vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy na Stužnické peřeji

10.04.2010-11.04.2010   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin

kategorie C1M   sobota 10.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KIESSLICH André 1986 0 Spremb91.60 0 88.20 0 88.20 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa92.70 0 92.30 0 92.304.10/4,6-
3. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha94.80 2 0.00 999 96.808.60/9,8-
4.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja95.70 2 94.60 4 97.709.50/10,8-
5. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha102.90 0 99.00 2 101.0012.80/14,5-
6.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy106.10 0 109.60 4 106.1017.90/20,3-
7.1/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň104.20 6 107.40 6 110.2022.00/24,9-
8. BLOCH Marco 1990 0 Spremb115.70 2 108.40 2 110.4022.20/25,2-
9.2/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.113.60 2 112.70 0 112.7024.50/27,8-
10.2/DMSOMMER Paul 1995 0 Spremb113.90 6 112.10 2 114.1025.90/29,4-
11.3/VMŠROGL Michal 1972 0 RK Troja116.10 156 112.20 2 114.2026.00/29,5-
12.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja115.00 0 114.70 2 115.0026.80/30,4-
13.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy122.50 4 113.30 6 119.3031.10/35,3-
14.1/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa121.90 4 120.10 2 122.1033.90/38,4-
15.6/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník135.10 2 125.10 2 127.1038.90/44,1-
16.2/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha128.40 2 128.50 2 130.4042.20/47,8-
17.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.153.40 2 134.20 0 134.2046.00/52,2-
18.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 0 Kralupy134.90 0 144.30 54 134.9046.70/52,9-
19.2/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník151.70 8 133.70 2 135.7047.50/53,9-
20. FRIDRICH Michal 1982 0 Vršovice152.50 6 135.00 2 137.0048.80/55,3-
21.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň141.00 4 140.60 6 145.0056.80/64,4-
22.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.165.40 4 152.70 0 152.7064.50/73,1-
23.3/ZSKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky0.00 999 194.40 14 208.40120.20/136,3-

kategorie K1W   sobota 10.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy103.00 0 100.50 0 100.50 -
2.1/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa105.30 0 104.00 2 105.304.80/4,8-
3. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.105.50 0 106.70 2 105.505.00/5,0-
4. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa106.10 2 107.10 0 107.106.60/6,6-
5. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy106.30 4 109.80 4 110.309.80/9,8-
6.1/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha110.70 6 110.30 2 112.3011.80/11,7-
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník115.40 2 113.30 0 113.3012.80/12,7-
8.2/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy115.60 0 117.20 0 115.6015.10/15,0-
9.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň126.30 2 113.70 2 115.7015.20/15,1-
10.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.118.10 0 117.50 0 117.5017.00/16,9-
11.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň121.90 6 117.30 6 123.3022.80/22,7-
12.2/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice124.70 2 121.40 2 123.4022.90/22,8-
13.4/ZSBORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky132.70 4 148.80 0 136.7036.20/36,0-
14.1/PZŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha153.40 56 133.40 4 137.4036.90/36,7-
15.2/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha141.70 8 134.70 4 138.7038.20/38,0-
16.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň139.50 4 133.60 8 141.6041.10/40,9-
17.3/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha159.70 54 152.00 2 154.0053.50/53,2-
18.2/DSVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky161.10 2 161.30 0 161.3060.80/60,5-
19.3/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 0 USK Pha157.90 6 156.40 8 163.9063.40/63,1-
20.5/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha143.90 58 158.20 6 164.2063.70/63,4-
21. KRUMLOVÁ Anna 1983 0 VikingMB166.10 56 163.20 158 222.10121.60/121,0-
22.4/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.209.70 158 168.90 112 280.90180.40/179,5-
23.4/PZDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha164.70 212 164.90 158 322.90222.40/221,3-
24.5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek204.90 160 259.60 106 364.90264.40/263,1-
25.6/PZOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha139.00 406 0.00 999 545.00444.50/442,3-

kategorie C2M   sobota 10.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
106.30 4 101.90 0 101.90 -
2.1/DMKRÜGER Hans
SOMMER Paul
1996
1995
Spremb
Spremb
118.40 4 112.80 54 122.4020.50/20,1-
3.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
117.70 6 110.80 54 123.7021.80/21,4-
4.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
126.60 8 127.30 58 134.6032.70/32,1-
5.1/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
139.30 4 134.10 2 136.1034.20/33,6-
6.1/ZSŠUPOLÍK Pavel
BRÁZDA Vendelín
1997
1996
Kralupy
Kralupy
135.40 12 128.20 8 136.2034.30/33,7-
7. CUC Michal
KRUMLOVÁ Anna
1977
1983
1 Tech.Pha
VikingMB
132.10 14 129.30 8 137.3035.40/34,7-
8.2/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
142.60 6 134.20 8 142.2040.30/39,5-
9. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
138.30 12 122.60 262 150.3048.40/47,5-
10. ŠEDIVÝ Václav
GONDA Daniel
1966
1999
Č.Lípa
Č.Lípa
149.60 4 150.40 2 152.4050.50/49,6-
11.2/ZSJELÍNEK Filip
ZAPLETAL Vojtěch
1996
1998
Boh.Pha
Kralupy
133.70 60 143.10 10 153.1051.20/50,2-

kategorie K1M   sobota 10.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec91.80 0 82.60 0 82.60 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod84.40 0 82.70 4 84.401.80/2,2-
3.1/DSWITKOWSKI Milton 1992 0 Spremb90.30 2 87.10 0 87.104.50/5,4-
4. GORECKÝ Petr 1981 0 Kralupy91.70 0 88.00 0 88.005.40/6,5-
5.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa89.80 2 87.80 4 91.809.20/11,1-
6. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice92.50 2 88.50 4 92.509.90/12,0-
7. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa90.70 2 0.00 999 92.7010.10/12,2-
8.1/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa96.30 2 94.70 0 94.7012.10/14,6-
9. PUŠKARČUK Aleš 1989 3 Č.Lípa96.70 0 94.80 2 96.7014.10/17,1-
10.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy97.20 0 98.40 0 97.2014.60/17,7-
11. HEK Jan 1979 3 Roudnice119.50 4 97.40 0 97.4014.80/17,9-
12.2/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa103.50 0 95.50 2 97.5014.90/18,0-
13.3/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha111.60 104 97.30 2 99.3016.70/20,2-
14.2/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB101.60 0 100.70 2 101.6019.00/23,0-
15.2/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim104.30 4 101.30 2 103.3020.70/25,1-
16.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník106.20 2 101.70 2 103.7021.10/25,5-
17.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy101.90 2 100.70 102 103.9021.30/25,8-
18.3/ZSKRÜGER Hans 1996 0 Spremb103.40 2 102.30 2 104.3021.70/26,3-
19.1/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB106.90 0 101.10 4 105.1022.50/27,2-
20. CHRISTOV Ivan 1988 2 Č.Lípa104.10 2 0.00 999 106.1023.50/28,5-
21. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky105.50 2 107.70 0 107.5024.90/30,1-
22.4/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň105.00 4 103.70 6 109.0026.40/32,0-
23.4/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha114.10 2 108.10 2 110.1027.50/33,3-
24.5/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník110.50 0 116.70 0 110.5027.90/33,8-
25.2/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky108.70 2 117.50 2 110.7028.10/34,0-
26.6/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha111.70 2 108.20 4 112.2029.60/35,8-
27.7/ZSJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha111.30 2 112.00 8 113.3030.70/37,2-
28.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice112.50 2 114.80 4 114.5031.90/38,6-
29.3/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy120.10 0 117.70 0 117.7035.10/42,5-
30.8/ZSMIKUCKI Jonas 1997 0 Spremb117.80 0 126.30 2 117.8035.20/42,6-
31. KLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice114.70 4 129.80 2 118.7036.10/43,7-
32.9/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy118.00 62 117.60 4 121.6039.00/47,2-
33.2/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy125.30 2 124.40 4 127.3044.70/54,1-
34.2/DSČÍTEK Adam 1993 3 Tech.Pha125.10 14 121.70 10 131.7049.10/59,4-
35.5/DMKNOTEK Jan 1994 3 Tech.Pha120.40 102 119.80 12 131.8049.20/59,6-
36.3/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim129.40 6 129.00 4 133.0050.40/61,0-
37.3/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 0 USK Pha137.10 2 147.90 54 139.1056.50/68,4-
38.10/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 0 Boh.Pha133.70 8 145.20 4 141.7059.10/71,5-
39.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.137.20 6 129.90 54 143.2060.60/73,4-
40.4/ZMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice175.40 60 166.20 6 172.2089.60/108,5-
41.5/ZMRADIL Jakub 1998 0 USK Pha190.60 108 160.30 14 174.3091.70/111,0-
42.11/ZSKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky166.80 14 201.40 6 180.8098.20/118,9-
43.12/ZSSUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa189.50 258 190.90 8 198.90116.30/140,8-
44.4/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek139.30 60 142.10 60 199.30116.70/141,3-
45.6/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha157.90 54 151.00 54 205.00122.40/148,2-
46.7/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy166.50 58 134.60 106 224.50141.90/171,8-
47.4/PZPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec161.50 106 170.90 62 232.90150.30/182,0-
48.5/VMJÁRA Leoš 1974 0 Rakovník206.70 206 162.10 104 266.10183.50/222,2-
49.6/DMMARTIN Jícha 1994 0 Tech.Pha0.00 999 183.00 112 295.00212.40/257,1-
50.8/ZMVENC Alexandr 1999 0 Dukla B.173.00 218 168.90 160 328.90246.30/298,2-
51.9/ZMPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník0.00 999 169.00 206 375.00292.40/354,0-
52.13/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 0 Roudnice159.00 262 172.00 212 384.00301.40/364,9-
53.5/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.192.40 212 192.50 204 396.50313.90/380,0-
54.10/ZMSIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha0.00 999 141.20 302 443.20360.60/436,6-
55.11/ZMPŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha159.10 402 170.70 310 480.70398.10/482,0-
56.12/ZMLUŇÁČEK Patrik 1999 0 Dukla B.0.00 999 173.60 364 537.60455.00/550,8-

kategorie C1M   neděle 11.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KIESSLICH André 1986 0 Spremb99.90 4 100.10 0 100.10 -
2. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa101.70 2 114.20 4 103.703.60/3,6-
3.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja107.60 4 105.60 2 107.607.50/7,5-
4. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha115.00 6 112.20 2 114.2014.10/14,1-
5.1/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy114.50 2 115.70 6 116.5016.40/16,4-
6.2/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja125.40 6 116.90 6 122.9022.80/22,8-
7.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.124.70 6 120.20 4 124.2024.10/24,1-
8.4/VMŠROGL Michal 1972 0 RK Troja137.80 10 123.20 2 125.2025.10/25,1-
9.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy126.60 4 122.60 4 126.6026.50/26,5-
10.1/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň123.60 6 116.30 12 128.3028.20/28,2-
11. BLOCH Marco 1990 0 Spremb139.90 4 123.80 6 129.8029.70/29,7-
12.2/DMSOMMER Paul 1995 0 Spremb137.30 8 142.60 4 145.3045.20/45,2-
13.1/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa158.70 50 145.10 2 147.1047.00/47,0-
14.6/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník164.80 4 152.50 4 156.5056.40/56,3-
15.2/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha158.60 6 154.80 8 162.8062.70/62,6-
16.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 0 Kralupy157.20 6 148.20 54 163.2063.10/63,0-
17.2/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník180.00 56 159.50 4 163.5063.40/63,3-
18.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.157.60 8 163.80 54 165.6065.50/65,4-
19.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.163.20 6 182.10 6 169.2069.10/69,0-
20. FRIDRICH Michal 1982 0 Vršovice175.70 12 172.60 10 182.6082.50/82,4-
21.3/ZSKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky210.80 62 0.00 999 272.80172.70/172,5-
22.3/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň178.80 110 0.00 999 288.80188.70/188,5-

kategorie K1W   neděle 11.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa115.40 2 117.60 2 117.40 -
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy117.70 0 118.80 4 117.700.30/0,3-
3.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy114.10 6 118.20 0 118.200.80/0,7-
4. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa120.30 4 119.00 2 121.003.60/3,1-
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník144.20 4 124.80 2 126.809.40/8,0-
6.1/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha119.20 8 117.50 10 127.209.80/8,3-
7.2/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy129.30 0 137.60 0 129.3011.90/10,1-
8. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.122.20 8 125.60 8 130.2012.80/10,9-
9. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň128.50 2 131.00 2 130.5013.10/11,2-
10.1/ZMFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice133.00 0 130.20 6 133.0015.60/13,3-
11.1/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň137.40 6 131.10 4 135.1017.70/15,1-
12.3/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň147.80 6 131.90 6 137.9020.50/17,5-
13.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.136.10 4 135.60 6 140.1022.70/19,3-
14.1/PZBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha158.40 10 158.20 12 168.4051.00/43,4-
15.2/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň161.60 18 156.80 14 170.8053.40/45,5-
16.2/DSVÁVROVÁ Iva 1993 3 Roztoky200.20 8 179.70 6 185.7068.30/58,2-
17. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy169.10 52 179.70 8 187.7070.30/59,9-
18.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha195.20 8 185.70 8 193.7076.30/65,0-
19.1/VMBERANOVÁ Eliška 1970 0 KV Pha 4205.60 60 202.80 6 208.8091.40/77,9-
20.4/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha156.90 56 155.60 58 212.9095.50/81,3-
21.3/ZMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 0 USK Pha154.80 66 194.20 20 214.2096.80/82,5-
22. KRUMLOVÁ Anna 1983 0 VikingMB246.40 12 197.20 64 258.40141.00/120,1-
23.3/PZŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha168.50 158 171.20 104 275.20157.80/134,4-
24.4/ZMHOLICKÁ Adéla 1999 0 Dukla B.203.90 156 191.90 110 301.90184.50/157,2-
25.4/PZOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha199.20 360 209.90 116 325.90208.50/177,6-
26.5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek234.60 154 238.30 106 344.30226.90/193,3-
27.6/PZDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha0.00 999 167.70 260 427.70310.30/264,3-
  BORIKOVÁ Michaela 1996 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M   neděle 11.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
116.00 4 0.00 999 120.00 -
2.1/DMKRÜGER Hans
SOMMER Paul
1996
1995
Spremb
Spremb
130.30 56 126.40 12 138.4018.40/15,3-
3.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
157.60 8 146.00 4 150.0030.00/25,0-
4.2/VSVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
151.30 12 147.10 8 155.1035.10/29,3-
5. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
Vršovice
Vršovice
143.40 16 159.30 20 159.4039.40/32,8-
6.1/ZSŠUPOLÍK Pavel
BRÁZDA Vendelín
1997
1996
Kralupy
Kralupy
155.00 12 143.80 60 167.0047.00/39,2-
7.2/ZSJELÍNEK Filip
ZAPLETAL Vojtěch
1996
1998
Boh.Pha
Kralupy
157.60 70 164.70 20 184.7064.70/53,9-
8. ŠEDIVÝ Václav
GONDA Daniel
1966
1999
Č.Lípa
Č.Lípa
190.50 60 167.20 56 223.20103.20/86,0-
9.1/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
171.50 56 164.40 60 224.40104.40/87,0-
10. CUC Michal
KRUMLOVÁ Anna
1977
1983
1 Tech.Pha
VikingMB
0.00 999 253.30 16 269.30149.30/124,4-

kategorie K1M   neděle 11.4.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod89.30 2 97.10 6 91.30 -
2. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec99.20 10 94.20 2 96.204.90/5,4-
3. GORECKÝ Petr 1981 0 Kralupy99.10 0 100.50 4 99.107.80/8,5-
4.1/DSWITKOWSKI Milton 1992 0 Spremb98.10 2 101.70 4 100.108.80/9,6-
5.1/DMŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa99.20 2 101.10 2 101.209.90/10,8-
6. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa99.30 4 101.30 2 103.3012.00/13,1-
7.1/VMŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa104.60 0 107.90 0 104.6013.30/14,6-
8.2/DMMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa107.20 0 112.60 2 107.2015.90/17,4-
9. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice105.90 2 116.10 2 107.9016.60/18,2-
10. HEK Jan 1979 3 Roudnice113.10 6 110.50 0 110.5019.20/21,0-
11.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník111.50 0 114.70 4 111.5020.20/22,1-
12.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy111.10 4 112.00 2 114.0022.70/24,9-
13.1/VŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB114.80 2 115.60 0 115.6024.30/26,6-
14.2/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB117.50 6 112.10 4 116.1024.80/27,2-
15.3/ZSKRÜGER Hans 1996 0 Spremb115.30 2 114.50 8 117.3026.00/28,5-
16.3/DMKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha112.30 58 106.70 12 118.7027.40/30,0-
17.1/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy119.80 2 119.00 2 121.0029.70/32,5-
18.2/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky117.30 4 125.10 2 121.3030.00/32,9-
19.4/DMPOSPÍCHAL Radek 1994 3 Kadaň115.10 8 114.50 10 123.1031.80/34,8-
20.2/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim125.90 4 119.20 4 123.2031.90/34,9-
21.4/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha120.90 8 120.00 4 124.0032.70/35,8-
22.5/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha125.40 6 123.30 2 125.3034.00/37,2-
23. KLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice155.40 4 126.60 2 128.6037.30/40,9-
24. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky118.70 10 0.00 999 128.7037.40/41,0-
25.3/VMŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy129.60 4 127.50 2 129.5038.20/41,8-
26.5/DMKNOTEK Jan 1994 3 Tech.Pha134.80 52 127.30 4 131.3040.00/43,8-
27.1/PZZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice135.70 62 131.10 4 135.1043.80/48,0-
28.6/ZSJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha119.20 20 123.00 14 137.0045.70/50,1-
29.7/ZSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník124.00 60 132.00 8 140.0048.70/53,3-
30.8/ZSMIKUCKI Jonas 1997 0 Spremb158.30 4 134.30 6 140.3049.00/53,7-
31.9/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 3 Kralupy143.00 10 139.80 6 145.8054.50/59,7-
32.2/PZZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy138.60 10 145.50 112 148.6057.30/62,8-
33.3/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 0 USK Pha147.00 12 142.20 8 150.2058.90/64,5-
34.3/PZŠANDA Petr 2000 0 Vlašim145.90 8 147.80 12 153.9062.60/68,6-
35.10/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 0 Boh.Pha150.70 14 156.70 16 164.7073.40/80,4-
36.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.164.20 54 159.70 10 169.7078.40/85,9-
37.2/DSČÍTEK Adam 1993 3 Tech.Pha92.00 410 160.20 10 170.2078.90/86,4-
38.4/ZMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy184.10 58 164.30 10 174.3083.00/90,9-
39.4/VMŽATECKÝ Jiří 1969 0 KVSPísek167.20 16 194.40 62 183.2091.90/100,7-
40.11/ZSKOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky156.40 106 180.50 10 190.5099.20/108,7-
41.4/PZPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec153.70 112 192.50 6 198.50107.20/117,4-
42.5/VMJÁRA Leoš 1974 0 Rakovník203.50 18 186.10 62 221.50130.20/142,6-
43.5/PZBERAN Václav 2000 0 USK Pha187.10 70 190.70 62 252.70161.40/176,8-
44.5/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha168.40 108 193.40 60 253.40162.10/177,5-
45.6/DMMARTIN Jícha 1994 0 Tech.Pha182.70 160 190.10 66 256.10164.80/180,5-
46.6/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.244.50 170 200.80 60 260.80169.50/185,7-
47.12/ZSPECHMAN Vojtěch 1997 0 Roudnice231.10 64 216.10 60 276.10184.80/202,4-
48.6/ZMPETERKA Jáchym 1998 0 Rakovník254.10 112 229.70 62 291.70200.40/219,5-
49.7/ZMRADIL Jakub 1998 0 USK Pha190.20 118 196.60 114 308.20216.90/237,6-
50.8/ZMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice183.70 212 172.00 162 334.00242.70/265,8-
51.13/ZSSUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa205.60 162 218.10 212 367.60276.30/302,6-
52.9/ZMPŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha167.70 260 201.40 362 427.70336.40/368,5-
53.10/ZMLUŇÁČEK Patrik 1999 0 Dukla B.0.00 999 161.80 270 431.80340.50/372,9-
54.11/ZMSIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha166.10 314 173.50 314 480.10388.80/425,8-
55.12/ZMVENC Alexandr 1999 0 Dukla B.0.00 999 199.90 462 661.90570.60/625,0-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3