vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

16.08.2014   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Matěj 2004 VS Tábor135.80 2 141.80 2 137.80 0
2. ALTMAN Marcella 2004 USA142.20 0 139.20 2 141.203.40/2,50
3. ŠVEJD Jan 2004 Sušice148.50 8 142.00 4 146.008.20/6,00
4. HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak147.90 4 155.60 6 151.9014.10/10,20
5. ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB172.90 0 154.00 2 156.0018.20/13,20
6. RAŠNER Karel 2004 Šumperk156.60 0 154.30 6 156.6018.80/13,60
7. BEIER Matouš 2004 Trutnov168.20 6 155.80 2 157.8020.00/14,50
8. VENC Štěpán 2004 KK Brand150.80 8 168.30 10 158.8021.00/15,20
9. ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha162.80 2 179.80 6 164.8027.00/19,60
10. PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky180.00 2 170.10 0 170.1032.30/23,40
11. JIRAS Filip 2005 USK Pha167.10 6 183.30 4 173.1035.30/25,60
12. JAKL Jáchym 2004 USK Pha172.60 2 164.10 12 174.6036.80/26,70
13. HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak197.00 102 181.60 6 187.6049.80/36,10
14. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice188.70 6 200.90 8 194.7056.90/41,30
15. STOLÍN Adam 2005 Trutnov210.60 2 196.40 4 200.4062.60/45,40
16. BERAN Vojtěch 2005 USK Pha196.60 4 203.30 6 200.6062.80/45,60
17. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa212.00 52 159.70 54 213.7075.90/55,10
18. BEIER Alva 2005 Trutnov192.80 54 213.40 110 246.80109.00/79,10
19. POLLERT Jáchym 2004 USK Pha190.70 150 195.80 156 340.70202.90/147,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.50 0 103.10 0 100.50 85
2. MILLER Jan 1968 2 Turnov108.60 2 111.00 0 110.6010.10/10,077
3. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK109.80 2 112.30 0 111.8011.30/11,269
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.00 0 112.60 0 112.0011.50/11,465
5. MILLER Jan 1997 2 Turnov114.00 2 117.50 10 116.0015.50/15,461
6. ABRAHAM Tomáš 1992 3 Benátky118.60 0 116.40 0 116.4015.90/15,857
7. BEIER Artur 1970 2 Trutnov120.20 6 116.70 0 116.7016.20/16,153
8. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus118.10 0 118.40 0 118.1017.60/17,549
9. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek121.60 0 116.30 2 118.3017.80/17,745
10. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK122.70 2 120.40 0 120.4019.90/19,841
11. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.120.60 4 118.70 2 120.7020.20/20,137
12. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK121.50 0 136.10 4 121.5021.00/20,933
13. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice126.40 2 121.60 0 121.6021.10/21,029
14. LADÝŘ Karel 1972 KVS HK120.10 2 121.90 0 121.9021.40/21,325
14. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.90 0 123.70 4 121.9021.40/21,321
16. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov126.60 0 122.70 0 122.7022.20/22,120
17. KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.123.20 0 4.00 999 123.2022.70/22,619
18. ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.122.90 2 126.70 6 124.9024.40/24,318
19. ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.127.10 0 125.00 0 125.0024.50/24,417
20. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk126.90 2 125.30 8 128.9028.40/28,316
21. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník132.10 0 129.40 0 129.4028.90/28,815
22. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB130.20 2 127.70 2 129.7029.20/29,114
23. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov136.40 0 131.50 0 131.5031.00/30,813
24. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha134.50 2 152.70 14 136.5036.00/35,812
25. MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy136.60 0 133.90 4 136.6036.10/35,911
26. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha137.70 2 138.60 6 139.7039.20/39,010
27. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.149.70 2 142.10 2 144.1043.60/43,49
28. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha142.30 2 147.70 0 144.3043.80/43,68
29. REJMAN Petr 2001 KVS HK144.40 2 142.90 2 144.9044.40/44,27
30. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily144.10 2 143.40 2 145.4044.90/44,76
31. SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus159.40 2 144.90 2 146.9046.40/46,25
32. KYSELA David 1977 3 Kralupy150.00 0 147.50 0 147.5047.00/46,84
33. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov148.40 2 146.10 4 150.1049.60/49,43
34. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň151.00 0 150.20 6 151.0050.50/50,22
35. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník150.00 4 153.90 2 154.0053.50/53,21
36. URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha157.30 106 152.60 4 156.6056.10/55,80
37. KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy167.70 4 4.00 999 171.7071.20/70,80
38. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník1.00 999 177.80 0 177.8077.30/76,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha117.10 0 111.10 0 111.10 80
2. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha115.80 2 115.30 0 115.304.20/3,872
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.10 2 115.60 0 115.604.50/4,168
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha116.90 0 118.80 0 116.905.80/5,264
5. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň124.70 2 119.30 2 121.3010.20/9,260
6. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa124.40 0 126.80 4 124.4013.30/12,056
7. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň125.10 2 125.30 0 125.3014.20/12,852
8. DANDOVÁ Michala 1984 Benátky125.10 2 130.60 2 127.1016.00/14,448
9. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor135.20 2 125.80 2 127.8016.70/15,044
10. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha124.60 4 124.00 4 128.0016.90/15,240
11. KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha131.20 2 126.70 2 128.7017.60/15,836
12. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy124.40 6 123.30 6 129.3018.20/16,432
13. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.130.50 6 128.90 2 130.9019.80/17,828
14. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus131.80 0 132.80 2 131.8020.70/18,624
15. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand130.50 2 132.30 4 132.5021.40/19,323
16. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.133.30 2 128.70 4 132.7021.60/19,422
17. BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha140.50 2 137.70 2 139.7028.60/25,721
18. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník159.30 12 138.70 2 140.7029.60/26,620
19. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky137.80 4 146.90 0 141.8030.70/27,619
20. CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz149.80 6 138.00 4 142.0030.90/27,818
21. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha138.80 4 140.20 6 142.8031.70/28,517
22. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň142.80 2 146.40 4 144.8033.70/30,316
23. BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4150.40 10 145.50 0 145.5034.40/31,015
24. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily144.70 2 146.20 4 146.7035.60/32,014
25. DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak141.70 6 143.60 4 147.6036.50/32,913
26. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky145.20 4 145.40 4 149.2038.10/34,312
27. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov160.50 12 146.80 4 150.8039.70/35,711
28. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand215.50 4 155.80 4 159.8048.70/43,810
29. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand148.30 106 161.80 4 165.8054.70/49,29
30. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa169.70 56 160.20 8 168.2057.10/51,48
31. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň162.30 10 163.90 6 169.9058.80/52,97
32. MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy171.50 2 171.80 2 173.5062.40/56,26
33. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand174.00 6 196.00 4 180.0068.90/62,05
34. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň190.00 2 187.40 54 192.0080.90/72,84
35. HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak186.90 56 193.20 4 197.2086.10/77,53
36. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 Sláv.HK192.30 6 1.00 999 198.3087.20/78,52
37. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa174.40 54 235.00 8 228.40117.30/105,61
38. ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov199.50 56 244.70 56 255.50144.40/130,00
39. BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB252.60 8 1.00 999 260.60149.50/134,60
40. ČERNÁ Iva 1974 Trutnov255.90 156 213.30 58 271.30160.20/144,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLLERT Jaroslav
JIRAS Marek
1971
1976
1 USK Pha
USK Pha
108.60 0 109.30 4 108.60 28
2. PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
132.90 2 132.40 4 134.9026.30/24,220
3. HŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
1999
1999
3 KK Brand
KK Brand
133.90 2 136.90 0 135.9027.30/25,116
4. HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
140.10 2 140.30 2 142.1033.50/30,812
5. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
2 Rakovník
Rakovník
140.30 2 148.30 4 142.3033.70/31,08
6. ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
142.80 6 137.50 6 143.5034.90/32,17
7. VEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
145.10 8 4.00 999 153.1044.50/41,06
8. KLIMUŠKIN Šimon
ŠKRANC Antonín
1995
1996
Kotva B.
Kotva B.
145.60 8 149.40 14 153.6045.00/41,45
9. KULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
153.40 2 148.80 6 154.8046.20/42,54
10. HOUŠKA Jan
KYTKA Tomáš
1999
1999
Č.Lípa
Č.Lípa
159.90 6 165.00 12 165.9057.30/52,83
11. KOLÁČEK Petr
ŠULC Karel
2001
2000
3 KK Brand
KK Brand
168.90 6 165.10 2 167.1058.50/53,92
12. FILIPI Viktorie
DVOŘÁKOVÁ Dominika
2002
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
171.00 60 178.00 0 178.0069.40/63,91
13. ELIÁŠ Ondřej
JAKL Vincent
2000
2001
3 USK Pha
USK Pha
201.90 10 230.40 6 211.90103.30/95,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.92.30 0 94.20 50 92.30 169
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod94.80 0 92.80 2 94.802.50/2,7161
3.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB96.00 2 92.50 50 98.005.70/6,2153
4. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.70 0 99.40 0 99.407.10/7,7149
5.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.70 2 100.30 0 100.308.00/8,7145
6.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.102.90 0 102.20 0 102.209.90/10,7141
7.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB110.20 0 105.60 0 105.6013.30/14,4137
8.3/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec107.00 0 111.40 4 107.0014.70/15,9133
9.1/DMKRČ Ladislav 1999 2 KK Brand108.60 0 109.30 4 108.6016.30/17,7129
10.1/VABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky109.30 0 108.90 0 108.9016.60/18,0125
11.1/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha107.30 4 109.50 0 109.5017.20/18,6121
12.1/DSHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand110.90 0 106.90 6 110.9018.60/20,2117
13.2/ZSRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha115.90 6 111.70 0 111.7019.40/21,0113
14. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník112.10 0 111.80 0 111.8019.50/21,1109
15.3/U23HEGER Kryštof 1992 3 Rakovník115.00 2 113.20 0 113.2020.90/22,6105
16.2/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky113.30 0 109.70 50 113.3021.00/22,8101
17.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.113.60 0 114.00 0 113.6021.30/23,197
18.3/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.116.10 0 113.80 0 113.8021.50/23,393
19.2/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha114.10 2 110.10 4 114.1021.80/23,689
19.3/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand114.10 0 119.50 6 114.1021.80/23,685
21.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz114.30 0 119.30 0 114.3022.00/23,881
22.4/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.114.60 0 112.80 4 114.6022.30/24,277
23.4/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky113.50 2 115.10 2 115.5023.20/25,173
24.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa115.90 0 115.70 2 115.9023.60/25,669
25.5/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník117.00 2 116.00 0 116.0023.70/25,765
26.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky116.30 0 119.70 4 116.3024.00/26,061
27.5/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník115.40 2 111.50 10 117.4025.10/27,257
28.1/ZMKRÁL Adam 2003 3 USK Pha117.60 0 119.00 0 117.6025.30/27,453
29.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.10 0 127.90 2 119.1026.80/29,049
30.4/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz117.90 2 132.30 4 119.9027.60/29,948
31.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy123.80 0 120.40 0 120.4028.10/30,447
32.6/VMOUTRATA Jindřich 1970 Pardub.139.70 4 120.90 0 120.9028.60/31,046
33.7/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life120.20 2 117.80 4 121.8029.50/32,045
34.6/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov119.90 2 119.10 8 121.9029.60/32,144
35.5/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz119.80 52 122.20 0 122.2029.90/32,443
36.7/DMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně123.10 0 126.10 2 123.1030.80/33,442
36.2/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky121.80 10 121.10 2 123.1030.80/33,441
38.6/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha124.90 0 121.20 2 123.2030.90/33,540
39.8/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.125.20 0 121.40 2 123.4031.10/33,739
40.7/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha123.50 0 124.50 0 123.5031.20/33,838
41.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky124.70 0 126.10 2 124.7032.40/35,137
42.5/VRADIL Jiří 1968 3 Happy Life124.80 0 127.50 2 124.8032.50/35,236
43.8/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice131.10 2 125.10 0 125.1032.80/35,535
44.3/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.134.20 6 124.30 2 126.3034.00/36,834
45.6/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice124.60 2 129.30 0 126.6034.30/37,233
46.9/DMSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz125.10 2 128.70 2 127.1034.80/37,732
47.4/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky127.90 0 129.40 0 127.9035.60/38,631
48.5/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha130.70 0 129.20 0 129.2036.90/40,030
49.9/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand153.20 4 129.00 2 131.0038.70/41,929
50.10/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha135.00 8 131.30 0 131.3039.00/42,328
51.10/DMWALTER Jakub 1998 3 Šumperk128.10 4 148.40 6 132.1039.80/43,127
52.7/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.130.70 2 131.10 2 132.7040.40/43,826
53.8/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice144.40 2 133.70 0 133.7041.40/44,925
54.11/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště129.30 8 130.20 4 134.2041.90/45,424
55.1/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník134.40 0 134.40 4 134.4042.10/45,623
56.12/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha136.30 50 132.80 2 134.8042.50/46,022
57.4/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.132.00 4 133.30 54 136.0043.70/47,321
58.11/DMHOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa138.50 2 134.40 2 136.4044.10/47,820
59.9/VMDVOŘÁK Vít 1971 3 Happy Life134.54 2 136.10 4 136.5444.24/47,919
60.13/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha132.00 12 133.00 4 137.0044.70/48,418
61.2/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK139.38 0 137.40 0 137.4045.10/48,917
62.3/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.138.60 2 139.30 0 139.3047.00/50,916
63.14/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand138.50 2 141.50 0 140.5048.20/52,215
64.10/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor140.90 2 137.50 4 141.5049.20/53,314
65.6/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha138.40 6 141.60 0 141.6049.30/53,413
66.7/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky139.60 4 144.40 0 143.6051.30/55,612
67.15/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand138.20 6 141.90 2 143.9051.60/55,911
68.8/ZMFRENCL Josef 2002 USK Pha141.50 4 155.40 6 145.5053.20/57,610
69.9/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha144.70 2 146.70 0 146.7054.40/58,99
70.12/DMFUCHS Jakub 1999 Jablonec157.70 0 143.30 4 147.3055.00/59,68
71.11/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník141.50 6 144.80 6 147.5055.20/59,87
72.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.147.60 0 144.40 4 147.6055.30/59,96
73.16/ZSREJMAN Petr 2001 KVS HK142.50 6 138.00 50 148.5056.20/60,95
74.17/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník160.10 6 149.00 0 149.0056.70/61,44
75.10/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha163.10 0 148.40 2 150.4058.10/62,93
76.7/DSFRIŠMAN Marek 1997 Sláv.HK1.00 999 142.70 8 150.7058.40/63,32
77.18/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk152.90 4 151.60 0 151.6059.30/64,21
78.13/DMKYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa148.80 4 137.40 52 152.8060.50/65,50
79.11/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB173.80 0 156.30 0 156.3064.00/69,30
80.8/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 109.10 50 159.1066.80/72,40
81.12/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.179.80 12 160.90 2 162.9070.60/76,50
82.13/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov1.00 999 211.90 6 217.90125.60/136,10
83.19/ZSLHOTÁK Jáchym 2001 Loko Plz182.90 102 169.30 52 221.30129.00/139,80
84.20/ZSKANALOŠ Petr 2000 Loko Plz1.00 999 177.90 58 235.90143.60/155,60
85.9/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz1.00 999 155.70 156 311.70219.40/237,70
  ZEMAN Matěj 2002 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PISKAČ Kryštof 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KADLEC Filip 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha156.70 0 142.30 0 142.30 3
2. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov147.10 2 151.30 2 149.106.80/4,82
3. FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa160.30 2 150.30 2 152.3010.00/7,01
4. BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha161.10 4 157.10 2 159.1016.80/11,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3