MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě

13.09.2014   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc103.13 2 103.77 2 105.13 -
2. MATULA Roman 1996 1 Roudnice107.24 0 109.75 2 107.242.11/2,0-
3. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.107.42 0 109.15 0 107.422.29/2,2-
4. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.109.05 2 106.01 2 108.012.88/2,7-
5. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha108.14 4 108.90 0 108.903.77/3,6-
6. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha107.56 2 109.76 4 109.564.43/4,2-
7. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha108.00 4 108.02 2 110.024.89/4,7-
8. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc115.20 2 110.17 2 112.177.04/6,7-
9. CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB110.54 2 112.17 106 112.547.41/7,0-
10. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice112.80 0 116.10 0 112.807.67/7,3-
11. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB119.71 6 112.11 2 114.118.98/8,5-
12. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK116.74 2 114.37 0 114.379.24/8,8-
13. KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.114.48 4 121.08 6 118.4813.35/12,7-
14. PŘIKRYL Matěj 1999 2 Rájec119.46 4 121.27 62 123.4618.33/17,4-
15. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.123.91 4 128.50 4 127.9122.78/21,7-
16. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.129.69 100 125.93 4 129.9324.80/23,6-
17. WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn124.33 54 127.68 4 131.6826.55/25,3-
18. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha122.55 56 123.35 10 133.3528.22/26,8-
19. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK143.22 4 128.61 6 134.6129.48/28,0-
20. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy130.64 4 0.00 0 134.6429.51/28,1-
21. MILLER Jan 1997 2 Turnov128.73 10 139.21 4 138.7333.60/32,0-
22. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.126.89 12 136.08 12 138.8933.76/32,1-
23. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.143.57 6 136.17 4 140.1735.04/33,3-
24. KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.143.67 14 136.04 6 142.0436.91/35,1-
25. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel152.75 68 139.42 12 151.4246.29/44,0-
26. LERCH Eduard 2002 3 Klášter.153.36 4 154.24 0 154.2449.11/46,7-
27. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha160.02 6 157.65 52 166.0260.89/57,9-
28. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha163.79 4 162.22 10 167.7962.66/59,6-
29. KUČA Jakub 1998 3 Litovel160.96 68 147.92 20 167.9262.79/59,7-
30. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc176.82 8 152.14 154 184.8279.69/75,8-
31. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha147.02 54 153.82 110 201.0295.89/91,2-
32. WALTER Jakub 1998 3 TJ Šumperk145.67 110 188.51 156 255.67150.54/143,2-
33. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.269.71 114 220.62 110 330.62225.49/214,5-
  ŠOTOLA Karel 1997 Litovel0.00 0 0.00 0 0.00 -
  ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl