vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Dolnostudénské slalomy

16.08.2014   řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.80 0 106.80 0 105.80 37
2.2/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava107.80 52 106.60 0 106.600.80/0,833
3. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh111.20 2 113.40 2 113.207.40/7,029
4.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž119.00 0 119.00 0 119.0013.20/12,525
5.1/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná119.30 0 124.20 0 119.3013.50/12,821
6.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava115.70 50 115.60 4 119.6013.80/13,017
7.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno130.70 0 129.60 2 130.7024.90/23,513
8.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník127.00 4 131.10 0 131.0025.20/23,89
9.2/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná131.30 8 127.40 4 131.4025.60/24,28
10.1/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž131.50 0 130.60 2 131.5025.70/24,37
11.3/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno134.10 2 134.60 0 134.6028.80/27,26
12.2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk141.00 52 134.80 0 134.8029.00/27,45
13.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí133.20 2 136.50 6 135.2029.40/27,84
14.3/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná136.00 2 138.10 2 138.0032.20/30,43
15.2/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž146.30 2 144.50 2 146.5040.70/38,52
16.3/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk151.00 4 148.20 8 155.0049.20/46,51
17.4/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk159.50 2 149.50 6 155.5049.70/47,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSCHREIBER Zbyněk
BEDNÁREK Čestmír
1963
1961
VS Desná
VS Desná
149.40 8 144.60 0 144.60 11
2.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
146.70 8 146.10 6 152.107.50/5,27
3. ŽANDOVÁ Věra
BEDNÁREK Jan
1990
1983
2 Zábřeh
Zábřeh
165.00 2 153.40 0 153.408.80/6,13
4. KOHOUTEK Jaroslav
KOHOUTKOVÁ Pavlína
1963
1995
VS Desná
VS Desná
166.30 0 0.00 999 166.3021.70/15,02
5.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela
SVOBODA Zdeněk
1974
1970
Lipník
Lipník
170.30 6 162.70 4 166.7022.10/15,31
6.2/DSBARGEL Radek
ŠVUB Jakub
1996
1996
3 VS Desná
VS Desná
172.20 54 169.20 4 173.2028.60/19,80
7.1/ZSHRUŠKOVÁ Klára
BEKOVÁ Kateřina
2001
2002
3 KK Opava
KK Opava
192.30 18 184.30 0 184.3039.70/27,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava126.00 2 124.10 0 124.10 15
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh127.20 0 123.50 2 125.501.40/1,111
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník128.10 0 127.90 0 127.903.80/3,17
4.2/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava128.80 0 125.30 4 128.804.70/3,86
5.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí134.40 2 132.80 0 132.808.70/7,05
6.1/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava140.10 2 137.40 0 137.4013.30/10,74
7.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná140.20 0 140.30 0 140.2016.10/13,03
8.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 0 Šumperk146.90 0 146.20 0 146.2022.10/17,82
9.4/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno155.50 0 154.40 2 155.5031.40/25,31
10.3/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno161.20 2 155.40 2 157.4033.30/26,80
11.5/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk186.00 0 183.70 2 185.7061.60/49,60

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK125.00 0 120.10 0 120.10 10
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná132.40 0 127.40 0 127.407.30/6,16
3. BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh128.10 0 129.30 2 128.108.00/6,75
4.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí0.00 999 131.30 2 133.3013.20/11,04
5.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk135.90 0 138.70 0 135.9015.80/13,23
6.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná143.20 56 137.50 0 137.5017.40/14,52
7.1/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk138.00 0 137.60 2 138.0017.90/14,91
8.1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk162.80 0 158.60 0 158.6038.50/32,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh152.70 0 151.70 0 151.70 2
2.1/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí159.30 0 155.70 0 155.704.00/2,61
3.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná245.80 0 256.60 4 245.8094.10/62,00

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk145.00 6 138.60 0 138.60 0
2.1/PZZDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK160.30 2 157.60 2 159.6021.00/15,20
3.2/PZMPAVELKA Marek 2004 0 VS Desná172.40 2 178.20 4 174.4035.80/25,80
4.2/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk183.60 0 185.60 2 183.6045.00/32,50
5.3/PZMSTRNAD Ondřej 2004 0 VS Desná181.30 8 185.20 0 185.2046.60/33,60
6.4/PZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno206.60 6 209.10 0 209.1070.50/50,90
7.3/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno223.10 0 213.10 2 215.1076.50/55,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3