7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23

23.08.2014   USD České Vrbné
ředitel: Jan   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
00:50,56 00:51,09 00:50,56 60/0/47
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:50,95 00:50,89 00:50,890.33/0,753/122/0
3.1/VŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Jan
1970
1965
1 Pardub.
Pardub.
00:51,25 00:54,57 00:51,250.69/1,447/110/0
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:52,35 00:53,14 00:52,351.79/3,542/98/0
5. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:52,66 00:55,59 00:52,662.10/4,238/86/0
6.2/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,80 00:53,17 00:53,172.61/5,234/74/0
7.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:53,53 00:54,28 00:53,532.97/5,931/62/35
8.3/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:54,66 00:54,664.10/8,128/0/23
9.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:56,31 00:55,31 00:55,314.75/9,425/50/0
10. ŠŤASTNÝ Michal
JELÍNEK Šimon
1965
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:56,03 00:55,84 00:55,845.28/10,422/38/0
11. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:56,49 00:57,52 00:56,495.93/11,720/0/11
12.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
00:56,52 00:57,61 00:56,525.96/11,818/0/5
13. BUKNA Lukáš
ŠMOLDAS Michal
1987
1998
Litovel
Litovel
00:57,08 00:56,67 00:56,676.11/12,116/0/4
14. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
00:58,38 00:59,54 00:58,387.82/15,514/26/0
15. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:59,03 00:59,038.47/16,812/14/0
16.2/DSŠOTOLA Karel
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
01:02,30 01:00,14 01:00,149.58/18,910/0/3
17.2/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:00,16 01:31,27 01:00,169.60/19,09/0/2
18.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
01:01,60 01:00,20 01:00,209.64/19,18/8/0
19. KRISTEK Aleš
FUSEK Radomír
1992
1990
Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,28 01:10,49 01:02,2811.72/23,27/0/1
20.1/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,71 01:09,66 01:04,7114.15/28,06/0/0
21.2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:05,31 01:09,71 01:05,3114.75/29,25/2/0
22.3/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
Kroměříž
Kroměříž
01:06,77 01:05,39 01:05,3914.83/29,34/0/0
23.3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 01:14,56 01:14,5624.00/47,53/1/0
Oddíl