vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR

30.08.2014   start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.14:03,06 60/120/0
2. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno14:18,5315.47/1,853/0/63
3.2/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.14:30,5427.48/3,347/108/0
4.1/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.14:31,8128.75/3,442/96/0
5.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.14:32,1229.06/3,438/0/51
6.3/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:39,5636.50/4,334/84/0
7.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto14:40,7337.67/4,531/72/0
8.5/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec14:41,0237.96/4,528/60/0
9.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel15:04,0460.98/7,225/0/39
10.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:07,3664.30/7,622/48/0
11.6/U23JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto15:10,1167.05/8,020/36/0
12. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:21,2478.18/9,318/30/0
13.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel15:26,0382.97/9,816/0/27
14.7/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.15:32,9589.89/10,714/0/15
15.8/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK15:40,6597.59/11,612/0/3
16.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.15:41,8398.77/11,710/24/0
17.9/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha15:57,63114.57/13,69/18/0
18. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo16:05,56122.51/14,58/0/2
19.3/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel16:12,16129.10/15,37/0/1
20.4/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.16:14,43131.37/15,66/12/0
21. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:53,15170.09/20,25/6/0
  DRAXL Peter 2000 0 AUTDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.14:28,56 60/54/0
2.2/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno14:28,660.09/0,053/0/54
3.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.14:42,2213.65/1,647/42/0
4. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek14:48,6220.05/2,342/30/0
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel15:25,6957.12/6,638/0/42
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc15:26,4957.92/6,734/0/30
7. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice15:52,4183.84/9,731/18/0
8.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno16:17,55108.98/12,528/0/18
9.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.16:21,24112.67/13,025/6/0
10.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník16:33,60125.03/14,422/0/12
  BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.DNF 0/0/0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.12:37,83 75/78/0
2.1/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc12:57,6519.82/2,668/0/108
3.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov13:05,9928.16/3,762/66/0
4.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc13:20,4642.63/5,657/0/96
5. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:26,6148.78/6,453/54/0
6.3/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav13:30,8152.98/7,049/42/0
7.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc13:32,9055.07/7,346/0/84
8. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž13:41,0363.20/8,343/0/72
9.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc13:45,3467.51/8,940/0/60
10.4/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz13:51,7973.96/9,837/30/0
11.5/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc13:54,2876.45/10,135/0/48
12.4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno13:56,2878.46/10,433/0/36
13.2/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí13:57,5079.67/10,531/0/24
14.5/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc14:02,8184.98/11,229/0/18
15.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov14:09,5191.68/12,127/18/0
16.6/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.14:23,37105.54/13,925/6/0
17.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno14:27,99110.16/14,523/0/12
18.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel15:09,60151.77/20,021/0/6
  ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 OlomoucDNS 0/0/0
  SLOVÁK Tomáš 1979 M OlomoucDNS 0/0/0
  SLEPICA Karel 1988 1 OlomoucDNS 0/0/0
  SCHMID Gerhard 2000 0 AUTDNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
13:45,47 60/0/37
2.1/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:07,5922.12/2,753/102/0
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
14:10,1024.63/3,047/90/0
4.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:14,5929.12/3,542/78/0
5.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
14:22,0536.58/4,438/66/25
6. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:31,0345.56/5,534/54/0
7.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
14:41,1955.72/6,831/42/0
8. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
14:44,5059.03/7,228/30/0
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
14:50,5465.07/7,925/18/0
10.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
15:01,0875.61/9,222/0/13
11. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
15:11,3485.87/10,420/0/1
12. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
15:18,4893.01/11,318/6/0
  ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
DNS 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3