MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku

07.09.2014   řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
ředitel: Michal Veřtát   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:34,99 00:33,83 00:33,83 -
2.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK00:35,22 00:34,26 00:34,260.43/1,3-
3.3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:35,12 00:34,28 00:34,280.45/1,3-
4.4/ZSZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice00:34,33 00:34,81 00:34,330.50/1,5-
5.5/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc00:35,67 00:34,59 00:34,590.76/2,2-
6.6/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:34,66 00:35,81 00:34,660.83/2,5-
7.7/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.00:36,96 00:36,11 00:36,112.28/6,7-
8.8/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:38,05 00:36,13 00:36,132.30/6,8-
9.9/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy00:37,97 00:37,39 00:37,393.56/10,5-
10.10/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:37,54 00:37,42 00:37,423.59/10,6-
11.11/ZSKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice00:39,42 00:38,06 00:38,064.23/12,5-
12.12/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:39,49 00:38,62 00:38,624.79/14,2-
13.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:39,19 00:38,71 00:38,714.88/14,4-
14.13/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.00:39,49 00:40,85 00:39,495.66/16,7-
15.14/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:40,45 00:39,65 00:39,655.82/17,2-
16.2/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:40,20 00:40,08 00:40,086.25/18,5-
16.15/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:41,02 00:40,08 00:40,086.25/18,5-
18.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:41,21 00:40,28 00:40,286.46/19,1-
19.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:40,59 00:40,77 00:40,596.76/20,0-
20.17/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:40,85 00:43,96 00:40,857.02/20,8-
21.4/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno00:41,44 00:40,98 00:40,987.15/21,1-
22.5/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí00:41,62 00:41,08 00:41,087.25/21,4-
23.18/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:42,48 00:41,26 00:41,267.43/22,0-
24.19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno00:41,33 00:45,51 00:41,337.50/22,2-
25.20/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.00:44,14 00:41,45 00:41,457.62/22,5-
26.6/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc00:41,63 00:42,67 00:41,637.80/23,1-
27.21/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:42,20 00:42,23 00:42,208.37/24,7-
28.22/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:42,21 00:42,25 00:42,218.38/24,8-
29.23/ZSMILYÁN David 2001 0 L.Žatec00:42,39 00:47,79 00:42,398.56/25,3-
30.7/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.00:42,94 00:43,55 00:42,949.11/26,9-
31.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc00:45,67 00:43,17 00:43,179.34/27,6-
32.9/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc00:46,26 00:43,45 00:43,459.62/28,4-
33.10/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc00:44,97 00:43,80 00:43,809.97/29,5-
34.11/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:43,83 00:44,38 00:43,8310.00/29,6-
35.12/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk00:44,54 02:24,06 00:44,5410.71/31,7-
36.24/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:45,32 00:45,86 00:45,3211.49/34,0-
37.13/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.00:46,05 00:48,44 00:46,0512.22/36,1-
38.25/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk00:46,97 00:54,95 00:46,9713.14/38,8-
39.14/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.00:52,47 00:49,75 00:49,7515.92/47,1-
40.15/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc00:53,32 00:50,28 00:50,2816.46/48,7-
41.26/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:51,36 00:00,00 00:51,3617.53/51,8-
42.16/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.00:53,32 00:52,47 00:52,4718.64/55,1-
  SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  RANCE Sebastián 2002 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  VYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
  ZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí00:00,00 00:00,00 59:59,99 -
Oddíl