vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Dolnostudénské slalomy

17.08.2014   řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava105.20 0 102.40 0 102.40 34
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí104.70 0 104.40 4 104.702.30/2,230
3. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh109.80 0 107.60 0 107.605.20/5,126
4.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž114.40 0 115.85 0 114.4012.00/11,722
5.1/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná121.10 2 120.30 0 120.3017.90/17,518
6.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník120.40 2 0.00 999 122.4020.00/19,514
7.2/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná120.50 4 122.60 2 124.5022.10/21,610
8.1/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž126.30 2 123.40 2 125.4023.00/22,59
9.3/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno126.30 2 128.30 2 128.3025.90/25,38
10.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno126.70 2 128.20 2 128.7026.30/25,77
11.2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk128.50 2 127.20 4 130.5028.10/27,46
12.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí132.60 2 129.80 2 131.8029.40/28,75
13.2/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná129.50 4 0.00 999 133.5031.10/30,44
14.2/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk139.90 4 135.80 0 135.8033.40/32,63
15.3/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž138.10 8 137.20 0 137.2034.80/34,02
16.4/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk136.70 8 138.90 2 140.9038.50/37,61
17.5/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk153.10 8 151.30 6 157.3054.90/53,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSCHREIBER Zbyněk
BEDNÁREK Čestmír
1963
1961
VS Desná
VS Desná
138.20 0 0.00 999 138.20 12
2.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
135.50 8 140.90 2 142.904.70/3,48
3. ŽANDOVÁ Věra
BEDNÁREK Jan
1990
1983
2 Zábřeh
Zábřeh
139.70 4 154.40 6 143.705.50/4,04
4. KOHOUTEK Jaroslav
KOHOUTKOVÁ Pavlína
1963
1995
VS Desná
VS Desná
148.30 0 0.00 999 148.3010.10/7,33
5.1/ZSURBAN Daniel
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
152.80 0 150.50 4 152.8014.60/10,62
6.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela
SVOBODA Zdeněk
1974
1970
Lipník
Lipník
158.80 2 155.70 4 159.7021.50/15,61
7.2/DSBARGEL Radek
ŠVUB Jakub
1996
1996
3 VS Desná
VS Desná
160.90 6 162.00 10 166.9028.70/20,80
8.2/ZSHRUŠKOVÁ Klára
BEKOVÁ Kateřina
2001
2002
3 KK Opava
KK Opava
173.50 10 0.00 999 183.5045.30/32,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh121.30 2 120.40 0 120.40 14
2.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava122.40 2 121.40 2 123.403.00/2,510
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník123.90 0 121.90 2 123.903.50/2,96
4.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí133.90 2 127.00 4 131.0010.60/8,85
5.1/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 0 Šumperk131.90 0 131.90 2 131.9011.50/9,64
6.2/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava134.30 6 134.40 0 134.4014.00/11,63
7.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná135.30 0 0.00 999 135.3014.90/12,42
8.3/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno145.50 2 146.50 8 147.5027.10/22,51
9.3/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno177.90 2 146.80 4 150.8030.40/25,20
10.4/ZMDAŇKOVÁ Veronika 2003 0 Šumperk154.90 4 175.60 2 158.9038.50/32,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK117.70 4 117.30 0 117.30 10
2. BEDNÁREK Jan 1983 3 Zábřeh120.30 0 0.00 999 120.303.00/2,66
3.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk129.80 2 124.90 0 124.907.60/6,55
4.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí0.00 999 123.30 2 125.308.00/6,84
5.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná125.60 0 124.40 2 125.608.30/7,13
6.1/DMDANĚK Dominik 1998 3 Šumperk132.00 8 129.90 0 129.9012.60/10,72
7.2/VKOHOUTEK Jaroslav 1963 3 VS Desná133.70 4 0.00 999 137.7020.40/17,41
8.1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk151.40 0 149.20 2 151.2033.90/28,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh144.80 0 143.20 2 144.80 2
2.1/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí148.20 2 147.20 0 147.202.40/1,71
3.1/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 0 VS Desná275.80 2 0.00 999 277.80133.00/91,90

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk134.50 0 135.30 2 134.50 0
2.1/PZZDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK150.70 6 146.00 2 148.0013.50/10,00
3.2/PZMPAVELKA Marek 2004 0 VS Desná187.30 6 166.50 2 168.5034.00/25,30
4.2/PZZDAŇKOVÁ Anna 2004 0 Šumperk173.50 2 171.20 2 173.2038.70/28,80
5.3/PZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno189.00 2 186.30 4 190.3055.80/41,50
6.3/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno207.40 4 221.60 6 211.4076.90/57,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3