vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném

24.08.2014   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastny   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:54,15 00:52,11 00:52,11 60/0/66
2.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.00:52,33 01:00,04 00:52,330.22/0,453/148/0
3.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.00:54,95 00:52,51 00:52,510.40/0,847/136/0
4.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec00:54,23 00:53,65 00:53,651.54/3,042/124/0
5.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:54,01 00:53,84 00:53,841.73/3,338/0/54
6.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:54,24 00:55,74 00:54,242.13/4,134/0/42
7.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:54,42 01:17,23 00:54,422.31/4,431/112/0
8. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:54,48 00:56,43 00:54,482.37/4,528/100/0
9.4/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.00:55,28 00:56,01 00:55,283.18/6,125/0/30
10.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:55,92 00:55,51 00:55,513.40/6,522/88/0
11.5/U23JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto00:55,61 00:56,42 00:55,613.50/6,720/76/0
12.6/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:57,32 00:56,13 00:56,134.02/7,718/64/0
13. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.00:56,23 00:57,04 00:56,234.12/7,916/52/0
14.7/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto00:57,32 00:56,48 00:56,484.37/8,414/40/0
15. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo00:56,49 00:56,81 00:56,494.38/8,412/0/18
16.8/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:59,61 00:57,27 00:57,275.16/9,910/34/0
17. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:59,42 00:58,98 00:58,986.87/13,29/28/0
18.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.01:00,28 00:59,13 00:59,137.02/13,58/22/0
19. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel01:01,89 01:00,13 01:00,138.02/15,47/0/6
20.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:00,68 01:00,21 01:00,218.10/15,56/0/5
21. FUSEK Radomír 1990 0 Val.Mez.01:00,22 00:00,00 01:00,228.11/15,65/0/4
22.3/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel01:01,76 01:02,13 01:01,769.65/18,54/0/3
23.4/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.01:01,84 01:30,59 01:01,849.73/18,73/16/0
24.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:03,60 00:00,00 01:03,6011.49/22,02/0/2
25.5/DMKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.01:04,52 01:07,53 01:04,5212.41/23,81/0/1
26. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa01:04,54 00:00,00 01:04,5412.43/23,90/10/0
27.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 0 KK Brno01:08,07 01:06,86 01:06,8614.75/28,30/0/0
28.6/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:45,42 01:10,11 01:10,1118.00/34,50/4/0
29.3/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:21,26 01:10,65 01:10,6518.54/35,60/3/0
30.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:32,74 01:11,11 01:11,1119.00/36,50/2/0
31.9/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 0 Pardub.01:11,50 01:27,42 01:11,5019.39/37,20/1/0
32.7/DMSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel01:28,33 01:20,02 01:20,0227.91/53,60/0/0
33.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.02:41,19 01:44,49 01:44,4952.38/100,50/0/0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  BŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto00:54,46 00:57,21 00:54,46 60/84/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek00:56,79 01:01,20 00:56,792.33/4,353/72/0
3.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:57,30 01:00,37 00:57,302.84/5,247/0/82
4.3/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:57,36 00:58,53 00:57,362.90/5,342/60/0
5.1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:00,34 00:58,61 00:58,614.15/7,638/0/70
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:01,40 00:59,59 00:59,595.13/9,434/0/58
7.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.01:00,14 01:04,72 01:00,145.68/10,431/48/0
8. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice01:02,40 01:00,59 01:00,596.13/11,328/36/0
9.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:41,75 01:01,41 01:01,416.95/12,825/0/46
10.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:02,23 01:02,50 01:02,237.77/14,322/0/40
11.2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:06,26 01:03,42 01:03,428.96/16,520/0/34
12.3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:05,40 01:03,54 01:03,549.08/16,718/24/0
13.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:03,56 01:04,40 01:03,569.11/16,716/0/28
14.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:03,88 01:05,93 01:03,889.42/17,314/12/0
15.2/VMFRYDRICHOVÁ Hana 1978 0 Boh.Pha01:05,43 01:04,55 01:04,5510.09/18,512/6/0
16.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:08,03 01:05,65 01:05,6511.19/20,510/0/0
17.4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel01:06,27 01:09,66 01:06,2711.81/21,79/0/22
18.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník01:08,56 01:06,49 01:06,4912.03/22,18/0/16
19.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:07,50 00:00,00 01:07,5013.04/23,97/0/10
20.4/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:19,26 01:09,41 01:09,4114.95/27,56/0/4
21.5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 1 Litovel00:00,00 01:15,56 01:15,5621.10/38,75/0/3
22.6/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:54,27 01:15,89 01:15,8921.43/39,34/0/2
23.6/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc01:19,64 01:24,15 01:19,6425.18/46,23/0/1
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc00:49,30 00:47,80 00:47,80 75/0/128
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.00:51,80 00:49,48 00:49,481.68/3,568/135/0
3.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:51,03 00:49,66 00:49,661.86/3,962/0/116
4.2/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:53,19 00:50,27 00:50,272.47/5,257/123/0
5.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov00:52,21 00:50,59 00:50,592.79/5,853/111/0
6.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc00:51,83 00:52,17 00:51,834.03/8,449/0/104
7.5/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:52,09 00:00,00 00:52,094.29/9,046/0/92
8. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:02,18 00:52,69 00:52,694.89/10,243/0/80
9.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:52,80 00:53,69 00:52,805.00/10,540/99/0
10.2/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:52,89 00:57,18 00:52,895.09/10,637/87/0
11.6/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno00:53,92 00:53,56 00:53,565.77/12,135/0/68
12.2/VMMRŮZEK David 1976 0 Dukla B.00:54,03 00:53,63 00:53,635.83/12,233/75/0
13.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno00:53,66 00:55,38 00:53,665.86/12,331/0/56
14.3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc00:53,89 01:32,82 00:53,896.09/12,729/0/44
15. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:54,03 00:54,50 00:54,036.23/13,027/63/0
16.7/U23HRIC Filip 1993 0 Olomouc00:54,08 00:56,67 00:54,086.28/13,125/0/32
17.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:55,53 00:54,16 00:54,166.36/13,323/0/26
18. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:54,18 00:57,89 00:54,186.38/13,321/51/0
19.8/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.00:54,40 00:54,54 00:54,406.60/13,819/45/0
20.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:57,00 00:54,69 00:54,696.89/14,417/39/0
21.9/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha00:56,21 00:54,75 00:54,756.95/14,515/33/0
22.4/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:54,78 00:54,97 00:54,786.98/14,614/0/20
23.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:55,81 00:59,74 00:55,818.01/16,813/27/0
24.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:58,30 00:56,18 00:56,188.38/17,512/21/0
25.2/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel00:57,10 00:59,31 00:57,109.30/19,511/0/14
26.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:58,32 00:57,15 00:57,159.35/19,610/15/0
27.7/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha00:58,03 01:16,55 00:58,0310.23/21,49/9/0
28.8/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:58,79 00:58,04 00:58,0410.24/21,48/0/8
29.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:59,05 00:58,84 00:58,8411.04/23,17/8/0
30.4/DMKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand01:00,56 01:17,54 01:00,5612.77/26,76/7/0
31.3/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:01,23 00:00,00 01:01,2313.43/28,15/6/0
32.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:01,85 00:00,00 01:01,8514.05/29,44/0/2
33.4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:03,91 01:05,02 01:03,9116.11/33,73/5/0
34.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:05,25 01:04,07 01:04,0716.27/34,02/0/1
35.5/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.01:06,52 01:12,87 01:06,5218.72/39,21/4/0
36.6/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.01:08,85 01:20,73 01:08,8521.05/44,00/0/0
37.7/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:48,34 01:09,10 01:09,1021.30/44,60/3/0
38.8/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:12,16 01:14,97 01:12,1624.36/51,00/2/0
39.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:15,21 01:29,90 01:15,2127.41/57,30/1/0
40.10/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov02:21,37 01:28,67 01:28,6740.87/85,50/0/0
  LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
00:50,76 00:51,28 00:50,76 60/0/41
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:50,80 00:52,36 00:50,800.04/0,153/122/0
3.1/VŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Jan
1970
1965
1 Pardub.
Pardub.
00:54,04 00:52,02 00:52,021.26/2,547/110/0
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:53,85 00:52,70 00:52,701.94/3,842/98/0
5.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:52,72 00:55,63 00:52,721.96/3,938/86/29
6.2/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,28 00:53,02 00:53,022.26/4,534/74/0
7. ŠŤASTNÝ Michal
JELÍNEK Šimon
1965
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:54,08 00:57,87 00:54,083.32/6,531/62/0
8. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,35 00:55,45 00:55,354.59/9,028/50/0
9. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:56,96 00:57,41 00:56,966.20/12,225/0/17
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:57,57 00:00,00 00:57,576.82/13,422/38/0
11.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
00:59,28 00:57,75 00:57,756.99/13,820/0/5
12.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
01:02,71 00:59,09 00:59,098.33/16,418/26/0
13. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
00:59,43 01:00,19 00:59,438.67/17,116/14/0
14. KRISTEK Aleš
FUSEK Radomír
1992
1990
Val.Mez.
Val.Mez.
00:59,86 00:00,00 00:59,869.10/17,914/0/4
15.2/DSŠOTOLA Karel
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
01:01,22 00:00,00 01:01,2210.46/20,612/0/3
16.3/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
Kroměříž
Kroměříž
01:01,62 01:01,41 01:01,4110.65/21,010/0/2
17.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:14,57 01:01,78 01:01,7811.02/21,79/8/0
18.2/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:03,30 01:04,46 01:03,3012.54/24,78/0/1
19.1/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 01:03,56 01:03,5612.81/25,27/0/0
20.2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:06,56 01:05,44 01:05,4414.68/28,96/2/0
21.3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 01:50,26 01:50,2659.50/117,25/1/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:03,63 01:03,33 01:03,33 60/20/0
2.2/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 0 Vys.Mýto01:05,95 01:09,28 01:05,952.62/4,153/8/0
3.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:06,23 01:06,85 01:06,232.90/4,647/2/0
4.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:10,68 00:00,00 01:10,687.35/11,642/0/2
5.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:11,28 01:31,13 01:11,287.95/12,638/0/1
6. KOPÚNOVÁ Katarína 1994 0 ŠKP Bratislava01:12,36 01:28,48 01:12,369.03/14,30/0/0
7.2/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno01:16,36 01:18,72 01:16,3613.03/20,634/0/0
8.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.01:21,47 00:00,00 01:21,4718.14/28,631/1/0
9.3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:28,00 02:47,56 01:28,0024.67/39,028/0/0
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3