5. Národní kontrolní závod na Trnávce

20.09.2014   USD Trnávka.
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Petr Aleš
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.73 2 89.76 0 89.76 75
2. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha91.13 0 88.59 4 91.131.37/1,575
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus90.61 2 92.47 2 92.612.85/3,275
4. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava116.26 2 93.84 2 95.846.08/6,875
5. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha104.99 6 91.87 4 95.876.11/6,868
6. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy93.21 52 96.97 0 96.977.21/8,068
7. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.98.03 0 97.54 0 97.547.78/8,762
8. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava101.06 0 97.65 0 97.657.89/8,862
9. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno97.94 0 99.81 2 97.948.18/9,157
10. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava110.94 0 98.19 0 98.198.43/9,457
11. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha96.33 2 103.01 0 98.338.57/9,553
12. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha109.80 4 98.86 0 98.869.10/10,149
13. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha97.69 2 119.66 2 99.699.93/11,146
14. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha103.56 50 99.86 0 99.8610.10/11,343
15. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice99.91 0 97.82 4 99.9110.15/11,343
16. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice99.75 4 100.23 0 100.2310.47/11,740
17. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha102.26 0 104.88 0 102.2612.50/13,937
18. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice102.25 4 100.57 2 102.5712.81/14,335
19. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc104.56 54 102.81 0 102.8113.05/14,533
20. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy102.94 0 104.14 2 102.9413.18/14,731
21. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha113.09 50 101.58 2 103.5813.82/15,429
22. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.84 54 103.67 0 103.6713.91/15,527
23. RUBÍN Daniel 1975 3 Dukla B.116.59 4 102.09 2 104.0914.33/16,025
24. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB104.70 56 100.10 4 104.1014.34/16,023
25. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.78 4 101.37 8 104.7815.02/16,721
26. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha112.31 104 103.32 2 105.3215.56/17,319
27. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha106.36 0 105.35 0 105.3515.59/17,417
28. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.104.23 2 103.38 2 105.3815.62/17,417
29. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha99.88 6 102.52 6 105.8816.12/18,015
30. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.106.97 4 105.98 0 105.9816.22/18,114
31. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.30 6 103.99 2 105.9916.23/18,113
32. LÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.110.40 4 102.66 4 106.6616.90/18,812
33. JANČAR Filip 1976 3 Kotva B.113.75 6 104.78 2 106.7817.02/19,011
34. MÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov107.01 0 105.26 52 107.0117.25/19,210
35. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy109.15 2 103.11 4 107.1117.35/19,39
36. SATKE Adam 1994 2 KK Brno106.23 2 112.05 4 108.2318.47/20,68
37. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha104.77 4 107.89 2 108.7719.01/21,27
38. MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.113.33 54 108.99 0 108.9919.23/21,46
39. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.31 4 108.70 2 109.3119.55/21,85
40. ŠTĚTKA Matěj 1996 2 SKVS ČB111.04 2 105.48 4 109.4819.72/22,04
41. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus104.84 104 107.95 2 109.9520.19/22,53
42. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy107.57 50 105.24 6 111.2421.48/23,92
43. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava107.69 4 105.47 60 111.6921.93/24,41
44. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha108.54 52 105.40 8 113.4023.64/26,30
45. POKORNÝ Ondřej 1987 3 SKVS ČB119.09 50 109.68 4 113.6823.92/26,60
46. KODADA Miroslav 1982 3 Trutnov116.94 52 113.88 0 113.8824.12/26,90
47. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava108.78 6 107.86 8 114.7825.02/27,90
48. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB112.02 4 107.39 8 115.3925.63/28,60
49. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava109.90 6 114.86 2 115.9026.14/29,10
50. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc117.82 2 113.21 4 117.2127.45/30,60
51. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.108.79 100 113.43 4 117.4327.67/30,80
52. WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha115.68 2 124.48 62 117.6827.92/31,10
53. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha115.99 2 146.98 106 117.9928.23/31,50
54. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy114.09 8 117.11 2 119.1129.35/32,70
55. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky115.20 4 122.25 6 119.2029.44/32,80
56. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno125.40 104 114.05 8 122.0532.29/36,00
57. VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy139.92 2 116.95 6 122.9533.19/37,00
58. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy126.17 2 115.26 8 123.2633.50/37,30
59. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa109.33 106 115.56 8 123.5633.80/37,70
60. KLABAN Martin 1997 2 KK Opava119.82 4 125.87 104 123.8234.06/37,90
61. BERAN Václav 2000 2 USK Pha112.92 54 116.12 8 124.1234.36/38,30
62. RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha131.18 6 121.68 4 125.6835.92/40,00
63. SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK126.55 2 136.41 6 128.5538.79/43,20
64. HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand118.57 206 116.85 12 128.8539.09/43,50
65. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.132.86 6 126.42 110 138.8649.10/54,70
66. TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.147.47 56 135.89 4 139.8950.13/55,80
67. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand0.00 999 132.89 10 142.8953.13/59,20
68. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky108.17 164 139.75 6 145.7555.99/62,40
69. KYSELA David 1977 2 Kralupy146.11 6 160.24 56 152.1162.35/69,50
70. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice103.68 50 105.75 52 153.6863.92/71,20
71. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice102.55 58 123.83 104 160.5570.79/78,90
72. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.13 54 112.22 54 162.1372.37/80,60
73. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc123.56 56 141.39 56 179.5689.80/100,00
74. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc139.98 210 136.40 58 194.40104.64/116,60
75. ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.128.90 102 151.03 54 205.03115.27/128,40
76. HEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.105.01 102 0.00 999 207.01117.25/130,60
77. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand121.88 206 133.40 108 241.40151.64/168,90
78. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník110.53 156 113.02 158 266.53176.77/196,90
79. HEŘMÁNEK Antonín 1973 2 SKŽižkov173.46 110 116.96 306 283.46193.70/215,80
  KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl