vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků

10.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec85.54 0 84.58 2 85.54 204
2.2/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava86.26 2 84.14 50 88.262.72/3,2196
3.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice88.39 0 91.17 6 88.392.85/3,3192
4.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí87.22 50 86.29 4 90.294.75/5,6188
5.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky87.98 4 86.96 4 90.965.42/6,3184
6.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.54 0 89.49 2 91.495.95/7,0180
7.2/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy92.85 0 92.28 52 92.857.31/8,5176
8. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy92.08 2 93.03 0 93.037.49/8,8172
8.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.01 2 93.03 0 93.037.49/8,8168
10.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.91.31 4 91.47 2 93.477.93/9,3164
11.4/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky92.26 2 92.14 4 94.268.72/10,2160
12.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.92.91 4 90.55 4 94.559.01/10,5156
13.3/DMHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.91.22 4 91.97 6 95.229.68/11,3152
14.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava95.27 8 95.91 0 95.9110.37/12,1148
15.1/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand95.67 6 94.67 2 96.6711.13/13,0144
16.6/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim94.74 104 94.74 2 96.7411.20/13,1140
17.7/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha96.72 2 99.97 4 98.7213.18/15,4136
18.8/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha97.82 2 99.56 8 99.8214.28/16,7132
19.4/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.97.16 8 100.12 0 100.1214.58/17,0128
20.9/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc98.63 2 97.09 10 100.6315.09/17,6124
21.10/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.99.11 2 4.00 999 101.1115.57/18,2120
22.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky101.99 4 102.10 0 102.1016.56/19,4116
23.11/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha99.99 10 98.78 4 102.7817.24/20,2112
24.12/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy108.10 8 99.72 4 103.7218.18/21,3108
25.13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.105.01 6 102.42 2 104.4218.88/22,1104
26.1/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB103.86 8 103.35 2 105.3519.81/23,2100
27.5/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand99.79 6 124.36 56 105.7920.25/23,796
28.6/DMSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK105.48 10 104.87 2 106.8721.33/24,992
29.3/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky102.02 6 109.08 8 108.0222.48/26,388
30.2/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha104.51 4 104.06 6 108.5122.97/26,984
31.14/ZSMILYÁN David 2001 3 L.Žatec110.07 58 106.78 4 110.7825.24/29,580
32.3/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.113.25 56 108.06 4 112.0626.52/31,076
33.15/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB124.21 56 110.52 2 112.5226.98/31,572
34.4/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha109.10 4 113.56 10 113.1027.56/32,271
35.16/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc107.73 8 107.61 8 115.6130.07/35,270
36.4/DSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK117.01 0 122.57 6 117.0131.47/36,869
37. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV117.72 64 111.45 6 117.4531.91/37,368
38.5/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.102.70 56 106.15 12 118.1532.61/38,167
39.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky116.87 2 109.27 10 118.8733.33/39,066
40.5/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn114.47 6 133.76 62 120.4734.93/40,865
41.7/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov107.71 14 128.00 14 121.7136.17/42,364
42.6/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.116.59 10 117.26 8 125.2639.72/46,463
43.17/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha121.12 14 114.21 12 126.2140.67/47,562
44.7/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn120.72 56 122.58 4 126.5841.04/48,061
45.1/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life116.98 10 124.20 8 126.9841.44/48,460
46.2/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice116.14 56 119.93 8 127.9342.39/49,659
47.18/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec122.42 6 123.34 14 128.4242.88/50,158
48.19/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand123.43 14 115.30 14 129.3043.76/51,257
49.8/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk119.72 10 126.22 6 129.7244.18/51,656
50.20/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov123.91 8 127.79 60 131.9146.37/54,255
51.21/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc152.80 106 127.00 6 133.0047.46/55,554
52.9/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno121.37 60 123.31 10 133.3147.77/55,853
53.22/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand123.34 10 137.52 8 133.3447.80/55,952
54.23/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov139.24 12 121.44 12 133.4447.90/56,051
55.10/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc130.05 4 166.12 8 134.0548.51/56,750
56.2/VMKNĚZŮ Vojta 1977 SKŽižkov126.24 8 121.52 58 134.2448.70/56,949
57.24/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice134.60 0 128.73 10 134.6049.06/57,448
58.11/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc130.65 6 127.00 8 135.0049.46/57,847
59.12/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek123.02 12 119.18 104 135.0249.48/57,846
60.13/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc128.16 8 133.54 10 136.1650.62/59,245
61.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky117.86 164 132.75 4 136.7551.21/59,944
62.25/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha133.83 6 129.15 8 137.1551.61/60,343
63.8/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.134.01 8 4.00 999 142.0156.47/66,042
64.9/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec130.31 12 140.09 6 142.3156.77/66,441
65.26/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc131.67 64 132.67 12 144.6759.13/69,140
66.14/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc188.29 8 143.66 2 145.6660.12/70,339
67.27/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml.140.48 110 141.77 6 147.7762.23/72,738
68.28/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand140.13 8 1.00 999 148.1362.59/73,237
69.15/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky141.11 12 138.53 12 150.5364.99/76,036
70.29/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha144.60 64 141.66 12 153.6668.12/79,635
71.3/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov151.01 4 140.30 58 155.0169.47/81,234
72.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.138.76 18 152.94 4 156.7671.22/83,333
73.10/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand1.00 999 107.83 52 159.8374.29/86,832
74.30/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc141.75 110 151.88 8 159.8874.34/86,931
75.16/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha159.59 106 151.41 10 161.4175.87/88,730
76.31/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk157.74 110 156.68 6 162.6877.14/90,229
77.17/ZMWEISL Martin 2002 3 USK Pha156.50 62 117.41 54 171.4185.87/100,428
78.32/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha140.39 110 159.44 12 171.4485.90/100,427
79.33/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice119.75 66 112.75 60 172.7587.21/102,026
80.34/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí170.81 8 191.92 106 178.8193.27/109,025
81.35/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště138.00 110 122.03 58 180.0394.49/110,524
82.11/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa168.65 12 129.62 58 180.6595.11/111,223
83.36/ZSVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto162.30 20 132.21 162 182.3096.76/113,122
84.37/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž129.79 64 1.00 999 193.79108.25/126,521
85.18/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí138.77 60 174.89 66 198.77113.23/132,420
86.4/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor146.94 108 146.36 56 202.36116.82/136,619
87.5/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life136.91 116 135.32 68 203.32117.78/137,718
88.38/ZSVAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa194.69 64 148.46 62 210.46124.92/146,017
89.19/ZMKOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml.187.36 56 162.06 62 224.06138.52/161,916
90.39/ZSVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk163.52 162 223.90 14 237.90152.36/178,115
91.20/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha172.04 66 1.00 999 238.04152.50/178,314
92.21/ZMFRENCL Josef 2002 USK Pha182.18 66 179.48 64 243.48157.94/184,613
93.40/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.137.57 112 154.11 120 249.57164.03/191,812
94. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV105.38 152 119.01 160 257.38171.84/200,911
95.41/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto147.00 158 151.97 108 259.97174.43/203,910
96.22/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc176.96 118 152.96 114 266.96181.42/212,19
97.23/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha160.68 110 189.29 104 270.68185.14/216,48
98.24/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB189.47 104 170.70 104 274.70189.16/221,17
99.12/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.232.19 214 171.41 106 277.41191.87/224,36
100.42/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk127.66 262 161.36 118 279.36193.82/226,65
101.25/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha1.00 999 174.56 116 290.56205.02/239,74
102.26/ZMZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí175.60 504 160.31 160 320.31234.77/274,53
103.27/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn141.77 210 116.16 208 324.16238.62/279,02
104.13/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc186.89 164 129.76 352 350.89265.35/310,21
105.43/ZSSURMA Tadeáš 2001 Šumperk1.00 999 159.56 208 367.56282.02/329,70
106.44/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc225.97 210 168.83 216 384.83299.29/349,90
107.28/ZMRANCE Sebastián 2002 Olomouc187.91 206 4.00 999 393.91308.37/360,50
108.45/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc139.41 258 116.34 406 397.41311.87/364,60
109.29/ZMULITZKA Oliver 2002 KK Opava208.47 260 162.04 300 462.04376.50/440,10
110.30/ZMŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.1.00 999 265.99 310 575.99490.45/573,40
111.31/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.4.00 999 150.65 460 610.65525.11/613,90
112.32/ZMNOVÁK Matěj 2003 KK Opava106.75 504 1.00 999 610.75525.21/614,00
113.33/ZMČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.151.47 504 1.00 999 655.47569.93/666,30
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov3.00 999 3.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 1.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 Jablonec1.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HALA Jiří 2002 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3