vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2009 ICF Slalom Race

01.08.2009-02.08.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice141.81 6 124.53 0 124.53 -
2. ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B.129.06 2 125.50 2 127.502.97/2,4-
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha126.32 2 132.44 16 128.323.79/3,0-
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha128.25 2 127.78 52 130.255.72/4,6-
5. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 Dukla B.133.86 0 141.94 156 133.869.33/7,5-
6. YAZAWA Aki 1991 JPN135.23 0 131.41 6 135.2310.70/8,6-
7. URBANOVÁ Miroslava 1988 Dukla B.150.34 4 136.77 0 136.7712.24/9,8-
8. GROSSMANNOVA Zdenka 1965 Kralupy139.42 4 133.74 4 137.7413.21/10,6-
9. WOLFHARDT Viktoria 1994 AUT131.91 6 136.59 54 137.9113.38/10,7-
10. GUIET Pauine 1990 Pau138.81 0 134.11 8 138.8114.28/11,5-
11. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 SKVeselí159.32 6 139.02 0 139.0214.49/11,6-
12. SADILOVÁ Marcela 1967 Dukla B.138.35 2 130.96 58 140.3515.82/12,7-
13. JANČOVÁ Monika 1992 SKVS ČB146.65 6 137.06 4 141.0616.53/13,3-
14. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 Dukla B.138.00 4 0.00 0 142.0017.47/14,0-
15. ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice146.07 6 140.47 2 142.4717.94/14,4-
16. BUSTOVÁ Anna 1992 USK Pha138.51 4 140.50 106 142.5117.98/14,4-
17. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice145.46 64 140.96 2 142.9618.43/14,8-
18. GANSER Sarah 1993 KKR Rosenheim142.98 4 144.11 0 144.1119.58/15,7-
19. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 USK Pha144.83 0 144.64 6 144.8320.30/16,3-
20. BORLET Marie 1986 La Plagne Eaux Vives140.41 6 136.36 158 146.4121.88/17,6-
21. TERAGAKI Hikari 1991 JPN167.10 2 146.52 4 150.5225.99/20,9-
22. SCHADE Lisa 1990 SV Schott Jena136.87 102 149.69 2 151.6927.16/21,8-
23. SVOBODOVÁ Jana 1993 Č.Lípa158.24 52 156.09 4 160.0935.56/28,6-
24. PRIGENT Papia 1961 KC Rennes173.30 4 165.09 2 167.0942.56/34,2-
25. HOVINE Raphaelle 1988 SV Vauls en Velin165.22 2 166.88 4 167.2242.69/34,3-
26. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 Roudnice0.00 0 166.66 2 168.6644.13/35,4-
27. CAILHOL Alice 1993 FRA165.48 50 159.47 10 169.4744.94/36,1-
28. WEBSTER Maggie 1994 AUS179.49 8 165.53 64 187.4962.96/50,6-
29. MURAYAMA Natsumi 1980 JPN146.32 52 135.73 52 187.7363.20/50,8-
30. KNAUER Kristin 1990 SV Schott Jena140.76 56 138.25 56 194.2569.72/56,0-
31. ARAKI Yuka 1993 JPN188.64 110 184.33 16 200.3375.80/60,9-
32. VÁCHOVÁ Barbora 1988 SKVS ČB155.41 52 151.21 106 207.4182.88/66,6-
33. YAMASHITA Runa 1993 JPN217.52 6 214.01 56 223.5298.99/79,5-
34. JODAR Celia 1988 MAR169.70 54 183.38 56 223.7099.17/79,6-
35. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 L.Žatec176.73 54 188.58 56 230.73106.20/85,3-
36. MIYAKODA Teruka 1994 JPN226.09 254 212.57 58 270.57146.04/117,3-
37. KADILNIK Tonka 1994 KKK NIVO CELJE0.00 999 190.51 106 296.51171.98/138,1-
38. SRABOTNIK janja 1993 KKK NIVO CELJE197.93 110 213.35 112 307.93183.40/147,3-
  SHAW Jacquelyn 1990 GBR0.00 0 0.00 0 DNS -
  VAN Oorschot Janneke 1980 ATSV Erlangen0.00 0 0.00 0 DNS -
  JULL Louise 1986 NZL0.00 0 0.00 0 DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3