vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Národní kontrolní závod na Trnávce

20.09.2014   USD Trnávka.
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.73 2 89.76 0 89.76 75
2. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha91.13 0 88.59 4 91.131.37/1,575
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.61 2 92.47 2 92.612.85/3,275
4. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava116.26 2 93.84 2 95.846.08/6,875
5. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha104.99 6 91.87 4 95.876.11/6,868
6. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy93.21 52 96.97 0 96.977.21/8,068
7. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.98.03 0 97.54 0 97.547.78/8,762
8. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava101.06 0 97.65 0 97.657.89/8,862
9. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno97.94 0 99.81 2 97.948.18/9,157
10. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava110.94 0 98.19 0 98.198.43/9,457
11. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha96.33 2 103.01 0 98.338.57/9,553
12. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha109.80 4 98.86 0 98.869.10/10,149
13. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha97.69 2 119.66 2 99.699.93/11,146
14. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha103.56 50 99.86 0 99.8610.10/11,343
15. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice99.91 0 97.82 4 99.9110.15/11,343
16. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice99.75 4 100.23 0 100.2310.47/11,740
17. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha102.26 0 104.88 0 102.2612.50/13,937
18. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice102.25 4 100.57 2 102.5712.81/14,335
19. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc104.56 54 102.81 0 102.8113.05/14,533
20. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy102.94 0 104.14 2 102.9413.18/14,731
21. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha113.09 50 101.58 2 103.5813.82/15,429
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.84 54 103.67 0 103.6713.91/15,527
23. RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.116.59 4 102.09 2 104.0914.33/16,025
24. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB104.70 56 100.10 4 104.1014.34/16,023
25. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.78 4 101.37 8 104.7815.02/16,721
26. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha112.31 104 103.32 2 105.3215.56/17,319
27. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha106.36 0 105.35 0 105.3515.59/17,417
28. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.104.23 2 103.38 2 105.3815.62/17,417
29. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha99.88 6 102.52 6 105.8816.12/18,015
30. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.106.97 4 105.98 0 105.9816.22/18,114
31. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.30 6 103.99 2 105.9916.23/18,113
32. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.110.40 4 102.66 4 106.6616.90/18,812
33. JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.113.75 6 104.78 2 106.7817.02/19,011
34. MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov107.01 0 105.26 52 107.0117.25/19,210
35. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy109.15 2 103.11 4 107.1117.35/19,39
36. SATKE Adam 1994 2 KK Brno106.23 2 112.05 4 108.2318.47/20,68
37. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha104.77 4 107.89 2 108.7719.01/21,27
38. MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.113.33 54 108.99 0 108.9919.23/21,46
39. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.31 4 108.70 2 109.3119.55/21,85
40. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB111.04 2 105.48 4 109.4819.72/22,04
41. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus104.84 104 107.95 2 109.9520.19/22,53
42. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy107.57 50 105.24 6 111.2421.48/23,92
43. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava107.69 4 105.47 60 111.6921.93/24,41
44. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha108.54 52 105.40 8 113.4023.64/26,30
45. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB119.09 50 109.68 4 113.6823.92/26,60
46. KODADA Miroslav 1982 3 Trutnov116.94 52 113.88 0 113.8824.12/26,90
47. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava108.78 6 107.86 8 114.7825.02/27,90
48. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB112.02 4 107.39 8 115.3925.63/28,60
49. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava109.90 6 114.86 2 115.9026.14/29,10
50. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc117.82 2 113.21 4 117.2127.45/30,60
51. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.108.79 100 113.43 4 117.4327.67/30,80
52. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha115.68 2 124.48 62 117.6827.92/31,10
53. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.99 2 146.98 106 117.9928.23/31,50
54. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy114.09 8 117.11 2 119.1129.35/32,70
55. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky115.20 4 122.25 6 119.2029.44/32,80
56. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno125.40 104 114.05 8 122.0532.29/36,00
57. VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy139.92 2 116.95 6 122.9533.19/37,00
58. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy126.17 2 115.26 8 123.2633.50/37,30
59. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa109.33 106 115.56 8 123.5633.80/37,70
60. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava119.82 4 125.87 104 123.8234.06/37,90
61. BERAN Václav 2000 2 USK Pha112.92 54 116.12 8 124.1234.36/38,30
62. RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha131.18 6 121.68 4 125.6835.92/40,00
63. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK126.55 2 136.41 6 128.5538.79/43,20
64. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand118.57 206 116.85 12 128.8539.09/43,50
65. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.132.86 6 126.42 110 138.8649.10/54,70
66. TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.147.47 56 135.89 4 139.8950.13/55,80
67. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand0.00 999 132.89 10 142.8953.13/59,20
68. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky108.17 164 139.75 6 145.7555.99/62,40
69. KYSELA David 1977 2 Kralupy146.11 6 160.24 56 152.1162.35/69,50
70. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.68 50 105.75 52 153.6863.92/71,20
71. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice102.55 58 123.83 104 160.5570.79/78,90
72. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.13 54 112.22 54 162.1372.37/80,60
73. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc123.56 56 141.39 56 179.5689.80/100,00
74. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc139.98 210 136.40 58 194.40104.64/116,60
75. ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.128.90 102 151.03 54 205.03115.27/128,40
76. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.105.01 102 0.00 999 207.01117.25/130,60
77. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand121.88 206 133.40 108 241.40151.64/168,90
78. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník110.53 156 113.02 158 266.53176.77/196,90
79. HEŘMÁNEK Antonín 1973 2 SKŽižkov173.46 110 116.96 306 283.46193.70/215,80
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha145.62 2 124.09 2 126.09 60
2. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.121.47 6 127.81 2 127.471.38/1,153
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 MT Kralupy123.57 154 124.75 4 128.752.66/2,153
4. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice150.70 106 131.47 10 141.4715.38/12,253
5. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB139.69 4 148.81 16 143.6917.60/14,047
6. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 1 KK Opava159.91 8 173.72 58 167.9141.82/33,247
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno160.46 208 186.85 2 188.8562.76/49,847
8. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno185.64 454 0.00 999 639.64513.55/407,342

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
108.75 4 102.36 2 104.36 60
2. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
108.00 2 109.33 2 110.005.64/5,460
3. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
110.65 0 115.10 56 110.656.29/6,060
4. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
114.95 6 110.46 4 114.4610.10/9,760
5. MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
118.74 0 112.95 2 114.9510.59/10,153
6. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
118.47 2 118.97 2 120.4716.11/15,447
7. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
128.70 54 117.92 4 121.9217.56/16,847
8. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
116.99 6 123.60 8 122.9918.63/17,947
9. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
133.49 6 121.18 2 123.1818.82/18,042
10. MALÝ Vojtěch
RAŠEK Michal
1986
1977
USK Pha
Dukla B.
117.89 8 130.65 110 125.8921.53/20,638
11. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
3 Tech.Pha
SKVS ČB
123.49 4 114.95 104 127.4923.13/22,238
12. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
136.32 12 124.22 4 128.2223.86/22,934
13. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
120.60 8 122.19 8 128.6024.24/23,231
14. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
132.31 2 0.00 999 134.3129.95/28,728
15. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
129.81 8 128.46 6 134.4630.10/28,825
16. ŠEDIVÝ Jakub
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.34 56 136.00 8 144.0039.64/38,022
17. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
169.22 112 164.99 16 180.9976.63/73,420
18. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
159.51 100 129.12 214 259.51155.15/148,718

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha97.17 4 93.52 0 93.52 75
2. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.32 2 98.27 0 98.274.75/5,175
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.101.37 0 98.96 0 98.965.44/5,875
4. HAVLÍČEK Jan 1982 2+ USK Pha99.68 0 100.80 4 99.686.16/6,675
5. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha100.33 0 98.28 2 100.286.76/7,268
6. GAJARSKÝ Patrik 1991 SVK-LM104.32 8 100.91 0 100.917.39/7,90
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha102.65 2 100.99 0 100.997.47/8,068
8. HEGER Tomáš 1998 2+ Dukla B.101.42 0 106.11 0 101.427.90/8,468
9. LERCH Adam 1998 2+ Klášter.102.34 0 109.97 2 102.348.82/9,462
10. MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.102.60 54 101.88 2 103.8810.36/11,157
11. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha102.92 2 104.82 4 104.9211.40/12,257
12. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha100.08 8 101.54 4 105.5412.02/12,957
13. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha110.17 4 103.71 2 105.7112.19/13,057
14. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK119.78 2 106.14 0 106.1412.62/13,553
15. CHALOUPKA Václav 1998 2+ Olomouc104.74 2 0.00 999 106.7413.22/14,153
16. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha111.15 4 102.81 4 106.8113.29/14,249
17. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.107.32 0 105.76 2 107.3213.80/14,846
18. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha105.31 4 102.58 6 108.5815.06/16,146
19. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc121.75 102 104.93 4 108.9315.41/16,543
20. CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB113.41 108 106.33 4 110.3316.81/18,040
21. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha104.38 6 106.03 6 110.3816.86/18,037
22. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja107.74 4 109.23 2 111.2317.71/18,935
23. MÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov123.84 56 109.43 2 111.4317.91/19,235
24. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha108.28 52 110.01 2 112.0118.49/19,833
25. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy106.99 52 110.04 2 112.0418.52/19,831
26. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.114.88 6 108.63 4 112.6319.11/20,429
27. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja105.78 50 110.85 2 112.8519.33/20,727
28. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK124.51 54 114.65 0 114.6521.13/22,625
29. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB114.65 6 113.52 4 117.5224.00/25,723
30. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV111.86 52 117.81 4 121.8128.29/30,321
31. CHOD David 1982 2 Blovice113.99 200 117.89 4 121.8928.37/30,319
32. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK120.67 4 116.92 100 124.6731.15/33,317
33. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB114.42 54 117.41 8 125.4131.89/34,115
34. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa122.61 6 134.72 104 128.6135.09/37,514
35. CUC Michal 1977 3 Tech.Pha134.86 6 124.85 4 128.8535.33/37,813
36. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.123.86 8 132.79 54 131.8638.34/41,012
37. VOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.130.45 2 134.37 6 132.4538.93/41,611
38. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.136.09 110 150.07 6 156.0762.55/66,910
39. ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.162.35 2 156.75 12 164.3570.83/75,79
40. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK161.94 6 161.18 204 167.9474.42/79,68
41. BUCHNAR Vladimír 1976 2+ SKŽižkov141.83 56 121.93 58 179.9386.41/92,47
42. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.126.32 56 164.50 54 182.3288.80/95,06
43. KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov134.56 54 122.34 100 188.5695.04/101,65
44. PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec130.19 62 131.84 60 191.8498.32/105,14
45. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.124.97 152 137.89 58 195.89102.37/109,53
46. WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn159.96 54 125.25 204 213.96120.44/128,82
47. PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor146.60 158 118.84 110 228.84135.32/144,71
48. ŠROGL Michal 1972 3 RK Troja0.00 999 142.09 204 346.09252.57/270,10
  KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATULA Roman 1996 1 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.107.08 0 109.59 2 107.08 75
2. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha115.15 4 107.43 0 107.430.35/0,375
3. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice109.62 2 109.65 0 109.652.57/2,475
4. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava113.21 2 124.03 6 115.218.13/7,675
5. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc113.15 102 118.17 2 120.1713.09/12,275
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy120.31 0 130.67 4 120.3113.23/12,468
7. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha113.96 50 116.56 4 120.5613.48/12,668
8. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha113.49 8 118.70 2 120.7013.62/12,762
9. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.119.10 2 123.62 0 121.1014.02/13,157
10. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.54 2 127.82 0 121.5414.46/13,553
11. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice122.53 0 121.14 4 122.5315.45/14,449
12. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2 USK Pha-8123.53 0 124.65 2 123.5316.45/15,446
13. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice123.24 2 109.64 256 125.2418.16/17,043
14. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV131.07 2 123.51 2 125.5118.43/17,240
15. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň129.57 4 146.36 10 133.5726.49/24,737
16. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha128.73 6 138.21 4 134.7327.65/25,835
17. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno139.84 4 135.97 0 135.9728.89/27,033
18. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec147.08 58 133.35 6 139.3532.27/30,131
19. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec151.95 106 151.82 8 159.8252.74/49,329
20. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn135.99 52 132.31 106 187.9980.91/75,627
21. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha143.48 106 135.76 58 193.7686.68/80,925
22. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice150.96 58 161.42 58 208.96101.88/95,123
23. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha155.45 54 140.13 108 209.45102.37/95,621
24. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB129.18 106 125.37 104 229.37122.29/114,219
25. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy134.15 258 129.82 104 233.82126.74/118,417
26. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc135.58 114 117.50 206 249.58142.50/133,115
27. NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno165.64 110 153.12 106 259.12152.04/142,014
28. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc178.52 104 157.50 164 282.52175.44/163,813
  OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3