vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR

31.08.2014   start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:52,16 01:52,95 01:52,16 60/120/0
2.2/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:53,23 01:56,63 01:53,231.07/1,053/108/0
3.3/U23HALEŠ Antonín 1992 M Č.Kruml.01:54,97 01:54,28 01:54,282.12/1,947/96/0
4. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno01:54,95 01:54,31 01:54,312.15/1,942/0/63
5.1/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:54,68 01:56,33 01:54,682.52/2,238/84/0
6.1/DSKRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.01:54,93 01:56,17 01:54,932.77/2,534/0/51
7.4/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:56,94 01:56,92 01:56,924.76/4,231/72/0
8.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:57,07 01:57,85 01:57,074.91/4,428/60/0
9.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel01:57,52 02:05,18 01:57,525.36/4,825/0/39
10.5/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:58,13 02:03,36 01:58,135.97/5,322/48/0
11.6/U23JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto01:59,23 02:01,21 01:59,237.07/6,320/36/0
12.7/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.02:00,78 02:02,26 02:00,788.62/7,718/0/27
13.8/U23JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha02:04,71 02:01,73 02:01,739.57/8,516/30/0
14.9/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK02:01,95 00:00,00 02:01,959.79/8,714/0/15
15. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo02:01,98 00:00,00 02:01,989.82/8,812/0/3
16. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.02:05,10 02:03,93 02:03,9311.77/10,510/24/0
17.2/DSŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel02:05,43 02:06,21 02:05,4313.27/11,89/0/2
18.2/DMKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.02:05,75 02:06,12 02:05,7513.59/12,18/18/0
19.3/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel02:08,26 02:09,80 02:08,2616.10/14,47/0/1
20.4/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.02:09,03 02:09,73 02:09,0316.87/15,06/12/0
21. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto02:15,83 02:11,55 02:11,5519.39/17,35/6/0
  DRAXL Peter 2000 0 AUT00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:58,70 01:59,02 01:58,70 60/60/0
2.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno00:00,00 01:59,16 01:59,160.46/0,453/0/54
3.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.02:00,01 02:00,26 02:00,011.31/1,147/48/0
4. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek02:00,84 02:02,55 02:00,842.14/1,842/36/0
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel02:03,30 00:00,00 02:03,304.60/3,938/0/42
6. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice02:04,97 02:04,28 02:04,285.58/4,734/24/0
7.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.02:05,73 02:06,81 02:05,737.03/5,931/0/30
8.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc02:07,34 02:12,27 02:07,348.64/7,328/0/18
9.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno02:08,55 02:10,07 02:08,559.85/8,325/0/12
10.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.02:11,92 02:13,12 02:11,9213.22/11,122/12/0
11.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník02:24,24 02:13,90 02:13,9015.20/12,820/0/6
12.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.02:27,31 02:15,69 02:15,6916.99/14,318/6/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard 1992 M Olomouc01:46,70 01:46,25 01:46,25 75/0/120
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:46,59 01:48,32 01:46,590.34/0,368/78/0
3.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc01:46,81 01:46,99 01:46,810.56/0,562/0/108
4. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:47,59 01:48,27 01:47,591.34/1,357/0/96
5.2/U23STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:51,59 01:49,34 01:49,343.09/2,953/66/0
6.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno01:50,43 01:49,87 01:49,873.62/3,449/0/84
7.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:50,37 01:52,82 01:50,374.12/3,946/0/72
8. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:50,70 01:53,97 01:50,704.45/4,243/54/0
9.3/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:51,13 01:52,36 01:51,134.88/4,640/0/60
10.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí01:51,95 01:55,70 01:51,955.70/5,437/0/48
11.2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:55,48 01:52,34 01:52,346.09/5,735/0/36
12.5/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:52,35 00:00,00 01:52,356.10/5,733/42/0
13.6/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:52,83 01:52,68 01:52,686.43/6,131/30/0
14.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:56,96 01:53,57 01:53,577.33/6,929/0/24
15.4/DSNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:54,02 01:53,92 01:53,927.67/7,227/18/0
16.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:57,28 01:55,88 01:55,889.63/9,125/0/18
17.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz02:00,09 01:58,68 01:58,6812.43/11,723/6/0
18.6/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc02:12,31 01:59,54 01:59,5413.29/12,521/0/12
  LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  PAPULA Martin 1999 2 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0
  SCHMID Gerhard 2000 0 AUT00:00,00 00:00,00 59:59,99 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:49,92 01:51,48 01:49,92 60/103/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:50,31 01:51,62 01:50,310.39/0,453/0/37
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:53,42 01:52,91 01:52,912.99/2,747/91/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:00,00 01:53,67 01:53,673.75/3,442/79/0
5. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:56,09 01:53,78 01:53,783.86/3,538/67/0
6.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:54,93 01:55,28 01:54,935.01/4,634/55/25
7.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
M Boh.Pha
Boh.Pha
01:55,70 01:57,63 01:55,705.78/5,331/43/0
8.2/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:55,76 01:56,92 01:55,765.84/5,328/31/0
9.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
01:58,08 02:00,15 01:58,088.16/7,425/0/13
10. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
02:03,54 02:00,25 02:00,2510.33/9,422/0/1
11. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
02:02,31 00:00,00 02:02,3112.39/11,320/19/0
12.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
02:02,78 02:04,16 02:02,7812.86/11,718/7/0
13. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
02:03,78 02:03,48 02:03,4813.56/12,316/1/0
  CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1977
1985
1 Tech.Pha
Dukla B.
00:00,00 59:59,99 59:59,99 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3