vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23

23.08.2014   USD České Vrbné
ředitel: Jan   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.00:51,70 00:00,00 00:51,70 60/143/0
2.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.00:53,27 00:52,06 00:52,060.36/0,753/131/0
3.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec00:54,28 00:52,36 00:52,360.66/1,347/119/0
4.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:53,64 00:53,54 00:53,541.84/3,642/107/0
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:53,91 00:54,21 00:53,912.21/4,338/95/0
6. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:54,19 00:53,95 00:53,952.25/4,434/0/68
7.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:54,08 00:54,30 00:54,082.38/4,631/0/56
8.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:54,54 00:54,79 00:54,542.84/5,528/83/0
9.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:56,48 00:54,90 00:54,903.20/6,225/0/44
10. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.00:55,40 00:55,15 00:55,153.45/6,722/71/0
11.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto00:57,55 00:55,55 00:55,553.85/7,420/59/0
12.5/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.00:57,65 00:56,19 00:56,194.49/8,718/0/32
13.6/U23JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto00:56,34 01:01,93 00:56,344.64/9,016/47/0
14. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel00:56,62 00:56,37 00:56,374.67/9,014/0/20
15.7/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:57,82 00:56,64 00:56,644.94/9,612/35/0
16.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.00:57,53 00:57,86 00:57,535.83/11,310/29/0
17. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:57,96 00:57,77 00:57,776.07/11,79/23/0
18. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo00:58,20 00:58,00 00:58,006.30/12,28/0/8
19.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel00:59,07 01:00,44 00:59,077.37/14,37/0/7
20.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:00,61 01:00,37 01:00,378.67/16,86/0/6
21.3/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:10,18 01:00,39 01:00,398.69/16,85/17/0
22.4/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:00,54 01:02,72 01:00,548.84/17,14/0/5
23. FUSEK Radomír 1990 0 Val.Mez.01:00,74 01:03,04 01:00,749.04/17,53/0/4
24. TATÍČEK Miroslav 1985 0 Pardub.01:03,19 01:18,40 01:03,1911.49/22,22/11/0
25.8/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub.01:04,10 01:03,88 01:03,8812.18/23,61/5/0
26. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa01:05,08 00:00,00 01:05,0813.38/25,90/4/0
27.5/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.01:07,62 01:11,79 01:07,6215.92/30,80/0/3
28.6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:08,84 01:09,94 01:08,8417.14/33,20/3/0
29.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:11,91 01:09,51 01:09,5117.81/34,40/2/0
30.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí00:00,00 01:09,76 01:09,7618.06/34,90/0/2
31.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno01:20,27 01:09,90 01:09,9018.20/35,20/0/1
32.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:14,50 01:18,78 01:14,5022.80/44,10/1/0
33.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo01:15,68 00:00,00 01:15,6823.98/46,40/0/0
34.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:23,87 00:00,00 01:23,8732.17/62,20/0/0
35.7/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel01:55,84 02:07,27 01:55,8464.14/124,10/0/0
  JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  NOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto00:55,61 00:53,70 00:53,70 60/90/0
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:56,19 00:55,13 00:55,131.43/2,753/78/0
3.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:56,63 00:57,01 00:56,632.93/5,547/0/82
4.3/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:57,53 00:56,74 00:56,743.04/5,742/66/0
5. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice01:00,44 00:58,27 00:58,274.57/8,538/54/0
6. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek00:58,99 00:58,48 00:58,484.78/8,934/42/0
7.2/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.00:59,66 00:59,20 00:59,205.50/10,231/0/70
8.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:01,47 00:59,41 00:59,415.71/10,628/0/58
9.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.00:59,65 01:00,86 00:59,655.95/11,125/0/46
10. HÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha01:03,88 01:01,00 01:01,007.30/13,622/30/0
11.4/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc01:08,68 01:01,14 01:01,147.44/13,920/0/40
12.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:04,71 01:01,89 01:01,898.19/15,318/0/34
13.5/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:02,77 01:03,36 01:02,779.07/16,916/0/28
14.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:03,39 01:04,18 01:03,399.69/18,014/18/0
15.2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:08,23 01:03,48 01:03,489.78/18,212/0/22
16.3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:06,81 01:03,69 01:03,699.99/18,610/12/0
17.2/VMFRYDRICHOVÁ Hana 1978 0 Boh.Pha01:07,13 01:04,85 01:04,8511.15/20,89/6/0
18.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník01:05,23 01:19,56 01:05,2311.53/21,58/0/16
19.4/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:05,55 01:06,89 01:05,5511.85/22,17/0/10
20.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:08,99 01:06,52 01:06,5212.82/23,96/0/0
21.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:06,57 01:21,83 01:06,5712.88/24,05/0/4
22.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:00,00 01:08,24 01:08,2414.54/27,14/0/3
23.6/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel01:20,54 01:18,47 01:18,4724.77/46,13/0/2
24.6/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 1 Litovel00:00,00 01:37,21 01:37,2143.51/81,02/0/1
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc00:47,30 00:47,57 00:47,30 75/0/146
2.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:48,12 00:48,94 00:48,120.82/1,768/0/134
3. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc00:49,59 00:48,28 00:48,280.99/2,162/0/122
4.2/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.00:49,43 00:49,36 00:49,362.06/4,457/135/0
5.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:49,76 00:50,28 00:49,762.46/5,253/0/110
6.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:49,89 00:53,19 00:49,892.59/5,549/123/0
7.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov00:52,83 00:50,71 00:50,713.41/7,246/111/0
8. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:50,87 00:53,06 00:50,873.57/7,543/99/0
9. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:52,07 00:51,00 00:51,003.70/7,840/0/98
10.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:02,47 00:51,10 00:51,103.80/8,037/0/86
11.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno00:53,33 00:51,18 00:51,183.88/8,235/0/74
12.4/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:51,31 01:08,52 00:51,314.01/8,533/0/62
13.5/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.00:52,03 00:54,83 00:52,034.73/10,031/87/0
14.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno00:53,43 00:52,14 00:52,144.84/10,229/0/50
15.6/U23HRIC Filip 1993 0 Olomouc00:52,20 01:16,11 00:52,204.90/10,427/0/38
16.7/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc00:52,48 00:58,10 00:52,485.18/11,025/0/32
17.3/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:52,68 00:52,55 00:52,555.25/11,123/0/26
18. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:53,72 00:52,91 00:52,915.61/11,921/75/0
19.4/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc00:53,30 00:54,45 00:53,306.00/12,719/0/20
20.5/VMMRŮZEK David 1976 0 Dukla B.00:53,55 00:54,76 00:53,556.25/13,217/63/0
21.4/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:54,50 03:15,31 00:54,507.20/15,215/51/0
22.8/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:54,52 01:00,95 00:54,527.22/15,314/45/0
23.9/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha00:57,28 00:54,90 00:54,907.60/16,113/39/0
24.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel00:58,26 00:55,25 00:55,257.95/16,812/0/14
25.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:55,26 01:08,98 00:55,267.96/16,811/33/0
26.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:56,85 00:55,59 00:55,598.29/17,510/27/0
27.7/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:56,56 00:56,27 00:56,278.97/19,09/21/0
28.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:57,32 00:56,37 00:56,379.07/19,28/15/0
29.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:57,08 00:57,68 00:57,089.78/20,77/0/8
30.8/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha00:57,35 00:58,52 00:57,3510.05/21,26/9/0
31.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:57,41 59:59,99 00:57,4110.11/21,45/8/0
32. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:57,97 00:57,73 00:57,7310.43/22,14/0/2
33.3/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.01:08,73 00:59,96 00:59,9612.66/26,83/0/1
34.4/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:22,01 01:00,14 01:00,1412.84/27,12/7/0
35.4/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand01:01,20 01:36,97 01:01,2013.90/29,41/6/0
36.5/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:13,57 01:02,45 01:02,4515.15/32,00/5/0
37.6/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.01:07,71 01:03,08 01:03,0815.78/33,40/4/0
38.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:04,10 01:05,20 01:04,1016.80/35,50/0/0
39.7/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov01:07,86 01:06,82 01:06,8219.52/41,30/3/0
40.8/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:51,42 01:11,20 01:11,2023.90/50,50/2/0
41.9/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:11,99 01:17,00 01:11,9924.69/52,20/1/0
42.10/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto02:06,32 01:44,83 01:44,8357.53/121,60/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
00:50,56 00:51,09 00:50,56 60/0/47
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:50,95 00:50,89 00:50,890.33/0,753/122/0
3.1/VŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Jan
1970
1965
1 Pardub.
Pardub.
00:51,25 00:54,57 00:51,250.69/1,447/110/0
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:52,35 00:53,14 00:52,351.79/3,542/98/0
5. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,66 00:55,59 00:52,662.10/4,238/86/0
6.2/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,80 00:53,17 00:53,172.61/5,234/74/0
7.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:53,53 00:54,28 00:53,532.97/5,931/62/35
8.3/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:54,66 00:54,664.10/8,128/0/23
9.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:56,31 00:55,31 00:55,314.75/9,425/50/0
10. ŠŤASTNÝ Michal
JELÍNEK Šimon
1965
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:56,03 00:55,84 00:55,845.28/10,422/38/0
11. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:56,49 00:57,52 00:56,495.93/11,720/0/11
12.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
00:56,52 00:57,61 00:56,525.96/11,818/0/5
13. BUKNA Lukáš
ŠMOLDAS Michal
1987
1998
Litovel
Litovel
00:57,08 00:56,67 00:56,676.11/12,116/0/4
14. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
00:58,38 00:59,54 00:58,387.82/15,514/26/0
15. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:59,03 00:59,038.47/16,812/14/0
16.2/DSŠOTOLA Karel
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
01:02,30 01:00,14 01:00,149.58/18,910/0/3
17.2/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:00,16 01:31,27 01:00,169.60/19,09/0/2
18.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
01:01,60 01:00,20 01:00,209.64/19,18/8/0
19. KRISTEK Aleš
FUSEK Radomír
1992
1990
Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,28 01:10,49 01:02,2811.72/23,27/0/1
20.1/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,71 01:09,66 01:04,7114.15/28,06/0/0
21.2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:05,31 01:09,71 01:05,3114.75/29,25/2/0
22.3/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
Kroměříž
Kroměříž
01:06,77 01:05,39 01:05,3914.83/29,34/0/0
23.3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 01:14,56 01:14,5624.00/47,53/1/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:02,00 01:25,15 01:02,00 60/20/0
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:04,15 01:04,39 01:04,152.15/3,553/8/0
3.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto01:11,33 01:09,14 01:09,147.14/11,547/2/0
4. KOPÚNOVÁ Katarína 1994 0 ŠKP Bratislava01:18,17 01:09,86 01:09,867.86/12,70/0/0
5.1/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno01:21,62 01:14,75 01:14,7512.75/20,642/0/2
6.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:42,92 01:15,30 01:15,3013.30/21,538/1/0
7.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:16,17 01:51,03 01:16,1714.17/22,934/0/1
8.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:24,75 01:18,77 01:18,7716.77/27,031/0/0
9.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.01:31,05 00:00,00 01:31,0529.05/46,928/0/0
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3