vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Memoriál J. Froňka st.

23.08.2014   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha97.78 0 96.49 0 96.49 84
2.1/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.98.38 4 95.19 2 97.190.70/0,774
3.2/U23PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy4.00 999 100.52 0 100.524.03/4,264
4.1/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha102.78 2 101.14 2 103.146.65/6,959
5. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.104.19 0 102.64 4 104.197.70/8,054
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy105.59 4 105.38 0 105.388.89/9,249
7.3/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB101.75 4 4.00 999 105.759.26/9,644
8.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja105.13 2 106.34 0 106.349.85/10,239
9.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV108.62 6 103.73 4 107.7311.24/11,634
10.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov117.32 2 111.50 0 111.5015.01/15,629
11.2/DMCEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB106.43 6 4.00 999 112.4315.94/16,524
12. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek133.80 68 115.06 2 117.0620.57/21,319
13.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.123.12 6 122.06 2 124.0627.57/28,614
14.4/U23ŠEBA Patrik 1992 3 Kralupy120.66 4 126.27 0 124.6628.17/29,29
15.5/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy124.72 0 121.68 4 124.7228.23/29,34
16.2/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy172.17 18 119.93 6 125.9329.44/30,53
17.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor125.09 60 118.72 8 126.7230.23/31,32
18.3/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy139.11 8 133.52 10 143.5247.03/48,71
19.3/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec124.09 64 117.22 54 171.2274.73/77,40
  LE RUYET Edern 1987 France4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TILLARD Pierre-Antoine 1986 France4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.98.04 4 96.18 0 96.18 98
2.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha107.74 8 107.22 0 107.2211.04/11,588
3.2/VSADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.108.16 0 106.55 2 108.1611.98/12,578
4.1/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy110.35 4 109.14 0 109.1412.96/13,568
5.2/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.61 10 112.59 2 114.5918.41/19,163
6.1/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice116.13 14 114.54 2 116.5420.36/21,258
7.2/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.58 4 114.31 4 118.3122.13/23,053
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV123.74 8 118.38 2 120.3824.20/25,248
9.3/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha118.18 4 119.71 2 121.7125.53/26,543
10. ROMASHKIN Ekaterina 1974 SC DK Kayak Moskva146.18 8 122.06 0 122.0625.88/26,90
11.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha124.06 60 112.79 10 122.7926.61/27,738
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň133.25 64 132.11 0 132.1135.93/37,433
13. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy122.62 10 133.10 0 132.6236.44/37,928
14.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.127.89 8 189.58 4 135.8939.71/41,323
15. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha141.65 70 130.68 6 136.6840.50/42,118
16. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha118.64 60 131.27 6 137.2741.09/42,713
17.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec129.44 16 117.77 58 145.4449.26/51,28
18.3/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus152.45 10 4.00 999 162.4566.27/68,93
19.3/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy142.24 60 158.95 56 202.24106.06/110,32
20. KHMOCHENKO Alexandra 1980 SC DK Kayak Moskva164.88 110 149.69 62 211.69115.51/120,10
21. AKSENOVA Mariya 1963 SC DK Kayak Moskva232.98 210 271.23 158 429.23333.05/346,30
  MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy1.00 999 1.00 999 999.00 0
  GUIET Pauline 1990 France4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
110.56 4 4.00 999 114.56 26
2.1/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
116.87 54 115.00 2 117.002.44/2,116
3.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
156.90 14 145.79 70 170.9056.34/49,26
4.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
166.31 120 155.57 58 213.5799.01/86,41

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.83.26 0 82.52 4 83.26 242
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha85.21 52 84.12 0 84.120.86/1,0232
3. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha89.09 0 84.39 0 84.391.13/1,4222
4. WILSON Michael 1994 Stafford and Stone CC88.72 0 84.77 2 86.773.51/4,20
5.1/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy91.93 0 88.64 0 88.645.38/6,5212
6.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy94.56 4 91.90 0 91.908.64/10,4207
7.1/DMŠODEK Petr 1998 2 USK Pha96.80 0 91.67 2 93.6710.41/12,5202
8.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí94.05 0 104.42 152 94.0510.79/13,0197
9.2/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha96.18 4 93.65 2 95.6512.39/14,9192
10.2/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz94.06 8 92.06 4 96.0612.80/15,4187
11.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus97.81 4 97.42 0 97.4214.16/17,0182
12.3/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.100.57 6 98.85 0 98.8515.59/18,7177
13.3/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus102.05 14 97.36 2 99.3616.10/19,3172
14.4/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.100.27 2 97.67 2 99.6716.41/19,7167
15.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky93.92 6 98.25 6 99.9216.66/20,0162
16. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava99.02 2 95.98 4 99.9816.72/20,1157
17.5/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB100.35 0 100.22 0 100.2216.96/20,4152
18.1/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.18 6 101.75 0 101.7518.49/22,2147
19.4/DSPETERKA Adam 1996 3 Rakovník101.26 10 100.04 2 102.0418.78/22,6142
20.4/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa117.35 10 98.08 4 102.0818.82/22,6137
21.2/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy102.15 2 100.52 2 102.5219.26/23,1132
22.5/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy100.83 2 103.83 4 102.8319.57/23,5127
23.3/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy111.53 54 102.83 4 106.8323.57/28,3122
24.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky105.99 4 113.57 2 109.9926.73/32,1117
25.4/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.136.54 10 108.98 2 110.9827.72/33,3112
26.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha116.46 6 107.22 4 111.2227.96/33,6107
27. KHOMCHENKO Andrey 1981 SC DK Kayak Moskva121.30 10 109.93 2 111.9328.67/34,40
28.5/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha104.91 10 128.96 54 114.9131.65/38,0102
29.3/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy126.43 8 111.32 4 115.3232.06/38,597
30. KODADA Miroslav 1982 3 Trutnov111.53 4 109.34 54 115.5332.27/38,892
31.6/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz123.90 104 117.02 0 117.0233.76/40,587
32.4/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník113.81 10 113.89 4 117.8934.63/41,682
33.7/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha118.42 14 113.93 4 117.9334.67/41,677
34.5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky119.91 6 114.81 4 118.8135.55/42,772
35. ROMASHKIN Dmitrii 1968 SC DK Kayak Moskva115.16 14 113.70 6 119.7036.44/43,80
36.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky139.86 60 111.02 10 121.0237.76/45,467
37.7/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník123.14 12 117.32 4 121.3238.06/45,762
38. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy117.27 12 117.62 4 121.6238.36/46,157
39.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha117.97 4 122.46 4 121.9738.71/46,552
39.7/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy123.62 4 115.97 6 121.9738.71/46,547
41.8/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha118.05 12 122.17 0 122.1738.91/46,742
42.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy121.46 6 124.47 6 127.4644.20/53,137
43.2/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.133.33 6 125.02 4 129.0245.76/55,032
44.5/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.118.56 12 110.95 54 130.5647.30/56,827
45.9/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life128.18 4 127.13 60 132.1848.92/58,822
46.6/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec146.63 106 125.20 8 133.2049.94/60,017
47.9/ZSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec131.49 4 129.21 6 135.2151.95/62,412
48.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy131.27 6 109.36 54 137.2754.01/64,911
49.2/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy130.95 12 127.15 12 139.1555.89/67,110
50. HEJNA Martin 1981 Tech.Pha132.37 8 124.18 50 140.3757.11/68,69
51.6/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz123.60 58 133.20 8 141.2057.94/69,68
52. FELIX Petr 1982 3 Kralupy138.40 4 122.18 106 142.4059.14/71,07
53.3/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha138.33 12 164.92 56 150.3367.07/80,66
54.10/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha144.37 68 151.35 10 161.3578.09/93,85
55.7/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.156.96 10 140.73 108 166.9683.70/100,54
56.11/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha131.76 56 130.69 56 186.69103.43/124,23
57.8/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.150.08 64 137.67 56 193.67110.41/132,62
58. AKSENOV Nikolay 1962 SC DK Kayak Moskva146.23 60 148.76 106 206.23122.97/147,70
59.12/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz152.59 58 144.41 106 210.59127.33/152,91
60. ZHOKHOV Aleksandr 1959 SC DK Kayak Moskva197.45 168 200.54 72 272.54189.28/227,30
61.4/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek130.25 164 172.24 106 278.24194.98/234,20
  LAUNAY Antoine 1993 France4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB116.79 2 4.00 999 118.79 26
2.1/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy118.26 2 120.91 2 120.261.47/1,216
3.1/U23FRYŠOVÁ Petra 1993 2 USK Pha141.37 8 130.59 158 149.3730.58/25,76
4.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec157.12 158 178.00 106 284.00165.21/139,11
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3