117.0131.47/36,869
37. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV117.72 64 111.45 6 117.4531.91/37,368
38.5/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.102.70 56 106.15 12 118.1532.61/38,167
39.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky116.87 2 109.27 10 118.8733.33/39,066
40.5/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn114.47 6 133.76 62 120.4734.93/40,865
41.7/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov107.71 14 128.00 14 121.7136.17/42,364
42.6/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.116.59 10 117.26 8 125.2639.72/46,463
43.17/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha121.12 14 114.21 12 126.2140.67/47,562
44.7/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn120.72 56 122.58 4 126.5841.04/48,061
45.1/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life116.98 10 124.20 8 126.9841.44/48,460
46.2/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice116.14 56 119.93 8 127.9342.39/49,659
47.18/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec122.42 6 123.34 14 128.4242.88/50,158
48.19/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand123.43 14 115.30 14 129.3043.76/51,257
49.8/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk119.72 10 126.22 6 129.7244.18/51,656
50.20/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov123.91 8 127.79 60 131.9146.37/54,255
51.21/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc152.80 106 127.00 6 133.0047.46/55,554
52.9/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno121.37 60 123.31 10 133.3147.77/55,853
53.22/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand123.34 10 137.52 8 133.3447.80/55,952
54.23/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov139.24 12 121.44 12 133.4447.90/56,051
55.10/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc130.05 4 166.12 8 134.0548.51/56,750
56.2/VMKNĚZŮ Vojta 1977 SKŽižkov126.24 8 121.52 58 134.2448.70/56,949
57.24/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice134.60 0 128.73 10 134.6049.06/57,448
58.11/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc130.65 6 127.00 8 135.0049.46/57,847
59.12/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek123.02 12 119.18 104 135.0249.48/57,846
60.13/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc128.16 8 133.54 10 136.1650.62/59,245
61.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky117.86 164 132.75 4 136.7551.21/59,944
62.25/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha133.83 6 129.15 8 137.1551.61/60,343
63.8/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.134.01 8 4.00 999 142.0156.47/66,042
64.9/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec130.31 12 140.09 6 142.3156.77/66,441
65.26/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc131.67 64 132.67 12 144.6759.13/69,140
66.14/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc188.29 8 143.66 2 145.6660.12/70,339
67.27/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.140.48 110 141.77 6 147.7762.23/72,738
68.28/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand140.13 8 1.00 999 148.1362.59/73,237
69.15/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky141.11 12 138.53 12 150.5364.99/76,036
70.29/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha144.60 64 141.66 12 153.6668.12/79,635
71.3/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov151.01 4 140.30 58 155.0169.47/81,234
72.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.138.76 18 152.94 4 156.7671.22/83,333
73.10/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand1.00 999 107.83 52 159.8374.29/86,832
74.30/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc141.75 110 151.88 8 159.8874.34/86,931
75.16/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha159.59 106 151.41 10 161.4175.87/88,730
76.31/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk157.74 110 156.68 6 162.6877.14/90,229
77.17/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha156.50 62 117.41 54 171.4185.87/100,428
78.32/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha140.39 110 159.44 12 171.4485.90/100,427
79.33/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice119.75 66 112.75 60 172.7587.21/102,026
80.34/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí170.81 8 191.92 106 178.8193.27/109,025
81.35/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště138.00 110 122.03 58 180.0394.49/110,524
82.11/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa168.65 12 129.62 58 180.6595.11/111,223
83.36/ZSVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto162.30 20 132.21 162 182.3096.76/113,122
84.37/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž129.79 64 1.00 999 193.79108.25/126,521
85.18/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí138.77 60 174.89 66 198.77113.23/132,420
86.4/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor146.94 108 146.36 56 202.36116.82/136,619
87.5/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life136.91 116 135.32 68 203.32117.78/137,718
88.38/ZSVAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa194.69 64 148.46 62 210.46124.92/146,017
89.19/ZMKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.187.36 56 162.06 62 224.06138.52/161,916
90.39/ZSVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk163.52 162 223.90 14 237.90152.36/178,115
91.20/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha172.04 66 1.00 999 238.04152.50/178,314
92.21/ZMFRENCL Josef 2002 USK Pha182.18 66 179.48 64 243.48157.94/184,613
93.40/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.137.57 112 154.11 120 249.57164.03/191,812
94. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV105.38 152 119.01 160 257.38171.84/200,911
95.41/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto147.00 158 151.97 108 259.97174.43/203,910
96.22/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc176.96 118 152.96 114 266.96181.42/212,19
97.23/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha160.68 110 189.29 104 270.68185.14/216,48
98.24/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB189.47 104 170.70 104 274.70189.16/221,17
99.12/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.232.19 214 171.41 106 277.41191.87/224,36
100.42/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk127.66 262 161.36 118 279.36193.82/226,65
101.25/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha1.00 999 174.56 116 290.56205.02/239,74
102.26/ZMZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí175.60 504 160.31 160 320.31234.77/274,53
103.27/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn141.77 210 116.16 208 324.16238.62/279,02
104.13/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc186.89 164 129.76 352 350.89265.35/310,21
105.43/ZSSURMA Tadeáš 2001 Šumperk1.00 999 159.56 208 367.56282.02/329,70
106.44/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc225.97 210 168.83 216 384.83299.29/349,90
107.28/ZMRANCE Sebastián 2002 Olomouc187.91 206 4.00 999 393.91308.37/360,50
108.45/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc139.41 258 116.34 406 397.41311.87/364,60
109.29/ZMULITZKA Oliver 2002 KK Opava208.47 260 162.04 300 462.04376.50/440,10
110.30/ZMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.1.00 999 265.99 310 575.99490.45/573,40
111.31/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.4.00 999 150.65 460 610.65525.11/613,90
112.32/ZMNOVÁK Matěj 2003 KK Opava106.75 504 1.00 999 610.75525.21/614,00
113.33/ZMČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.151.47 504 1.00 999 655.47569.93/666,30
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov3.00 999 3.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 1.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 Jablonec1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HALA Jiří 2002 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice108.02 2 123.77 6 110.02 18
2.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno124.79 12 121.01 2 123.0112.99/11,814
3.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.125.38 12 122.02 8 130.0220.00/18,210
4.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno160.60 108 131.93 4 135.9325.91/23,69
5.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn133.07 4 133.80 10 137.0727.05/24,68
6.4/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice130.28 8 117.04 156 138.2828.26/25,77
7.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec186.41 8 137.87 16 153.8743.85/39,96
8.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa172.51 112 159.21 56 215.21105.19/95,65
9.5/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha174.16 64 1.00 999 238.16128.14/116,54
10.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc1.00 999 192.98 58 250.98140.96/128,13
11.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí1.00 999 164.83 108 272.83162.81/148,02
12.5/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc294.94 208 184.04 114 298.04188.02/170,91
13.6/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc206.19 110 200.13 114 314.13204.11/185,50
14.7/ZMBERANOVÁ Hana 2003 USK Pha214.22 110 212.47 108 320.47210.45/191,30
15.6/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.1.00 999 185.72 158 343.72233.70/212,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
125.50 16 131.08 12 141.50 26
2.2/DMHŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
1999
1999
3 KK Brand
KK Brand
131.94 14 152.33 212 145.944.44/3,122
3.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
149.59 110 142.44 6 148.446.94/4,918
4.2/ZSLHOTA Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2002
2001
3 USK Pha
USK Pha
133.32 60 141.64 8 149.648.14/5,814
5. KROFTA Dominik
KELLER Miloslav
1993
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.55 114 141.52 10 151.5210.02/7,110
6.3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
134.88 60 142.85 10 152.8511.35/8,06
7.4/ZSGABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
207.89 158 159.66 18 177.6636.16/25,65
8.3/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
166.21 16 140.37 56 182.2140.71/28,84
9.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
140.58 206 131.92 60 191.9250.42/35,63
10.1/DSŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
129.78 166 143.13 170 295.78154.28/109,02
11.5/ZSLÁTAL Filip
PROCHÁZKA Vojtěch
2001
2002
Olomouc
Olomouc
160.69 364 243.17 170 413.17271.67/192,01
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
3.00 999 3.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha89.70 0 87.18 2 89.18 109
2.1/DMLERCH Adam 1998 2+ Klášter.90.46 6 91.80 0 91.802.62/2,9101
3. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha92.24 0 91.29 4 92.243.06/3,493
4.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK92.97 2 93.37 0 93.374.19/4,789
5.2/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha92.48 2 92.36 4 94.485.30/5,985
6.3/DMHEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.92.88 8 93.13 2 95.135.95/6,781
7. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.97.90 0 93.57 2 95.576.39/7,277
8.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc94.42 4 97.77 48 98.429.24/10,473
9.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK94.76 4 98.95 0 98.769.58/10,769
10.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja99.81 10 97.44 2 99.4410.26/11,565
11. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy99.38 6 98.85 2 100.8511.67/13,161
12.5/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.106.07 2 102.14 2 104.1414.96/16,857
13.6/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.114.95 58 101.79 4 105.7916.61/18,653
14.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov108.43 2 102.01 6 108.0118.83/21,149
15.7/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec102.72 6 104.31 6 108.7219.54/21,945
16.2/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn105.41 4 107.59 4 109.4120.23/22,741
17.3/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK109.59 6 108.40 2 110.4021.22/23,837
18.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.107.80 4 119.15 0 111.8022.62/25,433
19.4/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor108.99 8 109.67 6 115.6726.49/29,729
20.4/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc115.05 10 114.39 4 118.3929.21/32,825
21.5/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice105.46 14 120.03 102 119.4630.28/34,021
22.6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.119.07 6 118.06 4 122.0632.88/36,920
23.1/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.122.57 2 125.05 6 124.5735.39/39,719
23.8/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK131.71 6 116.57 8 124.5735.39/39,718
25.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov112.13 14 116.25 12 126.1336.95/41,417
26.9/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.117.26 10 116.17 10 126.1736.99/41,516
27.2/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L126.24 12 120.53 8 128.5339.35/44,115
28.7/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy121.66 8 124.12 6 129.6640.48/45,414
29.8/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk126.80 6 141.03 8 132.8043.62/48,913
30.3/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB130.41 106 121.18 12 133.1844.00/49,312
31.2/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha133.91 10 129.51 12 141.5152.33/58,711
32.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc146.80 4 137.89 6 143.8954.71/61,310
33.4/ZMWEISL Martin 2002 USK Pha149.34 4 153.00 16 153.3464.16/71,99
34.9/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc153.37 6 135.74 214 159.3770.19/78,78
35.5/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.158.77 14 145.70 18 163.7074.52/83,67
36.6/ZMJANŮ Filip 2002 Olomouc167.24 2 1.00 999 169.2480.06/89,86
37.10/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.148.49 22 1.00 999 170.4981.31/91,25
38.7/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc171.24 10 163.01 8 171.0181.83/91,84
39.2/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK133.69 58 123.85 110 191.69102.51/114,93
40.11/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk150.51 260 188.65 8 196.65107.47/120,52
41.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn137.94 62 4.00 999 199.94110.76/124,21
42.3/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor144.13 72 4.00 999 216.13126.95/142,40
43.10/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand192.19 60 171.38 60 231.38142.20/159,50
44. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK146.20 108 127.85 208 254.20165.02/185,00
45.11/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.180.26 214 150.71 160 310.71221.53/248,40
  ZLÁMAL Antonín 1999 Č.Kruml.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha97.29 0 94.96 2 96.96 110
2.2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.36 6 96.23 2 98.231.27/1,3102
3.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha100.87 4 102.31 6 104.877.91/8,298
4.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn103.32 2 104.67 6 105.328.36/8,694
5.3/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice108.13 4 105.86 0 105.868.90/9,290
6.3/DMDAILLE Viviana 1998 FRA107.20 8 106.89 0 106.899.93/10,20
7.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha107.08 6 105.17 2 107.1710.21/10,586
8.5/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno108.86 2 105.50 2 107.5010.54/10,982
9. DANDOVÁ Anna 1988 Benátky112.58 10 107.27 2 109.2712.31/12,778
10.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.04 4 106.05 10 111.0414.08/14,574
11.4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.107.41 4 105.78 10 111.4114.45/14,970
12.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.112.10 0 120.05 2 112.1015.14/15,666
13.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava115.79 6 110.93 2 112.9315.97/16,562
14.3/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec109.13 4 109.45 6 113.1316.17/16,758
15.4/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava119.13 2 109.62 4 113.6216.66/17,254
16.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno115.09 4 112.17 8 119.0922.13/22,850
17. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha123.33 6 117.19 2 119.1922.23/22,946
18.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha115.01 6 131.00 2 121.0124.05/24,842
19.5/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc116.47 8 117.91 4 121.9124.95/25,738
20.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň113.86 10 116.41 6 122.4125.45/26,234
21.5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc116.78 6 125.74 2 122.7825.82/26,630
22.6/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy117.04 8 120.06 4 124.0627.10/27,926
23.10/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa302.11 52 118.33 6 124.3327.37/28,225
24.8/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž121.77 6 121.28 8 127.7730.81/31,824
25.9/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.118.92 12 121.73 54 130.9233.96/35,023
26.7/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí135.35 8 121.17 10 131.1734.21/35,322
27.10/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha119.93 12 121.79 16 131.9334.97/36,121
28.8/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak131.99 4 165.16 10 135.9939.03/40,320
29.11/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí128.10 10 131.91 6 137.9140.95/42,219
30.9/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc129.03 10 130.89 20 139.0342.07/43,418
31.6/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand137.67 4 164.17 110 141.6744.71/46,117
32.11/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc166.19 6 140.28 12 152.2855.32/57,116
33.12/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor144.47 8 148.28 18 152.4755.51/57,315
34.13/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava139.04 14 386.66 6 153.0456.08/57,814
35.14/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc145.32 8 150.41 58 153.3256.36/58,113
36.12/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava173.19 60 152.06 2 154.0657.10/58,912
37.15/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky240.72 14 143.53 14 157.5360.57/62,511
38.13/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha159.81 108 153.70 10 163.7066.74/68,810
39.14/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky184.63 112 162.51 22 184.5187.55/90,39
40.15/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň1.00 999 139.34 60 199.34102.38/105,68
41.16/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí136.01 66 140.36 62 202.01105.05/108,37
42.17/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa158.23 62 166.62 60 220.23123.27/127,16
43.16/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand161.09 60 157.72 108 221.09124.13/128,05
44.17/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk394.46 22 174.87 62 236.87139.91/144,34
45.18/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha199.61 72 230.93 68 271.61174.65/180,13
46.18/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand1.00 999 174.29 110 284.29187.33/193,22
47.7/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.1.00 999 184.16 162 346.16249.20/257,01
48.8/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.156.00 254 142.02 258 400.02303.06/312,60
49.19/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň149.46 416 202.25 256 458.25361.29/372,60
50.19/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 KK Opava196.55 312 299.88 166 465.88368.92/380,50
51.20/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.165.48 312 252.01 276 477.48380.52/392,50
52.9/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 Č.Kruml.137.20 412 163.83 358 521.83424.87/438,20
53.20/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.121.00 510 1.00 999 631.00534.04/550,80
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3