8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném

24.08.2014   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastny   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto00:54,46 00:57,21 00:54,46 60/84/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek00:56,79 01:01,20 00:56,792.33/4,353/72/0
3.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:57,30 01:00,37 00:57,302.84/5,247/0/82
4.3/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:57,36 00:58,53 00:57,362.90/5,342/60/0
5.1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:00,34 00:58,61 00:58,614.15/7,638/0/70
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:01,40 00:59,59 00:59,595.13/9,434/0/58
7.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.01:00,14 01:04,72 01:00,145.68/10,431/48/0
8. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice01:02,40 01:00,59 01:00,596.13/11,328/36/0
9.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:41,75 01:01,41 01:01,416.95/12,825/0/46
10.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno01:02,23 01:02,50 01:02,237.77/14,322/0/40
11.2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel01:06,26 01:03,42 01:03,428.96/16,520/0/34
12.3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:05,40 01:03,54 01:03,549.08/16,718/24/0
13.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž01:03,56 01:04,40 01:03,569.11/16,716/0/28
14.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:03,88 01:05,93 01:03,889.42/17,314/12/0
15.2/VMFRYDRICHOVÁ Hana 1978 0 Boh.Pha01:05,43 01:04,55 01:04,5510.09/18,512/6/0
16.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:08,03 01:05,65 01:05,6511.19/20,510/0/0
17.4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel01:06,27 01:09,66 01:06,2711.81/21,79/0/22
18.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník01:08,56 01:06,49 01:06,4912.03/22,18/0/16
19.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:07,50 00:00,00 01:07,5013.04/23,97/0/10
20.4/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:19,26 01:09,41 01:09,4114.95/27,56/0/4
21.5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 1 Litovel00:00,00 01:15,56 01:15,5621.10/38,75/0/3
22.6/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:54,27 01:15,89 01:15,8921.43/39,34/0/2
23.6/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc01:19,64 01:24,15 01:19,6425.18/46,23/0/1
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
Oddíl