vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku

06.09.2014   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
ředitel: Muchal Veřtát   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.57 4 88.41 0 88.41 -
2. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice85.97 8 87.19 2 89.190.78/0,9-
3. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK90.47 0 89.61 2 90.472.06/2,3-
4. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy91.79 2 91.56 2 93.565.15/5,8-
5. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.92.02 2 90.88 4 94.025.61/6,3-
6. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha92.61 12 92.08 2 94.085.67/6,4-
7. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.81 6 95.11 0 95.116.70/7,6-
8. BERAN Václav 2000 2 USK Pha95.61 4 95.31 0 95.316.90/7,8-
9. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky96.50 4 94.11 2 96.117.70/8,7-
10. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc96.28 2 94.70 2 96.708.29/9,4-
11. RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha101.85 6 101.64 0 101.6413.23/15,0-
12. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky101.29 2 102.70 4 103.2914.88/16,8-
13. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc105.75 4 103.48 0 103.4815.07/17,0-
14. KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB98.70 8 97.58 6 103.5815.17/17,2-
15. MILYÁN David 2001 2 L.Žatec105.58 6 104.24 0 104.2415.83/17,9-
16. NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec105.04 0 105.47 2 105.0416.63/18,8-
17. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc114.52 6 107.04 0 107.0418.63/21,1-
18. KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice103.12 6 103.73 4 107.7319.32/21,9-
19. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.34 10 104.05 4 108.0519.64/22,2-
20. REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB105.47 6 104.38 4 108.3819.97/22,6-
21. LERCH Eduard 2002 2 Klášter.106.62 6 104.38 4 108.3819.97/22,6-
22. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště106.39 2 104.15 6 108.3919.98/22,6-
23. LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha106.74 6 103.04 6 109.0420.63/23,3-
24. ROUČA Samuel 2002 3 TJ Šumperk106.46 4 107.50 2 109.5021.09/23,9-
25. PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha106.04 8 105.78 4 109.7821.37/24,2-
26. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha108.32 2 110.51 2 110.3221.91/24,8-
27. ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha110.98 0 112.27 0 110.9822.57/25,5-
28. KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc112.24 4 109.39 2 111.3922.98/26,0-
29. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov124.72 12 109.48 2 111.4823.07/26,1-
30. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc109.79 2 108.60 6 111.7923.38/26,4-
31. IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí112.15 0 109.17 6 112.1523.74/26,9-
32. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky114.81 4 110.35 2 112.3523.94/27,1-
33. TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.102.42 10 104.68 8 112.4224.01/27,2-
34. SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž112.12 2 110.55 2 112.5524.14/27,3-
35. HORAL Vojtěch 2002 2 Horš.Týn111.59 2 110.69 2 112.6924.28/27,5-
36. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.59 4 110.92 2 112.9224.51/27,7-
37. PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí131.02 6 108.97 4 112.9724.56/27,8-
38. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha109.21 4 111.56 4 113.2124.80/28,1-
39. MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek111.86 4 109.35 4 113.3524.94/28,2-
40. JANÚ Filip 2002 3 Olomouc109.60 4 110.54 4 113.6025.19/28,5-
41. KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.116.07 50 109.71 4 113.7125.30/28,6-
42. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand110.18 4 114.77 10 114.1825.77/29,1-
43. JAKL Vincent 2001 USK Pha117.56 4 114.05 2 116.0527.64/31,3-
44. ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand114.61 6 114.82 2 116.8228.41/32,1-
45. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky114.93 2 117.48 0 116.9328.52/32,3-
46. VESELÝ František 2000 3 Trutnov109.81 10 113.18 4 117.1828.77/32,5-
47. WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn114.53 6 113.22 4 117.2228.81/32,6-
48. STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB117.38 0 113.15 8 117.3828.97/32,8-
49. URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha119.17 56 116.59 2 118.5930.18/34,1-
50. ŘEZNÍK Vít 2001 3 TJ Šumperk120.51 4 116.74 2 118.7430.33/34,3-
51. WEISL Martin 2002 3 USK Pha118.38 6 117.96 2 119.9631.55/35,7-
52. FRENCL Josef 2002 3 USK Pha120.34 0 118.07 10 120.3431.93/36,1-
53. KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.129.77 6 116.42 4 120.4232.01/36,2-
54. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha120.94 0 126.72 0 120.9432.53/36,8-
55. TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn117.42 4 114.95 6 120.9532.54/36,8-
56. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto119.66 2 117.63 4 121.6333.22/37,6-
57. TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB125.10 0 114.75 8 122.7534.34/38,8-
58. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc123.43 0 127.37 52 123.4335.02/39,6-
59. HALA Jiří 2002 Olomouc127.20 2 123.89 0 123.8935.48/40,1-
60. CHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí122.43 2 122.21 2 124.2135.80/40,5-
61. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc127.14 4 124.22 0 124.2235.81/40,5-
62. KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand126.18 52 122.26 2 124.2635.85/40,5-
63. VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa132.76 10 120.68 4 124.6836.27/41,0-
64. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.42 4 119.36 6 125.3636.95/41,8-
65. ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha122.03 4 132.13 10 126.0337.62/42,6-
66. PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž121.45 6 128.57 4 127.4539.04/44,2-
67. ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy127.16 4 124.16 4 128.1639.75/45,0-
68. HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.121.98 8 130.71 54 129.9841.57/47,0-
69. KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.132.64 4 130.42 0 130.4242.01/47,5-
70. VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto116.62 14 112.27 56 130.6242.21/47,7-
71. REJMAN Petr 2001 KVS HK0.00 999 122.64 8 130.6442.23/47,8-
72. ZEMAN Matěj 2002 3 Kralupy131.08 4 127.17 4 131.1742.76/48,4-
73. PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB136.23 4 129.67 2 131.6743.26/48,9-
74. HOLÍNEK Svatopluk 2001 TJ Šumperk143.12 60 129.84 4 133.8445.43/51,4-
75. PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník132.82 2 144.38 0 134.8246.41/52,5-
76. ULITZKA Oliver 2002 KK Opava139.53 0 131.38 4 135.3846.97/53,1-
77. MAREK Matyáš 2003 Třebech.132.45 4 134.85 2 136.4548.04/54,3-
78. ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB137.38 0 130.65 6 136.6548.24/54,6-
79. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc134.03 4 131.19 6 137.1948.78/55,2-
80. HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto129.66 50 131.11 8 139.1150.70/57,3-
81. HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy131.73 8 129.90 100 139.7351.32/58,0-
82. NOVÁK Michal 2003 Kralupy146.98 10 132.18 8 140.1851.77/58,6-
83. VÁCHA Ondřej 2001 3 TJ Šumperk132.70 52 138.82 2 140.8252.41/59,3-
84. SURMA Tadeáš 2001 TJ Šumperk139.75 6 140.81 56 145.7557.34/64,9-
85. WALTER David 2001 3 TJ Šumperk142.79 54 142.16 8 150.1661.75/69,8-
86. ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.146.55 6 146.55 6 152.5564.14/72,5-
87. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB152.76 2 149.33 4 153.3364.92/73,4-
88. BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno142.06 14 131.86 56 156.0667.65/76,5-
89. ČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.150.01 54 152.68 12 164.6876.27/86,3-
90. MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.154.43 14 186.00 64 168.4380.02/90,5-
91. SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.165.07 4 0.00 999 169.0780.66/91,2-
92. NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.119.29 56 0.00 999 175.2986.88/98,3-
93. ŠVARC Adam 2001 Olomouc170.66 10 169.35 14 180.6692.25/104,3-
94. VYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc144.52 160 165.41 108 273.41185.00/209,3-
  SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha107.86 2 107.78 2 109.78 -
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno110.85 0 110.32 2 110.851.07/1,0-
3. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn116.78 4 114.71 0 114.714.93/4,5-
4. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno113.32 4 115.60 0 115.605.82/5,3-
5. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice116.95 0 114.55 2 116.556.77/6,2-
6. PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 Rájec121.14 0 123.72 0 121.1411.36/10,3-
7. KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc125.30 0 124.54 0 124.5414.76/13,4-
8. FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa128.19 0 124.13 2 126.1316.35/14,9-
9. KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha125.20 2 131.92 2 127.2017.42/15,9-
10. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí126.94 8 129.95 2 131.9522.17/20,2-
11. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha132.09 4 129.79 4 133.7924.01/21,9-
12. PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml.136.09 4 130.97 4 134.9725.19/22,9-
13. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 Sušice132.13 10 169.39 54 142.1332.35/29,5-
14. BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha156.58 54 145.85 2 147.8538.07/34,7-
15. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc152.98 10 150.38 4 154.3844.60/40,6-
16. ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 TJ Šumperk184.58 4 154.53 8 162.5352.75/48,1-
17. DUNOVSKÁ Viktorie Mi 2003 Ot.Strak184.31 56 158.10 6 164.1054.32/49,5-
18. RÚŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha163.48 106 164.26 4 168.2658.48/53,3-
19. KOUDELKOVÁ Anna 2000 KK Brand197.62 14 186.30 66 211.62101.84/92,8-
  BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  2 Klatovy
Horš.Týn
126.72 8 119.08 0 119.08 -
2. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
120.13 4 118.11 2 120.111.03/0,9-
3. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
  Val.Mez.
Val.Mez.
141.02 18 135.38 6 141.3822.30/18,7-
4. RAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
1 3 USK Pha
USK Pha
148.00 12 141.69 0 141.6922.61/19,0-
5. PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1
2
3 USK Pha
USK Pha
132.06 10 145.27 16 142.0622.98/19,3-
6. KOLÁČEK Petr
ŠULC Karel
1 3 KK Brand
KK Brand
140.66 12 140.50 6 146.5027.42/23,0-
7. URBÁNEK Matyáš
ŘÍHA Matyáš
2
3
3 USK Pha
USK Pha
148.67 12 147.92 4 151.9232.84/27,6-
8. TÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
3
3
Horš.Týn
Horš.Týn
147.40 14 147.49 6 153.4934.41/28,9-
9. KADLEC Filip
FRENCL Josef
3
2
USK Pha
USK Pha
151.19 8 147.40 8 155.4036.32/30,5-
10. HOUSKA Jan
MAJER Kryštof
1
1
USK Pha
USK Pha
160.13 14 147.60 8 155.6036.52/30,7-
11. DUŘT Vojtěch
ONDRUŠ Mikuláš
3
3
USK Pha
USK Pha
157.33 116 162.57 10 172.5753.49/44,9-
12. SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
3
2
Val.Mez.
Val.Mez.
165.16 12 175.87 8 177.1658.08/48,8-
13. LÁTAL Filip
PROCHÁZKA Vojtěch
1
2
Olomouc
Olomouc
220.63 66 206.19 12 218.1999.11/83,2-
14. HRADEC Matěj
HALA Jiří
3
2
Olomouc
Olomouc
233.40 16 182.07 106 249.40130.32/109,4-
  GABRLÍK Tomáš
MRÁKA Tomáš
 
1
3 Olomouc
Olomouc
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice98.02 2 96.35 0 96.35 -
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno99.14 0 99.10 2 99.142.79/2,9-
3. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha97.32 6 97.65 2 99.653.30/3,4-
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha100.97 4 99.23 2 101.234.88/5,1-
5. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn101.90 0 103.15 0 101.905.55/5,8-
6. BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava100.96 2 100.86 2 102.866.51/6,8-
7. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec101.39 2 100.47 4 103.397.04/7,3-
8. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha100.15 4 100.90 4 104.157.80/8,1-
9. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Ostrava105.05 4 102.29 2 104.297.94/8,2-
10. NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno100.98 4 0.00 999 104.988.63/9,0-
11. MOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí106.54 10 106.79 0 106.7910.44/10,8-
12. KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc107.21 0 108.43 0 107.2110.86/11,3-
13. PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.108.27 0 109.87 0 108.2711.92/12,4-
14. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž106.69 2 107.89 8 108.6912.34/12,8-
15. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí108.73 0 110.01 2 108.7312.38/12,8-
16. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha107.96 2 107.35 8 109.9613.61/14,1-
17. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice108.16 2 110.28 0 110.1613.81/14,3-
18. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy106.62 4 110.48 6 110.6214.27/14,8-
19. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa108.11 4 110.97 0 110.9714.62/15,2-
20. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor111.50 0 112.92 4 111.5015.15/15,7-
21. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice108.34 4 111.08 2 112.3415.99/16,6-
22. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.111.50 2 150.14 0 113.5017.15/17,8-
23. KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha113.96 2 114.20 2 115.9619.61/20,4-
24. HRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava117.22 2 117.00 4 119.2222.87/23,7-
25. DUNOVSKÁ Viktorie Mi 2003 2 Ot.Strak118.74 2 118.72 2 120.7224.37/25,3-
26. KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava119.87 2 122.72 6 121.8725.52/26,5-
27. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc118.17 4 123.09 6 122.1725.82/26,8-
28. TÚMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí114.43 10 118.88 4 122.8826.53/27,5-
29. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň126.57 4 123.85 0 123.8527.50/28,5-
30. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky119.30 6 124.44 6 125.3028.95/30,0-
31. RÚŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha128.34 8 123.67 2 125.6729.32/30,4-
32. BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.10 4 124.57 2 126.5730.22/31,4-
33. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc126.73 0 123.99 4 126.7330.38/31,5-
34. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa130.15 10 125.60 2 127.6031.25/32,4-
35. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky126.26 2 128.18 2 128.2631.91/33,1-
36. MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy133.68 2 129.04 4 133.0436.69/38,1-
37. ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 TJ Šumperk129.20 4 133.36 4 133.2036.85/38,2-
38. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 Sláv.HK139.81 54 137.23 0 137.2340.88/42,4-
39. POLLERTOVÁ Ema 2003 USK Pha141.36 4 135.27 4 139.2742.92/44,5-
40. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň140.01 14 134.01 8 142.0145.66/47,4-
41. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand138.75 4 137.25 10 142.7546.40/48,2-
42. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand141.16 6 141.27 6 147.1650.81/52,7-
43. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa145.09 10 142.58 6 148.5852.23/54,2-
44. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno161.03 6 142.65 6 148.6552.30/54,3-
45. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand166.99 12 137.31 12 149.3152.96/55,0-
46. KREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 KK Brno141.56 10 144.04 12 151.5655.21/57,3-
47. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel144.61 8 159.22 6 152.6156.26/58,4-
48. NOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy141.62 14 150.15 12 155.6259.27/61,5-
49. DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel148.74 12 148.59 58 160.7464.39/66,8-
50. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel165.77 16 189.02 58 181.7785.42/88,7-
51. ORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.217.75 56 197.24 6 203.24106.89/110,9-
52. HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.203.38 158 196.70 12 208.70112.35/116,6-
53. PECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.0.00 999 213.86 68 281.86185.51/192,5-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.90 0 96.46 2 93.90 -
2. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice97.25 0 115.96 2 97.253.35/3,6-
3. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc105.19 0 104.57 2 105.1911.29/12,0-
4. WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn103.47 2 107.12 0 105.4711.57/12,3-
5. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy106.90 0 107.15 2 106.9013.00/13,8-
6. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.104.17 6 105.03 2 107.0313.13/14,0-
7. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy106.74 4 108.03 2 110.0316.13/17,2-
8. URBAN Daniel 2001 3 TJ Šumperk108.05 4 112.03 0 112.0318.13/19,3-
9. LERCH Eduard 2002 3 Klášter.113.97 0 113.77 0 113.7719.87/21,2-
10. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha115.53 2 116.48 0 116.4822.58/24,0-
11. ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.117.24 4 116.95 0 116.9523.05/24,5-
12. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha117.99 4 121.02 0 121.0227.12/28,9-
13. JANÚ Filip 2002 3 Olomouc122.00 4 123.09 2 125.0931.19/33,2-
14. KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc123.31 2 125.81 0 125.3131.41/33,5-
15. ROUČA Samuel 2002 TJ Šumperk123.72 2 128.40 2 125.7231.82/33,9-
16. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc122.11 4 126.47 0 126.1132.21/34,3-
17. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.125.36 4 129.93 0 129.3635.46/37,8-
18. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc132.50 8 132.84 2 134.8440.94/43,6-
19. REJMAN Petr 2001 3 KVS HK134.44 8 133.89 4 137.8943.99/46,8-
20. WEISL Martin 2002 3 USK Pha135.16 6 132.38 6 138.3844.48/47,4-
21. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník155.81 8 177.64 0 163.8169.91/74,5-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3