vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2009 ICF Slalom Race

01.08.2009-02.08.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B.110.10 2 105.30 2 107.30 -
2. BOUKPETI Benjamin 1981 Team Amadonsa109.56 2 107.64 0 107.640.34/0,3-
3. PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha117.21 2 108.47 0 108.471.17/1,1-
4. AIGNER Hannes 1989 Augsburger Kajak Verein116.54 2 109.82 0 109.822.52/2,3-
5. DAILLE Etienne 1989 Ain Raid Aventure110.56 0 0.00 0 110.563.26/3,0-
6. VONDRA Jan 1988 Dukla B.109.11 2 108.49 8 111.113.81/3,6-
7. DEKARCZYK Julien 1978 Stadoceste Tarbais C.K.110.30 2 111.16 0 111.163.86/3,6-
8. JANČEK Ján 1989 ŠKP Blava116.54 6 111.36 0 111.364.06/3,8-
9. PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha109.67 4 112.31 0 112.315.01/4,7-
10. BUCHTEL Martin 1982 Hubertus113.01 0 114.57 6 113.015.71/5,3-
11. ORNST Zdeněk 1990 Dukla B.113.73 0 112.18 2 113.736.43/6,0-
12. OSBORNE Aaron 1986 NZL113.76 0 114.61 2 113.766.46/6,0-
13. BIAZIZZO Mathieu 1991 GESN111.84 2 116.38 6 113.846.54/6,1-
14. CAILHOL Hugo 1991 FRA115.24 0 114.61 0 114.617.31/6,8-
15. PAJANI Andy 1987 Decines113.65 4 112.64 2 114.647.34/6,8-
16. DOBY Renaud 1984 SV Vauls en Velin113.21 2 120.94 156 115.217.91/7,4-
17. LHOTA Zbyšek 1984 Žel.Brod119.53 58 113.34 2 115.348.04/7,5-
18. BÁRTA Michal 1990 Slávia UK Blava115.45 0 0.00 0 115.458.15/7,6-
19. MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B.111.50 4 111.81 58 115.508.20/7,6-
20. SASAKI Suguru 1986 JPN120.10 4 114.06 2 116.068.76/8,2-
21. CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha115.22 2 125.37 60 117.229.92/9,2-
22. DAWSON Michael 1986 NZL115.09 58 113.32 4 117.3210.02/9,3-
23. BUYS Benjamin 1986 VICK115.87 50 113.85 4 117.8510.55/9,8-
24. HUJSA Matus 1991 ŠKP Blava115.96 2 115.77 4 117.9610.66/9,9-
25. PANS Pierre 1981 Atletico Club116.55 2 137.56 158 118.5511.25/10,5-
26. KUBRIČAN Pavel 1983 USK Pha118.93 0 117.59 4 118.9311.63/10,8-
27. KREMSLEHNER Christop 1988 AUT117.21 2 129.24 8 119.2111.91/11,1-
28. TAIŠL Filip 1976 Argentina Force117.59 2 117.43 2 119.4312.13/11,3-
29. WINTER Sebastian 1981 BÖllberger SV Halle129.32 52 117.57 2 119.5712.27/11,4-
30. LEE-EDWARDS Ciaran 1993 GBR123.44 2 120.71 0 120.7113.41/12,5-
31. STRNAD Jaroslav 1993 USK Pha118.83 2 119.63 6 120.8313.53/12,6-
32. PEKLO Leonhard 1991 Kajak Klub Rosenheim119.08 2 126.01 12 121.0813.78/12,8-
33. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVS ČB119.28 2 118.84 8 121.2813.98/13,0-
34. POTUŽÁK Jan 1988 Sušice115.98 52 122.10 0 122.1014.80/13,8-
35. DANDEL Sylvain 1992 SV Vauls en Velin122.25 0 133.92 106 122.2514.95/13,9-
36. POLJANEC Matev 1992 KKK Tacen121.44 2 117.71 14 123.4416.14/15,0-
37. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.129.24 54 121.60 2 123.6016.30/15,2-
38. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Blava119.36 52 120.17 4 124.1716.87/15,7-
39. HVALA Tilen 1993 KK Soške122.21 2 121.65 4 124.2116.91/15,8-
40. KANAYA Tohru 1986 JPN123.83 54 120.54 4 124.5417.24/16,1-
41. MAEL Othenin-Girard 1992 GESN122.84 2 126.28 4 124.8417.54/16,3-
42. ICHIBA Daiki 1977 JPN125.37 0 140.26 8 125.3718.07/16,8-
43. BRUS Simon 1993 KKK NIVO CELJE121.46 4 129.07 4 125.4618.16/16,9-
44. MAROUL Ladislav 1968 Dukla B.126.44 4 125.89 0 125.8918.59/17,3-
45. OJASSON Arne 1980 ATSV Erlangen128.65 4 124.19 2 126.1918.89/17,6-
46. JORDÁN František 1991 SKVeselí124.34 2 125.03 8 126.3419.04/17,7-
47. YVES PRIGENT 1993 KC Rennes152.26 4 124.34 2 126.3419.04/17,7-
48. ŠTRUKELJ Martic 1993 KKK Tacen121.32 6 130.26 108 127.3220.02/18,7-
49. RAMSDALE Richard 1985 Holme Peirepont124.31 4 125.36 2 127.3620.06/18,7-
50. BASSET Matthieu 1988 SV Vauls en Velin127.50 0 122.56 58 127.5020.20/18,8-
51. KONSTANTIN Kremslehn 1991 AUT126.26 4 124.05 4 128.0520.75/19,3-
52. MULAČ Viktor 1975 Loko Plz128.78 4 128.23 0 128.2320.93/19,5-
53. REICHENAUER Antonín 1956 Sláv.HK126.31 2 127.76 4 128.3121.01/19,6-
54. BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB161.90 56 127.36 2 129.3622.06/20,6-
55. BAHENSKÝ Matouš 1994 KK Opava127.40 2 127.45 6 129.4022.10/20,6-
56. JEAN-YVES PRIGENT 1954 KC Rennes151.87 0 129.77 0 129.7722.47/20,9-
57. KRAPS Uwe 1965 ATSV Erlangen127.81 2 125.58 8 129.8122.51/21,0-
58. KOŠÍK Ivo 1969 KKVeselí155.29 6 126.60 4 130.6023.30/21,7-
59. ADÁMEK Filip 1994 USK Pha139.77 4 124.80 6 130.8023.50/21,9-
60. SMAŽÍK Jiří 1991 L.Žatec119.24 60 126.87 4 130.8723.57/22,0-
61. PFEIFFER Andi 1980 ATSV Erlangen127.16 4 140.19 56 131.1623.86/22,2-
62. WALKER Steffan 1992 GBR125.61 6 136.06 6 131.6124.31/22,7-
63. BOUZEK Filip 1992 Sušice127.32 6 129.74 2 131.7424.44/22,8-
64. DANDEL Thomas 1992 SV Vauls en Velin126.41 8 125.78 6 131.7824.48/22,8-
65. MORITA Tetsuya 1993 JPN137.71 10 123.98 8 131.9824.68/23,0-
66. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec142.94 0 129.99 2 131.9924.69/23,0-
67. SCHADE Bernd 1965 SV Schott Jena130.10 2 136.03 52 132.1024.80/23,1-
68. SEDLMAIER Aleš 1980 Roudnice131.99 2 129.48 4 133.4826.18/24,4-
69. ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice136.18 10 126.02 8 134.0226.72/24,9-
70. JANATA Martin 1994 ŠKP Blava150.32 112 128.98 6 134.9827.68/25,8-
71. AUBERT Paul 1992 GESN127.24 8 127.07 108 135.2427.94/26,0-
72. MIKELN Matevž 1993 RK Týn132.57 58 130.25 6 136.2528.95/27,0-
73. KAPUŠIN Urban 1993 KK Soške134.03 4 137.89 2 138.0330.73/28,6-
74. YUTARO Saeki 1994 JPN137.17 108 132.92 6 138.9231.62/29,5-
75. ABBOTT Jon 1993 GBR124.36 52 131.74 8 139.7432.44/30,2-
76. ALLWOOD Liam 1994 GBR156.47 6 138.36 4 142.3635.06/32,7-
77. SKOK-NAGODE Staš 1992 KKK Tacen138.94 4 132.57 10 142.5735.27/32,9-
78. PIERRE CASSIN 1992 GESN140.32 54 137.53 6 143.5336.23/33,8-
79. ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice157.09 56 138.31 6 144.3137.01/34,5-
80. ŠTĚTKA Petr 1965 SKVS ČB140.41 4 146.34 0 144.4137.11/34,6-
81. FELIX Kutscha-Lisber 1993 AUT183.65 62 138.72 6 144.7237.42/34,9-
82. HAPÁK Michal 1993 ŠKP Blava141.43 4 139.19 58 145.4338.13/35,5-
83. LACINA Pavel 1970 Rožátov144.95 2 144.00 54 146.9539.65/37,0-
84. SHOTARO Ishikawa 1993 JPN139.22 12 152.85 8 151.2243.92/40,9-
85. KUBÁT Jiří 1984 Kotva B.137.68 68 141.71 12 153.7146.41/43,3-
86. KNAUER Stefan 1990 SV Schott Jena156.60 208 143.72 10 153.7246.42/43,3-
87. SIMM Tobias 1992 BÖllberger SV Halle153.90 0 137.39 56 153.9046.60/43,4-
88. LANGER Andreas 1964 SV Schott Jena149.58 6 154.79 60 155.5848.28/45,0-
89. YOKOYAMA Mao 1991 JPN154.33 10 146.17 50 164.3357.03/53,2-
90. ANDRE Loic 1993 RMC Sauheid156.57 60 153.88 12 165.8858.58/54,6-
91. KIEL Toni 1991 BÖllberger SV Halle172.43 6 160.23 158 178.4371.13/66,3-
92. JANOVSKY Miro 1961 Kanu-Schwaben-Augsburg0.00 999 196.22 4 200.2292.92/86,6-
93. BRYCHECÍ Petr 1990 Žel.Brod156.21 60 148.68 54 202.6895.38/88,9-
94. CAILHOL Marc 1964 FRA246.66 56 166.80 56 222.80115.50/107,6-
95. KUBÁT Jan 1982 Kotva B.149.14 208 142.48 110 252.48145.18/135,3-
  MACHAJ Filip 1991 Dukla LM0.00 0 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3