vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

17.08.2014   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ALTMAN Marcella 2004 USA132.70 0 156.70 0 132.70 0
2. VANĚK Matěj 2004 VS Tábor133.40 2 142.30 2 135.402.70/2,00
3. HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak143.40 0 145.90 4 143.4010.70/8,10
4. BEIER Matouš 2004 Trutnov178.30 6 146.50 2 148.5015.80/11,90
5. RAŠNER Karel 2004 Šumperk145.30 4 173.30 4 149.3016.60/12,50
6. PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky165.90 2 150.90 4 154.9022.20/16,70
7. ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha156.10 0 165.20 52 156.1023.40/17,60
8. JAKL Jáchym 2004 USK Pha160.20 0 1.00 999 160.2027.50/20,70
9. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa225.50 50 160.70 2 162.7030.00/22,60
10. HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak191.40 104 165.70 2 167.7035.00/26,40
11. BERAN Vojtěch 2005 USK Pha186.70 6 164.80 4 168.8036.10/27,20
12. JIRAS Filip 2005 USK Pha167.10 8 169.80 4 173.8041.10/31,00
13. VENC Štěpán 2004 KK Brand192.00 0 164.30 10 174.3041.60/31,30
14. Smetánka Kilián 2006 9 Hubertus228.20 100 190.40 2 192.4059.70/45,00
15. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice201.50 6 243.50 2 207.5074.80/56,40
16. BEIER Alva 2005 Trutnov221.00 0 220.50 104 221.0088.30/66,50
17. STOLÍN Adam 2005 Trutnov222.10 4 297.90 56 226.1093.40/70,40
18. POLLERT Jáchym 2004 USK Pha202.70 104 144.80 202 306.70174.00/131,10
  ŠVEJD Jan 2004 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha99.00 0 99.10 0 99.00 80
2. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK106.20 0 109.80 0 106.207.20/7,372
3. MILLER Jan 1968 2 Turnov107.20 0 109.80 0 107.208.20/8,364
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.90 0 109.70 0 107.908.90/9,060
5. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus109.10 2 109.70 2 111.1012.10/12,256
6. MILLER Jan 1997 2 Turnov112.80 0 114.60 50 112.8013.80/13,952
7. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK116.60 0 114.20 0 114.2015.20/15,448
8. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek117.80 4 114.60 0 114.6015.60/15,844
9. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice117.20 0 115.70 0 115.7016.70/16,940
10. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK123.00 0 116.60 0 116.6017.60/17,836
11. ABRAHAM Tomáš 1992 3 Benátky115.00 2 4.00 999 117.0018.00/18,232
12. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.115.40 2 117.10 0 117.1018.10/18,328
13. BEIER Artur 1970 2 Trutnov116.20 2 119.00 0 118.2019.20/19,424
13. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB130.20 2 116.20 2 118.2019.20/19,420
15. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov115.40 200 118.40 0 118.4019.40/19,616
16. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa120.00 0 119.70 2 120.0021.00/21,215
17. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk124.50 0 103.30 306 124.5025.50/25,814
18. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha125.10 0 158.00 8 125.1026.10/26,413
19. MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy126.90 0 125.70 0 125.7026.70/27,012
20. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník125.50 2 124.20 2 126.2027.20/27,511
20. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov126.20 0 132.20 0 126.2027.20/27,510
22. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha135.10 4 135.30 2 137.3038.30/38,79
23. KYSELA David 1977 3 Kralupy137.60 0 139.60 4 137.6038.60/39,08
24. SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus134.00 4 146.70 6 138.0039.00/39,47
25. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha136.70 4 142.40 0 140.7041.70/42,16
26. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník144.30 0 148.10 2 144.3045.30/45,85
27. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov161.50 4 144.50 2 146.5047.50/48,04
28. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily170.30 2 145.50 2 147.5048.50/49,03
29. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň153.60 0 175.10 6 153.6054.60/55,22
30. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.153.60 2 170.40 106 155.6056.60/57,21
31. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník163.20 0 160.50 6 163.2064.20/64,80
  URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LADÝŘ Karel 1972 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha105.60 0 107.00 0 105.60 78
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy111.50 0 109.00 6 111.505.90/5,670
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha112.70 0 123.00 0 112.707.10/6,766
4. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha113.70 0 113.10 0 113.107.50/7,162
5. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.10 4 115.90 0 115.9010.30/9,858
6. DANDOVÁ Michala 1984 Benátky119.80 0 120.00 0 119.8014.20/13,454
7. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.124.70 2 121.30 0 121.3015.70/14,950
8. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy140.10 2 122.00 0 122.0016.40/15,546
9. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha141.10 2 120.60 2 122.6017.00/16,142
10. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor127.00 4 119.10 4 123.1017.50/16,638
11. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa123.70 0 134.90 4 123.7018.10/17,134
12. KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha120.40 4 128.80 4 124.4018.80/17,830
13. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.125.70 2 125.40 0 125.4019.80/18,826
13. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň125.90 2 121.40 4 125.4019.80/18,822
15. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.90 0 131.60 2 131.9026.30/24,921
16. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky131.40 2 152.70 4 133.4027.80/26,320
17. DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak134.20 0 142.00 4 134.2028.60/27,119
18. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand133.00 2 168.80 2 135.0029.40/27,818
19. BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha137.00 2 156.60 10 139.0033.40/31,617
19. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník164.00 4 135.00 4 139.0033.40/31,616
21. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha141.30 0 139.80 0 139.8034.20/32,415
22. BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4163.70 52 141.60 0 141.6036.00/34,114
23. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov155.40 56 141.60 4 145.6040.00/37,913
24. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand143.60 4 144.80 8 147.6042.00/39,812
25. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň171.90 104 145.20 4 149.2043.60/41,311
26. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň160.40 4 145.90 4 149.9044.30/42,010
27. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky146.80 6 147.10 4 151.1045.50/43,19
28. MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy168.00 4 150.60 2 152.6047.00/44,58
29. CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz155.30 4 186.10 4 159.3053.70/50,97
30. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa164.50 0 171.60 2 164.5058.90/55,86
31. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand162.90 4 172.00 4 166.9061.30/58,05
32. HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak162.30 54 162.00 6 168.0062.40/59,14
33. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand161.90 8 162.80 6 168.8063.20/59,83
34. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň164.80 8 183.10 0 172.8067.20/63,62
35. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 Sláv.HK178.40 0 155.90 106 178.4072.80/68,91
36. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa205.80 52 198.20 2 200.2094.60/89,60
37. ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov181.40 158 157.69 258 339.40233.80/221,40
  NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Iva 1974 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLLERT Jaroslav
JIRAS Marek
1971
1976
1 USK Pha
USK Pha
107.50 0 104.60 0 104.60 26
2. PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
173.60 56 129.30 2 131.3026.70/25,518
3. HŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
1999
1999
3 KK Brand
KK Brand
132.60 0 129.90 4 132.6028.00/26,814
4. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
2 Rakovník
Rakovník
134.30 0 156.30 2 134.3029.70/28,410
5. VEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
133.80 4 4.00 999 137.8033.20/31,76
6. ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
134.80 4 139.60 6 138.8034.20/32,75
7. HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
133.60 6 140.70 2 139.6035.00/33,54
8. KOLÁČEK Petr
ŠULC Karel
2001
2000
3 KK Brand
KK Brand
150.80 0 146.70 0 146.7042.10/40,23
9. ELIÁŠ Ondřej
JAKL Vincent
2000
2001
3 USK Pha
USK Pha
137.20 208 163.50 4 167.5062.90/60,12
10. FILIPI Viktorie
DVOŘÁKOVÁ Dominika
2002
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
181.60 4 194.80 0 185.6081.00/77,41
  HOUŠKA Jan
KYTKA Tomáš
1999
1999
Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon
ŠKRANC Antonín
1995
1996
Kotva B.
Kotva B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB90.40 2 90.60 0 90.60 169
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.88.80 102 91.40 0 91.400.80/0,9161
3. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod90.90 2 90.90 50 92.902.30/2,5153
4. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK96.90 0 94.40 0 94.403.80/4,2149
5. MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.96.60 0 96.50 0 96.505.90/6,5145
6. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.50 2 96.70 0 96.706.10/6,7141
7. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.50 4 101.60 0 101.6011.00/12,1137
8. BERAN Václav 2000 2 USK Pha108.80 56 101.90 0 101.9011.30/12,5133
9. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand103.70 0 103.30 0 103.3012.70/14,0129
10. ABRAHAM Tomáš 1969 3 Benátky104.00 0 104.70 0 104.0013.40/14,8125
11. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky105.80 0 104.60 0 104.6014.00/15,5121
12. HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand106.70 4 103.80 2 105.8015.20/16,8117
13. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand108.40 4 104.20 2 106.2015.60/17,2113
14. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.20 0 106.60 0 106.6016.00/17,7109
15. HEGER Kryštof 1992 3 Rakovník108.10 0 106.80 0 106.8016.20/17,9105
16. MILLER Jan 1997 2 Turnov105.20 2 94.30 200 107.2016.60/18,3101
17. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.111.10 0 107.30 0 107.3016.70/18,497
18. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz108.30 0 112.40 54 108.3017.70/19,593
19. VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník107.30 10 106.60 2 108.6018.00/19,989
20. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz108.80 0 129.40 0 108.8018.20/20,185
21. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky110.20 0 108.60 2 110.2019.60/21,681
22. HEGER Mikuláš 1990 2 Rakovník109.90 6 108.80 2 110.8020.20/22,377
23. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov111.50 0 113.80 8 111.5020.90/23,173
24. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa111.80 0 110.60 2 111.8021.20/23,469
25. KOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand113.80 2 110.30 2 112.3021.70/24,065
26. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.60 4 110.80 2 112.8022.20/24,561
27. KYSELA David 1977 2 Kralupy111.80 2 113.40 0 113.4022.80/25,257
27. KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník109.60 6 113.40 0 113.4022.80/25,253
29. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz115.10 0 112.40 100 115.1024.50/27,049
30. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life111.60 4 116.40 0 115.6025.00/27,648
31. ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha120.90 2 115.70 0 115.7025.10/27,747
32. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha116.60 2 116.60 0 116.6026.00/28,746
33. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha119.40 14 110.90 6 116.9026.30/29,045
34. BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz118.50 0 118.90 4 118.5027.90/30,844
35. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky115.80 4 116.80 2 118.8028.20/31,143
36. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha119.30 0 127.40 10 119.3028.70/31,742
37. SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz119.80 0 124.70 2 119.8029.20/32,241
38. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky118.00 2 135.20 8 120.0029.40/32,540
39. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice120.70 0 120.60 0 120.6030.00/33,139
40. OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.116.90 56 118.90 2 120.9030.30/33,438
41. SAHULA Martin 1968 3 Benátky123.80 2 120.50 2 122.5031.90/35,237
42. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník122.30 2 120.80 2 122.8032.20/35,536
43. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně131.20 2 123.00 0 123.0032.40/35,835
44. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště119.80 4 124.30 8 123.8033.20/36,634
45. KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.117.50 8 131.90 0 125.5034.90/38,533
46. RADIL Jiří 1968 3 Happy Life126.10 0 121.60 4 125.6035.00/38,632
47. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky124.70 2 131.70 2 126.7036.10/39,831
48. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK134.90 4 127.00 0 127.0036.40/40,230
49. JÁRA Leoš 1974 3 Rakovník136.30 8 125.10 2 127.1036.50/40,329
50. DVOŘÁK Vít 1971 3 Happy Life127.17 0 129.80 4 127.1736.57/40,428
51. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha143.40 2 124.40 4 128.4037.80/41,727
52. HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník132.00 54 129.00 0 129.0038.40/42,426
53. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.126.20 4 138.30 4 130.2039.60/43,725
54. JAKL Vincent 2001 3 USK Pha130.20 2 136.80 2 132.2041.60/45,924
55. PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.134.60 0 132.30 0 132.3041.70/46,023
56. HOUŠKA Jan 1999 3 Č.Lípa128.40 4 138.80 4 132.4041.80/46,122
56. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.132.40 0 139.10 4 132.4041.80/46,121
58. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.136.20 2 132.50 0 132.5041.90/46,220
59. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand130.90 2 153.10 4 132.9042.30/46,719
60. FRIŠMAN Marek 1997 Sláv.HK125.00 8 146.50 54 133.0042.40/46,818
61. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky135.40 6 133.50 0 133.5042.90/47,417
62. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha125.70 8 133.50 2 133.7043.10/47,616
63. ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand148.90 2 132.00 2 134.0043.40/47,915
64. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk132.50 2 99.00 402 134.5043.90/48,514
65. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor135.40 4 129.90 6 135.9045.30/50,013
66. KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand136.60 2 131.40 6 137.4046.80/51,712
67. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice141.60 4 137.80 4 141.8051.20/56,511
68. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník140.10 2 153.90 0 142.1051.50/56,810
69. FRENCL Josef 2002 USK Pha139.30 6 215.10 52 145.3054.70/60,49
70. WALTER David 2001 3 Šumperk151.80 6 139.60 6 145.6055.00/60,78
71. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha145.10 2 1.00 999 147.1056.50/62,47
72. ZEMAN Matěj 2002 3 Kralupy1.00 999 146.40 4 150.4059.80/66,06
73. DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha157.70 4 152.60 0 152.6062.00/68,45
74. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha104.80 52 103.90 50 153.9063.30/69,94
75. BLÁHA František 1997 3 Sláv.HK147.70 10 131.20 50 157.7067.10/74,13
76. ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz160.30 4 159.70 8 164.3073.70/81,32
77. ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha198.10 10 160.60 4 164.6074.00/81,71
78. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha172.10 6 166.70 6 172.7082.10/90,60
79. MAREK Matyáš 2003 Třebech.236.00 8 177.50 2 179.5088.90/98,10
80. MÍL Jakub 2003 Trutnov194.90 202 184.30 6 190.3099.70/110,00
81. LHOTÁK Jáchym 2001 Loko Plz238.30 52 1.00 999 290.30199.70/220,40
82. SMOLÍK Jan 1997 Loko Plz1.00 999 250.30 104 354.30263.70/291,10
  KANALOŠ Petr 2000 Loko Plz1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PISKAČ Kryštof 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REJMAN Petr 2001 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUCHS Jakub 1999 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYTKA Tomáš 1999 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa155.50 54 138.60 2 140.60 3
2. KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha145.40 2 141.60 2 143.603.00/2,12
3. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov139.70 6 142.70 4 145.705.10/3,61
4. BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha157.40 6 167.40 0 163.4022.80/16,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3