vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2009 ICF Slalom Race

01.08.2009-02.08.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B.110.10 2 105.30 2 107.30 -
2. BOUKPETI Benjamin 1981 Team Amadonsa109.56 2 107.64 0 107.640.34/0,3-
3. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha117.21 2 108.47 0 108.471.17/1,1-
4. AIGNER Hannes 1989 Augsburger Kajak Verein116.54 2 109.82 0 109.822.52/2,3-
5. DAILLE Etienne 1989 Ain Raid Aventure110.56 0 0.00 0 110.563.26/3,0-
6. VONDRA Jan 1988 Dukla B.109.11 2 108.49 8 111.113.81/3,6-
7. DEKARCZYK Julien 1978 Stadoceste Tarbais C.K.110.30 2 111.16 0 111.163.86/3,6-
8. JANČEK Ján 1989 ŠKP Blava116.54 6 111.36 0 111.364.06/3,8-
9. PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha109.67 4 112.31 0 112.315.01/4,7-
10. BUCHTEL Martin 1982 Hubertus113.01 0 114.57 6 113.015.71/5,3-
11. ORNST Zdeněk 1990 Dukla B.113.73 0 112.18 2 113.736.43/6,0-
12. OSBORNE Aaron 1986 NZL113.76 0 114.61 2 113.766.46/6,0-
13. BIAZIZZO Mathieu 1991 GESN111.84 2 116.38 6 113.846.54/6,1-
14. CAILHOL Hugo 1991 FRA115.24 0 114.61 0 114.617.31/6,8-
15. PAJANI Andy 1987 Decines113.65 4 112.64 2 114.647.34/6,8-
16. DOBY Renaud 1984 SV Vauls en Velin113.21 2 120.94 156 115.217.91/7,4-
17. LHOTA Zbyšek 1984 Žel.Brod119.53 58 113.34 2 115.348.04/7,5-
18. BÁRTA Michal 1990 Slávia UK Blava115.45 0 0.00 0 115.458.15/7,6-
19. MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B.111.50 4 111.81 58 115.508.20/7,6-
20. SASAKI Suguru 1986 JPN120.10 4 114.06 2 116.068.76/8,2-
21. CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha115.22 2 125.37 60 117.229.92/9,2-
22. DAWSON Michael 1986 NZL115.09 58 113.32 4 117.3210.02/9,3-
23. BUYS Benjamin 1986 VICK115.87 50 113.85 4 117.8510.55/9,8-
24. HUJSA Matus 1991 ŠKP Blava115.96 2 115.77 4 117.9610.66/9,9-
25. PANS Pierre 1981 Atletico Club116.55 2 137.56 158 118.5511.25/10,5-
26. KUBRIČAN Pavel 1983 USK Pha118.93 0 117.59 4 118.9311.63/10,8-
27. KREMSLEHNER Christop 1988 AUT117.21 2 129.24 8 119.2111.91/11,1-
28. TAIŠL Filip 1976 Argentina Force117.59 2 117.43 2 119.4312.13/11,3-
29. WINTER Sebastian 1981 BÖllberger SV Halle129.32 52 117.57 2 119.5712.27/11,4-
30. LEE-EDWARDS Ciaran 1993 GBR123.44 2 120.71 0 120.7113.41/12,5-
31. STRNAD Jaroslav 1993 USK Pha118.83 2 119.63 6 120.8313.53/12,6-
32. PEKLO Leonhard 1991 Kajak Klub Rosenheim119.08 2 126.01 12 121.0813.78/12,8-
33. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVS ČB119.28 2 118.84 8 121.2813.98/13,0-
34. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice115.98 52 122.10 0 122.1014.80/13,8-
35. DANDEL Sylvain 1992 SV Vauls en Velin122.25 0 133.92 106 122.2514.95/13,9-
36. POLJANEC Matev 1992 KKK Tacen121.44 2 117.71 14 123.4416.14/15,0-
37. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.129.24 54 121.60 2 123.6016.30/15,2-
38. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Blava119.36 52 120.17 4 124.1716.87/15,7-
39. HVALA Tilen 1993 KK Soške122.21 2 121.65 4 124.2116.91/15,8-
40. KANAYA Tohru 1986 JPN123.83 54 120.54 4 124.5417.24/16,1-
41. MAEL Othenin-Girard 1992 GESN122.84 2 126.28 4 124.8417.54/16,3-
42. ICHIBA Daiki 1977 JPN125.37 0 140.26 8 125.3718.07/16,8-
43. BRUS Simon 1993 KKK NIVO CELJE121.46 4 129.07 4 125.4618.16/16,9-
44. MAROUL Ladislav 1968 Dukla B.126.44 4 125.89 0 125.8918.59/17,3-
45. OJASSON Arne 1980 ATSV Erlangen128.65 4 124.19 2 126.1918.89/17,6-
46. JORDÁN František 1991 SKVeselí124.34 2 125.03 8 126.3419.04/17,7-
47. YVES PRIGENT 1993 KC Rennes152.26 4 124.34 2 126.3419.04/17,7-
48. ŠTRUKELJ Martic 1993 KKK Tacen121.32 6 130.26 108 127.3220.02/18,7-
49. RAMSDALE Richard 1985 Holme Peirepont124.31 4 125.36 2 127.3620.06/18,7-
50. BASSET Matthieu 1988 SV Vauls en Velin127.50 0 122.56 58 127.5020.20/18,8-
51. KONSTANTIN Kremslehn 1991 AUT126.26 4 124.05 4 128.0520.75/19,3-
52. MULAČ Viktor 1975 Loko Plz128.78 4 128.23 0 128.2320.93/19,5-
53. REICHENAUER Antonín 1956 Sláv.HK126.31 2 127.76 4 128.3121.01/19,6-
54. BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB161.90 56 127.36 2 129.3622.06/20,6-
55. BAHENSKÝ Matouš 1994 KK Opava127.40 2 127.45 6 129.4022.10/20,6-
56. JEAN-YVES PRIGENT 1954 KC Rennes151.87 0 129.77 0 129.7722.47/20,9-
57. KRAPS Uwe 1965 ATSV Erlangen127.81 2 125.58 8 129.8122.51/21,0-
58. KOŠÍK Ivo 1969 KKVeselí155.29 6 126.60 4 130.6023.30/21,7-
59. ADÁMEK Filip 1994 USK Pha139.77 4 124.80 6 130.8023.50/21,9-
60. SMAŽÍK Jiří 1991 L.Žatec119.24 60 126.87 4 130.8723.57/22,0-
61. PFEIFFER Andi 1980 ATSV Erlangen127.16 4 140.19 56 131.1623.86/22,2-
62. WALKER Steffan 1992 GBR125.61 6 136.06 6 131.6124.31/22,7-
63. BOUZEK Filip 1992 Sušice127.32 6 129.74 2 131.7424.44/22,8-
64. DANDEL Thomas 1992 SV Vauls en Velin126.41 8 125.78 6 131.7824.48/22,8-
65. MORITA Tetsuya 1993 JPN137.71 10 123.98 8 131.9824.68/23,0-
66. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec142.94 0 129.99 2 131.9924.69/23,0-
67. SCHADE Bernd 1965 SV Schott Jena130.10 2 136.03 52 132.1024.80/23,1-
68. SEDLMAIER Aleš 1980 Roudnice131.99 2 129.48 4 133.4826.18/24,4-
69. ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice136.18 10 126.02 8 134.0226.72/24,9-
70. JANATA Martin 1994 ŠKP Blava150.32 112 128.98 6 134.9827.68/25,8-
71. AUBERT Paul 1992 GESN127.24 8 127.07 108 135.2427.94/26,0-
72. MIKELN Matevž 1993 RK Týn132.57 58 130.25 6 136.2528.95/27,0-
73. KAPUŠIN Urban 1993 KK Soške134.03 4 137.89 2 138.0330.73/28,6-
74. YUTARO Saeki 1994 JPN137.17 108 132.92 6 138.9231.62/29,5-
75. ABBOTT Jon 1993 GBR124.36 52 131.74 8 139.7432.44/30,2-
76. ALLWOOD Liam 1994 GBR156.47 6 138.36 4 142.3635.06/32,7-
77. SKOK-NAGODE Staš 1992 KKK Tacen138.94 4 132.57 10 142.5735.27/32,9-
78. PIERRE CASSIN 1992 GESN140.32 54 137.53 6 143.5336.23/33,8-
79. ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice157.09 56 138.31 6 144.3137.01/34,5-
80. ŠTĚTKA Petr 1965 SKVS ČB140.41 4 146.34 0 144.4137.11/34,6-
81. FELIX Kutscha-Lisber 1993 AUT183.65 62 138.72 6 144.7237.42/34,9-
82. HAPÁK Michal 1993 ŠKP Blava141.43 4 139.19 58 145.4338.13/35,5-
83. LACINA Pavel 1970 Rožátov144.95 2 144.00 54 146.9539.65/37,0-
84. SHOTARO Ishikawa 1993 JPN139.22 12 152.85 8 151.2243.92/40,9-
85. KUBÁT Jiří 1984 Kotva B.137.68 68 141.71 12 153.7146.41/43,3-
86. KNAUER Stefan 1990 SV Schott Jena156.60 208 143.72 10 153.7246.42/43,3-
87. SIMM Tobias 1992 BÖllberger SV Halle153.90 0 137.39 56 153.9046.60/43,4-
88. LANGER Andreas 1964 SV Schott Jena149.58 6 154.79 60 155.5848.28/45,0-
89. YOKOYAMA Mao 1991 JPN154.33 10 146.17 50 164.3357.03/53,2-
90. ANDRE Loic 1993 RMC Sauheid156.57 60 153.88 12 165.8858.58/54,6-
91. KIEL Toni 1991 BÖllberger SV Halle172.43 6 160.23 158 178.4371.13/66,3-
92. JANOVSKY Miro 1961 Kanu-Schwaben-Augsburg0.00 999 196.22 4 200.2292.92/86,6-
93. BRYCHECÍ Petr 1990 Žel.Brod156.21 60 148.68 54 202.6895.38/88,9-
94. CAILHOL Marc 1964 FRA246.66 56 166.80 56 222.80115.50/107,6-
95. KUBÁT Jan 1982 Kotva B.149.14 208 142.48 110 252.48145.18/135,3-
  MACHAJ Filip 1991 Dukla LM0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice141.81 6 124.53 0 124.53 -
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B.129.06 2 125.50 2 127.502.97/2,4-
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha126.32 2 132.44 16 128.323.79/3,0-
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha128.25 2 127.78 52 130.255.72/4,6-
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B.133.86 0 141.94 156 133.869.33/7,5-
6. YAZAWA Aki 1991 JPN135.23 0 131.41 6 135.2310.70/8,6-
7. URBANOVÁ Miroslava 1988 Dukla B.150.34 4 136.77 0 136.7712.24/9,8-
8. GROSSMANNOVA Zdenka 1965 Kralupy139.42 4 133.74 4 137.7413.21/10,6-
9. WOLFHARDT Viktoria 1994 AUT131.91 6 136.59 54 137.9113.38/10,7-
10. GUIET Pauine 1990 Pau138.81 0 134.11 8 138.8114.28/11,5-
11. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 SKVeselí159.32 6 139.02 0 139.0214.49/11,6-
12. SADILOVÁ Marcela 1967 Dukla B.138.35 2 130.96 58 140.3515.82/12,7-
13. JANČOVÁ Monika 1992 SKVS ČB146.65 6 137.06 4 141.0616.53/13,3-
14. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 Dukla B.138.00 4 0.00 0 142.0017.47/14,0-
15. ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice146.07 6 140.47 2 142.4717.94/14,4-
16. BUSTOVÁ Anna 1992 USK Pha138.51 4 140.50 106 142.5117.98/14,4-
17. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice145.46 64 140.96 2 142.9618.43/14,8-
18. GANSER Sarah 1993 KKR Rosenheim142.98 4 144.11 0 144.1119.58/15,7-
19. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 USK Pha144.83 0 144.64 6 144.8320.30/16,3-
20. BORLET Marie 1986 La Plagne Eaux Vives140.41 6 136.36 158 146.4121.88/17,6-
21. TERAGAKI Hikari 1991 JPN167.10 2 146.52 4 150.5225.99/20,9-
22. SCHADE Lisa 1990 SV Schott Jena136.87 102 149.69 2 151.6927.16/21,8-
23. SVOBODOVÁ Jana 1993 Č.Lípa158.24 52 156.09 4 160.0935.56/28,6-
24. PRIGENT Papia 1961 KC Rennes173.30 4 165.09 2 167.0942.56/34,2-
25. HOVINE Raphaelle 1988 SV Vauls en Velin165.22 2 166.88 4 167.2242.69/34,3-
26. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 Roudnice0.00 0 166.66 2 168.6644.13/35,4-
27. CAILHOL Alice 1993 FRA165.48 50 159.47 10 169.4744.94/36,1-
28. WEBSTER Maggie 1994 AUS179.49 8 165.53 64 187.4962.96/50,6-
29. MURAYAMA Natsumi 1980 JPN146.32 52 135.73 52 187.7363.20/50,8-
30. KNAUER Kristin 1990 SV Schott Jena140.76 56 138.25 56 194.2569.72/56,0-
31. ARAKI Yuka 1993 JPN188.64 110 184.33 16 200.3375.80/60,9-
32. VÁCHOVÁ Barbora 1988 SKVS ČB155.41 52 151.21 106 207.4182.88/66,6-
33. YAMASHITA Runa 1993 JPN217.52 6 214.01 56 223.5298.99/79,5-
34. JODAR Celia 1988 MAR169.70 54 183.38 56 223.7099.17/79,6-
35. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec176.73 54 188.58 56 230.73106.20/85,3-
36. MIYAKODA Teruka 1994 JPN226.09 254 212.57 58 270.57146.04/117,3-
37. KADILNIK Tonka 1994 KKK NIVO CELJE0.00 999 190.51 106 296.51171.98/138,1-
38. SRABOTNIK janja 1993 KKK NIVO CELJE197.93 110 213.35 112 307.93183.40/147,3-
  SHAW Jacquelyn 1990 GBR0.00 0 0.00 0 DNS -
  VAN Oorschot Janneke 1980 ATSV Erlangen0.00 0 0.00 0 DNS -
  JULL Louise 1986 NZL0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C2M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
USK Pha
USK Pha
123.33 4 121.58 2 123.58 -
2. HAMMER Martin
FOUKAL Pavel
1985
1987
Dukla B.
Dukla B.
133.01 4 132.62 2 134.6211.04/8,9-
3. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
Dukla B.
Dukla B.
131.31 4 132.08 4 135.3111.73/9,5-
4. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
Dukla B.
Dukla B.
140.26 0 139.84 2 140.2616.68/13,5-
5. HROBSKÝ Milan
RAŠEK Michal
1983
1977
ŠKP Blava
ŠKP Blava
146.53 6 139.37 4 143.3719.79/16,0-
6. MARSHALL George
MARSHALL Leo
1990
1991
HP CC
HP CC
148.10 2 146.07 2 148.0724.49/19,8-
7. ZDRÁHAL Jan
CHOD David
1985
1982
Dukla B.
Dukla B.
139.37 104 146.02 4 150.0226.44/21,4-
8. DIMITRIOU Alexandre
CHAPATTE Jonathan
1980
1985
CK Pontarlier
CK Pontarlier
154.24 6 148.16 2 150.1626.58/21,5-
9. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
155.07 52 150.74 4 154.7431.16/25,2-
10. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
Č.Lípa
Č.Lípa
149.74 6 143.01 12 155.0131.43/25,4-
11. GERTH Max
LORKE Tom
1992
1992
BÖllberger
SV Halle
175.46 52 160.40 4 164.4040.82/33,0-
12. CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
KVSPísek
SK VS ČB
164.07 2 177.67 4 166.0742.49/34,4-
  JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 0 DNS -
  CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
Tech.Pha
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0 DNS -
  DANKO Miroslav
MATEJKA Miroslav
1989
1989
KTK Dukla
KTK Dukla
0.00 0 0.00 0 DNS -
  ALLWOOD Liam
SHAW Jonathan
1994
1993
GBR
GBR
0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PESCHIER Nicolas 1984 Team Amadonsa110.55 0 118.97 8 110.55 -
2. BEŇUŠ Matej 1987 ŠKP Blava110.90 4 111.65 0 111.651.10/1,0-
3. FOUKAL Pavel 1987 Dukla B.116.90 0 118.93 2 116.906.35/5,7-
4. BUSTA Jan 1989 USK Pha117.69 0 119.27 2 117.697.14/6,5-
5. MARSHALL Adam 1984 GBR115.73 2 115.86 6 117.737.18/6,5-
6. JÁNĚ Michal 1986 Dukla B.115.75 2 119.34 56 117.757.20/6,5-
7. RAK Tomáš 1989 Dukla B.121.68 2 117.86 0 117.867.31/6,6-
8. BIAZIZZO Marc 1990 GESN125.08 0 120.07 0 120.079.52/8,6-
9. PINKAVA Ondřej 1977 Dukla B.123.53 4 118.80 2 120.8010.25/9,3-
10. ŘÍHA Martin 1992 USK Pha121.50 0 123.98 2 121.5010.95/9,9-
11. KARÁSEK Petr 1986 USK Pha120.52 2 0.00 0 122.5211.97/10,8-
12. VLČEK Jan 1990 USK Pha122.70 0 125.20 4 122.7012.15/11,0-
13. MEHNERT Marcus 1988 BÖllberger SV Halle124.97 2 121.27 2 123.2712.72/11,5-
14. DELAPLACE Baptiste 1979 Montpellier121.34 4 123.77 10 125.3414.79/13,4-
15. RAŠEK Michal 1977 Dukla B.128.39 2 123.86 2 125.8615.31/13,8-
16. PRUHER Jakub 1968 SKVS ČB139.62 8 123.95 2 125.9515.40/13,9-
17. JORDÁN František 1991 SKVeselí122.68 4 124.87 2 126.6816.13/14,6-
18. CEPEK Marek 1994 KVSPísek131.41 4 127.86 0 127.8617.31/15,7-
19. PHILLIPS Robert 1982 HP CC129.94 6 128.04 0 128.0417.49/15,8-
20. SCHOLZ Christian 1990 BÖllberger SV Halle126.22 4 126.11 2 128.1117.56/15,9-
21. HERINK Jiří 1990 Olomouc130.47 2 126.83 54 132.4721.92/19,8-
22. BASTIN Brent 1986 NZL128.78 4 138.88 4 132.7822.23/20,1-
23. HROBSKÝ Milan 1983 ŠKP Blava128.59 152 132.40 2 134.4023.85/21,6-
24. ZDRÁHAL Jan 1985 Dukla B.130.75 4 138.32 4 134.7524.20/21,9-
25. TILGNER Sebastian 1992 BÖllberger SV Halle128.54 56 133.03 2 135.0324.48/22,1-
26. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB151.62 58 134.41 2 136.4125.86/23,4-
27. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa132.83 8 134.64 2 136.6426.09/23,6-
28. LATKI Andreas 1989 BÖllberger SV Halle136.13 4 135.46 2 137.4626.91/24,3-
29. KUČERA Tomáš 1970 RK Troja133.69 4 137.10 12 137.6927.14/24,5-
30. CUC Michal 1977 Tech.Pha153.44 8 139.49 2 141.4930.94/28,0-
31. ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.150.12 100 138.11 4 142.1131.56/28,5-
32. CHOD David 1982 Blovice147.34 206 138.57 4 142.5732.02/29,0-
33. SHAW Jonathan 1993 GBR144.47 2 140.76 2 142.7632.21/29,1-
34. MIKELJ Ambrož 1991 KKK NIVO CELJE149.28 52 143.71 2 145.7135.16/31,8-
35. GERTH Max 1992 BÖllberger SV Halle146.38 0 153.80 4 146.3835.83/32,4-
36. PEXA Jakub 1994 USK Pha144.61 2 164.58 4 146.6136.06/32,6-
37. PISCHEK Jan 1977 A.S.Gerardmer156.65 12 144.83 4 148.8338.28/34,6-
38. VÁCHA Viktor 1985 Dukla B.189.42 4 149.02 0 149.0238.47/34,8-
39. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn144.71 52 141.27 8 149.2738.72/35,0-
40. ČEKAL Josef 1970 Klášter.152.58 2 155.39 16 154.5844.03/39,8-
41. JÁNĚ Jakub 1990 Dukla B.154.03 58 146.11 10 156.1145.56/41,2-
42. SASAKI Tubasa 1993 JPN156.30 60 149.43 8 157.4346.88/42,4-
43. LORKE Tom 1992 BÖllberger SV Halle177.64 110 154.55 12 166.5556.00/50,7-
44. HAMMER Martin 1985 Dukla B.141.03 60 131.19 106 201.0390.48/81,8-
45. ZVERKA Petr 1993 Horš.Týn168.58 66 183.25 118 234.58124.03/112,2-
46. VADLEJCH Jan 1989 Sušice166.65 258 201.18 70 271.18160.63/145,3-
  HRADÍLEK Václav 1982 Dukla B.0.00 0 0.00 0 DNS -
  DAILLE Jér?me 1965 Ain Raid Aventure0.00 0 0.00 0 DNS -
  SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  GAJARSKÝ Lukáš 1989 Dukla LM0.00 0 0.00 0 DNS -
  MORKES Jan 1990 KVS HK0.00 0 0.00 0 DNS -
  KARLOVSKÝ Ondřej 1991 KVS HK0.00 0 0.00 0 DNS -
  KOUŠA Šimon 1994 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  REJMAN Zbyšek 1992 KVS HK0.00 0 0.00 0 DNS -
  PANS Pierre 1981 Atletico Club0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DEKARCZYK Julien 1978 Stadoceste Tarbais C.K.112.70 0 0.00 0 112.70 -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B.114.71 0 0.00 0 114.712.01/1,8-
3. BOUKPETI Benjamin 1981 Team Amadonsa114.95 0 0.00 0 114.952.25/2,0-
4. DOBY Renaud 1984 SV Vauls en Velin113.54 2 0.00 0 115.542.84/2,5-
5. BUYS Benjamin 1986 VICK113.71 2 0.00 0 115.713.01/2,7-
6. ORNST Zdeněk 1990 Dukla B.117.64 0 0.00 0 117.644.94/4,4-
7. DAWSON Michael 1986 NZL117.92 0 0.00 0 117.925.22/4,6-
8. OSBORNE Aaron 1986 NZL118.34 0 0.00 0 118.345.64/5,0-
9. MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B.116.61 2 0.00 0 118.615.91/5,2-
10. DAILLE Etienne 1989 Ain Raid Aventure119.05 0 0.00 0 119.056.35/5,6-
11. PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha115.40 4 0.00 0 119.406.70/5,9-
12. VONDRA Jan 1988 Dukla B.115.46 4 0.00 0 119.466.76/6,0-
13. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha120.64 0 0.00 0 120.647.94/7,0-
14. LHOTA Zbyšek 1984 Žel.Brod120.05 2 0.00 0 122.059.35/8,3-
15. CAILHOL Hugo 1991 FRA122.54 0 0.00 0 122.549.84/8,7-
16. AIGNER Hannes 1989 Augsburger Kajak Verein120.91 2 0.00 0 122.9110.21/9,1-
17. TAIŠL Filip 1976 Argentina Force120.96 2 0.00 0 122.9610.26/9,1-
18. BIAZIZZO Mathieu 1991 GESN123.21 2 0.00 0 125.2112.51/11,1-
19. HUJSA Matus 1991 ŠKP Blava123.87 2 0.00 0 125.8713.17/11,7-
20. STRNAD Jaroslav 1993 USK Pha127.09 0 0.00 0 127.0914.39/12,8-
21. KANAYA Tohru 1986 JPN125.25 2 0.00 0 127.2514.55/12,9-
22. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Blava125.65 2 0.00 0 127.6514.95/13,3-
23. KUBRIČAN Pavel 1983 USK Pha127.69 2 0.00 0 129.6916.99/15,1-
24. KREMSLEHNER Christop 1988 AUT128.34 2 0.00 0 130.3417.64/15,7-
25. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.128.55 2 0.00 0 130.5517.85/15,8-
26. WINTER Sebastian 1981 BÖllberger SV Halle126.58 4 0.00 0 130.5817.88/15,9-
27. HVALA Tilen 1993 KK Soške128.97 2 0.00 0 130.9718.27/16,2-
28. POLJANEC Matev 1992 KKK Tacen124.35 8 0.00 0 132.3519.65/17,4-
29. CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha126.94 6 0.00 0 132.9420.24/18,0-
30. SASAKI Suguru 1986 JPN131.19 4 0.00 0 135.1922.49/20,0-
31. LEE-EDWARDS Ciaran 1993 GBR134.45 2 0.00 0 136.4523.75/21,1-
32. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice142.98 4 0.00 0 146.9834.28/30,4-
33. PEKLO Leonhard 1991 Kajak Klub Rosenheim118.97 54 0.00 0 172.9760.27/53,5-
34. DANDEL Sylvain 1992 SV Vauls en Velin131.25 56 0.00 0 187.2574.55/66,1-
35. PAJANI Andy 1987 Decines133.95 58 0.00 0 191.9579.25/70,3-
36. JANČEK Ján 1989 ŠKP Blava126.09 152 0.00 0 278.09165.39/146,8-
37. BUCHTEL Martin 1982 Hubertus122.80 208 0.00 0 330.80218.10/193,5-
38. BÁRTA Michal 1990 Slávia UK Blava130.26 256 0.00 0 386.26273.56/242,7-
39. PANS Pierre 1981 Atletico Club126.18 304 0.00 0 430.18317.48/281,7-
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1W   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B.134.63 2 0.00 0 136.63 -
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha135.52 2 0.00 0 137.520.89/0,7-
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice140.33 0 0.00 0 140.333.70/2,7-
4. SADILOVÁ Marcela 1967 Dukla B.141.99 2 0.00 0 143.997.36/5,4-
5. WOLFHARDT Viktoria 1994 AUT145.10 0 0.00 0 145.108.47/6,2-
6. BORLET Marie 1986 La Plagne Eaux Vives143.33 2 0.00 0 145.338.70/6,4-
7. BUSTOVÁ Anna 1992 USK Pha148.18 4 0.00 0 152.1815.55/11,4-
8. URBANOVÁ Miroslava 1988 Dukla B.153.09 4 0.00 0 157.0920.46/15,0-
9. GANSER Sarah 1993 KKR Rosenheim149.65 8 0.00 0 157.6521.02/15,4-
10. GUIET Pauine 1990 Pau154.63 4 0.00 0 158.6322.00/16,1-
11. JANČOVÁ Monika 1992 SKVS ČB163.53 2 0.00 0 165.5328.90/21,2-
12. ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice165.56 2 0.00 0 167.5630.93/22,6-
13. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 SKVeselí162.40 6 0.00 0 168.4031.77/23,3-
14. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B.157.84 12 0.00 0 169.8433.21/24,3-
15. YAZAWA Aki 1991 JPN163.17 8 0.00 0 171.1734.54/25,3-
16. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice170.01 4 0.00 0 174.0137.38/27,4-
17. TERAGAKI Hikari 1991 JPN170.93 4 0.00 0 174.9338.30/28,0-
18. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha174.35 2 0.00 0 176.3539.72/29,1-
19. CAILHOL Alice 1993 FRA162.15 52 0.00 0 214.1577.52/56,7-
20. HOVINE Raphaelle 1988 SV Vauls en Velin177.11 50 0.00 0 227.1190.48/66,2-
21. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 USK Pha177.02 52 0.00 0 229.0292.39/67,6-
22. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 Dukla B.175.99 54 0.00 0 229.9993.36/68,3-
23. SVOBODOVÁ Jana 1993 Č.Lípa183.86 52 0.00 0 235.8699.23/72,6-
24. WEBSTER Maggie 1994 AUS191.40 56 0.00 0 247.40110.77/81,1-
25. PRIGENT Papia 1961 KC Rennes195.86 54 0.00 0 249.86113.23/82,9-
26. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 Roudnice164.80 156 0.00 0 320.80184.17/134,8-
27. GROSSMANNOVA Zdenka 1965 Kralupy166.81 206 0.00 0 372.81236.18/172,9-
  MURAYAMA Natsumi 1980 JPN0.00 0 0.00 0 DNS -
  KNAUER Kristin 1990 SV Schott Jena0.00 0 0.00 0 DNS -
  SCHADE Lisa 1990 SV Schott Jena0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C2M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
Dukla B.
Dukla B.
142.22 0 0.00 0 142.22 -
2. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
USK Pha
USK Pha
139.47 4 0.00 0 143.471.25/0,9-
3. HAMMER Martin
FOUKAL Pavel
1985
1987
Dukla B.
Dukla B.
155.41 2 0.00 0 157.4115.19/10,7-
4. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
Dukla B.
Dukla B.
158.94 0 0.00 0 158.9416.72/11,8-
5. HROBSKÝ Milan
RAŠEK Michal
1983
1977
ŠKP Blava
ŠKP Blava
165.85 2 0.00 0 167.8525.63/18,0-
6. ZDRÁHAL Jan
CHOD David
1985
1982
Dukla B.
Dukla B.
162.48 10 0.00 0 172.4830.26/21,3-
7. ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
Č.Lípa
Č.Lípa
185.62 4 0.00 0 189.6247.40/33,3-
8. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
175.30 56 0.00 0 231.3089.08/62,6-
9. MARSHALL George
MARSHALL Leo
1990
1991
HP CC
HP CC
190.22 58 0.00 0 248.22106.00/74,5-
10. CEPEK Marek
LISKOVSKÝ Vladimír
1994
1994
KVSPísek
KVSPísek
167.24 158 0.00 0 325.24183.02/128,7-
11. DIMITRIOU Alexandre
CHAPATTE Jonathan
1980
1985
CK Pontarlier
CK Pontarlier
187.52 162 0.00 0 349.52207.30/145,8-
12. GERTH Max
LORKE Tom
1992
1992
BÖllberger SV Halle
BÖllberger SV Halle
205.88 312 0.00 0 517.88375.66/264,1-
  JÁNĚ Jakub
KARLOVSKÝ Ondřej
1990
1991
Dukla B.
Dukla B.
0.00 0 0.00 0 DNS -
  CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
Tech.Pha
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0 DNS -
  DANKO Miroslav
MATEJKA Miroslav
1989
1989
KTK Dukla
KTK Dukla
0.00 0 0.00 0 DNS -
  ALLWOOD Liam
SHAW Jonathan
1994
1993
GBR
GBR
0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie C1M   semifinále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BEŇUŠ Matej 1987 ŠKP Blava118.50 2 0.00 0 120.50 -
2. FOUKAL Pavel 1987 Dukla B.125.43 0 0.00 0 125.434.93/4,1-
3. DELAPLACE Baptiste 1979 Montpellier125.46 2 0.00 0 127.466.96/5,8-
4. KARÁSEK Petr 1986 USK Pha129.30 2 0.00 0 131.3010.80/9,0-
5. MARSHALL Adam 1984 GBR130.57 2 0.00 0 132.5712.07/10,0-
6. RAK Tomáš 1989 Dukla B.133.76 0 0.00 0 133.7613.26/11,0-
7. MEHNERT Marcus 1988 BÖllberger SV Halle133.43 2 0.00 0 135.4314.93/12,4-
8. JÁNĚ Michal 1986 Dukla B.129.47 6 0.00 0 135.4714.97/12,4-
9. PESCHIER Nicolas 1984 Team Amadonsa135.04 2 0.00 0 137.0416.54/13,7-
10. ŘÍHA Martin 1992 USK Pha133.44 6 0.00 0 139.4418.94/15,7-
11. CEPEK Marek 1994 KVSPísek138.41 2 0.00 0 140.4119.91/16,5-
12. PINKAVA Ondřej 1977 Dukla B.138.63 2 0.00 0 140.6320.13/16,7-
13. PHILLIPS Robert 1982 HP CC138.40 4 0.00 0 142.4021.90/18,2-
14. SHAW Jonathan 1993 GBR137.38 6 0.00 0 143.3822.88/19,0-
15. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn139.94 4 0.00 0 143.9423.44/19,5-
16. RAŠEK Michal 1977 Dukla B.142.13 2 0.00 0 144.1323.63/19,6-
17. PRUHER Jakub 1968 SKVS ČB142.88 4 0.00 0 146.8826.38/21,9-
18. ZDRÁHAL Jan 1985 Dukla B.149.11 2 0.00 0 151.1130.61/25,4-
19. MIKELJ Ambrož 1991 KKK NIVO CELJE153.28 2 0.00 0 155.2834.78/28,9-
20. CHOD David 1982 Blovice153.63 2 0.00 0 155.6335.13/29,2-
21. BASTIN Brent 1986 NZL148.94 8 0.00 0 156.9436.44/30,2-
22. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB153.28 6 0.00 0 159.2838.78/32,2-
23. ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub.162.17 0 0.00 0 162.1741.67/34,6-
24. SCHOLZ Christian 1990 BÖllberger SV Halle164.29 8 0.00 0 172.2951.79/43,0-
25. BIAZIZZO Marc 1990 GESN133.33 52 0.00 0 185.3364.83/53,8-
26. HERINK Jiří 1990 Olomouc148.24 52 0.00 0 200.2479.74/66,2-
27. TILGNER Sebastian 1992 BÖllberger SV Halle148.38 54 0.00 0 202.3881.88/68,0-
28. JORDÁN František 1991 SKVeselí151.49 52 0.00 0 203.4982.99/68,9-
29. HROBSKÝ Milan 1983 ŠKP Blava149.48 58 0.00 0 207.4886.98/72,2-
30. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa157.70 52 0.00 0 209.7089.20/74,0-
31. GERTH Max 1992 BÖllberger SV Halle158.05 52 0.00 0 210.0589.55/74,3-
32. KUČERA Tomáš 1970 RK Troja154.66 56 0.00 0 210.6690.16/74,8-
33. ČEKAL Josef 1970 Klášter.174.01 60 0.00 0 234.01113.51/94,2-
34. LATKI Andreas 1989 BÖllberger SV Halle159.53 104 0.00 0 263.53143.03/118,7-
35. VÁCHA Viktor 1985 Dukla B.167.82 112 0.00 0 279.82159.32/132,2-
36. PEXA Jakub 1994 USK Pha175.59 108 0.00 0 283.59163.09/135,3-
37. VLČEK Jan 1990 USK Pha138.59 154 0.00 0 292.59172.09/142,8-
38. PISCHEK Jan 1977 A.S.Gerardmer166.03 156 0.00 0 322.03201.53/167,2-
  BUSTA Jan 1989 USK Pha0.00 0 0.00 0 DNS -
  CUC Michal 1977 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 DNS -

kategorie K1M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B.108.08 4 0.00 0 112.08 -
2. BUYS Benjamin 1986 VICK112.99 0 0.00 0 112.990.91/0,8-
3. DAILLE Etienne 1989 Ain Raid Aventure111.08 2 0.00 0 113.081.00/0,9-
4. DEKARCZYK Julien 1978 Stadoceste Tarbais C.K.113.08 0 0.00 0 113.081.00/0,9-
5. BIAZIZZO Mathieu 1991 GESN114.63 0 0.00 0 114.632.55/2,3-
6. DAWSON Michael 1986 NZL113.36 2 0.00 0 115.363.28/2,9-
7. OSBORNE Aaron 1986 NZL114.19 2 0.00 0 116.194.11/3,7-
8. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha113.18 4 0.00 0 117.185.10/4,6-
9. HUJSA Matus 1991 ŠKP Blava117.82 0 0.00 0 117.825.74/5,1-
10. CAILHOL Hugo 1991 FRA115.88 2 0.00 0 117.885.80/5,2-
11. DOBY Renaud 1984 SV Vauls en Velin116.32 2 0.00 0 118.326.24/5,6-
12. ORNST Zdeněk 1990 Dukla B.118.05 4 0.00 0 122.059.97/8,9-
13. BOUKPETI Benjamin 1981 Team Amadonsa121.67 2 0.00 0 123.6711.59/10,3-
14. STRNAD Jaroslav 1993 USK Pha125.41 2 0.00 0 127.4115.33/13,7-
15. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.129.88 4 0.00 0 133.8821.80/19,5-
16. KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B.110.28 54 0.00 0 164.2852.20/46,6-

kategorie K1W   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B.130.01 2 0.00 0 132.01 -
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha134.61 2 0.00 0 136.614.60/3,5-
3. SADILOVÁ Marcela 1967 Dukla B.136.99 0 0.00 0 136.994.98/3,8-
4. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice140.19 0 0.00 0 140.198.18/6,2-
5. WOLFHARDT Viktoria 1994 AUT139.45 4 0.00 0 143.4511.44/8,7-
6. GUIET Pauine 1990 Pau149.32 0 0.00 0 149.3217.31/13,1-
7. URBANOVÁ Miroslava 1988 Dukla B.152.48 2 0.00 0 154.4822.47/17,0-
8. ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice152.27 4 0.00 0 156.2724.26/18,4-
9. JANČOVÁ Monika 1992 SKVS ČB153.36 4 0.00 0 157.3625.35/19,2-
10. BORLET Marie 1986 La Plagne Eaux Vives158.76 56 0.00 0 214.7682.75/62,7-
11. BUSTOVÁ Anna 1992 USK Pha143.80 104 0.00 0 247.80115.79/87,7-
12. GANSER Sarah 1993 KKR Rosenheim158.98 108 0.00 0 266.98134.97/102,2-

kategorie C2M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
USK Pha
USK Pha
132.22 4 0.00 0 136.22 -
2. ŠINDLER Marek
KAŠPAR Jonáš
1992
1991
Dukla B.
Dukla B.
146.27 8 0.00 0 154.2718.05/13,3-
3. HAMMER Martin
FOUKAL Pavel
1985
1987
Dukla B.
Dukla B.
150.74 4 0.00 0 154.7418.52/13,6-
4. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
Dukla B.
Dukla B.
164.38 6 0.00 0 170.3834.16/25,1-
5. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
USK Pha
USK Pha
165.91 56 0.00 0 221.9185.69/62,9-
6. HROBSKÝ Milan
RAŠEK Michal
1983
1977
ŠKP Blava
ŠKP Blava
162.57 156 0.00 0 318.57182.35/133,9-

kategorie C1M   finále

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BEŇUŠ Matej 1987 ŠKP Blava114.02 0 0.00 0 114.02 -
2. DELAPLACE Baptiste 1979 Montpellier121.04 0 0.00 0 121.047.02/6,2-
3. FOUKAL Pavel 1987 Dukla B.122.33 0 0.00 0 122.338.31/7,3-
4. MARSHALL Adam 1984 GBR121.41 2 0.00 0 123.419.39/8,2-
5. RAK Tomáš 1989 Dukla B.126.13 0 0.00 0 126.1312.11/10,6-
6. JÁNĚ Michal 1986 Dukla B.127.28 0 0.00 0 127.2813.26/11,6-
7. MEHNERT Marcus 1988 BÖllberger SV Halle130.13 0 0.00 0 130.1316.11/14,1-
8. KARÁSEK Petr 1986 USK Pha125.82 6 0.00 0 131.8217.80/15,6-
9. CEPEK Marek 1994 KVSPísek134.46 6 0.00 0 140.4626.44/23,2-
10. ŘÍHA Martin 1992 USK Pha140.76 4 0.00 0 144.7630.74/27,0-
11. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 SKVS ČB143.83 6 0.00 0 149.8335.81/31,4-
12. MIKELJ Ambrož 1991 KKK NIVO CELJE152.03 4 0.00 0 156.0342.01/36,8-
13. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn148.06 54 0.00 0 202.0688.04/77,2-
14. PESCHIER Nicolas 1984 Team Amadonsa121.63 100 0.00 0 221.63107.61/94,4-
15. SHAW Jonathan 1993 GBR152.09 104 0.00 0 256.09142.07/124,6-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3