vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku

07.09.2014   řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK00:39,24 00:39,62 00:39,24 -
2.2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.00:40,36 00:39,28 00:39,280.05/0,1-
3.3/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc00:41,02 00:40,10 00:40,100.86/2,2-
4.4/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.00:40,48 00:40,25 00:40,251.01/2,6-
5.5/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.00:45,07 00:44,49 00:44,495.25/13,4-
6.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:45,99 00:45,28 00:45,286.05/15,4-
7.6/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk00:47,54 00:47,97 00:47,548.30/21,2-
8.2/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.00:47,75 01:07,20 00:47,758.51/21,7-
9.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc00:49,00 00:47,93 00:47,938.69/22,1-
10.7/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.00:52,16 00:48,45 00:48,459.21/23,5-
11.4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc00:00,00 00:48,87 00:48,879.63/24,5-
12.8/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk00:52,55 00:00,00 00:52,5513.31/33,9-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:36,11 00:37,08 00:36,11 -
2.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:39,57 00:37,11 00:37,111.00/2,8-
3.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor00:39,09 00:37,24 00:37,241.13/3,1-
4.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:38,31 00:37,41 00:37,411.30/3,6-
5.4/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:38,32 00:37,42 00:37,421.31/3,6-
6.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:38,73 00:37,83 00:37,831.72/4,8-
7.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:43,66 00:37,86 00:37,861.75/4,8-
8.7/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:38,70 00:38,47 00:38,472.36/6,5-
9.8/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:41,33 00:39,81 00:39,813.70/10,2-
10.9/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice00:45,90 00:40,32 00:40,324.21/11,7-
11.10/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí00:40,43 00:41,02 00:40,434.32/12,0-
12.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:41,27 00:41,17 00:41,175.06/14,0-
13.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:44,76 00:41,55 00:41,555.44/15,1-
14.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:44,93 00:42,73 00:42,736.62/18,3-
15.5/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa00:44,70 00:42,94 00:42,946.83/18,9-
16.11/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand00:43,25 00:44,08 00:43,257.14/19,8-
17.12/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc00:45,32 00:44,01 00:44,017.90/21,9-
18.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:44,50 00:44,15 00:44,158.04/22,3-
19.13/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel00:45,08 00:45,20 00:45,088.97/24,8-
20.14/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno00:46,94 00:47,26 00:46,9410.83/30,0-
21.7/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň00:47,45 00:48,95 00:47,4511.34/31,4-
22.8/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno00:48,20 00:49,62 00:48,2012.09/33,5-
23.9/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.00:48,61 00:48,89 00:48,6112.50/34,6-
24.10/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.00:49,50 00:48,98 00:48,9812.87/35,6-
25.11/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.00:49,05 00:00,00 00:49,0512.94/35,8-
26.12/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň00:54,39 00:50,03 00:50,0313.92/38,5-
27.13/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa00:50,79 00:53,35 00:50,7914.68/40,7-
28.14/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa00:54,14 00:51,77 00:51,7715.66/43,4-
29.15/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.00:54,62 00:53,70 00:53,7017.59/48,7-
30.16/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.00:54,64 00:54,32 00:54,3218.21/50,4-
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:34,99 00:33,83 00:33,83 -
2.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK00:35,22 00:34,26 00:34,260.43/1,3-
3.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:35,12 00:34,28 00:34,280.45/1,3-
4.4/ZSZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice00:34,33 00:34,81 00:34,330.50/1,5-
5.5/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc00:35,67 00:34,59 00:34,590.76/2,2-
6.6/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:34,66 00:35,81 00:34,660.83/2,5-
7.7/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.00:36,96 00:36,11 00:36,112.28/6,7-
8.8/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:38,05 00:36,13 00:36,132.30/6,8-
9.9/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy00:37,97 00:37,39 00:37,393.56/10,5-
10.10/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:37,54 00:37,42 00:37,423.59/10,6-
11.11/ZSKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice00:39,42 00:38,06 00:38,064.23/12,5-
12.12/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:39,49 00:38,62 00:38,624.79/14,2-
13.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:39,19 00:38,71 00:38,714.88/14,4-
14.13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.00:39,49 00:40,85 00:39,495.66/16,7-
15.14/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:40,45 00:39,65 00:39,655.82/17,2-
16.2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:40,20 00:40,08 00:40,086.25/18,5-
16.15/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:41,02 00:40,08 00:40,086.25/18,5-
18.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:41,21 00:40,28 00:40,286.46/19,1-
19.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:40,59 00:40,77 00:40,596.76/20,0-
20.17/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:40,85 00:43,96 00:40,857.02/20,8-
21.4/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno00:41,44 00:40,98 00:40,987.15/21,1-
22.5/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí00:41,62 00:41,08 00:41,087.25/21,4-
23.18/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:42,48 00:41,26 00:41,267.43/22,0-
24.19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno00:41,33 00:45,51 00:41,337.50/22,2-
25.20/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.00:44,14 00:41,45 00:41,457.62/22,5-
26.6/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc00:41,63 00:42,67 00:41,637.80/23,1-
27.21/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:42,20 00:42,23 00:42,208.37/24,7-
28.22/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:42,21 00:42,25 00:42,218.38/24,8-
29.23/ZSMILYÁN David 2001 0 L.Žatec00:42,39 00:47,79 00:42,398.56/25,3-
30.7/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.00:42,94 00:43,55 00:42,949.11/26,9-
31.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc00:45,67 00:43,17 00:43,179.34/27,6-
32.9/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc00:46,26 00:43,45 00:43,459.62/28,4-
33.10/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc00:44,97 00:43,80 00:43,809.97/29,5-
34.11/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:43,83 00:44,38 00:43,8310.00/29,6-
35.12/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk00:44,54 02:24,06 00:44,5410.71/31,7-
36.24/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:45,32 00:45,86 00:45,3211.49/34,0-
37.13/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.00:46,05 00:48,44 00:46,0512.22/36,1-
38.25/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk00:46,97 00:54,95 00:46,9713.14/38,8-
39.14/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.00:52,47 00:49,75 00:49,7515.92/47,1-
40.15/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc00:53,32 00:50,28 00:50,2816.46/48,7-
41.26/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:51,36 00:00,00 00:51,3617.53/51,8-
42.16/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.00:53,32 00:52,47 00:52,4718.64/55,1-
  SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  RANCE Sebastián 2002 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  VYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  ZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,99 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:40,10 00:38,22 00:38,22 -
2.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:41,40 00:42,62 00:41,403.18/8,3-
3.3/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:42,09 00:41,83 00:41,833.61/9,4-
4.4/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:42,54 00:42,04 00:42,043.82/10,0-
5.5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
00:43,92 00:45,11 00:43,925.70/14,9-
6.6/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:44,54 00:44,02 00:44,025.80/15,2-
7.7/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:45,61 00:50,43 00:45,617.39/19,3-
8.1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:46,57 00:46,00 00:46,007.78/20,4-
9.8/ZSŠVARC Adam
LÁTAL Filip
2001
2001
Olomouc
Olomouc
00:53,24 00:47,40 00:47,409.18/24,0-
10.2/ZMRUDORFER Martin
HRADEC Matěj
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:48,14 00:58,93 00:48,149.92/26,0-
11.3/ZMHALA Jiří
PROCHÁZKA Vojtěch
2002
2002
Olomouc
Olomouc
00:49,51 00:58,19 00:49,5111.29/29,5-
12.4/ZMČEPELÁK František
MAREŠ Jakub
2002
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:57,44 00:50,66 00:50,6612.44/32,5-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.00:43,15 00:42,49 00:42,49 -
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn00:44,10 00:42,95 00:42,950.46/1,1-
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno00:44,75 00:43,49 00:43,491.00/2,4-
4.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno00:44,02 00:00,00 00:44,021.53/3,6-
5.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc00:47,56 00:46,26 00:46,263.77/8,9-
6.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa00:49,37 00:48,30 00:48,305.81/13,7-
7.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí00:48,88 00:00,00 00:48,886.39/15,0-
8.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc00:51,78 00:53,43 00:51,789.29/21,9-
9.5/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.01:09,04 01:01,99 01:01,9919.50/45,9-
10.6/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.01:09,86 01:04,50 01:04,5022.01/51,8-
  BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3